زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت

ارسال: #۸۷۱
۰۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۱۸ ب.ظ
(۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۳۸ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  اللهمّ اهْدِنی فیهِ لِصالِحِ الأعْمالِ واقْـضِ لی فیهِ الحَوائِجَ والآمالِ یا من لا یَحْتاجُ الى التّفْسیر والسؤالِ یا عالِماً بما فی صُدورِ العالَمین صَلّ على محمّدٍ وآلهِ الطّاهِرین.

خدایا راهنمائیم کن در آن به کارهاى شایسته و اعمال نیک و برآور برایم حاجت‌ها و آرزوهایم اى که نیازى به سویت تفسیر و سؤال ندارد اى داناى به آنچه در سینه‌هاى جهانیان است درود فرست بر محمد و آل او پاکیزگان.

[تصویر:  jjci_yes.jpg]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۸۷۲
۰۴ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۵۲ ق.ظ
(۲۵ تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۳۷ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  اللهمّ نَبّهْنی فیهِ لِبَرَکاتِ أسْحارِهِ ونوّرْ فیهِ قلبی بِضِیاءِ أنْوارِهِ وخُذْ بِکُلّ أعْضائی الى اتّباعِ آثارِهِ بِنورِکَ یا مُنَوّرَ قُلوبِ العارفین.

خدایا آگاهم نما در آن براى برکات سحرهایش و روشن کن در آن دلم را به پرتو انوارش و بکار به همه اعضایم به پیروى آثارش به نور خودت اى روشنى بخش دلهاى حق شناسان

ارسال: #۸۷۳
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۳۶ ق.ظ
الهی شکرHeart
(۲۶ تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۱۱ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  دعای روز نوزدهم ماه مبارک رمضان

اللهمّ وفّرْ فیهِ حَظّی من بَرَکاتِهِ وسَهّلْ سَبیلی الى خَیْراتِهِ ولا تَحْرِمْنی قَبولَ حَسَناتِهِ یا هادیاً الى الحَقّ المُبین.

خدایا زیاد بگردان در آن بهره مرا از برکاتش وآسان کن راه مرا به سوى خیرهایش و محروم نکن ما را از پذیرفتن نیکی‌هایش اى راهنماى به سوى حـق آشکار

سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora
ارسال: #۸۷۴
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۵۹ ق.ظ
HeartHeartHeart
(۲۷ تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۴۵ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  دعای روز بیستم ماه مبارک رمضان

اللهمّ افْتَحْ لی فیهِ أبوابَ الجِنانِ واغْلِقْ عَنّی فیهِ أبوابَ النّیرانِ وَوَفّقْنی فیهِ لِتِلاوَةِ القرآنِ یا مُنَزّلِ السّکینةِ فی قُلوبِ المؤمِنین.

خدایا بگشا برایم در آن درهاى بهشت و ببند برایم درهاى آتش دوزخ را و توفیقم ده در آن براى تلاوت قرآن اى نازل‌کننده آرامش در دلهاى مؤمنان

ارسال: #۸۷۵
۰۷ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۱۰ ب.ظ
Heart
(۲۸ تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۲۰ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  دعای روز بیست و یکم ماه مبارک رمضان

اللهمّ اجْعَلْ لی فیهِ الى مَرْضاتِکَ دلیلاً ولا تَجْعَل للشّیْطان فیهِ علیّ سَبیلاً واجْعَلِ الجَنّةِ لی منْزِلاً ومَقیلاً یا قاضی حَوائِجَ الطّالِبین.

خدایا قرار بده برایم در آن به سوى خوشنودی‌هایت راهنمایى و قرار مده شیطان را در آن بر من راهى و قرار بده بهشت را برایم منزل و آسایـشگاه اى برآورنده حاجت‌هاى جویندگان

ارسال: #۸۷۶
۰۸ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۰۴ ب.ظ
الهی به امید توHeartHeartHeart
(۲۹ تیر ۱۳۹۳ ۰۴:۰۳ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  دعای روز بیست و دوم ماه مبارک رمضان

اللهمّ افْتَحْ لی فیهِ أبوابَ فَضْلَکَ وأنـْزِل علیّ فیهِ بَرَکاتِکَ وَوَفّقْنی فیهِ لِموجِباتِ مَرْضاتِکَ واسْکِنّی فیهِ بُحْبوحاتِ جَنّاتِکَ یا مُجیبَ دَعْوَةِ المُضْطَرّین.

خدایا بگشا به رویم در این ماه درهاى فضلت و فرود آر برایم در آن برکاتت را و توفیقم ده در آن براى موجبات خوشنودیت و مسکنم ده در آن وسط‌هاى بهشت اى اجابت کننده خواسته‌ها و دعاهاى بیچارگان

ارسال: #۸۷۷
۰۹ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۴۱ ق.ظ
الهی الهی الهیHeartHeartHeart
(۳۰ تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۳۸ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  دعای روز بیست و سوم ماه مبارک رمضان

اللهمّ اغسِلْنی فیهِ من الذُّنوبِ وطَهِّرْنی فیهِ من العُیوبِ وامْتَحِنْ قَلْبی فیهِ بِتَقْوَى القُلوبِ یا مُقیلَ عَثَراتِ المُذْنِبین.

خدایا بشوى مرا در این ماه از گناه و پاکم نما در آن از عیب‌ها وآزمایش کن دلم را در آن به پرهیزکارى دل‌ها اى چشم پوش لغزش‌هاى گناهکاران

ارسال: #۸۷۸
۱۰ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۵۷ ب.ظ
Heart
(۳۱ تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۵۱ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  دعای روز بیست و چهارم ماه مبارک رمضان

اللهمّ إنّی أسْألُکَ فیه ما یُرْضیکَ وأعوذُ بِکَ ممّا یؤذیک وأسألُکَ التّوفیقَ فیهِ لأنْ أطیعَکَ ولا أعْصیکَ یا جَوادَ السّائلین.

خدایا من از تو میخواهم در آن آنچه تو را خوشنود کند و پناه مى برم بتو از آنچه تو را بیازارد واز تو خواهم توفیق در آن براى اینکه فرمانت برم ونافرمانى تو ننمایم اى بخشنده سائلان

ارسال: #۸۷۹
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۵۷ ب.ظ
Heart
(۰۱ مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۰۵ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  دعای روز بیست و پنجم ماه مبارک رمضان

اللهمّ اجْعَلْنی فیهِ محبّاً لأوْلیائِکَ ومُعادیاً لأعْدائِکَ مُسْتَنّاً بِسُنّةِ خاتَمِ انْبیائِکَ یا عاصِمَ قُلوبِ النّبییّن.

خدایا قرار بده مرا در این روز دوست دوستانت و دشمن دشمنانت و پیرو راه و روش خاتم پیغمبرانت اى نگهدار دل‌هاى پیامبران

ارسال: #۸۸۰
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۲۰ ب.ظ
Heart
(۰۲ مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۱۷ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  دعای روز بیست و ششم ماه مبارک رمضان

اللهمّ اجْعَل سَعْیی فیهِ مَشْکوراً وذَنْبی فیهِ مَغْفوراً وعَملی فیهِ مَقْبولاً وعَیْبی فیهِ مَسْتوراً یا أسْمَعِ السّامعین.

خدایا قرار بده کوشش مرا در این ماه قدردانـى شده و گناه مرا در این ماه آمرزیده و کردارم را در آن مورد قبول و عیب مرا در آن پوشیده‌اى شنواترین شنوایان

ارسال: #۸۸۱
۱۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۵۳ ق.ظ، توسط alirezaei.)
سحـــــر بخیــــــــــرHeartHeartHeart
(۰۳ مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۰۵ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  دعای روز بیست و هفتم ماه مبارک رمضان

اللهمّ ارْزُقْنی فیهِ فَضْلَ لَیْلَةِ القَدْرِ وصَیّرْ أموری فیهِ من العُسْرِ الى الیُسْرِ واقْبَلْ مَعاذیری وحُطّ عنّی الذّنب والوِزْرِ یا رؤوفاً بِعبادِهِ الصّالِحین.

خدایا روزى کن مرا در آن فضیلت شب قدر را و بگردان در آن کارهاى مرا از سختى به آسانى و بپذیر عذرهایم و بریز از من گناه و بار گران را اى مهربان به بندگان شایسته خویش

ارسال: #۸۸۲
۱۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۵۳ ق.ظ
Heart روز خوبی داشته باشیدHeart
(۰۴ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۴۵ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  دعای روز بیست و هشتم ماه مبارک رمضان

اللهمّ وفّر حظّی فیهِ من النّوافِلِ واکْرِمْنی فیهِ بإحْضارِ المَسائِلِ وقَرّبِ فیهِ وسیلتی الیکَ من بینِ الوسائل یا من لا یَشْغَلُهُ الحاحُ المُلِحّین .

خدایا زیاد کن بهره مرا در آن از اقدام به مستحبات و گرامى دار در آن به حاضر کردن و یا داشتن مسائل و نزدیک گردان در آن وسیله ‌ ام به سویت از میـان وسیله‌ها اى آنکه سرگرمش نکند اصرار و سماجت اصرارکنندگان

ارسال: #۸۸۳
۱۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۰۲ ق.ظ
یه روز عالـــــیHeart
(۰۵ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۴۹ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  دعای روز بیست و نهم ماه مبارک رمضان

اللهمّ غَشّنی بالرّحْمَةِ وارْزُقْنی فیهِ التّوفیقِ والعِصْمَةِ وطَهّرْ قلْبی من غَیاهِبِ التُّهْمَةِ یا رحیماً بِعبادِهِ المؤمِنین.

خدایا بپوشان در آن با مهر و رحمت و روزى کن مرا در آن توفیق و خوددارى و پاک کن دلم را از تیرگیها و گرفتگى‌هاى تهمت اى مهربان به بندگان با ایمان خود

ارسال: #۸۸۴
۱۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۱۱ ق.ظ
RE: سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت
دست کسایى که دعاى روز رو تو این سى روز گذاشتن درد نکنه، باعث ثواب شدن. براى شادى روح امواتشون فاتحه و براى موفقیت و عاقبت بخیریشون صلواتAngel
ارسال: #۸۸۵
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۰۲ ب.ظ
هرکاری میکنم نمیتونم سحرخیزبشمممم... شبا چه ساعتی میخوابین سحرخیزان؟
من تهش ۹ میتونم بیدارشم برنامه هامو بهم میزنه این خوابSad

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: ts2927

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۰۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۷۵۰ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۲۵ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۵۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۳۰,۲۰۴ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۴۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  مانشت اینجا.مانشت اونجا...مانشت همه جا fahimehazimi ۵ ۵,۷۵۸ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۶:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mrsami
Information مشکلات مانشت aatwo ۳۷۷ ۱۸۳,۲۲۴ ۲۷ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: elect
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۸ عزیز دادخواه ۸ ۶,۶۰۰ ۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marykh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close