زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۵۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

معرفی مختصری از امنیت امیرکبیر

ارسال: #۳۱
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۳۶ ب.ظ، توسط sadafak7.)
RE: معرفی مختصری از امنیت امیرکبیر
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۱۴ ب.ظ)shozdeh نوشته شده توسط:  زمینه هایی که تو امنیت مطرح میشه: [صرف امیرکبیر نیست و این مباحث رو از سرفصل‌های کتابهای امنیتی میتونید ببیند- در همه جای دنیا ایناس]

چیزایی که گفتید دید خوبی نسبت به این رشته داد، خیلی ممنون Smile

هیچگاه اجازه ندهید احساس ناامیدی باعث شود در نهایت به کمتر از آنچه که لیاقتتان است رضایت دهید...
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: shozdeh
ارسال: #۳۲
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۲۹ ب.ظ، توسط mj5817.)
سلام
فقط اومدم به دوستان امنیتی خسته نباشید بگم
امیدوارم این بحث ها برای کنکوری های عزیز هم مفید بوده باشه !
با تشکر.

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۳۰ ق.ظ)sia.hatami نوشته شده توسط:  یادگیری پایه ای امنیت به این معنی نیست که بری برای موضوعات و اساتید دیگه (غیر از موضوع کاریت) پروژه طراحی کنی... نتیجه اش چی میشه؟ همه دانشجوها ۵ ترمه میشن، ولی برا گروه خاصی، ۴ ترمه!

البته لازم شد اینو جواب بدم Smile

آقای مهندس حاتمی،برادر من، دوست عزیز
روزی که استادتو انتخاب کردی Exclamation خودتم می دونستی ۲ ساله تموم نمی کنی نمی دونستی ؟
و اینکه فعلا همه حداقل ۵ ترمه ایم. مگه اینکه خلافش ثابت شه !
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadafak7 , sia.hatami , shozdeh , mammad_asir
ارسال: #۳۳
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۳۰ ب.ظ
سلام دوستان ،
میخواستم بدونم بین شبکه ی علم و صنعت و امنیت تربیت مدرس کدوم بهتره؟
و یه سوال دیگه اینه که با رتبه ۴۳ گرایش امنیت و شبکه احتمال قبولی تو کدوم دانشگاه بیشتره؟

لطف کنید جواب بدید
۰
۰
ارسال: #۳۴
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۵۳ ب.ظ، توسط sia.hatami.)
یه نکته رو باید اشاره کنم که خیلی سوال میکنن که امنیت اینجا چقدر تئوریه و....
شاید تو توضیح اولم، سوء تفاهم ایجاد میکنه!
در واقع من میخواستم اون تصور اشتباه خیلیا نسبت به امنیت رو عوض کنم که امنیت استفاده از نرم افزارهای مختلف شنود و ... نیست بلکه، کاری که توسط بچه ها باید ارائه بشه، باید توسط مقالات معتبر علمی support بشه و اصلاً اینجوری نیست که تئوری کار کنی! در واقع کاری رو که می کنی رو نمیشه فقط با پیاده سازی نرم افزاری و... دفاع کرد و باید بتونی رو کاغذ هم بیان کنی و کاملاً درک می کنی که کجای بازی هستی و چه نقشی داری. به جرات می توان گفت که زمینه های کاری این گروه، خیلی قابل لمس و واضح می باشد.

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۵۴ ب.ظ)mj5817 نوشته شده توسط:  روزی که استادتو انتخاب کردی Exclamation خودتم می دونستی ۲ ساله تموم نمی کنی نمی دونستی ؟
و اینکه فعلا همه حداقل ۵ ترمه ایم. مگه اینکه خلافش ثابت شه !

دقیقاً حق با شماست، من میدونستم که کارم زیاد ظول میکشه (البته برا همه زیاده)... و اینم میدونستم که طولانی شدن دوره ام به خاطر چیه
ولی اینا توجیح نمی کنه که من مستحق این باشم که چون یه موضوع خاصی رو انتخاب نکردم، باید برا اون موضوع هم وقت بذارم
یعنی میگین چون بچه ها آگاهی داشتن که یه موضوع دیگه ای رو کارشون سوار میشه، پس توجیح داره که وقتشون گرفته بشه!

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۰ ب.ظ)ghaderZ نوشته شده توسط:  سلام دوستان ،
و یه سوال دیگه اینه که با رتبه ۴۳ گرایش امنیت و شبکه احتمال قبولی تو کدوم دانشگاه بیشتره؟

لطف کنید جواب بدید

سلام
مقایسه دو رشته، فکر نکنم کار جالبی باشه... این دیگه به علاقه بستگی داره!
مگه اینکه از لحاظ کاری و سطح علمی و... بخوای مقایسه کنی
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadafak7 , mj5817 , mammad_asir
ارسال: #۳۵
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۳۱ ب.ظ، توسط mammad_asir.)
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۰ ب.ظ)ghaderZ نوشته شده توسط:  سلام دوستان ،

لطف کنید جواب بدید

سلام احتمال قبولیت تو هر دو زیاده حتی شبکه امیر کبیر هم شانس داری....

علم و صنعت دانشگاه به نام تری داره و همچنین دانشکده کامپیوترش هم دید ظاهری خوبی داره هم اساتید بیشتر....
اگه امنیت شبکه هم علاقه مند باشید شاید بتونی تو علم و صنعت هم بری سراغش به نظرم حتما با بچه های همون جا صحبت کن حتی حضوری چون خیلی موثره

من خودم که مدرس رو اول زده بودم ولی بدون فکر ................... چون اطلاعاتم کامل نبود

گویند کریم است و گنه میبخشد @@@@@ گیرم که ببخشد ، زخجالت چه کنم؟Exclamation
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ghaderZ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۳۹ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۱۲ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۵۱ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۵۰۹ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۷۲ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۸۵۶ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۴۰,۰۰۸ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۱ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  سختگیری امیرکبیر رتبه۱سال۹۴ ۴ ۶,۳۳۱ ۰۵ تیر ۱۴۰۰ ۱۲:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: amir-1995
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۳۷ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close