زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج ارشد مانشتی سال ۱۳۸۹

ارسال: #۱۰۶
۰۱ مرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۰۲ ب.ظ
خوب خیلی‌ها توی ۲ رشته شرکت میکنن .عده ای که توی نرم افزار یا هوش یا معماری قبول میشوند از این تعداد کم میشه
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۰۷
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۱۹ ب.ظ
RE: نتایج ارشد مانشتی سال ۱۳۸۹
(۲۵ تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۵۹ ب.ظ)sadrapro نوشته شده توسط:  چطور میشه ۱۷۰تا روزانه میگیرن بعد رتبه ۲۶۰ هم قبول میشه؟؟؟

یکی جواب منو بده لطفاً

دلیلش اینه که بعضی از بچه‌ها شبانه برخی از دانشگاه‌ها رو بالاتر از روزانه یه سری دانشگاه دیگه میزنن و به جای روزانه شبانه قبول می شن و دلیل دوم این که بعضی از بچه‌ها دو تا رشته رو امتحان میدن و تو هر دو تا رشته رتبشون خوب می شه مثلا مهندسی و علوم یا مهندسی و it را با هم میدن ولی فقط می تونن تو یکی از این دو تا رشته درس بخونن.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
ارسال: #۱۰۸
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۳۸ ق.ظ
۳۰۶ | روزانه نرم‌افزار شیراز| سهمیه آزاد
فکر کنم کلاس ما تقریبا معلوم شد!!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: afshinmu
ارسال: #۱۰۹
۱۱ آذر ۱۳۹۱, ۰۶:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آذر ۱۳۹۱ ۰۶:۴۷ ب.ظ، توسط Masoud05.)
RE: نتایج ارشد مانشتی سال ۱۳۸۹
(۱۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۳۸ ق.ظ)hsn.rhm نوشته شده توسط:  ۳۰۶ | روزانه نرم‌افزار شیراز| سهمیه آزاد
فکر کنم کلاس ما تقریبا معلوم شد!!

طبق این ارسال ، قبولی در کنکور امسال حتی از سال ۸۹ هم سخت تر بوده . سال ۹۰ گفتیم ظرفیت ها الکی زیاد شده و سال ۹۱رو باید با ۸۹مقایسه کرد اما الان فهمیدم ۹۱ خیلی سخت تر بوده!! من هوش شیراز با ۲۵۳ فکر کنم نفر آخر بودم Smile
من که خوش بین هستم که کنکور امسال بهتر و راحت تر از سال قبل باشه ( در مرحله پذیرش نه سطح سوالات کنکور)

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۲
۰
ارسال: #۱۱۰
۱۱ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۱۱ ب.ظ، توسط esi.)
دقیقا همینطور مسعود جان
امسال بشدت سخت بود مخصوصا نرم افزار
باتوجه به شرایط مالی دانشگاه که در حال حضر می بینم(امسال خیلی بدتر شده) به نظر من سال بعد تعداد شبانه روهارو افزایش داده و روزانه هارو کم می کنن، در کل من که احتمال میدم سال بعد هم همین وضع ادامه داشته باشن و در کل روزانه و شبانه نسبت ۹۱ کمتری اما قسمت شبانه افزایش پیدا کنه.
اینارو از حرفای یه استادمون که زیاد تو این کارای مدیریت، جلسات تصمیم گیری و ... هست میگمف اون مستقیم نگفت اما گفت که وضع مالی خیلی پایینه و احتمال کاهش ظرفیت روزانه بالاست
میشه حدس زد احتمالا شبانه هارو بشدت افزایش بدن، خدا رحم کنه ، معلوم چه سیاست هایی دارن

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: berkeley
ارسال: #۱۱۱
۱۷ آذر ۱۳۹۱, ۰۳:۵۷ ب.ظ
حق با اسی هستش.
الان تو یونی خوارزمی تهران چیزی که یکی از اساتید ما گفت . تو تکمیل ظرفیت و پذیرش استعداد درخشان ۷۰۰ نفر رو اعلام کرده بودن که دانشگاه باید پذیرش میکرد. برا همین دانشگاه چون وضعیت مالیش خوب نبود با وزارت علوم هماهنگ کرده بود و ۱۲ میلیون تومان برا ثبت نام هرکدوم خواسته بود!!!! البته این نرخ فعلی بود و گویا میخواستن کمترش کنن

ولی با این اوضاع احتمالا خیلی ظرفیت های روزانه رو کمتر کنن.
۰
۰
ارسال: #۱۱۲
۱۷ آذر ۱۳۹۱, ۰۵:۲۶ ب.ظ
دوستان عزیز اینجا واسه نتایج ارشد سال ۸۹ بود. ممنون می شم اگر قراره بحثی در مودر ظرفیت ها یا هر چیزی انجام بشه در تاپیک های دیگه که به امسال مربوطه این کار انجام بشه ممنون

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: berkeley

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۵۹,۲۲۴ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۴۴۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۳۶ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۲۹,۸۹۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۵۱۴ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۲۹,۸۳۹ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۰۰ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۶۹,۱۹۲ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  نتایج چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (شهریورماه سال ۹۶) edward71 ۲۵ ۱۷,۱۷۲ ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: edward71

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close