زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاه مجازی، خوب یا بد؟رتبه ۴۳۲

ارسال: #۳۱
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۳۳ ق.ظ
RE: دانشگاه مجازی، خوب یا بد؟رتبه ۴۳۲
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۰۲ ب.ظ)p_farhadi نوشته شده توسط:  هزینه ی دانشگاه مجازی دانشگا های دولتی رو هم اگه میدونید ممنون می شم بگید
خود دانشگاه تعیین میکنه. معمولاً دوبرابر هزینه شبانه.

غصه نخور کوچولو، تو هم یه روز بزرگ میشی
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: p_farhadi
ارسال: #۳۲
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۳۷ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۳۳ ق.ظ)mhm-pc نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۰۲ ب.ظ)p_farhadi نوشته شده توسط:  هزینه ی دانشگاه مجازی دانشگا های دولتی رو هم اگه میدونید ممنون می شم بگید

پس چرا تو فایل اصلاحیه ی سنجش یه هزینه برا مجازی تعیین شده؟؟
۰
۰
ارسال: #۳۳
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۴۰ ق.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۳۷ ب.ظ)Mnesht نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۳۳ ق.ظ)mhm-pc نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۰۲ ب.ظ)p_farhadi نوشته شده توسط:  هزینه ی دانشگاه مجازی دانشگا های دولتی رو هم اگه میدونید ممنون می شم بگید

پس چرا تو فایل اصلاحیه ی سنجش یه هزینه برا مجازی تعیین شده؟؟

اون شهریه برای مجازی غیرانتفاعی هست مجازی دانشگاه های دولتی رو خود دانشگا ه ها تعیین می کنند

بس تجربه کردیم در این دار مکافات

با درد کشان هرکه در افتاد ور افتاد
۰
۰
ارسال: #۳۴
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۵۶ ب.ظ
چه خبره؟یعنی ترمی ۴ میلیون هم باید برای دانشگاهی که حتی کلاسم تشکیل نمیده برامون پول بدیم؟؟
۰
۰
ارسال: #۳۵
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۵۹ ب.ظ
دانشگاه مجازی رو من فقط در یک صورت ترجیح میدم: اینکه بخوام "فقط" یه مدرک داشته باشم تا بتونم ازش برای عنوان و ترفیع اداری استفاده کنم. البته در این حال هم هزینه زیادی باید داده بشه.
مجازی امیرکبیر تا جایی که من شنیدم حدود ترمی ۳ میلیون تومان است.

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۰
۰
ارسال: #۳۶
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۰۸ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۵۹ ب.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  دانشگاه مجازی رو من فقط در یک صورت ترجیح میدم: اینکه بخوام "فقط" یه مدرک داشته باشم تا بتونم ازش برای عنوان و ترفیع اداری استفاده کنم. البته در این حال هم هزینه زیادی باید داده بشه.
مجازی امیرکبیر تا جایی که من شنیدم حدود ترمی ۳ میلیون تومان است.
شهید بهشتی چی؟اطلاعی راجع بهش دارین؟؟و الان جانیفتاده باشه شاید مجازی بودن ولی به نظر من رشته های ما باید بیشتر از این شیوه استقبال کنن چون اصولا مجازی شدن تحصیل نشانگر پیشرفت تکنولوژی و کاهش هزینه های رفت و آمد و مشکلات دیگه ی تحصیل توی شهرهای دیگس!با در نظر گرفتن این موضوع که پذیرش هم تو رشته های ما خیلی کمه نسبت به رشته هایی مثل برق،مکانیک،عمران و ...!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: p_farhadi
ارسال: #۳۷
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۳۸ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۵۹ ب.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  مجازی امیرکبیر تا جایی که من شنیدم حدود ترمی ۳ میلیون تومان است.
خب اون مال ورودی های قبله. ورودی مهر ۹۳ گرونتره.

غصه نخور کوچولو، تو هم یه روز بزرگ میشی
۰
۰
ارسال: #۳۸
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۵۱ ب.ظ، توسط Mohammad-A.)
(۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۳۸ ب.ظ)mhm-pc نوشته شده توسط:  خب اون مال ورودی های قبله. ورودی مهر ۹۳ گرونتره.
این رقم رو من فروردین ۹۲ از یکی از TAهای فوق امیرکبیر شنیدم. الآن ممکنه بیشتر باشه

(۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۰۸ ب.ظ)پری دریایی نوشته شده توسط:  شهید بهشتی چی؟اطلاعی راجع بهش دارین؟؟و الان جانیفتاده باشه شاید مجازی بودن ولی به نظر من رشته های ما باید بیشتر از این شیوه استقبال کنن چون اصولا مجازی شدن تحصیل نشانگر پیشرفت تکنولوژی و کاهش هزینه های رفت و آمد و مشکلات دیگه ی تحصیل توی شهرهای دیگس!با در نظر گرفتن این موضوع که پذیرش هم تو رشته های ما خیلی کمه نسبت به رشته هایی مثل برق،مکانیک،عمران و ...!
درسته مجازی چیز بدی فی‌نفسه نیست.
اما نگاه خوبی بین دانشگاهی‌ها و جامعه‌ی کاری نیست. دوم اینکه ممکنه یه نگاه مالی برای جبران هزینه‌ها باشه.
این مسائل پیشرفت تکنولوژی که گفتید درسته، ولی با این دید به این مقوله نگاه نمیشه.

از طرف دیگه، شخص باید خیـلی تلاش کنه. چون استاد نداره. توی محیط دانشگاهی نسبت به بقیه دانشجوها کمتر هست. همین موضوع نکته‌ی مهمیه. ممکنه شخصی باشه که توانایی پیشرفت رو داشته باشه اما چون در محیط نیست نسبت به کسی که استعداد کمتری داره، پیشرفت نکنه.

برای ادامه تحصیل هم کار یکم سخت‌تره.

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۲
۰
ارسال: #۳۹
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۵۴ ب.ظ
آخه مساله اینجاس که من طول دوره کارشناسیم کلا خیلی کم سرکلاسا میرفتم.همین ترم به جرات میتونم بگم دوتا از استادارو اصلا ندیدم تا حالا Big Grin من دوس دارم بیشتر خودم بخونم و همزمان کار و کارای خونه تا فقط دانشگاه!
۱
۰
ارسال: #۴۰
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۴۱ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۵۴ ب.ظ)پری دریایی نوشته شده توسط:  آخه مساله اینجاس که من طول دوره کارشناسیم کلا خیلی کم سرکلاسا میرفتم.همین ترم به جرات میتونم بگم دوتا از استادارو اصلا ندیدم تا حالا Big Grin من دوس دارم بیشتر خودم بخونم و همزمان کار و کارای خونه تا فقط دانشگاه!

من هم مثل شما هستم همیشه خودم درس خوندم .مدرک مجازی فقط گرفتن مدرک نیست به نسبت بقیه بیشتر باید تلاش کنی و زحمت بکشی.تو کشور ما به این مدارک توجهی نمیشه چون همیشه عادت کردیم که همیشه حضور فیزیکی همه جا داشته باشیم مثل زمانی که تازه عابر بانک امده بود و خیلیا راضی نمی شدن ازش استفاده کنن.!!به مرور این جو درست میشه.از نظر ادامه تحصیل و اپلای هم هیچ مشکلی نداره چندتا از دوستان خودم هم در داخل و هم خارج در دانشگاه های خوبی قبول شدن البته با رزومه ی مناسب و خوب
بازم همه چیز بستگی به خود آدم داره که در مورد هر جایی چه طور قضاوت کنه و با کدوم جو و شرایط راحت تر کنار بیاد.
همگی موفق باشید

بس تجربه کردیم در این دار مکافات

با درد کشان هرکه در افتاد ور افتاد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پری دریایی
ارسال: #۴۱
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۴۹ ب.ظ
ممنون.شما هم همىنطور.ولى شما با اىن رتبه تبرىز نمىتونىن قبول شىن؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۳۸ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  منبع خوب برای معماری hamid_p ۰ ۱,۱۷۲ ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  منبع خوب برای الکترونیک دیجیتال _student_98 ۱ ۲,۱۴۷ ۲۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Mehran jam
Question مجازی ساز virtual box M...D ۰ ۱,۵۰۶ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M...D
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۲۶۳ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۸۷ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  منبع خوب برای تست مدار منطقی marvelous ۴ ۴,۴۱۷ ۱۵ دى ۱۳۹۸ ۰۷:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  منبع خوب برای یادگیری JAVA SCRIPT marvelous ۰ ۱,۹۸۹ ۰۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مجازی یا پیام نور؟ hoseini.f ۲ ۳,۴۲۲ ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hoseini.f
  قبول شدگان مجازی ارشد خواجه نصیر z.hosseinkhani ۵ ۵,۹۳۴ ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ۷۲۵

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close