زمان کنونی: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

جواب سوال تمرین کتاب لینز - وجود قدم با طول w

ارسال:

joyebright پرسیده:

جواب سوال تمرین کتاب لینز - وجود قدم با طول w

در بخش قبل ادعا شد که اگر در یک تابع انتقال ، گرافی با قدمی با برچسب w وجود داشته باشد ، آنگاه بایستی یک قدم با برچسب w و طولی برابر[tex]\lambda (1 \lambda)w[/tex] وجود داشته باشد.این ادعا را ثابت کنید.

من دیدم جواب سوال نوشته : سوال واضح نیست
نظرتون چیه؟
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۱
ارسال:

saeed313 پاسخ داده:

RE: جواب سوال تمرین کتاب لینز - وجود قدم با طول w

تمرین ها ص(۵۳) سوال ۱
داخل متن درس ایده ی اثباتش داده

۰
ارسال:

Morris پاسخ داده:

سلام دوست عزیز.
من بیشتر سوالات لینزو حل کردم ولی حتی نمی تونم صورت سوال شما را بخوانم !!! Confused
اگه ممکنه بفرمایید این سوال مربوط به چه فصلی و چه بخشی است و شماره سوال چند است و اینکه ویرایش کتاب ۳ است یا ۴/ Angel
تشکر.

ارسال:

joyebright پاسخ داده:

(۱۸ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۲۵ ق.ظ)Morris نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز.
من بیشتر سوالات لینزو حل کردم ولی حتی نمی تونم صورت سوال شما را بخوانم !!! Confused
اگه ممکنه بفرمایید این سوال مربوط به چه فصلی و چه بخشی است و شماره سوال چند است و اینکه ویرایش کتاب ۳ است یا ۴/ Angel
تشکر.

سلام ، صفحه کتاب من مطمئناً با کتاب شما متفاوت است. اما این سوال بخش ۲-۲ ، سوال ۱ است. تو حل تشریحی انتشارات ناقوس پاسخ داده که سوال مطرح شده واضح نمی باشدShy
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل تمرین کتاب سیستم های فازی و کنترل فازی neo.st ۲۶ ۳۹,۶۶۰ ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ۰۹:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar1344
  تفاوت WordPress.com و WordPress.org nillshid ۰ ۹۰۹ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۰:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nillshid
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۳۰۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کمک برای حل تمرین پایگاه داده zhila1994 ۰ ۲,۰۰۲ ۲۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zhila1994
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۸,۳۶۸ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  تعداد جواب mostafaheydar1370 ۲۱ ۱۷,۵۱۹ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: miinaa
  [دانلود] کتاب clrs همراه با حل تمرین و پیوست فارسی mehrdad66 ۳۸ ۸۳,۴۶۰ ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Nargeshassani
  نظریه زبانها و ماشینها (پیتر لینز) نگارش پنجم sina_r11 ۱۳ ۲۵,۷۸۰ ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Z78khosrow_kh
Wink دانلود نظریه زبانهای پیتر لینز ویرایش ۵ + حل armin.sheikh ۵ ۱۱,۵۲۰ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: gillda
  ریاضی گسسته روزن ویرایش ۷ همراه با کتاب حل تمرین ها livestrong ۱۲ ۱۹,۸۴۰ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: raziyeh.karbasi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close