زمان کنونی: ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۲۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش

ارسال: #۲۲۶
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۰۲ ب.ظ
RE: درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش
(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۰۳ ب.ظ)setareh70 نوشته شده توسط:  زبان ۵۰%
مشترک ۴۲%
تحصصی ۶۱%
مدیریت ۵۵%
معماری سفید
تجارت امیرکبیر قبولم یعنی؟؟؟؟

یا خدا اینا کین؟شما ها چرا قبلا نبودید؟Confused
بچه های خودمونی کجان؟چرا درصد نمیزارید؟Undecided

نمیدونم بچه هایی که این چند ماهه تو مانشت با هم بودیم کجان؟؟؟Huh
بچه ها کجایید؟؟؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , tarane1992 , zoltrix_66 , minami
ارسال: #۲۲۷
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۰۸ ب.ظ
Re: RE: درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش
(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۱۳ ب.ظ)neda.h نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۵۷ ب.ظ)sahar-it88 نوشته شده توسط:  اینقدر بدم میاد بعضیا میدونن درصداشون خوبه بعد میان آه و ناله میکنن هرکس درس خونده تا یه حدودی میدونه چه درصدایی خوبه. دیگه داره از جو مانشت بدم میاد.منظورم شخص خاصی نبود این چند روز خیلی از این موردا دیدم یعنی وقتی یکی میاد اینجوری میگه دلم میخواد سرمو بکوبم به دیوار AngryAngryAngryAngry

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

حق با شماست
من تأیید می کنم
امسال جو مانشت جو بدیه
بچه های پارسال فرق داشتن
ولی بعضیا هم با درصدایی که تو یه نگاه به نظر من و شما خوب میان، بازم ناراحت و نگرانن. چون مثل همه، انتظار بیشتری داشتن. و البته موضوع اصلی اینه که هنوز باور نمی کنن و خیالشون راحت نیست که اوضاع خوبی دارن

من سوالای دفترچه های A و C رو مقایسه کردم. چندتاشون فرق می کنن. پس این حرف که بعضیا میگن امسال همه دفترچه ها یکی بوده و فرق ندارن منتفیه
حالا چرا امسال ففط یه کلید دادن نمی دونم
ولی بچه هایی که دفترچشون A نیست و درصد حساب کردن، چجور حساب کردن وقتی دفترچه ی D هم واسه دانلود نیست؟
(حالا اونایی که همه ی جواباشون یادشونه(!!) بماند)

آخه کساییکه مشترک ۴۰ زدن دیگه چرا باید نگران باشن.الان یه ترم صفری هم میدونه مشترک ۴۰ بزنی رتبت یه رقمیهAngryچجوری نمیدوننAngryشاید میدونن و میخوان لج بقیرو دربیارنAngry

سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , tarane1992 , zoltrix_66
ارسال: #۲۲۸
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۱۱ ب.ظ
برای درصدام که هیچکی نظر داد حالا یه سوال. رتبه ها بر اساس میانگین درصدها محاسبه میشه؟ یعنی درصدا ضرب در ضرایبشون تقسیم به جمع ضرایب؟. آره اینطوریه؟ این منطقیه که من میانگینم رو با میانگین پارسالیا مقایسه کنم تخمین رتبه بزنم؟ (هرچند شاید امسال میانگین بچه ها بالاتر یا پایین تر باشه)
ارسال: #۲۲۹
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۱۵ ب.ظ
دوستان ناراحت نباشید. البته خودم هم ناراحتم Big Grin اما کاری از دستمون بر نمیاد.
پس بیخیال این درصدا شید و این چند ماه رو خوش بگذرونید(نه زیاد که از فضای درس بیرون بیاید Big Grin ) و شروع کنید از اواسط تابستون برای سال بعد بخونید

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , tarane1992 , Mehrdad7soft , zoltrix_66
ارسال: #۲۳۰
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۳۴ ب.ظ
حالا بچه ها لطف کنند کتاباشونو به من هدیه بدهندAngel
راس میخوامو قدسیBlush

به مصلحتم نبود
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۲۳۱
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۳۵ ب.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۰۸ ب.ظ)sahar-it88 نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۱۳ ب.ظ)neda.h نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۵۷ ب.ظ)sahar-it88 نوشته شده توسط:  اینقدر بدم میاد بعضیا میدونن درصداشون خوبه بعد میان آه و ناله میکنن هرکس درس خونده تا یه حدودی میدونه چه درصدایی خوبه. دیگه داره از جو مانشت بدم میاد.منظورم شخص خاصی نبود این چند روز خیلی از این موردا دیدم یعنی وقتی یکی میاد اینجوری میگه دلم میخواد سرمو بکوبم به دیوار AngryAngryAngryAngry

حق با شماست
من تأیید می کنم
امسال جو مانشت جو بدیه
بچه های پارسال فرق داشتن
ولی بعضیا هم با درصدایی که تو یه نگاه به نظر من و شما خوب میان، بازم ناراحت و نگرانن. چون مثل همه، انتظار بیشتری داشتن. و البته موضوع اصلی اینه که هنوز باور نمی کنن و خیالشون راحت نیست که اوضاع خوبی دارن

من سوالای دفترچه های A و C رو مقایسه کردم. چندتاشون فرق می کنن. پس این حرف که بعضیا میگن امسال همه دفترچه ها یکی بوده و فرق ندارن منتفیه
ولی بچه هایی که دفترچشون A نیست و درصد حساب کردن، چجور حساب کردن وقتی دفترچه ی D هم واسه دانلود نیست؟

آخه کساییکه مشترک ۴۰ زدن دیگه چرا باید نگران باشن.الان یه ترم صفری هم میدونه مشترک ۴۰ بزنی رتبت یه رقمیهAngryچجوری نمیدوننAngryشاید میدونن و میخوان لج بقیرو دربیارنAngry

بنظر من که امکانش هست بعضیام بیان در صد الکی بذارن دیگه این یه چیز طبیعیه!!!! والا من خودم ۵ ماه درس خوندم همش تو خونه نشستم دانشگاه لیسانسم هم سراسری بودم مخصوصا مشترک خوب خونده بودم و سر جلسه م مثل خیلیا استرس شدیدی نداشتم و تقریبا اکی بودم ولی خیلی خوب نزدم!!!!یعنی نمیشد که بزنم چطور ممکنه آدم بتونه اون سوالای شبکه و داده و الگوریتم رو انقدر خوب بزنه؟؟؟؟بنظرم به خودتون اعتماد داشته باشین نمیشه که یه عده نابغه باشن ما خنگ!!!همه دانشگاهای ایران تقریبا تو یه سطحن همه هم واسه ارشد تقریبا یه جور منبعو میخونن.بنظر من تو این کنکور حداکثر ۵-۶ نفر مشترک بالای ۴۰ زدن و شاید ۵۰ نفر بالای ۳۰/دوست خود من توی تمام پارسه ها تک رقمی بود ولی الان اصلا درصداش به این مایه ها که اینا مدام میذارن نممیخوره درصداش معمولیه مثل خیلی از ما!بنظرمن بخاطر حرف بقیه خودتونو حرص ندین
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadradin , bakhooleh , farzad.arshad , zoltrix_66 , Brueder
ارسال: #۲۳۲
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۴۴ ب.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۳۵ ب.ظ)مهندس خانم نوشته شده توسط:  بنظر من که امکانش هست بعضیام بیان در صد الکی بذارن دیگه این یه چیز طبیعیه!!!! والا من خودم ۵ ماه درس خوندم همش تو خونه نشستم دانشگاه لیسانسم هم سراسری بودم مخصوصا مشترک خوب خونده بودم و سر جلسه م مثل خیلیا استرس شدیدی نداشتم و تقریبا اکی بودم ولی خیلی خوب نزدم!!!!یعنی نمیشد که بزنم چطور ممکنه آدم بتونه اون سوالای شبکه و داده و الگوریتم رو انقدر خوب بزنه؟؟؟؟بنظرم به خودتون اعتماد داشته باشین نمیشه که یه عده نابغه باشن ما خنگ!!!همه دانشگاهای ایران تقریبا تو یه سطحن همه هم واسه ارشد تقریبا یه جور منبعو میخونن.بنظر من تو این کنکور حداکثر ۵-۶ نفر مشترک بالای ۴۰ زدن و شاید ۵۰ نفر بالای ۳۰/دوست خود من توی تمام پارسه ها تک رقمی بود ولی الان اصلا درصداش به این مایه ها که اینا مدام میذارن نممیخوره درصداش معمولیه مثل خیلی از ما!بنظرمن بخاطر حرف بقیه خودتونو حرص ندین
ممنون که به همه روحیه میدین. امیدوارم رتبه خودتون خوب بشه Smile

می تونید درصدای اون دوستتون که توی پارسه تک رقمی زده بگین؟ منظورم درصدای کنکورشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: bakhooleh
ارسال: #۲۳۳
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۵۹ ب.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۱۵ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  دوستان ناراحت نباشید. البته خودم هم ناراحتم Big Grin اما کاری از دستمون بر نمیاد.
پس بیخیال این درصدا شید و این چند ماه رو خوش بگذرونید(نه زیاد که از فضای درس بیرون بیاید Big Grin ) و شروع کنید از اواسط تابستون برای سال بعد بخونید

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

بالاخره یکی دوتا از بچه های همراه و همیشگی پیداشون شد...Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: tarane1992
ارسال: #۲۳۴
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۴:۰۵ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۴۱ ب.ظ)نارین نوشته شده توسط:  بچها شما چجوری جرات کردین کلیدها را گرفتین و درصداتون را حساب کردین ؟ من که هر کار میکنم نمیتونم این اجازه را به خودم بدم حتی سنجشم رفتم اما همش یاد خواب چند شب پیشم میوفتم که همه سوالا را اشتباه جواب داده بودم نمیتونم نمیتونم باز کنم و حساب کنم .

منم دلشو ندارم Undecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین
ارسال: #۲۳۵
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۴:۲۱ ب.ظ
بچه ها من این سوال هارو به سنجش اعتراض زدم شما هم اگه تشخیص دادید درست میگم اعتراض بزنید چون یک دست صدا نداره
کنکور ایتی ۹۳
سوال ۲۱ زبان source of news بهترین گزینه هست ولی گزینه دیگری انتخاب شده است
سوال ۳۲ گسسته چون جمله اول درصورتی درست است که شامل دوری به طول حداقل دلتا +۱ باشه ولی سنجش اون رو درست فرض کرده

سوال ۴۰ به نظر من اصلا گزینه صحیح ندارد چون مشه mlogm+nlogm عین سوال در کنکور های گذشته هس با فرض کوچکتر بودن m

سوال ۴۱ گزینه الف که واضح هست نمیتوان درخت را تنها با پیمایش پیشوندیترسیم کرد
گزینه ب هم به دلیل وجود عملگر یکانی این امکان وجود ندارد در صورتی درست بود که همه عملگرها دودویی بودند
گزینه ج هم کاملا درست هست چون حرف از پرانتز گذاری کامل یعنی مشخص بودن اولویت ها دارد پس یک جمله صحیح دارد.

سوال ۴۲ من اعتراض زدم چون نه در کتاب ساختمان داده مقصمی نه پوران چنین داده ساختاری وجود نداشت دوست عزیزی گفتم وجود دارد ولی من قاع نشدم.

سوال ۴۸ به نظر من بهترین گزینه مجزا بودن تعداد یال هاست چون وقتی دو الگوریتم پریم و کروشال درختان یکسا ن تولید میکنند که یال ها باید مجزا باشند وقتی ترتیب انتخاب یکسان باشند پس باید دو الگرویتم درختان یکسان تولید کنند ولی بازهم برای این مثال نقض وجود دارد چون اصل سوال اشتباه هست نباید ترتیب یال را در نظر گرفت باید یکسان بودن درختان در نظر داشت.

سوال ۴۹ )دو گزینه نزدیک بهم دارد ولی طراح سلیقه ای عمل کرده چون وقتی عدم قطعیت وجود داره بهترین پاسخ باید نمونه برداری باشه تا به درک درستی از مسئله رسید

سوال۵۴) این سوال هم نمیگم سنجش اشتباه انتخاب کرده ولی گزینه ۳ هم بی ایراد نیست طراحان محترم نباید طوری سوال بدهند که از بین بد و بدتر بد را انتخاب کنیم باید جواب صحیح بدهند من خودم ۳ را زدم ولی دوس ندارم حق کسی ضایع بشه خودم هم نسبت به این سوال اعتراض زدم

سوال ۶۱) این سوال دقیقا در کنکور پارسال تکرا شده بود خوب سنجشی های محترم به نظرات خودتون هم احترام بزارید گزینه هدف گذاری بهتر سازمان

سوال۶۵) سوال ایراد دارد چون وقتی زیاد-زیاد باشد باعث افزایش بسیار شدید بهره وری میشود و وقتی زیاد-کم باشد باعث افزایش متوسط بهره وری میشود خوب داوطلبان از کجا بدونند باید حد متوسط را در نظر بگیرند یا حد بالای ان

سوال ۶۸ که باید است تبدیل به نیست شود تا گزینه ۳ از دفترچه dدرست شود
سوال۷۰) تعریف دقیق کارایی حتی از بهترین سایت های معتبر رو اگر چک کنید(مقدار منابعی که باید برای تولید یک واحد محصول شود) میباشد نمیگم گزینه انتخابی سنجش غلطه ولی گزینه های بهتری هم وجود داشت یعنی سوال چند جواب دارد

سوال۷۱) به نظر من هیچ کدام از پاسخ ها درست نیست اثر بخشی یعنی انتخاب کارهای صحیح تمامی تعاریف مربوط به کارایی است
سوال ۷۲)سوال ۷۲ هم گزینه صحیح درون ان وجود ندارد علت حل تشریحی اساتید پارسه مدیریت

سوال ۸۰) اصلا گزینه صحیح درون سوالات وجود ندارد زیرا گزینه انتخابی سنجش شامل select ی هست که درون group by آن pid وsid آمده ولی درون select آن فقط sid آمده هست و این از منط پایگاه داده ها خارج است ......

سوال ۹۰ سوال آن ناقص هست اظهارات دکتر حقیقت در حل تشریحی آن فکر نکنم دیگه دکتر حقیقت اشتباه کنند . سوال ایراد دارد.

سوال ۹۴ اصلا درون شکل کلاک های آن مشخص نشده بنده خدا داوطلبااااااااااااااااااااااااااااااااااا

سوال ۹۶ هم چند گزینه صحیح وجود دارد.
سوال ۱۰۱ هم که من هرجور حل میکنم ۱/۵ میشه اگه کسی با حل به ۱/۳ برسه لطفا اطلاه بده.

سوال ۱۰۵) از نظر من گزینه الف هم میتواند درست باشد . دلیلی برای اشتباه بودن آن وجود ندارد

موفق باشید نظر بدهید اعتراض بزنید چن ماه زحمت کشیدیم. دست سنجش درد نکنه
 سپاس‌گزاری شده توسط: bakhooleh
ارسال: #۲۳۶
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۴:۳۹ ب.ظ
سلام دوستان.عملکرد بد من (بى اغراق) : زبان حدود ٦/ مشترک حدود ١٥/مدیریت حدود ٦٧/تخصصى حدود ٥١.معمارى ٠

به نظرم بایست دید باقى داوطلبا چه کار کردن .تراز خیلى مهمه.نظر دوستان چیه ؟؟
ارسال: #۲۳۷
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۴:۵۸ ب.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۳۵ ب.ظ)مهندس خانم نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۰۸ ب.ظ)sahar-it88 نوشته شده توسط:  

حق با شماست
من تأیید می کنم
امسال جو مانشت جو بدیه
بچه های پارسال فرق داشتن

بنظر من که امکانش هست بعضیام بیان در صد الکی بذارن دیگه این یه چیز طبیعیه!!!! والا من خودم ۵ ماه درس خوندم همش تو خونه نشستم دانشگاه لیسانسم هم سراسری بودم مخصوصا مشترک خوب خونده بودم و سر جلسه م مثل خیلیا استرس شدیدی نداشتم و تقریبا اکی بودم ولی خیلی خوب نزدم!!!!یعنی نمیشد که بزنم چطور ممکنه آدم بتونه اون سوالای شبکه و داده و الگوریتم رو انقدر خوب بزنه؟؟؟؟بنظرم به خودتون اعتماد داشته باشین نمیشه که یه عده نابغه باشن ما خنگ!!!همه دانشگاهای ایران تقریبا تو یه سطحن همه هم واسه ارشد تقریبا یه جور منبعو میخونن.بنظر من تو این کنکور حداکثر ۵-۶ نفر مشترک بالای ۴۰ زدن و شاید ۵۰ نفر بالای ۳۰/دوست خود من توی تمام پارسه ها تک رقمی بود ولی الان اصلا درصداش به این مایه ها که اینا مدام میذارن نممیخوره درصداش معمولیه مثل خیلی از ما!بنظرمن بخاطر حرف بقیه خودتونو حرص ندین

واااااای مرسی !!BlushBlush به من که آرامش خوبی داد حرفاتون ! TongueTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: zoltrix_66
ارسال: #۲۳۸
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۰۶ ب.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۴۲ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  با مشترک ۴۲ روحیه ام میخوای شما؟؟؟ AngryAngryAngryAngryAngryAngry کاش میشد یه مدت این دوستانو از مانشت دور کرد ما روحمون آروم باشه!!!! آخه روتون میشه با این مشترک قیافه ناراحتارو میگیرین؟؟؟ AngryAngryAngryAngryAngry

من کی قیافه ناراحتا رو گرفتم؟!! Smile
خدا رو شکر ، راضی ام
فقط خواستم نظر دوستان رو در مورد محدوده رتبه ام بدونم. آخه خیلی مهمه برام که دانشگاه خودمون بمونم. شاید تربیت مدرس و بهشتی نتونم برم

ببخشید روحتون رو ناآرام کردم !!!
ارسال: #۲۳۹
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۱۵ ب.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۱۱ ب.ظ)sonia1990 نوشته شده توسط:  برای درصدام که هیچکی نظر داد حالا یه سوال. رتبه ها بر اساس میانگین درصدها محاسبه میشه؟ یعنی درصدا ضرب در ضرایبشون تقسیم به جمع ضرایب؟. آره اینطوریه؟ این منطقیه که من میانگینم رو با میانگین پارسالیا مقایسه کنم تخمین رتبه بزنم؟ (هرچند شاید امسال میانگین بچه ها بالاتر یا پایین تر باشه)

نه اینجوری نیست. درصد مهم نیست. برای هر کدوم از درصدها یه نمره تراز محاسبه میشه که بستگی به درصدهای دیگران داره. بعد ضریب هر درس در نمره ترازش ضرب میشه . مجموع این حاصلضرب ها میشه تراز کل دروس شما.
برای معدل هم همین اتفاق می افته. یعنی برای معدل شما براساس معدل دیگران یک نمره تراز معدل محاسبه میشه و چون معدل ۲۰ درصد تاثیر داره ، تراز نهایی میشه تراز کل دروس * ۴ به اضافه ی تراز معدل
 سپاس‌گزاری شده توسط: sonia1990 , saha69
ارسال: #۲۴۰
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۱۸ ب.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۳۵ ب.ظ)مهندس خانم نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۰۸ ب.ظ)sahar-it88 نوشته شده توسط:  

حق با شماست
من تأیید می کنم
امسال جو مانشت جو بدیه
بچه های پارسال فرق داشتن

من با شما موافقم.

من در تمامی طول تحصیل درس نخوندم ولی واسه کنکور خودم شروع کردم به خوندن و نتیجه هم خدا رو شکر خوب بوده.

به نطر من دانشگاه و استاد حداقل کاره. اصل خود دانشجو

سورنا یکی از سرداران بزرگ و نامدار تاریخ ایران در زمان اشکانیان است که سپاه ایران را در نخستین جنگ با رومیان فرماندهی کرد و رومی‌ها را که تا آن زمان در همه جا پیروز بودند، برای اولین بار با شکستی سخت و تاریخی روبرو کرد.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۷۶ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۴۵۳ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۶,۰۱۳ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۷۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۳۰۶ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۵۰۴ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۱,۱۰۶ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۶۵۴ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۸۸۱ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۵۱۵ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close