زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال در مورد شرایط استخدام هیئت علمی

ارسال:
۱۹ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۲۳ ب.ظ
Question سوال در مورد شرایط استخدام هیئت علمی
سلام Smile، چند سوال در مورد شرایط استخدام هیئت علمی :
۱- آیا شرط سنی داره؟ اگر بله برای ارشد چند سال و برای دکتری چند سال؟
الان من که اگر امسال قبول بشم در سن ۳۰ سالگی وارد دوره کارشناسی ارشد میشم امیدی هست بعد از فارغ التحصیلی ارشد یا دکتری بتونم هیئت علمی استخدام شم.

۲- آیا با ارشد هم میشه یا فقط دکتری؟

۳- بورسیه دکترای داخل چیه و آیا آن هم شرط سنی داره یا نه و چقدر؟

لطفا دوستانی که اطلاعاتی دارند ما رو هم روشن کنن. Big Grin
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۰۵ ب.ظ
دوستان کسی اطلاع نداره ؟
۰
۰
ارسال:
۲۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۳۴ ب.ظ، توسط equilibrium.)
RE: سوال در مورد شرایط استخدام هیئت علمی
(۱۹ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۲۳ ب.ظ)rastegar04 نوشته شده توسط:  سلام Smile، چند سوال در مورد شرایط استخدام هیئت علمی :
الان من که اگر امسال قبول بشم در سن ۳۰ سالگی وارد دوره کارشناسی ارشد میشم امیدی هست بعد از فارغ التحصیلی ارشد یا دکتری بتونم هیئت علمی استخدام شم.

سلام،
تا جائیکه من میدونم شرط سنی نداره و دو فاکتور مهم رزومه تحصیلی و پژوهشی شماست؛
پذیرش ارشد یا دکتری بستگی به اعلام نیاز دانشگاه ها/پژوهشگاه ها داره؛ دانشگاه های خوب معمولا درخواست جذب فارغ التحصیل یا دانشجوی دکتری میدن (سهمیه بورس)، اما برخی دانشگاه های شهرستان ها درخواست جذب ارشد هم میدن؛ میتونید لیست اعلام نیازهای بهمن رو یه نگاه بندازید (
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
)
اگه منظور از بورسیه دکتری، بورس کردن دانشجوهای دکتراست، جدیدا فراخوانش به اردیبهشت منتقل شده و شرط سنی هم نداره؛ اما اگه منظورتون بورس کردن فارغ التحصیل های ارشد برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری است اطلاعی ندارم؛

گر وا نمی کنی گره ای، خود گـــره مباش،
ابروگشاده باش چو دستت گشاده نیست
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rastegar04
ارسال:
۲۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۱۲ ق.ظ، توسط rastegar04.)
RE: سوال در مورد شرایط استخدام هیئت علمی
(۲۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۲۹ ب.ظ)Ghiasoddin نوشته شده توسط:  
(19 اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۲۳ ب.ظ)rastegar04 نوشته شده توسط:  سلام Smile، چند سوال در مورد شرایط استخدام هیئت علمی :

سلام،
تا جائیکه من میدونم شرط سنی نداره و دو فاکتور مهم رزومه تحصیلی و پژوهشی شماست؛
پذیرش ارشد یا دکتری بستگی به اعلام نیاز دانشگاه ها/پژوهشگاه ها داره؛ دانشگاه های خوب معمولا درخواست جذب فارغ التحصیل یا دانشجوی دکتری میدن (سهمیه بورس)، اما برخی دانشگاه های شهرستان ها درخواست جذب ارشد هم میدن؛ میتونید لیست اعلام نیازهای بهمن رو یه نگاه بندازید (
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
)
اگه منظور از بورسیه دکتری، بورس کردن دانشجوهای دکتراست، جدیدا فراخوانش به اردیبهشت منتقل شده و شرط سنی هم نداره؛ اما اگه منظورتون بورس کردن فارغ التحصیل های ارشد برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری است اطلاعی ندارم؛
خیلی ممنون استاد گرامی برای پاسخ مفیدتون، Heart

من موضوع محدودیت سنی رو از اونجا برام سوال پیش اومد که در فراخوان چند تا از دانشگاههای تهران محدودیت سنی ۳۰ سال یا یه جای دیگه ۳۵ سال رو دیدم ، نمیدونم شاید من اشتباه متوجه شدم. اگه طبق فرمایش دوستمون محدودیت نداشته باشه که خیلی خوبه. Smile

لطفا دوستان دیگر هم اگر اطلاعات تکمیلی دارند در بحث شرکت کنند.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: equilibrium
ارسال:
۲۹ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۳۶ ب.ظ
به نظر من
شاید به طور رسمی شرایط سنی رو مطرح نکنند، اما موقع مصاحبه ، اونها نیرو های فعال رو میخوان که اگه فعال باشین، بر محدودیت سن هم غلبه می کنه
در مورد هیئت علمی با ارشد که الان دیگه تقریبا هیچ جایی ارشد رو هیئت علمی نمی کنند
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  استخدام کارشناس تحلیل داده zeinab_IT ۰ ۱,۰۲۷ ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab_IT
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۴۵ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۴۸۵ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۸۰۷ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  دو سوال در مورد درخت BST(درخت جستجوی دودویی) امیدوار ۳ ۵,۱۴۰ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marzi.pnh
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۱,۹۶۰ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  مصاحبه جذب مدرس دانشگاه علمی و کاربردی shakiba.70 ۰ ۲,۲۲۲ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: shakiba.70
  شرایط اخذ بورسیه تحصیلی کشور چین shapor_hadifar ۰ ۱,۶۷۴ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: shapor_hadifar
  منبع متناسب با شرایط کسانی که قصد تغییر رشته دارند MrBob ۷ ۵,۴۶۸ ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۸۸۱ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close