زمان کنونی: ۲۳ خرداد ۱۴۰۳, ۰۷:۵۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رتبه های برتر منابع مطالعاتیشون اعلام کنید لطفا

ارسال: #۳۱
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۲۵ ب.ظ
RE: رتبه های برتر منابع مطالعاتیشون اعلام کنید لطفا
من بالاخره نفهمیدم clrs کدوم فصلهاشو باید بخونیم؟ واینکه مدیریت رابینز چند تا کتاب شد آخر سر و کدوم کتابا؟

آنچه جذاب است سهولت نیست، دشواری هم نیست، بلکه دشواری رسیدن به سهولت است
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۵۲ ب.ظ
هوش فقط راهیان ارشد..من راسل و پوران هم خوندم این ۲تا خیلی شبیه همن.ولی راهیان یه چیز فوق العادس..که از ۶تا ۵تاشو زدم
۰
۰
ارسال: #۳۳
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۲۱ ق.ظ
یه سری از بچه ها جزوه ی شبکه خوانساری رو می خواستن، عکس گرفتم و اینجا گذاشتم. امیدوارم بتونید استفاده کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال: #۳۴
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۴۷ ق.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۲۵ ب.ظ)sanahin نوشته شده توسط:  من بالاخره نفهمیدم clrs کدوم فصلهاشو باید بخونیم؟ واینکه مدیریت رابینز چند تا کتاب شد آخر سر و کدوم کتابا؟

جلد اول:۲-۳-۴-۶-۷-۸-۹-۱۰-۱۱-۱۲-۱۵-۱۶
جلد۲:۲۲-۲۳-۲۴-۲۵

در کمین فرصت باشید. امام علی(ع)Smile
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sanahin
ارسال: #۳۵
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۰۴ ق.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۷ ق.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۲۵ ب.ظ)sanahin نوشته شده توسط:  من بالاخره نفهمیدم clrs کدوم فصلهاشو باید بخونیم؟ واینکه مدیریت رابینز چند تا کتاب شد آخر سر و کدوم کتابا؟

جلد اول:۲-۳-۴-۶-۷-۸-۹-۱۰-۱۱-۱۲-۱۵-۱۶
جلد۲:۲۲-۲۳-۲۴-۲۵
ممنون از شما.ببخشین این سرفصلها رو از کجا برداشتین؟یعنی از کتاب دوم فقط همینا رو میخونیم؟فصل ۱۷ نیست؟

۰
۰
ارسال: #۳۶
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۳۶ ق.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ ق.ظ)infinity31 نوشته شده توسط:  یه سری از بچه ها جزوه ی شبکه خوانساری رو می خواستن، عکس گرفتم و اینجا گذاشتم. امیدوارم بتونید استفاده کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

واقعا ممنون.HeartHeartHeartHeart

من بنده کسی هستم که اندیشیدن را به من بیاموزد نه اندیشه ها را
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: infinity31
ارسال: #۳۷
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۵۵ ق.ظ
فکر میکنم فصل ۱۷ هم باشه

تنبلی دزد آرزوهاست...
۰
۰
ارسال: #۳۸
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۱۴ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ ق.ظ)infinity31 نوشته شده توسط:  یه سری از بچه ها جزوه ی شبکه خوانساری رو می خواستن، عکس گرفتم و اینجا گذاشتم. امیدوارم بتونید استفاده کنید:

خیلی لطف کردی بازم منتظر ادامه جزوات هستیمHeart

به مصلحتم نبود
۰
۰
ارسال: #۳۹
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۴۳ ق.ظ
ممنون از شما.ببخشین این سرفصلها رو از کجا برداشتین؟یعنی از کتاب دوم فقط همینا رو میخونیم؟فصل ۱۷ نیست؟

اره از جلد دوم فقط همونهاست.فقط فصل ۵ از جلد اول را اگر بخونی بهتره.اینهارو از یه نفری که رتبه تک رقمی اورد گرفتم.در ضمن خودت هم میتونی بفهمی بعضی فصلها اصلا ربطی به ساختمان و الگوریتم نداره

در کمین فرصت باشید. امام علی(ع)Smile
۰
۰
ارسال: #۴۰
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۴۴ ق.ظ، توسط pasbag.)
رتبه من برتر نشده ولی دوس دارم منابع رو بگم و یه جاهاییش رو اصلاح کنم

و اما قبل از گفتن منابع خیلی متاسفم که خیلی ها دکتر قدسی و آقای روحانی رانکوهی رو کتاباشون رو معرفی نمیکنند و نمیخوام اسم ببرم ولی یه کتابایی که اسم می برند در حد کاردانی به کارشناسی هستند وهمین و فقط تفکر تجاری تو اون کتاب هست
اگه خواستی ببینی ی کسی چقدر تو یه درسی تبهر داره ازش سوال بپرس و ببین میتونه جواب بده یکی از راه های سوال پرسیدن همون جواب سوال های کنکور است.
مثلا کنکور ۹۲ سوال ۳۱ جعبه تو رو خدا برید ببینید جوابشو چی نوشتند
آخه چقدر بعضی ها ادعا دارند
درخت هر چه قدر پر بار تر شاخه هاش افتاده تر میشه
ناگفته نمانه یکی از اساتید تهران همین سوال ۳۱ جعبه رو حل کرده بود و گفته بود جوابشو به کسی ندید.خوبه ما ایرانی ها کاشف خیلی چیزا نیستیم چون اگه بودیم جهان الان هیچی نمی دونست واقعا بعضی ها چقدر کوتاه فکر هستند واقعا
بعد ما دکتر قدسی رو رها میکنیم میریم یه سری کتابای دیگه میخونیم
باز clrs بخونیم بهتره چون مرجع درس ساختمان و طراحی الگوریتم
خواهشا کسانی که واسه کنکور میخونید یه خورده به کتابایی که میخونید نگاه کنید و ببینید که کدوم کتاب بهتره چشم نخرید بخصوص بسته !کتاب کنکور باید سطح اش بالا باشه
آقای رانکوهی هم عمرشو گذاشته واسه پایگاه داده ها بعد حیفه آدم این کتاب رو نخونه
اگر قرار رتبه خوب قبول بشین باید سختی بکشین به نظر من
جمله از استاد مشاورم:کاری که من باید بکنم انجام دادن وظیفه است نه رسیدن به نتیجه!
پس از دوستان خواهش میکنم که منابع رو همشو بررسی کنندو و یه خورده سر کیسه رو شل کنند

ساختمان:داده ساختارهای قدسی +۶۰۰ مسئله
طراحی الگوریتم:طراحی الگوریتم ها قدسی(زیر چاپ می باشد و خرداد به بازار می آید)+۶۰۰ مسئله+CLRS
مدار منطقی:پوران
معماری:پوران +جزوه دکتر اجلالی+کتاب مدرسان(نویسنده اش استاد امیر کبیره)
سیستم عامل :استالینگنز +پارسه
پایگاه داده ها:رانکوهی+تست رانکوهی
هوش :راهیان ارشد + کتاب مرجع راسل بخش جستجوی محلی با بالا بردن دما(متاسفانه جاهایی سوال میاد از کنکور که کتب کنکوری نقطه ضعف دارند که این جستجو نیز نقطه ضعف کتاب راهیان ارشده)
شبکه:جزوه دانشگاه امیر کبیر و جزوه دانشگاه شریف+پارسه+کیت روس +گارسیا
مهندسی نرم افزار:چون بدم میاد از این درس نظری نمیدم خود من اسلام ناظمی+ویراست هفت پرسمن+ مقسمی رو میخوندم
گسسته:کتاب پارسه میگن خوبه ولی نخوندمش من بخوام دوباره کنکور بدم کتاب های انتشارات فاطمی در زمینه گسسته یه نگاهی میندازم بهشون+پوران هم بد نیست.ناگفته نمانه که گسسته یکی زدم اونم اشتباه زدم .پس درسی که باید زیاد روش باید کار کرد.

زبان لغت بشتر خوندم+کتاب درک مطلب پارسه
خیلی از کتب کنکوری توسط خود اون استاد تدریس میشه اونجور که من شنیدم کتاب با تدرسی که میشه خیلی فرق میکنه !!!
و کتابی که تستای سال های قبل رو داشته باشه مثلا من برای ساختمان و طراحی کتاب پوران رو داشتم
همچنین کتاب کنکوری هست که براساس کتاب دکتر قدسی پیش رفته اونم انتشارات نص داره چاپ میکنه چون کتاب قدسی به نظر خیلی ها متنش سنگینه این کتاب میتونه کمکتون کنه!!!

در پایان بگم که بعضی دروس هستند که طراح کنکور از نقطه ضعف کتب کنکوری سوال میده
مثلا سیستم عامل پارسه بخش نخ ها رو کامل نگفته-بخش جدول وارونه رو کامل نگفته پس همیشه کتب مرجع هر درسی رو در نظر داشته باشید و دیدید که جایی کتب کنکوری خوب نگفته برید و اونو از روی مرجع بخونید.

موفق باشید.
من خودم جزوه شبکه امیر کبیر و شریف-گارسیا-گسسته پارسه رو نخونده بودم وکاش میخوندم حداقل رتبه ام زیر ۵۰ میشد!!!

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۲۵ ب.ظ)sanahin نوشته شده توسط:  من بالاخره نفهمیدم clrs کدوم فصلهاشو باید بخونیم؟ واینکه مدیریت رابینز چند تا کتاب شد آخر سر و کدوم کتابا؟

با سلام
ببینید clrs برای دو دورس ساختمان و طراحی مرجعه
و همین طور که میدونید به احتمال ۹۹ /۹۹ درصد دکتر قدسی سوالای این دو درس رو سوال کنکور طراحی میکنند
پس من پیشنهاد میکنم کتابای خود دکتر قدسی بخونید که کتاب داده ساختارش ۸۰ درصدش شبیه clrs و همچنین شانسی که امسال شما آوردین اینه که کتاب طراحی الگوریتمش به احتمال زیاد خرداد چاپ میشه!!!
و خود دکتر قدسی یه کتاب تست داره محشره اسمش ۶۰۰ مسئله است
همه کتابای ایشون با انتشارات فاطمیه
خواستی برو تو سایتش یه جستجو کنید
در ضمن هر جایی رو متوجه نشدین کتاب مرجع رو بخون
ولی باز هم یه خبر خوب اینه که انتشارات نص داره کتابی داره در مورد ساختمان و طراحی چاپ میکنه که قالبش قالب قدسی که متنش خیلی روانتره و این کتاب ،کتاب کنکوریه.این هم داشته باشین!!!
موفق باشید
اطلاعات بیشتر خواستید بفرمایید هستم خدمتتون!!!

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۳۸ ب.ظ)sanahin نوشته شده توسط:  دوستان به نظرتون من اگه تا آخر تیر کتابای مرجع بخونم، وقت میکنم مرداد و شهریور کتابای کنکوری رو ۱بار بخونم.البته بعضی کتابارم از الان از کتاب کنکوری میخونم که اینا هستن: شبکه ی پارسه و سیستم عامل پارسه.معماری و گسسته ی پوران پژوهش.
کتابای مرجعی هم که میخوام تا آخر تیر تموم شه اینان: نرم افزار پرسمن ، clrs ساختمان داده و طراحی الگوریتم، هوش راسل، پایگاه داده رانکوهی، مدیریت رابینز.البته خودمم شک دارم که تو این فرجه تموم شن!!!!!!!!!!
با این حال میترسم اگه نخونم تو کنکور کم بیارم.چون دانشگاهمون خوب نبود و منم همشو الکی پاس کردم رفته و میترسم کتاب کنکور کفایت نکنه.
و اینکه کتاب clrs باید همه ی فصلاشو بخونیم؟ مدیریت چطور؟
سلام
به نظر من با برنامه برید جلو ویه جور نخونید که فقط تموم کنید و مطالب بعد یه هفته فراموش کنید!!!
و اینکه از کنکور قول نسازید چیزی نیست فقط داریم بزرگش میکنیم یه کم شانس داشته باشید خیلی خوب میشه رتبه تون
حالا فرض کنید شانس ندارید
کتاب مرجع خوندن خوبه ولی به نظر من اگر کتاب کنکوری هم میخونی همیشه کتاب مرجع کنارت باشه و مطلبی دیدی که کتاب کنکوری کم گفته یا قشنگ نگفته از رو مرجع بخون
مثلا مبحث نخ پارسه کامل نگفته و باید از رو استالینگنز بخونید!!!
در ضمن زبان فراموش نشه!!!
-----
و یک نکته :مرور مرور خیلی مهمه!!!
------
خودتون رو دست کم نگیرید و بگید که من میتونم و حتما قبول میشم ولی دانشگاهشو با توجه به ظرفیت خودتون تو ذهنتون تصور کنید

کاری که من باید انجام بدم انجام دادن وظیفه است نه رسیدن به نتیجه!!!
وظیفه تون رو انجام بدید ایشاا... که قبول هستید فقط وظیفه تون رو درست انجام بدید!!!
منابع تو صفحه ۳ من خودم نوشتم بخونید شاید به کارتون اومد!!!

شاد باشید
موفق باشیدSmile

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۵۵ ق.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  یه سوال مهم؛ اول اینکه به همه تبریک میگم، بعد آیا هیچکس امسال هوش راهیان ارشد نخونده؟؟ تعریفشو خیلی شنیدم...
واقعا واسه منابع گیج شدم واقعا....

سلام
کتاب خیلی خوبیه
فقط یه جاهاشو باید از رو مرجع بخونی
مثل جستحوی محلی با بالا بردن دما و جاهایی که احتمال میدی کم توضیح داده!!!
منطق مرتبه اول هم باید تو اینترنت بتونی پیدا کنی و مثال های قشنگی وجود داره!!!

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۳۲ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  طراحی بین کتاب پوران و مقسمیو پارسه و۶۰۰ مساله موندم!امسال پوران خوندم از کتابش سر در نمیارم مقسمی و پوران فکرکنم خیلی شبیه همن،نمیدونم پارسه بخرم یا ن؟کدوم بهتره؟
سلام
تو رو خدا وقت خودتون تلف نکنید
۶۰۰ مسئله+داده ساختار قدسی+اگر جایی متوجه نشدید کتاب clrs یا کتاب کنکوری انتشارات نص که متنش خیلی روانه!!!
طراحی الگوریتم هم خود دکتر قدسی کتاب نوشته قراره خردادماه بازار بیاد(اطلاعات بیشتر در مورد این کتاب از انتشارات فاطمی بپرسید) +۶۰۰ مسئله +اگر جایی متوجه نشدید کتاب clrs (ترجمه دهقان)یا کتاب کنکوری انتشارات نص که متنش خیلی روانه!!!
تو رو خدا فقط مقسمی نخون خواهش میکنم!!!پوران تستای سال های قبل زیاد داره و برای مرور تو بهمن ماه خوبه و کتاب بدی نیست در کل!!!
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان , javad94 , hamid88 , mahyamk , artmiss , sanahin , reyman , tayebe68 , reyhane_88
ارسال: #۴۱
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۵۴ ب.ظ
مرسی از توضیحاتتون کسی نگفته کتاب رانکوهی بده اما واسه کنکور باید کتاب تست خونده بشه،این کتاب های مرجعی که شما نوشتی فقط برای رجوع کردن خوبه
راجب کتاب مقسمی هم من ساختمانشو خوندم خیلی راضیم رتبه های برتر امسال هم که طراحی فقط مقسمی خوندن!
ازنظر من کتابا هیچ تفاوتی ندارن هرچی دارید همونا رو بخونید

به مصلحتم نبود
۰
۰
ارسال: #۴۲
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۰۶ ب.ظ، توسط javad94.)
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۴۹ ق.ظ)pasbag نوشته شده توسط:  یه خبر خوب اینه که انتشارات نص داره کتابی داره در مورد ساختمان و طراحی چاپ میکنه که قالبش قالب قدسی که متنش خیلی روانتره و این کتاب ،کتاب کنکوریه.این هم داشته باشین!!!
موفق باشید
سلام
خیلی خیلی ممنونم از لطف و محبت شما و در ضمن خیلی ممنونم از بابت اینکه اطلاعات خودتون رو سخاوتمندانه و با صداقت در اختیار دوستان قرار میدین .
فقط یه سوال : برای این کتاب انتشارات نص منبع خبر یا لینک خبرش رو دارین تا بتونیم مشخصات دقیق کتاب و سایر موارد مورد نیاز رو در موردش کسب کنیم.
خیلی خیلی سپاسگزارم .
۰
۰
ارسال: #۴۳
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۱۰ ب.ظ، توسط pasbag.)
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۰۳ ب.ظ)afshin.dam نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۴۹ ق.ظ)pasbag نوشته شده توسط:  یه خبر خوب اینه که انتشارات نص داره کتابی داره در مورد ساختمان و طراحی چاپ میکنه که قالبش قالب قدسی که متنش خیلی روانتره و این کتاب ،کتاب کنکوریه.این هم داشته باشین!!!
موفق باشید
سلام
خیلی خیلی ممنونم از لطف و محبت شما و در ضمن خیلی ممنونم از بابت اینکه اطلاعات خودتون رو سخاوتمندانه و با صداقت در اختیار دوستان قرار میدین .
فقط یه سوال : برای این کتاب انتشارات نص منبع خبر یا لینک خبرش رو دارین تا بتونیم مشخصات دقیق کتاب و سایر موارد مورد نیاز رو در موردش کسب کنیم.
خیلی خیلی سپاسگزارم .

نویسنده این کتاب جناب آقای فرشید شیر افکن (۱۵ سال سابقه تدریس در حوزه کنکور ارشد کامپیوتر رو دارند)می باشند.
ایشون دارند ویرایش نهایی کتابشون رو انجام میدن .شما برای پیگیری بیشتر زنگ بزنید انتشارات نص ولی من دیدم کتابشو ولی قراره دورنگ چاپ بشه!!!
کتب:ساختمان-طراحی-پایگاه-نظریه-سیستم عامل
موفق باشید!!!

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۵۴ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  مرسی از توضیحاتتون کسی نگفته کتاب رانکوهی بده اما واسه کنکور باید کتاب تست خونده بشه،این کتاب های مرجعی که شما نوشتی فقط برای رجوع کردن خوبه
راجب کتاب مقسمی هم من ساختمانشو خوندم خیلی راضیم رتبه های برتر امسال هم که طراحی فقط مقسمی خوندن!
ازنظر من کتابا هیچ تفاوتی ندارن هرچی دارید همونا رو بخونید

نظر شما متین
من نظرمو دادم و با توجه به تجربه ای که دارم میگم
موفق باشید!!!
کتاب رانکوهی واسه کنکور خوندن هیچ مشکلی نداره!!!چون خود آقای رانکوهی کتاب تست هم بر اساس کتاب درسیش داره(البته اینم نظر من بود)!!!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: javad94 , artmiss , abji22
ارسال: #۴۴
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۱۰ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۰۸ ب.ظ)pasbag نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۰۳ ب.ظ)afshin.dam نوشته شده توسط:  سلام
خیلی خیلی سپاسگزارم .
نویسنده این کتاب جناب آقای فرشید شیر افکن (۱۵ سال سابقه تدریس در حوزه کنکور ارشد کامپیوتر رو دارند)می باشند.
ایشون دارند ویرایش نهایی کتابشون رو انجام میدن .شما برای پیگیری بیشتر زنگ بزنید انتشارات نص ولی من دیدم کتابشو ولی قراره دورنگ چاپ بشه!!!
کتب:ساختمان-طراحی-پایگاه-نظریه-سیستم عامل
موفق باشید!!!
خیلی ممنونم... خیلی ممنون از لطفتون .
فقط میشه یه لطفی بکنین و ایمیل آقای فرشید شیرافکن رو بهم بدین. خیلی خیلی ممنونم
۰
۰
ارسال: #۴۵
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۰۰ ق.ظ، توسط sanahin.)
خودتون رو دست کم نگیرید و بگید که من میتونم و حتما قبول میشم ولی دانشگاهشو با توجه به ظرفیت خودتون تو ذهنتون تصور کنید

کاری که من باید انجام بدم انجام دادن وظیفه است نه رسیدن به نتیجه!!!
وظیفه تون رو انجام بدید ایشاا... که قبول هستید فقط وظیفه تون رو درست انجام بدید!!!
منابع تو صفحه ۳ من خودم نوشتم بخونید شاید به کارتون اومد!!!

شاد باشید
موفق باشیدSmile

سپاس ویژه از اینکه با حوصله پاسخ دادین. پاینده باشین.

اره از جلد دوم فقط همونهاست.فقط فصل ۵ از جلد اول را اگر بخونی بهتره.اینهارو از یه نفری که رتبه تک رقمی اورد گرفتم.در ضمن خودت هم میتونی بفهمی بعضی فصلها اصلا ربطی به ساختمان و الگوریتم نداره
[/quote]

خیلی ممنون از شما.

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال sql - لطفا کمک alisan94 ۰ ۶۷ ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: alisan94
  منابع مناسب برای واژگان زبان ارشد keihan ۴ ۵,۰۹۷ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۷۸۲ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۵۱۴ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۲۱۴ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۸۸۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۴,۲۴۴ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۷۳۸ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۲۲۴ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  منابع پایگاه داده وسیستم عامل پیشرفته!دکتری ؟ morweb ۰ ۱,۸۹۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close