زمان کنونی: ۲۷ خرداد ۱۴۰۳, ۰۶:۰۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش

ارسال: #۳۱۶
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۳۳ ق.ظ
دوستان متخصص یه نظری هم درباره ی درصدای من بدید خواهشا:
مشترک ۲۳
مدیریت ۶۸ (خدایا کلیدا اصلاح بشه!)
تخصصی ۴۰
زبان متاسفانه ۰

خدایا خودت از همه چیز آگاهی...خودت دیدی که تلاش کردم ....تااینجای کار با من بود....از اینجا به بعدشو سپردم به خودت ...چون میدونم بهترینها رو برام رقم میزنی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۱۷
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۳۶ ق.ظ
RE: درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش
(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۳۱ ق.ظ)gholizadeh1992 نوشته شده توسط:  
(04 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۲۵ ق.ظ)calm boy نوشته شده توسط:  
(04 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ ق.ظ)calm boy نوشته شده توسط:  یکی از بچه ها گفت بپرسم :
زبان ۳۳
مشترک ۷
مدیریت ۲۰
تخصصی ۴۰
معدل ۱۸
رتبش چند میشه؟

کسی که جواب نمیده
من بهش میگم ۲۰۰ Rolleyes
اگه کمترو بیشتر شد تقصیر مانشت بوده که اشتباه حدس زدهBig Grin

دوست عزیز ، من خواستم نظر بدم گفتم ناراحت میشید ، اما نظر واقعیم اینه که امیدی نیست ! مشترک ۷ واقعا کمه ، تخصصی ۴۰ واسه سال پیش خوب بود، الان باید بالای ۵۰ باشی ، مدیریت ۲۰ هم خیلی کمه من چندین درصد بالای ۶۵ دیدم همینجا تو مانشت درصد خودمم ۸۰ ! ، معدلش خوبه اما کافی نیست
بنظر من اگه میخواد دولتی بخونه باید صبر کنه سال دیگه انشالله تجربه هم کسب کرده خیلی ها رو دیدم دوساله بودن ، پیروز باشید

ممنون از راهنماییت
مهندس من بهش بگم چند میشه؟
ارسال: #۳۱۸
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۳۹ ق.ظ
[/quote]
(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۴۳ ب.ظ)Narges_rainbow نوشته شده توسط:  جواباتون رو یادداشت کرده بودین که انقد دقیق میگین؟ من یه سریاش یادم نبود چی زدم، غلط حساب کردم! گفتم بزنم تو سر مال اگه بعدأ درصدام کمتر از پیشبینیم شد سرخورده نشم!! Big Grin

مدیریت و معماری جفتشون ضریب ۱ هستن دیگه. شما ماشالا خوب زدین مدیریت رو. من چون رشتم نرم افزار بود حال نداشتم درس جدید بخونم! درواقع وقت هم نکردم! ولی رو معماری یه جور دیگه حساب باز کرده بودم که اینجوری شد! Sad

کارتی هست که رو صندلی هست من از جا کندمش و دونه دونه جواب هام رو پشتش نوشتم الان هم جلومه کارته ! من خوشبختانه ۴۵ دقیقه وقت زیاد آوردم و کلا با خیال آسوده امتحان دادم ، البته چندتا تیکه پروندن گفتن از قیافش معلومه اومده فقط بشینه کیک بخوره !

سحر اضافه کن به فهم آسمانم
ارسال: #۳۱۹
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۴۵ ق.ظ، توسط Narges_rainbow.)
(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۳۹ ق.ظ)gholizadeh1992 نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۴۳ ب.ظ)Narges_rainbow نوشته شده توسط:  جواباتون رو یادداشت کرده بودین که انقد دقیق میگین؟ من یه سریاش یادم نبود چی زدم، غلط حساب کردم! گفتم بزنم تو سر مال اگه بعدأ درصدام کمتر از پیشبینیم شد سرخورده نشم!! Big Grin

مدیریت و معماری جفتشون ضریب ۱ هستن دیگه. شما ماشالا خوب زدین مدیریت رو. من چون رشتم نرم افزار بود حال نداشتم درس جدید بخونم! درواقع وقت هم نکردم! ولی رو معماری یه جور دیگه حساب باز کرده بودم که اینجوری شد! Sad

کارتی هست که رو صندلی هست من از جا کندمش و دونه دونه جواب هام رو پشتش نوشتم الان هم جلومه کارته ! من خوشبختانه ۴۵ دقیقه وقت زیاد آوردم و کلا با خیال آسوده امتحان دادم ، البته چندتا تیکه پروندن گفتن از قیافش معلومه اومده فقط بشینه کیک بخوره !

این همه وقت اضافه داشتین مشترک بیشتر جواب میدادین تک رقمی میشدین! Big Grin

AI جان واسه منم بگو لطفأ! با تشکرSmile
ارسال: #۳۲۰
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۴۶ ق.ظ
دارین میگین مال منم بگید دیگه AI
درصد های من :
زبان ۲۰
مشترک ۲۵
تخصصی ۶۶
مدیریت ۴۰
ارسال: #۳۲۱
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۵۰ ق.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۳۹ ق.ظ)gholizadeh1992 نوشته شده توسط:  کارتی هست که رو صندلی هست من از جا کندمش و دونه دونه جواب هام رو پشتش نوشتم الان هم جلومه کارته ! من خوشبختانه ۴۵ دقیقه وقت زیاد آوردم و کلا با خیال آسوده امتحان دادم ، البته چندتا تیکه پروندن گفتن از قیافش معلومه اومده فقط بشینه کیک بخوره !

اقا شما انتخاب رشته کردی؟
چه رشته ای میزنی؟Smile
ارسال: #۳۲۲
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۰۳ ق.ظ، توسط gholizadeh1992.)
(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۳۳ ق.ظ)nasim** نوشته شده توسط:  دوستان متخصص یه نظری هم درباره ی درصدای من بدید خواهشا:
مشترک ۲۳
مدیریت ۶۸ (خدایا کلیدا اصلاح بشه!)
تخصصی ۴۰
زبان متاسفانه ۰

قبلا نظرمو در مورد درصداتون گفتم ، قبولید ، ولی اگر رقم میخواید حدس من اینه که شما در بازه ۸۰ تا ۱۲۰ قرار دارید.

[/quote]

اقا شما انتخاب رشته کردی؟
چه رشته ای میزنی؟Smile
[/quote]
calm-boy عزیز رتبه دوستت رو به این دلیل که من کارنامه هایی که دیدم اکثرا کارنامه های بچه های قبول شده بوده بالای ۵۰۰ رو تو ذهنم نیست ، در مورد رشته هم یه چیز بگم، من اولین کتابی که خریدم(گسسته-مدرسان) اومدم صفحات اولش با خودکار! نوشتم مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه تهران ، درسته قبول نمیشم ولی خب باید هدفتو همیشه بالا انتخاب کنی، الان به شهید بهشتی و علم و صنعت راضیم، رشته هم تجارت الکترونیک

سپاس‌گزاری شده توسط: nasim** , calm boy
ارسال: #۳۲۳
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۱۲ ق.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۵۳ ق.ظ)gholizadeh1992 نوشته شده توسط:  calm-boy عزیز رتبه دوستت رو به این دلیل که من کارنامه هایی که دیدم اکثرا کارنامه های بچه های قبول شده بوده بالای ۵۰۰ رو تو ذهنم نیست ، در مورد رشته هم یه چیز بگم، من اولین کتابی که خریدم(گسسته-مدرسان) اومدم صفحات اولش با خودکار! نوشتم مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه تهران ، درسته قبول نمیشم ولی خب باید هدفتو همیشه بالا انتخاب کنی، الان به شهید بهشتی و علم و صنعت راضیم، رشته هم تجارت الکترونیک

شکسته نفسی نفرماییدSmile
هرجا بخوای قبول میشی.
تخمین رتبه من زیر ۲۰ واسه شما
تهران بهتر از امیرکبیر و شریف و ایناس؟
ارسال: #۳۲۴
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۲۳ ق.ظ
mohammad-a
فهمیدی من مشترکامو اشتباه حساب کرده بودم؟! مشترکم ۳۲ هست نه ۲۳
calm-boy
تو رشته خودمون تجارت الکترونیک و فناوری اطلاعات ترتیب پر شدن دانشگاه ها اینطوریه
شریف - تهران - امیر کبیر - شهید بهشتی - علم و صنعت - خواجه نصیر و تربیت ومدرس و باقی

ارسال: #۳۲۵
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۳۰ ق.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۲۳ ق.ظ)gholizadeh1992 نوشته شده توسط:  mohammad-a
calm-boy
تو رشته خودمون تجارت الکترونیک و فناوری اطلاعات ترتیب پر شدن دانشگاه ها اینطوریه
شریف - تهران - امیر کبیر - شهید بهشتی - علم و صنعت - خواجه نصیر و تربیت ومدرس و باقی

راستی درصد مدیریت شما با کلید سنجش فرقی نکرد؟(بازم تبریک بابت درصدهای عالی تون)

خدایا خودت از همه چیز آگاهی...خودت دیدی که تلاش کردم ....تااینجای کار با من بود....از اینجا به بعدشو سپردم به خودت ...چون میدونم بهترینها رو برام رقم میزنی
ارسال: #۳۲۶
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۳۳ ق.ظ
calm-boy

به قول استادمون شریف شبیه اپل میمونه
امیرکبیر شبیه سونی
تو رشته ما امیرکبیر اساتید خیلی خوبی داره اما خب شریف همون شرکت اپل هست Smile
تهرانو نمیدونستم انقد طرفدار داره!
ارسال: #۳۲۷
mohammad-a
من که می دونم خط و نشون کشیدنت واسه اینه که نقشه شوم شیرینی گرفتنو در سر داری! خودتم قراره قبول شیا!!!
nasim
آره ، سنجش بهتر شد پارسه ۷۳ سنجش ۸۱ البته سوال MBO رو زدم هدفگذاری بهتر ...

ارسال: #۳۲۸
calm-boy

دوست عزیز ولی من فکر می کنم سطح علمی تربیت مدرس از شهید بهشتی و علم و صنعت و خواجه نصیر بالاتره و به قول شما زودتر پر می شه.
البته اینجا جاش نیست ولی تا جایی که من می دونم اینجوری هست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: gholizadeh1992
ارسال: #۳۲۹
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۲۷ ق.ظ، توسط s_abdi.)
سلام دوستان
ممنون میشم در مورد درصدای منم نظری بدین
زبان ۱۶
مشترک ۸
تخصصی ۵۳
مدیریت ۱۳

به نظرتون امیدی هست؟

(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۱۵ ق.ظ)s_abdi نوشته شده توسط:  سلام دوستان
ممنون میشم در مورد درصدای منم نظری بدین
زبان ۱۶
مشترک ۸
تخصصی ۵۳
مدیریت ۱۳

به نظرتون امیدی هست؟

من امسال خیلی تلاش کردم وقتی درصدام رو حساب کردم برا مشترک شوکه شدم فقط گریه میکردم
خیلی برام سخت بود این همه زحمت کشیدم...
حالا فقط میخوام بدونم اگه امیدی نیست به قبولی روزانه یا شبانه فقط تهران نه شهرستان اگه قبول نمیشم برم انفورماتیک پزشکی بخونم
ارسال: #۳۳۰
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۴:۱۷ ق.ظ
من راستش برای خودمم از دوستان دیگه پرسیدم نمیدونم :/

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۷۹۴ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۵۲۱ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۶,۰۹۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۶۲۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۴۵۵ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۶۱۷ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۱,۲۲۵ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۷۲۴ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۱,۵۷۸ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۵۶۳ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close