زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۲۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

معافیت تحصیلیم داره تموم میشه...

ارسال:
۱۸ فروردین ۱۳۹۳, ۱۲:۵۲ ق.ظ
سلام
من ترم شش ارشد هستم و فکر نمی کنم پروژه رو بتونم تا آخر تابستون تموم کنم و سربازی هم نرفتم.
به نظرتون چه کار کنم؟ راهی هست که ادامه پروژه رو همراه سربازی انجام بدم یا بعدش؟
یا میشه معافیت تحصیلی رو زیاد تر کرد؟ البته زمان کارشناسی هم مجبور شدم درخواست بدم یک ترم معافیت تحصیلی من رو تمدید کنند.
راه در رو داره؟ :-)

متشکرم.

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۵ فروردین ۱۳۹۳, ۰۶:۵۹ ق.ظ
RE: معافیت تحصیلیم داره تموم میشه...
پس راه حلی نداره؟ اگه نداره بازم بهم بگید که یه فکر دیگه بردارم.

ارسال:
۲۵ فروردین ۱۳۹۳, ۱۱:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ فروردین ۱۳۹۳ ۱۱:۴۹ ق.ظ، توسط bargozideh.)
سلام
نه اصن امکانش نیست که همزمان با سربازی درس بخونی
خب شما یه بار دیگه هم درخواست افزایش سنوات بزنید شاید قبول کردن یا اینکه میتونید ستاد کل برید روزایی که ملاقات عمومی دارن اونجا صحبت کنید شاید قبول کردن به طور معمول شما هیچ راهی ندارید Sad

یه خونه که اندازه ی دستامونه

که گوشه کنارش پر از حرفامونه

یه خونه که حالا دیگه اونجا نیستی

تو دیگه لب پنجرش وای نمیستی
مادر
ارسال:
۲۵ فروردین ۱۳۹۳, ۱۲:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ فروردین ۱۳۹۳ ۱۲:۲۲ ب.ظ، توسط rostamiani.)
Re: RE: معافیت تحصیلیم داره تموم میشه...
(۲۵ فروردین ۱۳۹۳ ۱۱:۴۹ ق.ظ)bargozideh نوشته شده توسط:  سلام
نه اصن امکانش نیست که همزمان با سربازی درس بخونی
خب شما یه بار دیگه هم درخواست افزایش سنوات بزنید شاید قبول کردن یا اینکه میتونید ستاد کل برید روزایی که ملاقات عمومی دارن اونجا صحبت کنید شاید قبول کردن به طور معمول شما هیچ راهی ندارید Sad

خیلی متشکرم... در مورد مرخصی تحصیلی چطور؟ میشه چند سال مرخصی تحصیلی بگیرم که سربازی تموم بشه و ادامه بدم؟

ارسال:
۲۵ فروردین ۱۳۹۳, ۰۴:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ فروردین ۱۳۹۳ ۰۴:۱۱ ب.ظ، توسط bargozideh.)
والا مرخصی تحصیلی کاملا به نظر دانشگاههتون بستگی داره .
من یکی رو میشناختم که ورودی سال ۸۳ بود و بینش مرخصی رفته بود ودوباره برگشته بود سر درسش
البته ایشون لیسانس بودن
بهترین کار اینه که به آموزش کل دانشگاهتون مراجعه کنید

فقط بگم حداکثر مجاز تحصیل با احتصاب مرخصی شش ترمه واسه ارشدا

یه خونه که اندازه ی دستامونه

که گوشه کنارش پر از حرفامونه

یه خونه که حالا دیگه اونجا نیستی

تو دیگه لب پنجرش وای نمیستی
مادر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۷۱ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۸۱ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۴,۰۰۲ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۵ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  بنظرتون کارگاه فیروزه کوبی درامد خوبی داره؟ azi454 ۰ ۲,۰۲۰ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: azi454
  کسی در ارتباط با درس فهم زبان اطلاعی داره؟ trace4ward ۰ ۱,۸۶۵ ۱۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: trace4ward
  برای استخدام به اخرین مدرک نگاه میکنن یا میشه مدرک پایین تر ارائه داد؟ R.g- ۴ ۴,۵۱۳ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۹۲ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مدرک ارشد شما معدل داره!؟ skytower_19 ۱۰ ۱۰,۸۹۷ ۲۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  با ۵۱۰ آیتی کجا میشه قبول شد؟! samaneh ordoni ۳ ۴,۰۷۳ ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close