زمان کنونی: ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ایا لپ تاپم می تونه به ویدئو پروژکتور نصب شه؟؟

ارسال:
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۰۵ ب.ظ
سلامم دوستان مانشتی
باید لپ تاپمو به ویدئو پروژکتور نصب کنم برای ارائم....
یه خورده میترسم درست کار نکنه لپ تاپم...
ببینید با این device manager که عکسشو گذاشتم لپ تاپم مشکلی نداره؟؟؟؟ برای نصب به ویدئو پروژکتور؟؟؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کلا اگه چیزی مثل تنظیمات خاص یا هر چیز دیگه ای راجع به نصب ویدئو پروژکتور باید بدونم رو لطفا بگویید.

در برابر خورشید و ماه، بر انجام دادن کاری اراده می کنم که از درون، شادمان ام می کند و دل ام بر آن گواهی می دهد..Wink
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۲۰ ب.ظ
سلام.

اتصال ویدیو پروژکتور به لپ تاپ نیاز به درایور و سخت افزار و چیز های اضافی ندارد. کافی است لپ تاپ شما دارای خروجی آنالوگ مانیتور باشد که شکل آن را در ادامه قرار داده ام.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

احتمالا دکمه ای نیز بر روی صفجه کلید وجود دارد که با فشردن آن، این خروجی فعال می شود. مثلا در لپ تاپ من که HP است این دکمه Fn + F4 می باشد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam...
ارسال:
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۲۵ ب.ظ
خیلی ممنون از راهنمایی تون
برای من خروجی انالوگ رو داره فقط تو عکسی که گذاشتید اون ابی رو داره دو تا پیچ رو نداره...... مشکلی پیش میاد؟؟؟؟؟
دکمه روی صفحه کلید منظورتون رو نفهمیدم... من که چیزی به جز دکمه های ویندوز و پی پیدا نکردم.....که برای نصب ویدئو باشه

در برابر خورشید و ماه، بر انجام دادن کاری اراده می کنم که از درون، شادمان ام می کند و دل ام بر آن گواهی می دهد..Wink
ارسال:
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۴۶ ب.ظ
هیچ مشکلی نیست ، به راحتی وصل می شه ، فقط بعد از این که کابل پروژکتور رو به لپتاپ وصل کردید ، روی صفحه کلید یه دکمه هست که حالت صفحه رو مشخص می کنه ، مثلا برای من روی دکمه ی f1 لپ تاپم هست که روش عکس ۲ تا کامپیوتر زده ، که با استفاده از این دکمه می تونید تعیین کنید که هنگام اتصال کابل پروژکتور به لپ تاپ ، تصویر روی پرده نمایش داده بشه فقط یا فقط روی لپ تاپ شما یا هم روی پرده و هم روی صفحه ی لپ تاپ
ارسال:
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۰۵ ب.ظ
RE: ایا لپ تاپم می تونه به ویدئو پروژکتور نصب شه؟؟
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۲۵ ب.ظ)maryam... نوشته شده توسط:  خیلی ممنون از راهنمایی تون
برای من خروجی انالوگ رو داره فقط تو عکسی که گذاشتید اون ابی رو داره دو تا پیچ رو نداره...... مشکلی پیش میاد؟؟؟؟؟
دکمه روی صفحه کلید منظورتون رو نفهمیدم... من که چیزی به جز دکمه های ویندوز و پی پیدا نکردم.....که برای نصب ویدئو باشه

مدل لپ تاپ را بفرمایید تا دکمه مورد نظر را عرض کنم.
ارسال:
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۱۴ ب.ظ
مدل لپ تاپم dell3550

ارسال:
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۲۲ ب.ظ
اگر کیبورد شما مانند عکسی است که در ادامه می آید، دکه fn را نگه دارید و سپس f1 را فشار دهید.

ارسال:
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۲۹ ب.ظ، توسط maryam....)
ممنون از راهنمایی هاتون
دوستان چیز دیگه ای نیست که بدونم ؟؟؟
مثلا شنیدم گفتن اول کابل باید نصب بشه و بعد پروژکتور رو روشن کنم؟؟؟
تو قسمت personalize چیزی رو که نباید دست کاری کنم؟؟

راستی کیبوردم مثل شکلیه که گذاشتید..مرسی.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۵۸۳ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  غیرانتفاعی ابرار یا آزاد شهر قدس؟ mona64 ۱ ۱,۸۳۵ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  دانشجوی قرآن کاوی رایانشی دانشگاه شهید بهشتی vosough ۱ ۳,۶۵۵ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۴۱۹ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۲۲۷ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
  شهریه دکترای نرم افزار آزاد چقدره هر ترمی? paeeizan ۱ ۳,۰۲۷ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  ایام مذهبی (تبریک ولادت ها و تسلیت شهادت ها) blx ۱۳ ۸,۳۴۶ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  درخواست ویدئو کلیپ های نظریه زبانها و ماشینها sajaddandy ۱۰ ۱۳,۷۲۴ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ ۰۷:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: msedigh
Video واقعیت مجازی + واقعیت افزوده: پرواز اژدها بر فراز استادیوم بیس بال شهر سئول marvelous ۰ ۲,۲۴۷ ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Exclamation ارشد شبکه آزاد تبریز یا مجازی معماری کامپیوتر شهیدبهشتی-آموزش محور؟ پری دریایی ۱۲ ۱۲,۰۸۳ ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close