زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خواب>درس(Help me plz)

ارسال:
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۰۲ ب.ظ، توسط fimen.)
خواب>درس(Help me plz)
درود بر شما کار شناسانSmile

تقاضای کمک فوری دارم؛جدیدا صبحها زودتر از ۸ نمی تونم بیدارشم,۱ ساعت بعد شروع به درس یه خواب سنگین و شیرینی میاد که با صدتا قرص خواب آور برابری داره واسه همین کل برنامه هام رو میریزه بهمConfusedچیکار کنم؟خوراکی و قدم زدن و آهنگ و ... امتحان کردم فایده نداشتSadچیکار کنم یکم استرس داشته باشم؟Huh شب هم بیشتر از ۱۲ نمی تونم بیدار بمونم,قبلا ها شبها خیلی خوب و با تمرکز می خوندم ولی الان...........Confusedچیکار کنم تا این خواب آلودگی ازم جدا شه؟Undecided

گـــــر تـخـم مــرغـی بــا نـیـروی بـیـرونــی بـشـکـنـد ، پــایـان زنــدگـی‌ اســت .
ولــی اگــر بــا نـیـروی داخـــلی بـشـکـنـد ، آغـــاز زنــدگــی‌ اســت .
بــهـتـریـن چــیـزهــا (و بــزرگـتـریــن تـغـیـیـرات) هـمـیـشـه از درون آغــاز مــی‌شـــونـد .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: f2000
ارسال:
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۲۸ ب.ظ
خواب>درس(Help me plz)
شما الان واسه سال دیگه دارید میخونید؟ استرس رو میخواید چی کار؟ نگران نباشید دوماه آخر به اندازه کافی سراغتون میاد. شما اگه به اندازه کافی خواب داشته باشید مشکلی پیش نمیاد ینی خواب الودگی ولی به نوع درس هم ربط داره مثلا اگه یه چیز حفظی میخونید معلومه که خوابتون میبره (من خودم کتاب سیستم حقیقت واسم عین لالایی بود) درسایی که نیاز به انرژی بیشتری داره رو صبحا بخونید مثلا ریاضی مهندسی یا کامپایلر اگه خوابتون گرفت بهترین راه حل ، اینه که یه دوش آب سرد بگیرید مخصوصا الان که هوا گرمه خوب جواب میده درضمن یه صبحونه مرتب هم خوبه، اونایی که وضعشون خوب بود اسپرسو درست میکردن واسه خودشون البته نمدونم واسه صبح هست یا نه :دی
ارسال:
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۵۲ ب.ظ
RE: خواب>درس(Help me plz)
سلام
این خواب نیست که میاد سراغت !
یکی از مهمترین دلیل هاش اینه که شما اون درسی رو که داری مطالعه میکنی خوب نمی خونی ٬یعنی درس رو نمیفهمی و اونجور که باید از نتیجه کارت لذت نمیبری.
@Riemann حرف خوبی زد.اون دروسی رو که فکر میکنی برات لذت بخش تره یا راحت تر میتونی درکش کنی اول صبح بخون .
در مورد دروسی که احساس میکنی نمیتونی بفهمیشون ٬ نمی تونی درکشون کنی یا حتی یه مبحثی از یه درسی رو ٬ از توی اینترنت یا از روی کتاب دیگه در مورد اون درس یا مبحث جست و جو کن تا یه پیش زمنیه ای یا درواقع یه ساختاری از اون درس رو تو ذهنت تشکیل بشه.

خواب مفید ۶ الی ۸ ساعته . سعی نکن کمتر از ۶ ساعت بخوانی چون چند روز بعدش اینقدر خسته و خواب آلو میشی که باید ۱۰ برابر اون ساعتی رو که از خواب مفیدت زدی بخوابی تا جبران شه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان
ارسال:
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۱۱ ب.ظ
Wink RE: خواب>درس(Help me plz)
خیلی ممنون دوستان امروز ار مبحثی که دوست داشتم شروع کردم خیلی سرحالمBig Grin

گـــــر تـخـم مــرغـی بــا نـیـروی بـیـرونــی بـشـکـنـد ، پــایـان زنــدگـی‌ اســت .
ولــی اگــر بــا نـیـروی داخـــلی بـشـکـنـد ، آغـــاز زنــدگــی‌ اســت .
بــهـتـریـن چــیـزهــا (و بــزرگـتـریــن تـغـیـیـرات) هـمـیـشـه از درون آغــاز مــی‌شـــونـد .
ارسال:
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۴۴ ب.ظ
خواب>درس(Help me plz)
من یه همچین مشکلی با خواب داشتم.
اون موقع یکی از بچه ها بود فک کنم ۶۹ نرم بودش که یه جا نوشته بود این کارو کنید:
مثلا امشب هر ساعتی که خوابت برد ، بخواب.
حالا صبح هر طوری شده اون ساعتی که میخوای پاشو و دیگه نخواب.احتمالا ۱-۲ روز نتونی اون جوری که باید درس بخونی ولی بعدش خیلی شیک و مجلسی شبا زود خوابت میبره صبح ها هم اون ساعتی که میخوای بیدار میشی
من این اواخر قبل کنکور ۱۰:۳۰ خواب بودم ۶:۱۵ بیدار بودم
رو من بسیار عالی جواب داد.

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: M a h d i
ارسال:
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۳۶ ب.ظ
Re: خواب>درس(Help me plz)
پیرو صحبت های دوستان خواستم یه مطلبی رو عنوان کنم که یکی از دلایل خواب آلودگی میتونه کم خونی باشه.شدیدا باعث کم حوصلگی و خواب آلودگی میشه. این نکته رو هم در نظر داشته باشید که اگر این مشکلو دارید سعی کنید زودتر رفعش کنید.

شک نکن
درست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد
و چه زیبا خدا از راه می رسد…

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question راهنمایی برای کتاب مبانی منطق و نظریه مجموعه ها (help me plz ) fimen ۳ ۸,۵۰۰ ۱۴ آبان ۱۳۹۶ ۰۶:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: agha_Yahya
Tongue خواب شب کنکور ahad.j.65 ۵ ۵,۲۳۱ ۰۴ شهریور ۱۳۹۶ ۰۵:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: cavalier
Exclamation متلب "PLZ help me" mary1234 ۱ ۱,۴۳۵ ۰۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: kingxerxes
  help nppanah ۰ ۱,۱۰۲ ۲۹ فروردین ۱۳۹۵ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: nppanah
  تشخیص خواب الودگی راننده براساس پردازش چشم SK164 ۰ ۲,۳۸۳ ۱۶ فروردین ۱۳۹۵ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SK164
  ای نورهای آبی از خواب من دور شوید sargonco ۰ ۲,۰۱۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: sargonco
  بیداری یا خواب ابدی vahid@cisco ۷ ۶,۸۰۴ ۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: رتبه۱سال۹۴
Wink help ایمکس ۴ ۳,۱۷۳ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ایمکس
  راز خواب خوب کشف شد morweb ۰ ۱,۵۰۹ ۰۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  نسبت راست این دو زبان چطور شد اینطور شد؟(help me plz) fimen ۳ ۲,۳۱۱ ۲۷ تیر ۱۳۹۳ ۰۸:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Jooybari

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close