زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کارنامه رشته فناوری اطلاعات رتبه ۱۰۲ شبکه , ۱۴۵ فناوری اطلاعات

ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ، توسط sina_n.)
اینم کارنامه من

تعدادی از دوستان منابع رو پرسیدن، به نظرم اینجا جواب بدم بهتره

گسسته‌: من فقط پوران پژوهش رو خوندم. کتاب خیلی خوبیه. تنها مشکلش اینه که سوالات کنکور سالهای اخیر رو گزینه‌ای جواب داده نه تشریحی

ساختمان داده‌: من طورانی پارسه رو خوندم. مطالب رو خیلی خوب و راحت توضیح داده و کتاب خوبیه البته کتاب پوران هم خیلی کامله

طراحی الگوریتم‌: من پارسه(فکر کنم قلی‌زاده بود نویسندش) رو خوندم + پوران. البته کتاب پوران خیلی خوب و کامله و کتاب پارسه مطالب رو زیباتر و مختصرتر توضیح داده و در آخر کتاب هم کلیه سوالات کنکور طراحی رو گذاشته با جواب‌های کاملا تشریحی در حد تیم ملی

مهندسی نرم افزار‌: من چند فصل اول رو پرسمن ترجمه هاشمی‌طبا و پارسه خوندم و برای بقیه فصول پوران خوندم. کتاب پوران کامل نیست ولی مطالبی که گفته خیلی خلاصه و عالی توضیح داده. فکر کنم اگر پرسمن رو بخونید خیلی بهتر
دکتر ناظمی(پارسه)هم امسال کتاب جدید نوشته به احتمال زیاد کتاب خوبیه

شبکه: امسال دکتر حقیقت کتاب جدیدش اومده. به نظرم از هر کتابی بهتر. من جزوه پارسه دکتر حقیقت رو خوندم + پوران

پایگاه داده‌: مقسمی رو خوندم. بجز برای کنکور امسال که سوالاتش خیلی سخت بود و نیاز به خوندن منبع اصلی داشت، تقریبا کتاب کاملیه

هوش: من پوران خوندم که کپی راسله. من کتاب خوبی برای هوش ندیدم. همون راسل از همه بهتر

سیستم عامل: کتاب دکتر حقیقت پارسه عالیه

معماری‌: من پوران رو خوندم ولی به نظرم کامل نیست مخصوصا برای کنکور امسال که بس ناجوانمردانه سخت بودAngry کتاب خوبی برای معماری ندیدم

فایل‌(های) پیوست شده

۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdad123 , **sara** , polarisia , parmiss , Jabar-Asadi , eghbalrb2004 , ali_computer69 , Mile Stone , پشتکار , Helmaa , la85 , sa123 , soniasa , Mänu , milad.fashi@gmail.com , Happiness.72
ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۳۷ ق.ظ
ممنون
دوست عزیز شما درس مهندسی نرم افزار چندتا تست صحیح زدی؟ ازچه منبعی خوندی واگر بخواین دوباره این درس رو بخونین از کی شروعش می کنین و اینبار چطور می خونین؟ ممنون
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۰۹ ب.ظ، توسط sina_n.)
RE: کارنامه رشته فناوری اطلاعات رتبه ۱۰۲ شبکه , ۱۴۵ فناوری اطلاعات
(۲۲ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۳۷ ق.ظ)mehrdad123 نوشته شده توسط:  ممنون
دوست عزیز شما درس مهندسی نرم افزار چندتا تست صحیح زدی؟ ازچه منبعی خوندی واگر بخواین دوباره این درس رو بخونین از کی شروعش می کنین و اینبار چطور می خونین؟ ممنون

راستش دقیق یادم نیست ولی فکر کنم دوتا زدم که هر دوتاشم غلط بود طبق کلید اولیه

الیته خیلی خونده بودم و در آزمون‌ها معمولا نرم‌افزارو خوب میزدم ولی کنکور سوالات خیلی مزخرفی داده بودند و بعضی‌هاشون به نظر من دو سه تا گزینش درست بود

من کتاب پوران رو تقریبا کامل خودم و پرسمن ترجمه هاشمی‌طبا رو ۲ فصل اولش رو خوندم و چند فصل اول پارسه رو هم خوندم

اگر دوباره بخونم از اول تابستون ترجمه هاشمی‌طبا رو کامل می‌خونم همراه با پوران پژوهش

البته فکر کنم دکتر ناظمی پارسه هم برای امسال کتاب جدید مینویسه که اونم فکر کنم خیلی خوب باشه

درس مهندسی نرم افزار چون حفظی و خیلی زیاد هست سعی کنید از اول تابستون بخونید و تا کنکور چند دور اونو بخونید البته بطور آهسته و پیوسته. مثلا هر روز یا یک روز در میان و هر بار نیم ساعت یا بیشتر

برای کنکور خیل مهمه که درس‌ها رو پیوسته بخونید.

امیدوارم کمکی کرده باشمSmile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ، توسط parmiss.)
سیستم عامل رو عالی زدین.خیلی خوبه.آفرین.از چه منبعی خوندین؟برعکس شما من سیستم عامل حسابی رتبم رو خراب کرد ۶/۷%!چقدر حیف که مدیریت نزدین.آسون بود که........!.حالا احتمال قبولی کجا رو میدین؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sina_n , ali_computer69
ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۴۵ ب.ظ
(۲۲ خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۳۹ ب.ظ)parmiss نوشته شده توسط:  سیستم عامل رو عالی زدین.خیلی خوبه.آفرین.از چه منبعی خوندین؟برعکس شما من سیستم عامل حسابی رتبم رو خراب کرد ۶/۷%!چقدر حیف که مدیریت نزدین.آسون بود که........!.حالا احتمال قبولی کجا رو میدین؟

سیستم عامل دکتر حقیقت انتشارات پارسه رو خوندم

خیلی کتاب نازیه. من قبل از خوندن این کتاب از سیستم عامل متنفر بودم و سیستم‌عامل کارشناسی هم به زور قبول شدم ولی این کتاب یه چیزه دیگستHeart

مدیریت اصلا نخونده بودم تا بزنم ولی معماری زیاد خونده بودم که اونم اینقدر سخت بود همه زحمت هام بی نتیجه شد. طراح سوال نامردConfused

فکر کنم ارومیه بیارم ولی دوست دارم اصفهان قبول بشمSmile

شما رتبون چند شد؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , fatima1537 , ali_computer69
ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۴۹ ق.ظ
خیلی خیلی تبریک میگم.
ببخشید یه سوال داشتم.نمیدونم شما چطور انتخاب رشته کردین اما میخواستم بدونم با رتبه ۱۰۲ شبکه شبانه شریف یا امیر کبیر میشه قبول شد؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sina_n , ali_computer69
ارسال:
۲۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۱۹ ب.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۴۹ ق.ظ)mehrdel2002 نوشته شده توسط:  خیلی خیلی تبریک میگم.
ببخشید یه سوال داشتم.نمیدونم شما چطور انتخاب رشته کردین اما میخواستم بدونم با رتبه ۱۰۲ شبکه شبانه شریف یا امیر کبیر میشه قبول شد؟

ممنون

من هم نمیدونم ولی فکر نکنم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdel2002 , ali_computer69
ارسال:
۱۷ مرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۰۶ ب.ظ
تبریک می گم...

یه سوال اگه میشه بگید ساختمان داده و ساختمان گسسته + طراحی الگوریتم چی خوندین؟
۰
۰
ارسال:
۱۸ مرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۱۰ ق.ظ
سلام تبریک میشه در مور...د برنامه ریزی توضیح بدی...دانشجو بودی؟یا تمام کرده بودی

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۴۵ ق.ظ، توسط sina_n.)
(۱۷ مرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۰۶ ب.ظ)moha نوشته شده توسط:  تبریک می گم...

یه سوال اگه میشه بگید ساختمان داده و ساختمان گسسته + طراحی الگوریتم چی خوندین؟

ممنون

ببخشید دیر جواب دادم من چون سربازی بودم دسترسی به اینترنت نداشتم

ساختمان داده طورانی پارسه رو خوندم عالی بود

گسسته هم پوران خوندم که کتاب تاپیه

طراحی الگوریتم پارسه و پوران خوندم
(۱۸ مرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۱۰ ق.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  سلام تبریک میشه در مور...د برنامه ریزی توضیح بدی...دانشجو بودی؟یا تمام کرده بودی

سلام ممنون

ببخشید دیر جواب دادم من چون سربازی بودم دسترسی به اینترنت نداشتم

من تمام کرده بودم و فقط برای کنکور درس میخوندم

طبق برنامه پارسه درس می‌خوندم و خیلی زحمت کشیدم

کلی جواب دادم اگه سوال ریزتر داری بپرس تا جواب بدم. ما در خدمتیم
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۹ اسفند ۱۳۹۱, ۰۸:۳۲ ب.ظ
(۲۲ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ)sina_n نوشته شده توسط:  
(22 خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۳۹ ب.ظ)parmiss نوشته شده توسط:  سیستم عامل رو عالی زدین.خیلی خوبه.آفرین.از چه منبعی خوندین؟برعکس شما من سیستم عامل حسابی رتبم رو خراب کرد ۶/۷%!چقدر حیف که مدیریت نزدین.آسون بود که........!.حالا احتمال قبولی کجا رو میدین؟

فکر کنم ارومیه بیارم ولی دوست دارم اصفهان قبول بشمSmile

سلام
تبریک می گم انشالله که همیشه موفق باشید.
می تونم بپرسم کجا قبول شدید ؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۹۹ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۳۴ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۲۹۶ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۰۴۹ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۵۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۵۴ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۶۱۰ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۷۴۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۲۸۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۵۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close