زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۴۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

به نظر شما اگر زبان در کنکور دفترچه و زمان مجزا داشته باشد، بهتر نیست؟

ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۱۹ ب.ظ
چون تو ایران اکثراً زبانشون خوب نیس الان میان میگن نه!!

اما بیام از دید کارشناسی و عادلانه و خداییش قضاوت کنیم!!!

این همه تو ایران میگیم که مشکل زبان داریم، بجای این که بیان بهش اهمیت بدهند، این جوری باش برخورد می کنند!
وقتی که ضریب زبان ۱ و ضریب مشترک ۴ باشد و بعد بیان یک متن طولانی بنویسند، که همشو باید بخونی تا بتونی یکی دو تا سوال جواب بدی، خب مگر کسی مغز خر!! خورده است که وقتش رو روی زبان بزارد؟

من خودم زبانم بد نیست ، و اگر دفترچه ها جدا بود خیلی به نفعم میشد!!! ولی من این رو فقط ازین لحاظ که چون واسه خودم بهتر بود ، نمی گم!!

همه می دونیم که زبان چقدر تو تحقیق و مقاله و خوندن کتاب های اصلی و ... مهم است. پس چرا میان این جوری می کنند که هیچ کی به زبان اهمیت نده!!!

به نظر من منی که زبانم خوب است، لا اقل کندش !! باید نسبت به کسی که در سایر دروس با من برابر است اما در زبان ضعیف است، رتبه بهتری بیارم!

اما با این وضعیت من اگر بخوام زبان بزنم، اون شخص روی دیگر دروس وقت می گذارد و حتی رتبه اش بهتر خواهد شد!!!

آیا این انصاف است؟ این همه زحمت کشیدم و درس مهم زبان رو کار کردم و سال ها تلاش کردم کتاب های زبان اصلی رو بخونم، نباید با کسی که زبانش خوب نیس، رتبم فرق کنه!!؟؟؟؟؟؟؟ Exclamation Blush
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۲۹ ب.ظ، توسط npour.)
RE: به نظر شما اگر زبان در کنکور دفترچه و زمان مجزا داشته باشد، بهتر نیست؟
(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۱۹ ب.ظ)saeed.rasouli نوشته شده توسط:  چون تو ایران اکثراً زبانشون خوب نیس الان میان میگن نه!!

اما بیام از دید کارشناسی و عادلانه و خداییش قضاوت کنیم!!!

این همه تو ایران میگیم که مشکل زبان داریم، بجای این که بیان بهش اهمیت بدهند، این جوری باش برخورد می کنند!
وقتی که ضریب زبان ۱ و ضریب مشترک ۴ باشد و بعد بیان یک متن طولانی بنویسند، که همشو باید بخونی تا بتونی یکی دو تا سوال جواب بدی، خب مگر کسی مغز خر!! خورده است که وقتش رو روی زبان بزارد؟

من خودم زبانم بد نیست ، و اگر دفترچه ها جدا بود خیلی به نفعم میشد!!! ولی من این رو فقط ازین لحاظ که چون واسه خودم بهتر بود ، نمی گم!!

همه می دونیم که زبان چقدر تو تحقیق و مقاله و خوندن کتاب های اصلی و ... مهم است. پس چرا میان این جوری می کنند که هیچ کی به زبان اهمیت نده!!!

به نظر من منی که زبانم خوب است، لا اقل کندش !! باید نسبت به کسی که در سایر دروس با من برابر است اما در زبان ضعیف است، رتبه بهتری بیارم!

اما با این وضعیت من اگر بخوام زبان بزنم، اون شخص روی دیگر دروس وقت می گذارد و حتی رتبه اش بهتر خواهد شد!!!

آیا این انصاف است؟ این همه زحمت کشیدم و درس مهم زبان رو کار کردم و سال ها تلاش کردم کتاب های زبان اصلی رو بخونم، نباید با کسی که زبانش خوب نیس، رتبم فرق کنه!!؟؟؟؟؟؟؟ Exclamation Blush

البته نظر ما که مهم نیست..ولی به نظر هر آدم عاقلی گنجوندن سه درس ریاضی و زبان و مشترک توی یک دفترچه،خیلی از تواناییها رو کم میکنه..خصوصا که وقتی وارد دانشگاه بشی اون موقع زبان حرف اول رو میزنه
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed.rasouli
ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۳۰ ب.ظ، توسط Amoojan.)
اگه اینجوری بخوایم نیگا کنیم باید برای هر درسی یه دفترچه جدا بدن چون هر کسی توی یه درسی بهتره و یه درسی ضعیفتر که البته نتایج عاقلانه تر و عادلانه تر میشه ولی سنجش همچین کاری نمیکنه! کلی زحمت داره!Big Grin

[تصویر:  balloons.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed.rasouli , minami
ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۵۶ ب.ظ، توسط saeed.rasouli.)
(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۲۹ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  اگه اینجوری بخوایم نیگا کنیم باید برای هر درسی یه دفترچه جدا بدن چون هر کسی توی یه درسی بهتره و یه درسی ضعیفتر که البته نتایج عاقلانه تر و عادلانه تر میشه ولی سنجش همچین کاری نمیکنه! کلی زحمت داره!Big Grin

مرسی نظرتو گفتی ،

اما

اولاً هر درسی نیست، دسته بندی است، مثلاً مشترک یا تخصصی یا ریاضی، هر کدوم یک دسته هستند. زبان هم از بقیه جدا است و یک مقوله جدا است!!

دوماً تا سال ۹۰، دفترچه زبان جدا بود و زمانش ۳۰ دقیقه بود ولی اون زمان کنکور دو مرحله ای بود و دو روز باید می رفتی برای کنکور و از وقتی یک مرحله ای شد، این جور شد!!!

سوماً من نگفتم چون من تو این درسم بهتر است، جداش کنند، من همه درسام بجز مدار الکتریکی خوب است!!! من میگم زبان یک مبحث اصلی است و یک نیاز و الزام است!!

چهارماً حتی اگر دفترچه جدا و زمان جدا بهش نمی دهند! خب حداقل ضریبش رو باید بالا ببرند.! این طوری عملاً اصلاً زبان رو حذف کنند، سنگین تر هستند، چون فقط کسایی این درس رو می زنند که درسای دیگر رو بلد نباشند و وقت اضافه بیارند! که اون هم بخاطر ضریب پایین این درس فایده ای برایشان ندارد!!!

بحث من این است که باید به زبان اهمیت بدهند و باید بین کسی که زبانش خوی است و کسی که زبانش خوب نیست، فرق باشد!!

بحث فقط من نیستم، من که کنکورمو دادم و تموم شد!!! الان من معدلم زیاد جالب نیست، نمیام بگم که تاثیر معدل رو باید بردارند!! چون معدل درستش این است که تاثیر گذار باشد. چون اون نشون دهنده ۱۴۰ واحد در طول ۴ سال است، اما کنکور در حدود ۳۰ واحد در طول یک سال و تازه اولی تشریحی و با پروژه و .. بوده و این جا فقط تستی است، که اولی خیلی ارزیابی بهتری است!!

بنابراین من این بحث رو از جنبه شخصی نمی گم و به نظرم راه درست این است که به زبان اهمیت بیشتری بدیم!!

موفق باشید!!Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan
ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۵۷ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۹ ب.ظ)saeed.rasouli نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۲۹ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  اگه اینجوری بخوایم نیگا کنیم باید برای هر درسی یه دفترچه جدا بدن چون هر کسی توی یه درسی بهتره و یه درسی ضعیفتر که البته نتایج عاقلانه تر و عادلانه تر میشه ولی سنجش همچین کاری نمیکنه! کلی زحمت داره!Big Grin

مرسی نظرتو گفتی ،

اما

اولاً هر درسی نیست، دسته بندی است، مثلاً مشترک یا تخصصی یا ریاضی، هر کدوم یک دسته هستند. زبان هم از بقیه جدا است و یک مقوله جدا است!!

دوماً تا سال ۹۰، دفترچه زبان جدا بود و زمانش ۳۰ دقیقه بود ولی اون زمان کنکور دو مرحله ای بود و دو روز باید می رفتی برای کنکور و از وقتی یک مرحله ای شد، این جور شد!!!

سوماً من نگفتم چون من تو این درسم بهتر است، جداش کنند، من همه درسام بجز مدار الکتریکی خوب است!!! من میگم زبان یک مبحث اصلی است و یک نیاز و الزام است!!

چهارماً حتی اگر دفترچه جدا و زمان جدا بهش نمی دهند! خب حداقل درصدش رو باید بالا ببرند.! این طوری عملاً اصلاً زبان رو حذف کنند، سنگین تر هستند، چون فقط کسایی این درس رو می زنند که درسای دیگر رو بلد نباشند و وقت اضافه بیارند! که اون هم بخاطر ضریب پایین این درس فایده ای برایشان ندارد!!!

بحث من این است که باید به زبان اهمیت بدهند و باید بین کسی که زبانش خوی است و کسی که زبانش خوب نیست، فرق باشد!!

بحث فقط من نیستم، من که کنکورمو دادم و تموم شد!!! الان من معدلم زیاد جالب نیست، نمیام بگم که تاثیر معدل رو باید بردارند!! چون معدل درستش این است که تاثیر گذار باشد. چون اون نشون دهنده ۱۴۰ واحد در طول ۴ سال است، اما کنکور در حدود ۳۰ واحد در طول یک سال و تازه اولی تشریحی و با پروژه و .. بوده و این جا فقط تستی است، که اولی خیلی ارزیابی بهتری است!!

بنابراین من این بحث رو از جنبه شخصی نمی گم و به نظرم راه درست این است که به زبان اهمیت بیشتری بدیم!!

موفق باشید!!Heart
امسال سنجش زحمت کشید و ضریب تخصصی را ۴ کرد که مثلا عادلانه باشه که سال بالایی های ما که کلا مدار نخونده بودن بدجور کپ کردند. بعید هم نیست سال دیگه یهویی زبان بشه ضریب ۲ و ریاضی بشه ۳ .
ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۰۰ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۹ ب.ظ)saeed.rasouli نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۲۹ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  اگه اینجوری بخوایم نیگا کنیم باید برای هر درسی یه دفترچه جدا بدن چون هر کسی توی یه درسی بهتره و یه درسی ضعیفتر که البته نتایج عاقلانه تر و عادلانه تر میشه ولی سنجش همچین کاری نمیکنه! کلی زحمت داره!Big Grin

مرسی نظرتو گفتی ،

اما

چهارماً حتی اگر دفترچه جدا و زمان جدا بهش نمی دهند! خب حداقل ضریبش رو باید بالا ببرند.! این طوری عملاً اصلاً زبان رو حذف کنند، سنگین تر هستند، چون فقط کسایی این درس رو می زنند که درسای دیگر رو بلد نباشند و وقت اضافه بیارند! که اون هم بخاطر ضریب پایین این درس فایده ای برایشان ندارد!!!

موفق باشید!!Heart

تا سال ۹۰زبان هم جدا بوده؟
ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۱۰ ب.ظ، توسط Amoojan.)
(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۵۷ ب.ظ)sharif1394 نوشته شده توسط:  امسال سنجش زحمت کشید و ضریب تخصصی را ۴ کرد که مثلا عادلانه باشه که سال بالایی های ما که کلا مدار نخونده بودن بدجور کپ کردند. بعید هم نیست سال دیگه یهویی زبان بشه ضریب ۲ و ریاضی بشه ۳ .
ضریب ۴ کردن تخصصی خیلی کار درستی بود... یک ملتی از رشته های دیگه مثل ریاضی میومدن ریاضی و زبان رو فضایی میزدن با یک مشترک متوسط رو به پایین و تخصصی پایین میرفتن دانشگاه های روزانه رشته های ما!

غیر از اینم یک ملتی میومدن مثلا برای هوش می خوندن ، آخر کار الگوریتم نرم افزار و چندتا سوال دیگه از تخصصی نرم افزار میزدن ، بعد اگر رتبه هوششون جالب نمیشد میرفتن نرم افزارشون که احتمالا جالب تر بوده! البته عکسش هم بود از نرم به هوش!
حالا این جوری که شد هرکی برای گرایش خودش میخونه! دوستان سایر رشته ها هم راحت نمیان برن جای ما رو تو ارشد بگیرند...Big Grin
ولی زبان رو فکر نمیکنم تغییر بدن...

[تصویر:  balloons.gif]
ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۲۷ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۰۰ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۹ ب.ظ)saeed.rasouli نوشته شده توسط:  

مرسی نظرتو گفتی ،

اما

موفق باشید!!Heart

YES,it was, . Exam was held in 2 days.
Each day you were given 2 question booklet.
First day,at first, the booklet for foreign language and after that the booklet for maths and common courses.
Second day, at first ,you had to answer to questions in booklet of Artitechture and Software and after that you should answer question is the booklet of Artificial Intelligence.

So, there were four different Question Booklets :
۱-Foreign language
۲-Maths and Common courses
۳-Architecture and Software
۴-Artificial Intelligence
Big GrinHeartTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , Amoojan
ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۳۰ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۲۷ ب.ظ)saeed.rasouli نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۰۰ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۹ ب.ظ)saeed.rasouli نوشته شده توسط:  

مرسی نظرتو گفتی ،

اما

موفق باشید!!Heart

YES,it was, . Exam was held in 2 days.
Each day you were given 2 question booklet.
First day,at first, the booklet for foreign language and after that the booklet for maths and common courses.
Second day, at first ,you had to answer to questions in booklet of Artitechture and Software and after that you should answer question is the booklet of Artificial Intelligence.

So, there were four different Question Booklets :
۱-Foreign language
۲-Maths and Common courses
۳-Architecture and Software
۴-Artificial Intelligence
Big GrinHeartTongue

واقعا جای افسوس داره که هرسال از کارهای خوب مسئولین کم میشه..چقدر منطقی تر بوده کنکور اون موقع
ارسال: #۱۰
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۳۶ ب.ظ، توسط پوونه.)
من اصلا موافق نیستم و جداسازی دفترچه ها رو به ضرر کسانی میدونم که به زبان مسلط هستند. چون وقتی که من صرف پاسخگویی به سوالات زبان میکنم خیلی کمتر از سایرینه و بقیه وقتم رو اختصاص میدم به ریاضیات و مشترک. در صورت جداسازی دفترچه ها باید خیلی از وقتم رو منتظر اتمام وقت دفترچه اول و اوردن دفترچه دوم و ریاضی کنم و اتلاف وقت صورت میگیره برای من و امثال من که به زبان انگلیسی مسلط هستند.
میشد ضریبش رو زیادتر کرد که کسانی که سال هاست روی انگلیسی خودشون کار میکنند هم خوش به حالشون بشه اما حتی اگر این کار رو نکنند هم چیزی رو از دست ندادیم. تفاوت شما و اونی که در ارشد زبان رو ۰ میزنه هنگام نوشتن پایان نامه که همه مجبور به استفاده از منابع خارجی هستند مشخص خواهد شد. کسی که زبان رو بهتر میتونه صحبت کنه خیلی راحت تر و سریع تر میتونه کارای پایان نامه اش رو پیش ببره و همین کافیه. من همیشه میگم در مهندسی کامپیوتر برای کسی که قصد ادامه تحصیل داره زبان و برنامه نویسی ابزار هستند ، نه هدف.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , saeed.rasouli , minami , mahshidq
ارسال: #۱۱
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۴۹ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۳۴ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  من اصلا موافق نیستم و جداسازی دفترچه ها رو به ضرر کسانی میدونم که به زبان مسلط هستند. چون وقتی که من صرف پاسخگویی به سوالات زبان میکنم خیلی کمتر از سایرینه و بقیه وقتم رو اختصاص میدم به ریاضیات و مشترک. در صورت جداسازی دفترچه ها باید خیلی از وقتم رو منتظر اتمام وقت دفترچه اول و اوردن دفترچه دوم و ریاضی کنم و اتلاف وقت صورت میگیره برای من و امثال من که به زبان انگلیسی مسلط هستند.
میشد ضریبش رو زیادتر کرد که کسانی که سال هاست روی انگلیسی خودشون کار میکنند هم خوش به حالشون بشه اما حتی اگر این کار رو نکنند هم چیزی رو از دست ندادیم. تفاوت شما و اونی که در ارشد زبان رو ۰ میزنه هنگام نوشتن پایان نامه که همه مجبور به استفاده از منابع خارجی هستند مشخص خواهد شد. کسی که زبان رو بهتر میتونه صحبت کنه خیلی راحت تر و سریع تر میتونه کارای پایان نامه اش رو پیش ببره و همین کافیه. من همیشه میگم در مهندسی کامپیوتر برای کسی که قصد ادامه تحصیل داره زبان و برنامه نویسی ابزار هستند ، نه هدف.

اولاً مرسی از نظرت
دوماً مطمئنی که درس سیستم عامل رو برای کنکور خوندی؟ Smile

فرض کنیم دو پردازه داریم، زمانی که دفترچه ها جداست، پردازه ای که زبان بلد است در حال زدن تست های زبان با خیال راحت است و پردازه ای که زبان بلد نیست در حال انتظار گردشی است و تو حلقه افتاده است!!! Big Grin

اما زمانی که دفترچه ها جدا نیست، در حالی که پردازه اول دارد، سوالای زبان رو حل می کند، پردازه دوم سوالای مشترک و ریاضی را حل می کند. یعنی پردازه اول در حال انجام کاری با ارزش ۱ و پردازه دوم در حال انجام کاری با ارزش ۴ است.

حالا من نمی دونم تو از چه الگوریتم Process Scheduling ای استفاده کردی که بازدهی حالت دوم از حالت اول برای پردازه ای که زبانش خوب است، بیشتر می شود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinHeartIdeaHuhRolleyesCool
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , farzad.arshad
ارسال: #۱۲
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۲۵ ب.ظ
زبان حذف شه بهتره به نظر من کسی که تونسته به سطحی برسه که بدون زبان قبول شه مراحل بعدش رو هم می تونه

Ayyy ya ya ya
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed.rasouli , sharif1394
ارسال: #۱۳
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۲۹ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۲۵ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  زبان حذف شه بهتره به نظر من کسی که تونسته به سطحی برسه که بدون زبان قبول شه مراحل بعدش رو هم می تونه

چه ایده جالبیBig Grin
ارسال: #۱۴
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۳۴ ب.ظ
سلام
واقع بینانه بخوایم ببینیم، پیشنهاد شما و البته افزایش ضریب می تونه باعث بشه داوطلبا به زبان بیشتر اهمیت بدن

ولی مسلما به نفع کسانی که زبانشون متوسط به بالاست، نیست. چون کسی که با متون و مقالات تخصصی آشنایی داره، بعیده زیر ۵۰-۶۰ بزنه و وقت هم کم نمیاره

شخصا ادعایی در زبان ندارم ولی اصلا وقت کم نیاوردم. یکمی باید هوشمندانه تر به متنها توجه کنید که وقت بیش از حد براش نزارید
ارسال: #۱۵
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۴ ب.ظ، توسط پوونه.)
(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۴۹ ب.ظ)saeed.rasouli نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۳۴ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  من اصلا موافق نیستم و جداسازی دفترچه ها رو به ضرر کسانی میدونم که به زبان مسلط هستند. چون وقتی که من صرف پاسخگویی به سوالات زبان میکنم خیلی کمتر از سایرینه و بقیه وقتم رو اختصاص میدم به ریاضیات و مشترک. در صورت جداسازی دفترچه ها باید خیلی از وقتم رو منتظر اتمام وقت دفترچه اول و اوردن دفترچه دوم و ریاضی کنم و اتلاف وقت صورت میگیره برای من و امثال من که به زبان انگلیسی مسلط هستند.

اولاً مرسی از نظرت
دوماً مطمئنی که درس سیستم عامل رو برای کنکور خوندی؟ Smile

فرض کنیم دو پردازه داریم، زمانی که دفترچه ها جداست، پردازه ای که زبان بلد است در حال زدن تست های زبان با خیال راحت است و پردازه ای که زبان بلد نیست در حال انتظار گردشی است و تو حلقه افتاده است!!! Big Grin

اما زمانی که دفترچه ها جدا نیست، در حالی که پردازه اول دارد، سوالای زبان رو حل می کند، پردازه دوم سوالای مشترک و ریاضی را حل می کند. یعنی پردازه اول در حال انجام کاری با ارزش ۱ و پردازه دوم در حال انجام کاری با ارزش ۴ است.

حالا من نمی دونم تو از چه الگوریتم Process Scheduling ای استفاده کردی که بازدهی حالت دوم از حالت اول برای پردازه ای که زبانش خوب است، بیشتر می شود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinHeartIdeaHuhRolleyesCool
نه خیر مطمئن نیستم چون ما مثل شما درسخوان نبودیم که درس ها رو برای کنکور خوب بخونیم : )
کسی که خوب بخونه موفق میشه آی اینطور میشد آی اونطور میشد همه فقط تحمل شرایط رو برای خودمونو بقیه سخت تر میکنه. کسایی که موفق شدند مصاحبه شون در مانشت هست و خودشون رو با همین شرایط فعلی وفق دادند . مثلا اقای رهگشای ، آقای MSZ (که اتفاقا به زبان خیلی خیلی بیشتر از من و شما تسلط دارند) ،آقای AmirV، آقای arcin و خیلی های دیگه. اگر شما فکر میکنید وقتتون رو میگیره خب جواب ندید به سوالات زبان. اگر دفترچه ها جدا بشه به نظرتون وقتی که برای مشترک ها یا زبان تعبیه میشه بیشتر از زمان فعلی خواهد بود؟
دوست عزیز یا ظرفیت پاسخ داشته باشید و به مخالفان نظریه خودتون هم اجازه حرف زدن بدید یا کلا تاپیک نزنید که اعصاب شما آروم بمونه. اینجا که هیچ کدوممون با همدیگه دشمنی نداریم همه نظر خودمون رو میگیم. : )

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  چطور میتوان بهتر زندگی کرد؟ شاپری ۲۴ ۱۳,۵۲۰ ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ۰۷:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۹۸ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۵۱ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  نظر در رابطه با استاد داور علیصا ۰ ۱,۴۹۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  تعویق زمان کنکور ارشد sima84 ۰ ۱,۵۲۷ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  زمان جستجوی درخت fateme.sm ۰ ۱,۶۱۵ ۰۶ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme.sm
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۹۳۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  چه زبان برنامه نویسی برای هوش مصنوعی بهتر ؟ Sanazzzz.mi ۳ ۳,۷۹۷ ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: milo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close