زمان کنونی: ۱۷ خرداد ۱۴۰۳, ۰۹:۲۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:)

ارسال: #۳۰۱
۱۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۴۶ ب.ظ
RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:)
من هم ۹۴ هستم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: iammiti
ارسال: #۳۰۲
۱۴ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۵۵ ب.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۰۵ ب.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  
(14 خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۴۳ ب.ظ)sara417 نوشته شده توسط:  یک جور محرک میخوای ؟ Wink
من به شخصه یکم حسودم، دوست دارم یکی باشه که ببینم میخونه، پس منم باید بخونمTongue
میشه گفت کتابخونه عالیه اگه مشکل تمرکز نداشته باشید...من ۳ هفته اول اطرافم کسی بود که تکون زیاد می خورد نمی توسنتم بخونم ( بماند که موقع کنکور دیگه کامل عادت کرده بودم )
مساله رفت و امد به کتابخوانه..شلوغی تو فصل امتحانات...همه اینارو در نظر بگیرید...
نظر شخصی من..اگه میتونین تو خونه عادت کنید به خوندن و یه دوست که حداقل دو سه روزی یه بار باهم تبادل پیشرفت کنید..
(۱۳ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۸ ب.ظ)sara417 نوشته شده توسط:  سوال اول: واسه دروس ریاضی، من محاسبات پاس نکردم
سر کنکور چندبار به خودم فحش دادم :| دلیل اصلیش حذف این درس ساده بود !

ممنون از راهنمایی تون. کتابخانه که نمیرسم برم. خونه راحتترم

من می خواهم، پس می توانم!!!
۰
۰
ارسال: #۳۰۳
۱۵ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۰۸ ب.ظ
منم ۹۴ ام Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara417 , ashena1
ارسال: #۳۰۴
۱۷ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۳۴ ق.ظ
سلام به ۹۴ ای ها
کنکور پارسال ک واسم خوب نبود،بریم واسه ۹۴
بچه های کنکوری قائمشهر یا بابل و ساری هستن؟پایه باشین با هم بشینیم بخونیم تا ایشا... تهرون قبول شیم
من چندتا درسو پارسال کلاس رفتم بلدم ولی ساختمان و طراحی کامپایلر زیاد بلد نیستم
اگه کسی استاد یا کلاس کنکوری سراغ داره به ما هم بگه،من یکیو میشناسم ولی فعلا تنهام،کسی دنبال کلاسه چند نفر گروهی شیم
بچه ها من منتظرم

singleboy0123
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۰۵
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۲۵ ب.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۵۴ ب.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  یکی از بچه‌های ما امسال که سال سومیم رتبه‌ش شد ۵ نرم‌افزار :دی تازه کار هم می‌کنه! اصلا هم از این شاگرد اول‌ها و اینا نیست! من واقعا نمی‌دونم رمز موفقیتش چیه! چون واقعا همینجوری رفت سر کنکور!

من چون خوابگاهیم وقتی می‌آم خونه فکر می‌کنم دیگه باید استراحت کنم!! واسه همین دیگه خونه واسه‌م محل درس خوندن حساب نمی‌شه و تیرماه که خونه‌ام باید حتما برم کتابخونه Sad ولی بعدش دیگه می‌رم خوابگاه دوباره و احتمالا بهتر باشه برام! ولی واقعا تو کتابخونه درسخ وندن هم توانایی می‌خواد هااااا
من هم قصد دارم اینترنت رو فقط بذارم برای آخر شب‌ها! آخه خیلی وقتم رو تلف می‌کنه...

یه سوال دیگه هم من داشتم! اینکه باید مثل کنکور کارشناسی همه‌ی درس‌ها رو با هم پیش ببریم یا می‌شه اول چند تا درس رو که بیشتر توشون ضعف داریم توی تابستون بخونیم و بقیه رو بذاریم برای بعد از مهر؟

(۱۳ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۶ ق.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۰۸ ق.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  دوباره سلام بچه‌ها Smile
من یه سوالی دارم. اون هم اینکه ریاضی مهندسی رو در اولویت درس خوندنم قرار بدم یا نه؟ (برای کنکور هوش مصنوعی) یعنی جزئ دروسی باشه که می‌خوام تو تابستون بخونم یا نه؟
به خصوص اینکه تابستان کارآموزی دارم و وقتم کم هست...
همچنین درس مدار که اکثر کامپیوتری‌ها توش ضعف دارند رو تابستان بخونم یا بذارم در اولویت‌های آخر؟
باز هم ضمن اینکه در طول سال تحصیلی حداقل باید ۱۶ واحد بردارم(ترم هفت).
پیشاپیش ممنون از راهنماییتون Smile
باتوجه به کم بودن وقتم قصد دارم درس خوندن رو از تیرماه شروع کنم. البته فعلا خوندن زبان رو با خوندن لغات ۵۰۴ شروع کردم...

سلام
اتفاقاً منم یه وضعیتی مشابه تو دارم , با این تفاوت که کاراموزی ندارم و فارغ التحصیلم،
اما سوالت:
بنظرم هم ریاضیات مهندسی و هم مدار باید تو اولویت باشه یعنی من که گذاشتمش تو اولویت و مدار رو هم تازه استارت زدم Big Grin
این ۲تا درسو اگه تابستون نخونی دیگه خوندنش تو پاییز واقعاً مشکله

ببخشید دقیقا کجای شرایط شما شبیه مال من بود؟!‌:دی آخه اصل مسئله‌ی من فارغ‌التحصیل نبودنم و کارآموزی داشتنمه خب!

چه نکته ظزیفیBig Grin اونجا که سوالتون این بود که " ریاضی مهندسی رو در اولویت درس خوندنم قرار بدم یا نه؟ (برای کنکور هوش مصنوعی) یعنی جزئ دروسی باشه که می‌خوام تو تابستون بخونم یا نه؟ ":DBig Grin البته درستش این بود که بنویسم سوال TongueBig Grin
۱
۰
ارسال: #۳۰۶
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۱۴ ب.ظ
بچه ها به نظر من اگه پایه ریاضی خیلی خوبی ندارید، نمیخواد همه درسهای ریاضی رو بخونید، چون الان درسهای مشترک و تخصصی ضریب ۴ دارن و اگه رتبه های برتر رو ببینید برعکس سال های گذشته ضریب های ریاضی و زبانشون خیلی پایینه! بهتره دو درس از ریاضی رو انتخاب کنید و بخونید . و در عوض تمام دروس تخصصی و مشترک رو هر چقدر می تونید بخونید و تست بزنید. من خودم ریاضی مهندسی و محاسبات رو احتمال زیاد کامل می کنم و بخش هایی از احتمال و گسسته رو حذف می کنم. مثلا احتمال بخش یک (همون جایگشت ها !) رو میخونم که آسونه و بخش آخر کتاب پارسه (برآورد) که توزیع موضوعی بیشتر رو داره.
۰
۰
ارسال: #۳۰۷
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۱۹ ب.ظ
من نگرانم دوباره ابان که ثبت نامه ببینیم ضریبا عوض شدن

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashena1
ارسال: #۳۰۸
۱۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۳۶ ق.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۱۹ ب.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  من نگرانم دوباره ابان که ثبت نامه ببینیم ضریبا عوض شدن
وقتی همه درسا مسلط باشی فک نکنم زیاد مهم باشه ضریب چی باشه
(۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۱۴ ب.ظ)ana9940 نوشته شده توسط:  چه ها به نظر من اگه پایه ریاضی خیلی خوبی ندارید، نمیخواد همه درسهای ریاضی رو بخونید،
اینطوری که من دیدم حتی اگه ریاضی و زبان سفید هم بزارید می تونید زیر ۱۰۰ بشید..فک کنم کارنامه ۵۰ هوش بود که ریاضی و زبان سفید بود معدلشون هم ۱۴ بود
گسسته خیلی درس خوبیه..حیف خونده نشه

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashena1
ارسال: #۳۰۹
۱۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۵۸ ب.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۳۶ ق.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۱۹ ب.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  من نگرانم دوباره ابان که ثبت نامه ببینیم ضریبا عوض شدن
وقتی همه درسا مسلط باشی فک نکنم زیاد مهم باشه ضریب چی باشه
(۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۱۴ ب.ظ)ana9940 نوشته شده توسط:  چه ها به نظر من اگه پایه ریاضی خیلی خوبی ندارید، نمیخواد همه درسهای ریاضی رو بخونید،
اینطوری که من دیدم حتی اگه ریاضی و زبان سفید هم بزارید می تونید زیر ۱۰۰ بشید..فک کنم کارنامه ۵۰ هوش بود که ریاضی و زبان سفید بود معدلشون هم ۱۴ بود
گسسته خیلی درس خوبیه..حیف خونده نشه

واسه ی همین تسلط و برنامه ریزی واسه حذف درسا میگم، مثلا ریاضیو بیخیال شیم، امسال ریاضیم بزارن ٤، ازینا کلن هیچی بعید نیس بخدا

۰
۰
ارسال: #۳۱۰
۱۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۳۸ ب.ظ
سلام دوستان
یک پیشنهاد دارم
تاپیکی درست کنیم واسه درس خوندن گروهی.برای هر درس جدا.مدت زمانی بذاریم هرکسی درس و بخونه بعدش توی زمان مشخص بیایم واسه رفع اشکال از همدیگه و یا سوال.شایدم خودمون بتونیم ازمون بذاریم واسه خودمون
اینکارو جای دیگه دیدم که انجام شده پس شدنیه

وضعیت تاپیک های مطالعه گروهی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۳۱۱
۲۰ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۴۵ ق.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۳۸ ب.ظ)mahdi200hell نوشته شده توسط:  سلام دوستان
یک پیشنهاد دارم
تاپیکی درست کنیم واسه درس خوندن گروهی.برای هر درس جدا.مدت زمانی بذاریم هرکسی درس و بخونه بعدش توی زمان مشخص بیایم واسه رفع اشکال از همدیگه و یا سوال.شایدم خودمون بتونیم ازمون بذاریم واسه خودمون

موافقم.همت کنید منم هستم

آنچه جذاب است سهولت نیست، دشواری هم نیست، بلکه دشواری رسیدن به سهولت است
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahdi200hell
ارسال: #۳۱۲
۲۰ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۲۸ ق.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۴۵ ق.ظ)sanahin نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۳۸ ب.ظ)mahdi200hell نوشته شده توسط:  سلام دوستان
یک پیشنهاد دارم

موافقم.همت کنید منم هستم

منم موافقم، خواستم یه تاپیک طبق روال پارسال پیارسال برای هرماه بزارم، دیدم فعلا خرداده اکثرا درگیر امتحاناییم، احتمالا تیر دیگه همه رو روال بیوفتیم

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara417
ارسال: #۳۱۳
۲۰ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۲۱ ق.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۲۸ ق.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
یک پیشنهاد دارم

منم هستم،فقط زودتر شروع کنیم

singleboy0123
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara417
ارسال: #۳۱۴
۲۰ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۴۲ ق.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۲۱ ق.ظ)singleboy0123 نوشته شده توسط:  
(20 خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۲۸ ق.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
یک پیشنهاد دارم

منم هستم،فقط زودتر شروع کنیم

ما هم همینطور Big Grin

من می خواهم، پس می توانم!!!
۰
۰
ارسال: #۳۱۵
۲۰ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۴۹ ب.ظ
درسته الان امتحاناته ولی برنامه ریزیش باید از الان شروع بشه.من خودم واسه دروسی که بلدم و میتونم تاپیک درست میکنم.مثلا درسایی مثله معماری، مدار منطقی ،VLSI، ریاضی مهندسی، الکترونیک دیجیتال و محاسبات
بقیه دروس دوستان همکاری کنن و کمک برسونن

وضعیت تاپیک های مطالعه گروهی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۱,۱۱۵ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۶۲۸ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۴,۰۱۵ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۵۷۷ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۲۳۲ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۵۴۷ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۹۰۶ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۴۰۸ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  محاسبه تراز معدل موثر از رشته آی تی یا علوم کامپیوتر به مهندسی کامپیوتر یا بالعکس gnulinux ۰ ۲,۳۶۷ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: gnulinux
Rainbow فروش کامل ترین منابع کنکور ارشد کامپیوتر maneshti_sharifi ۶ ۴,۸۴۳ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close