زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث و اعتراض به سوالای مشترک مهندسی کامپیوتر

ارسال: #۳۱
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۳۵ ب.ظ، توسط reza6966.)
RE: بحث و اعتراض به سوالای مشترک مهندسی کامپیوتر
(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۵۴ ب.ظ)iMohamad نوشته شده توسط:  ----------------------------------------------------------------------------------------------------
سوال۶۶: گزینه ۲ درست

توضیح کامل در عکس
----------------------------------------------------------------------------------------------------

سوال ۴۰ گزینه الف صحیح هست
سوال ۵۰
خارج از سرفصل (گویا سال ۸۸ نیز سوالی در مورد بی تیری آمده بود و بخاطر خارج از سر فصل بودن حذف شد)
سوال ۵۸ فلیپ فلاپ های دوم و سوم و چهارم فاقد کلاک میباشند و همچنین این مدار ترتیبی نیاز به ۱۳ کلاک داره تا خروجی عوض شود و ۲۱۱۲۰ تقیسیم بر ۱۳ اصلا در گزینه ها نیست
سوال ۶۱ خارج از سر فصل
سوال ۱۱۲ پارسه گزینه الف رو جواب دانشته - سنجش گزینه د و خیلی از دوستان به گزینه ب اشاره میکنند
سوال ۱۱۷ گزینه ب درست هست
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۳۲ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۱۳ ب.ظ)Fot30 نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۱۰ ب.ظ)sara_omd نوشته شده توسط:  لطفا توی اعتراضاتتون سوال ۵۶ هم بنویسید

این ماشینی که شما طراحی کردید
aaaabbbbbbaa
رو میپذیره
که تو زبان نیست.

وقتی همومورفیک عبارت چهارم رو حساب میکمیم زبانش میشه anbnbnan حالا اگه anbnرو w فرض کنیم و قسمت دوم رو wR درنظربگیریم زبان ما میشه wwR که اینو همه میدونن مستقل ازمتن غیرقطعی هستش و میشه با ماشین پشته ای پیاده سازی بشه
ارسال: #۳۳
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۲۶ ب.ظ، توسط bahar1369.)
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۴۶ ب.ظ)hadi1989 نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ)amateurobot نوشته شده توسط:  سوال ۶۴:
توجه نکردی که گفته داده ها ۳۲ بیتی هستن.

۲۵۶ مگابایت تقسیم بر ۴ کیلوبایت (۳۲ بیت) میشه ۲به توان ۲۶/ پس ۲۶ بیت لازم دارم.

سوال ۴۹:
خوب خیلی ساده همه رو اصلا Delete در نظر بگیرم با k=1
قاعدتا باید n بشه.

با n به شدت موافقم. من و دوستانم همه n زدیم.

۴ کیلوبایت از کجا اومده؟

برا عرض داده شما ۴ ماژول ۴ مگ رو کنار هم میذاری با خط فعال یکسان. این برا شما عرض ۳۲ بیتی رو میده!!!
خب ۴ مگ چند خط آدرس میخواد؟؟ ۲۲ خط.

حالا ۲۵۶ مگ چند ۴ مگ هستش؟؟ ۶۴ تا . پس ۶ تا هم خط آدرس اینجا داریم. سرجمع میشه ۲۸ خط.

بعلاوه:
حالا شما فرض کنید یه ماژول ۲۵۶ مگ کامل دارید (جدا از این سوال) با چند خط آدرس میشه آدرس دهی کرد؟ حداقل ۲۸ خط رو میخواد. که این کمترین مقدار ممکنه.

حالا دیکودر بماند.

اصلا من ۲۸ رو ۱ شکل دیگه حساب کردم. وقتی حافظه اصلیمون ۲۵۶ مگ هست، مگه نمیشه ۲ به توان ۲۸ ؟ پس یعنی ۲۸ بیت خط آدرس داریم. من فقط با دیکدرش مشکل دارم. سر جلسه زدم ۳ به ۸ . اما الان که حساب میکنم میبینم میشه ۴ به ۱۶/ یعنی تعداد ماژول هایی که باید بکار بره ۱۶ تاست!!!!!!!!!!!!!

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۱۳ ب.ظ)Fot30 نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۱۰ ب.ظ)sara_omd نوشته شده توسط:  لطفا توی اعتراضاتتون سوال ۵۶ هم بنویسید

این ماشینی که شما طراحی کردید
aaaabbbbbbaa
رو میپذیره
که تو زبان نیست.

حالا من ۱ چی دیگه بگم دعوام نکنین فقط اگه اشتباهه بگین کجاش اشتباهه؟
واسه an bbn an ، اگه (an bn bn an) فرضش کنیم :
اول a ها رو پوش کنیم، بعدشم b هارو، بعدش هر b که میاد، یه b از پشته پاپ کنیم، b ها که تموم شد، هر a که بیاد، یه a از پشته پاپ کنیم.

تنگ ترین زمان سختی، نزدیک ترین زمان گشایش است.

امام علی (ع)
ارسال: #۳۴
۰۷ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۵۲ ق.ظ
کسی به سوال ۶۶ اعتراض نداره!!!؟

گزینه ۲ درست نه ۴

توضیح کامل در عکس

فایل‌(های) پیوست شده

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۶۳ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۲۲۱ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۳۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۷۱ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۳۳۴ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۵۲۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
Question [] مراجع مهندسی کامپیوتر [] itslady ۰ ۱,۸۰۲ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: itslady
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۶۳۴ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  محاسبه تراز معدل موثر از رشته آی تی یا علوم کامپیوتر به مهندسی کامپیوتر یا بالعکس gnulinux ۰ ۲,۳۲۹ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: gnulinux

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close