زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درصداتون تا حالا چطوره؟ [مهندسی کامپیوتر]

ارسال: #۱۶
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۰۴ ق.ظ
یه نظر هم رو درصدهای من لطف میکنید بدید...؟؟

زبان ۷۳/۳۳

ریاضی ۳۵/۷

مشترک ۱۱/۱۱

تخصصی معماری کامپیوتر : ۳۰

ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۲۷ ب.ظ
RE: درصداتون تا حالا چطوره؟ [مهندسی کامپیوتر]
منم
زبان ۰
ریاضی ۲۵
مشترک ۳۲
تخصصی نرم ۴۸

به نظرتون میتونم رو تهران حساب کنم یا برم سمت اصفهان و اینا ؟؟ شبانه تهران چی؟

در ضمن بچه ها خیلی خوب زدن تبریک میگم Smile
ارسال: #۱۸
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۳۵ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۶ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۸ ق.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۶ ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  طبق پارسه:
ریاضی ۴۵
مشترک ۴۰ تا ۵۰
تخصصی ۱۲ تا ۴۰

برای آیتی
مشترک ۴۲
تخصصی ۳۰
معماری ۴۰ تا ۷۰

زبان هم کلا صفر
خوش بحات دوست عزیز سلام ما رو به شریفیها برسون Smile
مین ها رو حساب کن شریف کجا بودHuh
اگه میانگینشون هم بگیریم شک نکن شریف هستی فقط دعا کن منم با این درصدای افتضاح بتونم بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ بیارم برام خیلی مهمه.میشه یعنی؟ Sad
ارسال: #۱۹
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۴۹ ب.ظ
امسال این وضع کنکور با این سوالاشون از یک طرف... از طرف دیگه هم ضرایب تغییر کرده ، اصلا روی میانگین و درصدهای سال قبل و اینا نمیشه حساب کرد...Dodgy

[تصویر:  balloons.gif]
ارسال: #۲۰
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۵۳ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۹ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  امسال این وضع کنکور با این سوالاشون از یک طرف... از طرف دیگه هم ضرایب تغییر کرده ، اصلا روی میانگین و درصدهای سال قبل و اینا نمیشه حساب کرد...Dodgy

یعنی میشه با این درصدایی که من زدم بتونم بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ بیارم؟
ارسال: #۲۱
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۵۴ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۳ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۹ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  امسال این وضع کنکور با این سوالاشون از یک طرف... از طرف دیگه هم ضرایب تغییر کرده ، اصلا روی میانگین و درصدهای سال قبل و اینا نمیشه حساب کرد...Dodgy

Big Grin میگم روی هیچی نمیشه حساب کرد ، میگی حساب کن!TongueBig Grin

ارسال: #۲۲
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۰۱ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  اینجوری که معلومه تخصصی همه بالا زدن به اونم نمیشه امیدی داشت !Sad

دقیقا.

بازم تعیین کننده مثل هر سال مشترک هاست.

بنی آدم اعضای یکدیگرن که در آفرینش ز یک گوهرن
چه روزی به درد آورد روزگار نماند دگر عضوها را قرار
تو کز محنت دیگران بی غمی نشاید که نامت نهند آدمی
چو عضوی به درد اورد روزگار نماند دگر عضوها را قرار
ارسال: #۲۳
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۰۶ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۱ ب.ظ)farzad67 نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  اینجوری که معلومه تخصصی همه بالا زدن به اونم نمیشه امیدی داشت !Sad

دقیقا.

...درصدای سالهای قبل رو ببین با توجه به الگوریتم و محاسبات که ضریبشون ۳ بوده..ببین چقدر رتبه نرم و الگوریتم متفاوت میشه..حالا فکر کن ضریب تخصصی ۴ بشه
ارسال: #۲۴
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۱۰ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۴ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۳ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۹ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  امسال این وضع کنکور با این سوالاشون از یک طرف... از طرف دیگه هم ضرایب تغییر کرده ، اصلا روی میانگین و درصدهای سال قبل و اینا نمیشه حساب کرد...Dodgy

Big Grin میگم روی هیچی نمیشه حساب کرد ، میگی حساب کن!TongueBig Grin

پس اینطور که شما میگی باید برم یه گله غاز بگیرم برم غاز بچرونم Big Grin: D
ارسال: #۲۵
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۲۰ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۵ ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۶ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۱ ب.ظ)farzad67 نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  اینجوری که معلومه تخصصی همه بالا زدن به اونم نمیشه امیدی داشت !Sad

دقیقا.

...درصدای سالهای قبل رو ببین با توجه به الگوریتم و محاسبات که ضریبشون ۳ بوده..ببین چقدر رتبه نرم و الگوریتم متفاوت میشه..حالا فکر کن ضریب تخصصی ۴ بشه
آخه بیشتر تراز تعیین کننده هست که نسبت به بقیه بالاتر زده باشی!
توکل به خدا..من رتبه زیر ۳۵۰ میخوام
ارسال: #۲۶
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۰۵ ب.ظ، توسط saeed.rasouli.)
سلام
من آخر آزمون کل پاسخنامم رو روی یک کاغذ نوشتم. دفترچه B بودم. دو تا سوال ریاضی که یکیش همون مهره ها و یکیش همون p(x-u)i بود رو با اینی که مثل آب خوردن بودن، نتونستم حل کنم. این سوال دومی u رو خیلی راحت بدست آوردم که ۰/۲۵ می شد، اما موقعی که می خواستم p(x رو تو اون بازه حساب کنم، بخاطر این که نامردا!!! قدر مطلق گذاشته بودند، هواسم پرت شد که بازه x از صفر تا بی نهایت است و من از منهای بینهایت تا مثبت بی نهایت حساب می کردم و جواب در نمیومد. اون سوال مهره ها هم خیلی راحت است، ولی چون سوالای ریاضی مهندسی طولانی بودند و روشون وقت گذاشته بودم، عجله می کردم و جواب رو خراب بدست می آوردم.
تو مشترک ها هم اون سوال میان ترتیب و پس ترتیب خیلی راحت بود، ولی واقعا اعصابم خراب بود و غلط زدم.!!!
اگر اون دو سوال ریاضی رو که خیلیم راحت بودن می زدم، تقریبا می تونستم ریاضی رو ۷۵ درصد بزنم. سوالای ریاضی مهندسیش خیلی زمان بر بود، کفر آدمو در می آورد، اون که cos/y می شد رو حل کردم ولی ساده سازیش طولانی بود و وقت نکردم که سادش کنم.!!!
اینم گزینه هایی که من زدم :
زبان : (۱،۲)(۲،۳)(۳،۴)(۶،۲)(۷،۴)(۸،۳)(۹،۱)(۱۰،۴)(۱۱،۲)(۱۳،۳)(۱۵،۱)
ریاضی: (۳۱،۱)(۳۲،۳)(۳۳،۴)(۳۶،۴)(۳۷،۳)(۴۰،۴)(۴۲،۲)(۴۳،۳)(۴۵،۳)(۴۶،۳)
مشترک: (۴۸،۱)(۴۹،۲)(۵۱،۲)(۵۲،۴)(۵۳،۳)(۵۴،۲)(۵۵،۴)(۵۶،۳)(۵۸،۴)(۵۹،۲)(۶۰،۳)(۶۱،۲)(۶۲،۲)(۶​۳،۱)(۶۴،۳)(۶۸،۱)(۶۹،۳)(۷۰،۲)(۷۱،۱)(۷۲،۳)
هوش : (۱۱۰،۲)(۱۱۱،۱)(۱۱۲،۴)(۱۱۳،۱)(۱۱۴،۲)(۱۱۵،۳)(۱۱۶،۳)(۱۱۷،۲)(۱۱۸،۲)(۱۱۹،۱)(۱۲۰،۲)(۱۲​۱،۲)
سوال های ۵۱ و ۶۰ رو غلط زدم و سوال های ۴۸ و ۴۹ رو شک زیاد دارم، بقیه هم توکل بر خدا!!!
زبان از ۳۰ تا ۱۱ تا ، ریاضی از ۱۶ تا ۱۰ تا ، مشترک از ۲۷ تا ۲۰ تا و هوش از ۱۶ تا ۱۲ تا زدم.

اگر خدا بخواد درصدام باید تو این مایه ها باشن: زبان ۳۵،ریاضی ۵۰، مشترک ۵۵، هوش ۵۰
فقط خیلی زورم میاد از اون دو تا سوال راحت !!!! Sad((((( چرا نباید هواسم باشه که ایکس از صفر است و نه از منهای بی نهایت Sad((((
 سپاس‌گزاری شده توسط: farzad67 , izadan11 , mahtab69
ارسال: #۲۷
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۳۹ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۱ ب.ظ)farzad67 نوشته شده توسط:  بازم تعیین کننده مثل هر سال مشترک هاست.
اتفاقا امسال مشترک و تخصصی هر دو تعیین کننده هستن و از اونجایی که بیشتر شرکت کننده ها نمیدونن که ضریب تخصصی و مشترک یکی شده (هردوضریب ۴ شدن) و کمتر برای تخصصی وقت گذاشتن و در نتیجه میانگین تخصصی پایین تره ، در نتیجه تخصصی تاثیرش یه ذره از مشترک بیشتره!
تازه این رو هم در نظر بگیرید که ملتی که به امید کیک و ساندیس میان سر جلسه کنکور چون مشترک تو دفترچه اول هست یه چند درصدی میزنن ولی برای دفترچه دوم صبرنمی کنند و میرن که اینم باعث میشه میانگین درصد تخصصی پایین تر باشه!Smile

ارسال: #۲۸
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۴۲ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۷ ب.ظ)saeed.rasouli نوشته شده توسط:  سلام
من آخر آزمون کل پاسخنامم رو روی یک کاغذ نوشتم. دفترچه B بودم. دو تا سوال ریاضی که یکیش همون مهره ها و یکیش همون p(x-u)i بود رو با اینی که مثل آب خوردن بودن، نتونستم حل کنم. این سوال دومی u رو خیلی راحت بدست آوردم که ۰/۲۵ می شد، اما موقعی که می خواستم p(x رو تو اون بازه حساب کنم، بخاطر این که نامردا!!! قدر مطلق گذاشته بودند، هواسم پرت شد که بازه x از صفر تا بی نهایت است و من از منهای بینهایت تا مثبت بی نهایت حساب می کردم و جواب در نمیومد. اون سوال مهره ها هم خیلی راحت است، ولی چون سوالای ریاضی مهندسی طولانی بودند و روشون وقت گذاشته بودم، عجله می کردم و جواب رو خراب بدست می آوردم.
تو مشترک ها هم اون سوال میان ترتیب و پس ترتیب خیلی راحت بود، ولی واقعا اعصابم خراب بود و غلط زدم.!!!
اگر اون دو سوال ریاضی رو که خیلیم راحت بودن می زدم، تقریبا می تونستم ریاضی رو ۷۵ درصد بزنم. سوالای ریاضی مهندسیش خیلی زمان بر بود، کفر آدمو در می آورد، اون که cos/y می شد رو حل کردم ولی ساده سازیش طولانی بود و وقت نکردم که سادش کنم.!!!
مشترک: (۴۸،۱)(۴۹،۲)(۵۱،۲)(۵۲،۴)(۵۳،۳)(۵۴،۲)(۵۵،۴)(۵۶،۳)(۵۸،۴)(۵۹،۲)(۶۰،۳)(۶۱،۲)(۶۲،۲)(۶​۳،۱)(۶۴،۳)(۶۸،۱)(۶۹،۳)(۷۰،۲)(۷۱،۱)(۷۲،۳)
هوش : (۱۱۰،۲)(۱۱۱،۱)(۱۱۲،۴)(۱۱۳،۱)(۱۱۴،۲)(۱۱۵،۳)(۱۱۶،۳)(۱۱۷،۲)(۱۱۸،۲)(۱۱۹،۱)(۱۲۰،۲)(۱۲​۱،۲)
سوال های ۵۱ و ۶۰ رو غلط زدم و سوال های ۴۸ و ۴۹ رو شک زیاد دارم، بقیه هم توکل بر خدا!!!
زبان از ۳۰ تا ۱۱ تا ، ریاضی از ۱۶ تا ۱۰ تا ، مشترک از ۲۷ تا ۲۰ تا و هوش از ۱۶ تا ۱۰ تا زدم.

اگر خدا بخواد درصدام باید تو این مایه ها باشن: زبان ۳۵،ریاضی ۵۰، مشترک ۵۵، هوش ۵۰
فقط خیلی زورم میاد از اون دو تا سوال راحت !!!! Sad((((( چرا نباید هواسم باشه که ایکس از صفر است و نه از منهای بی نهایت Sad((((
رتبه ۱ رو از همین الان بهت تبریک میگم.ماشالا عالی زدی غصه اون ۲ سوال رو هم نخور همینجوریش رتبه ۱ هستی مگه این که بخوای زیر ۱ بشی Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: minami , nlp@2015 , saeed.rasouli , mahyamk , mahtab69 , bahar1369
ارسال: #۲۹
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۱۰ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۲ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۷ ب.ظ)saeed.rasouli نوشته شده توسط:  سلام
زبان از ۳۰ تا ۱۱ تا ، ریاضی از ۱۶ تا ۱۰ تا ، مشترک از ۲۷ تا ۲۰ تا و هوش از ۱۶ تا ۱۰ تا زدم.

رتبه ۱ رو از همین الان بهت تبریک میگم.ماشالا عالی زدی غصه اون ۲ سوال رو هم نخور همینجوریش رتبه ۱ هستی مگه این که بخوای زیر ۱ بشی Big Grin

خدا رو شکر گرایشتون هوشهSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , Amoojan , saeed.rasouli , robert
ارسال: #۳۰
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۱۵ ب.ظ
هیچی نمیدونم! فقط میدونم تخصصی ۵۱% زدم. دیگه نظری ندارم!

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed.rasouli , Riemann , mahyamk , alagh , bahar1369 , azarakhsh1986

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۶۴ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۲۲۷ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۷۲ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
Question [] مراجع مهندسی کامپیوتر [] itslady ۰ ۱,۸۰۳ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: itslady
  درآمد فروشگاه کامپیوتری چطوره چقدر سرمایه می خواد؟ friends ۶ ۱۷,۸۹۰ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۶۴۰ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  محاسبه تراز معدل موثر از رشته آی تی یا علوم کامپیوتر به مهندسی کامپیوتر یا بالعکس gnulinux ۰ ۲,۳۳۰ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: gnulinux
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۲۱ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۹۱۶ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  بررسی سوالات آزمون دکترا ۹۷ رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار والگوریتم ۱۳۹۷ taha.maten ۱۳۷ ۸۰,۷۳۳ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close