زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۲۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

موسسه مهستان؟

ارسال: #۳۱
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۵۹ ق.ظ
موسسه مهستان؟
جامعه ی پارسه بیشتر نیس؟!

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۱
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۰۹ ب.ظ
موسسه مهستان؟
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۰۸ ق.ظ)marde TANHA نوشته شده توسط:  
(14 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۱۵ ق.ظ)saranipedram نوشته شده توسط:  

اره خداییش مدرسان از بقیه خیلی بزرگتر و شلوغتر بود معلومه خدماتش خیلی بهتر از بقیه است که این همه تونسته جمعیتو به سمته خودش جذب کنه البته بخاطر جامعه اماریشم هست که بالاتر از بقیه موسساته مشاوراشم خیلی خوب و با حوصله مشاوره میدادن خلاصه بعد کلی تحقیق به این نتیجه رسیدم که مدرسان از همشون بهتره در حال حاضر بچه ها امیدوارم همه به اون نتیجه ای که میخواین برسین برای منم دعا کنید
به نظرم فقط ازموناش بهتره از بقیه.(اون واسه IT)
همه تو یه سطحن
۱
۰
ارسال: #۳۳
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۰۰ ب.ظ، توسط n a z a n i n.)
موسسه مهستان؟
دوست عزیز حرفتونو قبول ندارم البته مایل نیستم این بحث رو بیش ازین ادامه بدم در نهایت با هم به تفاهم نمیرسیم چون هر کس نظر خودشو داره فقط اینو میدونم که نباید بی انصافی کرد و از رو غرض قضاوت کنیم شلوغی غرفه ۲۰۰ متری مدرسان نسبت به یه اطاق ۹ متری پارسه همه چیزو نشون میده که چقدر خدماتش خوبه که اینقدر متقاضی داره موسسه ای که ۱۸۰ نمایندگی داره و بالاترین جامعه آماری رو داره قطعآ رسیدگی به داوطلباش براش اولویت داره ... به هر حال ما انتخابمونو کردیم . شمام یه سری به نمایشگاه بزنی همه چیز برات روشن میشه ....
۲
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: مهرانگیز
ارسال: #۳۴
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۵۲ ق.ظ، توسط n a z a n i n.)
موسسه مهستان؟
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۳۳ ب.ظ)مهرانگیز نوشته شده توسط:  
(14 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۵۷ ب.ظ)n a z a n i n نوشته شده توسط:  دوست عزیز حرفتونو قبول ندارم البته مایل نیستم این بحث رو بیش ازین ادامه بدم در نهایت با هم به تفاهم نمیرسیم چون هر کس نظر خودشو داره فقط اینو میدونم که نباید بی انصافی کرد و از رو غرض قضاوت کنیم شلوغی غرفه ۲۰۰ متری مدرسان نسبت به یه اطاق ۹ متری پارسه همه چیزو نشون میده که چقدر خدماتش خوبه که اینقدر متقاضی داره موسسه ای که ۱۸۰ نمایندگی داره و بالاترین جامعه آماری رو داره قطعآ رسیدگی به داوطلباش براش اولویت داره ... به هر حال ما انتخابمونو کردیم . شمام یه سری به نمایشگاه بزنی همه چیز برات روشن میشه ....
نازنین خانوم همونطوری که شما براساس یه سری تبلیغ و یا تحقیق نظرتونو بیان میکنید که گاها میشه اون رو عنوان یک تبلیغ قلم داد کرد،
من هم که همه چیز برام روشنه البته نه براساس تبلیغ یا تحقیق بلکه چون هم نمایشگاهشو دیدم، هم کتاباشو خریدم، هم در آزموناش شرکت کردم و هم از خدمات مشاوره ایی این موسسه استفاده کردم حق بیان نظر دارم.
اکثر بچه ها نهایت یکبار در موسسه ای ثبت نام میکنند پس اگه اشتباه کنند بار دیگری وجود ندارد که بخوان به موسسه دیگری مراجعه کنند، پس شلوغ بودن ملاک برتری نیست.
ما آب از سرمون گذشته و فقط تجاربی که با این موسسه داشتمو با شما به اشتراک گذاشتم و از هیچ موسسه دیگه ایی جانب داری نکردم و شما مختارید که حرف منو پذیرا نباشین.
درضمن به هیچ عنوان از روی غرض صحبتی نکردم و به نظر میاد این شما هستین که از روی غرض صحبت میکنید چون مسلما هر کسی با شنیدن تجارب کسی که فقط خواسته کمک ناچیزی کرده باشه، تا این حد ناراحت نمیشه.
درهرصورت بابت انتخابی که کردین بهتون تبریک میگم و امیدوارم همه حرفای من برای امسال صادق نباشند و کیفیت این موسسه به بالاترین حد خودش رسیده باشد و بهترین انتخاب برای شما.
از ناراحتی که واسه شما به وجود اوردم عذرخواهی میکنم.
موفق باشین.

دوست عزیز من نظر شخصی خودمو اعلام کردم و کاری هم به اینکه یه نفر این وسط ناراضی بوده ندارم چون همیشه حق با اکثریت و مهمتر از همه این که من چیزی رو باور میکنم که یا با چشم خودم دیده باشم( مثل شلوغی که تونمایشگاه دیدمکه داوطلباش به نسبت بقیه خیلی بیشتر بودن ) یا حد اقل از کسایی که حرفشون برای همه قابل قبوله( مثل برخی رتبه های برتر) . تو نمایشگاه برای منکه خیلی چیزا روشن شد وحقایقی که با چشم خودم دیدم که که اگه با چشم خودم نمیدیدم مثله شما فکر میکردم تبلیغه . دوستان هم اگه سری به نمایشگاه بزنین به حرف من میرسن ... اینکه یکی که نمیدونم کی هست و معلوم نیست چه هدفی از حرفاش داره بیاد بگه فلان موسسه خیلی بده فلان موسسه خیلی خوبه با عقل و منطق منکه میخوام ۱ سال وقت و هزینه بزارم جور نیست من ترجیع میدم خودم تحقیق کنم و تصمیم بگیرم !!! دوست من شما اگه مایل نیستی بری مدرسان برو یه موسسه دیگه این دیگه این همه بحث نداره که بحث شما برام یه مقدار عجیبه و امیدوارم از روی خصومت شخصی نباشه.. . به حر حال نظر شخصی شمام محترمه و بنده هم بهش احترام میزارم . موفق باشید
۲
۳
ارسال: #۳۵
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۳۱ ب.ظ
RE: موسسه مهستان؟
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۲۸ ق.ظ)marde TANHA نوشته شده توسط:  
(11 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۴۹ ق.ظ)fatemeh69 نوشته شده توسط:  

دوست عزیز هر آدم عاقلی میدونه تعریف یکباره نه چندین بار اونم تو چندتا پست این دیگه تعریف نیست تبلیغه ....Big Grin
دوست عزیز
اگه به پستای من دقت کنید ضرورت اینکه چندین بار در جاهای مختلف تعریف کردمو متوجه می شید:
یک بار برای آزمون های آزمایشی علوم کامپوتر بود که تو اون تاپیک بچه ها تصمیم گرفته بودن برن مدرسان اما من سرفصلای مدرسان دیده بودم که با سرفصل های جدید سازمان سنجش منطبق نبود و تنها موسساتی هم که واسه عللوم کامپیوتر آزمون برگزار می کردن مدرسان و مهستان بود که تا اون لحظه مهستان از نظر نزدیکی بیشتر به کنکور بهتر بود. کمااینکه بعدا مدرسان سرفصلاشو تغییر داد و اونم مطابق با سرفصلهای سازمان سنجش شد ولی وقتی این موضوعو فهمیدم که چند آزمون گذشته بود

بار دیگر در مورد کتاب های دروس آنالیز ریاضی که جدیدا به دروس کنکور علوم اضافه شده پست گذاشتم که باز اگه یه بار برید انقلاب بگید کتاب کنکور برای آنالیز ریاضی می خوام هیچ کتاب دیگری به غیر از اینا معرفی نمی کنن البته اطلاعاتی که دارم می دم مربوط به مهر پارساله دیگه نمی دونم تا امسال کتاب دیگه ای از انتشارات یا نویسنده ی دیگه ای وجود داره یا نه (به خاطر گرافیک ضعیف و یکنواخت و کسل کننده بودن متن کتاب خیلی دنبال کتاب دیگه ای گشتم اما نبود نهایتا با همین کتاب پوران دوست شدیم و با علاقه خوندیم)

امسال اکثر بچه های علوم کامپیوتر سرگردون بودن و نمی دونستن دقیقا باید چی کار کنن (خود من اوایل تابستون واقعا این طور بودم) پستایی که گذاشتم برای کمک به بچه هایی بود که نمی دونستن چی کار باید بکنن

این بار هم اومدم مانشت دیدم یه نفر پست گذاشته : موسسه مهستان ؟
برام جالب بود ببینم نظر بقیه در مورد این موسسه چیه دیدم بقیه اصلا نظرات خوبی نذاشتن احساس کردم داره در حق این موسسه اجحاف می شه

باز هم هر جور دوست دارد قضاوت کنید!
و هو اعلم...

ای آموزنده ی توانا به من علمی بیاموز که سودمند باشد و مبارک
تا از آن چراغی بسازم که راه را به من نشان دهد ودر آن راه تو را بجویم و دیگران را به سوی تو بخوانم
ای راهنمای گمراهان.
محمد مهدی رسولی
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: behnaz110
ارسال: #۳۶
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۵۴ ق.ظ
موسسه مهستان؟
اگه دقت کنید برای سالهای قبل بطور مجزا برای موسسات مختلف تاپیک هست و دوستانی که از خدمات موسسات استفاده کردند نظراتشون رو گفتند فکر کنم با مراجعه به نظرات می تونید بفهمید کدوم درست تره. مقایسات هم از جنبه های مختلف انجام شده.

این که شما بخواید مثلا همه موسسات رو مقایسه کنید در یه تاپیک اونم از جنبه های مختلف احتمالا هر کسی یه نظری داره ضمن این که کسی تجربه همه موسسات رو نداره پس بهتره هر کس مواردی رو که قبلا دوستان برای موسسات مختلف بیان کردند رو مطالعه کنه و بعد از اون با توجه به این که چه پارامترهایی براش مهمتره با چه ضریب اهمیتی خودش انتخاب کنه.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marde TANHA , Morris
ارسال: #۳۷
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۰۰ ب.ظ
موسسه مهستان؟
متاسفانه تاپیک بیشتر تبلیغاتی شده دوستان لطفآ قبول کنید هر کس نظر خودشو داره نمیشه به زور نظرتونو به بقیه تحمیل کنین به قول انرژی مثبت هر کس پارامترای خودشو داره شاید اون چیزی که من از یه موسسه میخواستم تو مدرسان دیده باشم این دیگه اینهمه بحث و کشمکش نداره.
لطفآ به نظرات هم توهین نکنیم ... ممنون .
۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris , marde TANHA
ارسال: #۳۸
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۲۴ ب.ظ
موسسه مهستان؟
دوستان اتفاقا خیلی برام جالبه که موفق و مخالف داره.به هر حال منم مثل خودتونم.هزینه و زمانم رو دارم میدم.
۰
۰
ارسال: #۳۹
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۴۱ ب.ظ
موسسه مهستان؟
من که امروز سه تا کلاس مهستان ثبت نام کردم:دی

۱
۰
ارسال: #۴۰
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۲۴ ق.ظ
موسسه مهستان؟
کدوم کلاسا دوست عزیز؟؟
۰
۰
ارسال: #۴۱
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۲۹ ق.ظ
موسسه مهستان؟
منطقی معماری ساختمان داده همگی یوسفی

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۴۲
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۴۸ ب.ظ
موسسه مهستان؟
پس همدیگه رو میبینم.
منم معماری و داده رو گرفتم
۰
۰
ارسال: #۴۳
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۵۱ ب.ظ
موسسه مهستان؟
ااا چه خوب پس تنها نیستمSmile) میبینمتون ؛)

۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: saranipedram
ارسال: #۴۴
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۴۶ ب.ظ
موسسه مهستان؟
من البته از محیطش اصلا خوشم نیومد.مثلا محیط ماهان و ساختمونش فوق العادست.هم مکان و هم خود ساختمان.
این بیشتر به خونه میخورد تا موسسه.
۰
۰
ارسال: #۴۵
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۰۸ ب.ظ
موسسه مهستان؟
من توو نمایشگاه ثبت نام کردم و هنوز موسسه رو ندیدم
مهم درسه ظاهرشو بیخیال

۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: saranipedram

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۶۲۴ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۵۳ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۲۳ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  موسسه برتر کنکور ارشد؟؟؟ Fatemeh... ۰ ۱,۹۷۰ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
  موسسه زبان maryam_ak ۷ ۶,۵۵۰ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: saad
Question موسسه سه گام برای مشاوره ارشد marvelous ۱ ۳,۳۱۹ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ازمون ها و جامعه آماری کدوم موسسه برا ارشد بهتره؟ Fzjn ۲ ۵,۱۴۳ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  موسسه زبان خوب برای IELTS در کرج AlBaTeh ۱۸ ۳۴,۱۹۲ ۰۲ دى ۱۳۹۶ ۰۶:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  تفاوت ثبت شرکت و موسسه sabticall ۰ ۱,۶۹۷ ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sabticall
  کدام موسسه ؟ shadi sh ۶ ۵,۰۹۰ ۳۱ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: reza_bg_57

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close