زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۱۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال در مورد تغییر رشته به انیمیشن (تصویرمتحرک)

ارسال:
۱۲ فروردین ۱۳۹۳, ۰۹:۰۵ ق.ظ
سلام.می خواستم بدونم نظر شما در مورد رشته انیمیشن چیه و آیا دوره ارشد برای یادگیری این رشته و ورود به بازار کارش کافی هست یا اصلا بدون ارشد این رشته و با لیسانس یا ارشد نرم افزار هم میشه در این زمینه فعالیت داشت و احیانا استخدام شد؟
می دونم شاید چندان این موضوع مرتبط با انجمن نباشه ولی چون هنوز زمان زیادی تا کنکور ارشد باقی مانده می خواستم ببینم آیا برای تغییر رشته به انیمیشن زمان خوبی هست یا نه، چون خودم خیلی به ساختن انیمیشن و کلا گرافیک کامپیوتری علاقه دارم البته برای ارشد روی رشته نرم افزار حساب باز کردم ولی هدفم بیشتر گرافیک کامپیوتری و طراحی سایت بوده. دوستانی که در این زمینه اطلاعی دارند خوشحال میشم اگر راهنمایی کنند؟سپاس

سخت کوشی هرگز کسی را نکشته است، نگرانی از آن است که انسان را از بین می برد...«کوروش کبیر»
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۲ فروردین ۱۳۹۳, ۰۸:۲۰ ب.ظ
(۱۲ فروردین ۱۳۹۳ ۱۲:۳۳ ب.ظ)maneshty نوشته شده توسط:  سلام.
با لیسانس هم میشه فعالیت کرد و استخدام شد.

به نظرم به جای این یک سالی رو که میخواید صرف کنکور رشته 'تصاویر متحرک' کنید(و ۶ ماه هم انتظار نتیجه) ، با تمرین و حتی به صورت خودآموز در انیمیشن و گرافیک کامپیوتری، حرفه ای بشید.
با اینحال اگه مایلید، قطعا وقت کافی هست.فقط توجه کنید که این رشته امتحان عملی هم داره و البته ظرفیتش هم خیلی کمه که رقابت رو سخت تر کرده.(کلا ۲۷ نفر دولتی میگیره،هنر تهران و تربیت مدرس)
ایشالا هر چی صلاحتونه،همون بشه.
از راهنماییتون خیلی ممنونم.واقعا قانع شدم که فعلا برای تغییر رشته اقدام نکنم و به صورت خودآموز این رشته رو کار کنم. شاید بعدها بتونم با قوی شدن در این زمینه تحصیلات آکادمیک اون رو هم بگیرم.باز هم ازتون ممنونم که پاسخ دادید.راستی برای شروع به نظرتون یادگیری نرم افزار مایا گزینه خوبیه؟ مطالعه چه کتابها و نرم افزارهایی رو توصیه می کنید؟

سخت کوشی هرگز کسی را نکشته است، نگرانی از آن است که انسان را از بین می برد...«کوروش کبیر»
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۸۶ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  دو سوال در مورد درخت BST(درخت جستجوی دودویی) امیدوار ۳ ۵,۱۹۵ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marzi.pnh
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۲,۰۰۴ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  تغییر رشته برای کنکور rezap13 ۰ ۱,۶۵۶ ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: rezap13
  تغییر رشته از ریاضی به علوم کامپیوتر در ارشد Fghs ۳ ۴,۹۴۰ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  تغییر عجیب رشته های فناوری اطلاعات ارشد کنکور ۹۸ irmacfa ۴ ۵,۷۰۲ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۹۵ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  منبع متناسب با شرایط کسانی که قصد تغییر رشته دارند MrBob ۷ ۵,۵۲۸ ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۳۵ ب.ظ
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۹۱۲ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
  تغییر عملیات لب تاپ هنگام باز کردن درب آن انرژی مثبت ۴ ۱۱,۸۷۸ ۰۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: manafzadeh_a@yahoo.com

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close