زمان کنونی: ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سطح علمی دانشگاه غیر انتفاعی امام رضا تو رشته کامپیوتر و آی تی

ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۰۲ ق.ظ
سلام خواهشا اگه کسی از این دانشگاه اطلاعاتی داره کمک کنه..
ضمنا با رتبه ۴۴۰ آی تی و ۷۹۰ نرم احتمال قبولی داره یا نه؟؟؟؟؟HuhHuh
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۱۴ ق.ظ
یه دوستام هوش امام رضا میخونه، خیلی راضیه. پشیمون بود که چرا دو سه سال پشت کنکور موند و غیرانتفاعی نرفت.
۰
۰
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۴۶ ق.ظ
RE: سطح علمی دانشگاه غیر انتفاعی امام رضا تو رشته کامپیوتر و آی تی
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۱۴ ق.ظ)ana9940 نوشته شده توسط:  یه دوستام هوش امام رضا میخونه، خیلی راضیه. پشیمون بود که چرا دو سه سال پشت کنکور موند و غیرانتفاعی نرفت.

میشه از دوستتون بپرسین کلاس هاش اجباری بود ؟ و اینکه معمولا چه روزهایی کلاس داشتن ؟
۰
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۵۹ ب.ظ
آی تی اما رضا رو پارسال سال ۹۱ جوری برنامه ریزی کرده بودن که ۳ روز در هفته کلاس هاش تشکیل بشه .....

یکشنبه / ۳ شنبه / ۴شنبه
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۱۶ ب.ظ، توسط mattro.)

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۵۹ ب.ظ)sadradin نوشته شده توسط:  آی تی اما رضا رو پارسال سال ۹۱ جوری برنامه ریزی کرده بودن که ۳ روز در هفته کلاس هاش تشکیل بشه .....

یکشنبه / ۳ شنبه / ۴شنبه
در مورد شهریه اش اطلاعی دارید!!!!
۰
۰
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۳۴ ب.ظ، توسط ana9940.)
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۴۶ ق.ظ)sarehkar نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۱۴ ق.ظ)ana9940 نوشته شده توسط:  یه دوستام هوش امام رضا میخونه، خیلی راضیه. پشیمون بود که چرا دو سه سال پشت کنکور موند و غیرانتفاعی نرفت.

میشه از دوستتون بپرسین کلاس هاش اجباری بود ؟ و اینکه معمولا چه روزهایی کلاس داشتن ؟
اجباری بوده ولی می گفت اگه کسی مشکلی داشته باشه می تونست با نظر استاد نیاد سر کلاس.
معمولا سه روز در هفته کلاس داشتند.

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۰۲ ق.ظ)mattro نوشته شده توسط:  سلام خواهشا اگه کسی از این دانشگاه اطلاعاتی داره کمک کنه..
ضمنا با رتبه ۴۴۰ آی تی و ۷۹۰ نرم احتمال قبولی داره یا نه؟؟؟؟؟HuhHuh

رتبه تون رو هم پرسیدم از دوستم ،گفت هم آی تی میاره و هم نرم !

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۱۴ ب.ظ)mattro نوشته شده توسط:  
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۵۹ ب.ظ)sadradin نوشته شده توسط:  آی تی اما رضا رو پارسال سال ۹۱ جوری برنامه ریزی کرده بودن که ۳ روز در هفته کلاس هاش تشکیل بشه .....

یکشنبه / ۳ شنبه / ۴شنبه
در مورد شهریه اش اطلاعی دارید!!!!

شهریه واسه اونا ترمی حدود ۹۰۰ بوده ولی الان میگه ۱ میلیون
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good!
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۴۳ ب.ظ، توسط mattro.)
ممنون از دوستانی که جواب دادن
فکر می کنید در مقایسه با پیام نور یا مجازی ها چطوره؟؟ هم از نظر هزینه و هم از نظر اعتبار مدرک؟؟ConfusedConfusedConfused
۰
۰
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۴۲ ب.ظ
پیام نور که به نظر من سطحش خیلی پایینتر از غیر انتفاعی است و جفتش از مجازی پایینتر. مثلا بین مجازی دانشگاه صنعتی یا غیرانتفاعی امام رضا، مشخصه که مجازی دانشگاه صنعتی اصفهان خیلی بهتره. استاد و درس و کلاس و پروزه و تمرین، ۹۰ درصد مشابه بچه های روزانه است. فقط عیبش اینه که آموزش محوره.
۰
۰
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۵۶ ب.ظ
اما من که راهنمایی گرفتم گفتن غیرانتفاعی امام رضا رو بالاتر از روزانه کرمانشاه و تبریز و کرمان بزنم هم معتبره هم چون من مشهدی ام راحتره(گفتن ادامه تحصیل هم مشکلی نداره)
نظرتون چیه؟

زندگی بافتن یک قالی یست
و تو نقش ات را روی آن می بافی
خوش به حال ات آنگه ، قالی ات را معبود ، نظری بندازد
Smile
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۰۸ ب.ظ
منم تعریف امام رضا رو شنیدم ولی راجع به کرمانشاه و تبریز و کرمان اطلاعی ندارم. من اگه بودم به غیر از شهر خودم و تهران جای دیگه ای رو نمی زدم!
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۴۴ ب.ظ، توسط mattro.)
اما دکتر حقیقت می گفت مجازی ها و آموزش محورها چون پایان نامه ندارن انگار اصلا ارشد نخوندی واسه مقطع دکترا مهمه که پایان نامه داشته باشی برا همین دو دلم اینارو بزنم یا نه......
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68 , Good!
ارسال: #۱۲
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۵۳ ب.ظ
شما ممکنه بری یه دانشگا غیر انتفاعی که نه استاد درست داره و نه محیطش فعالی! اونوقت شما هم هر چقدر تلاش کنی ممکنه کم بیاری، میشه تنهایی به هدفت یعنی دکترا برسی ولی سخته. اما دانشگاهی مثل صنعتی اصفهان اگه مجازی بخونی هیچ فرقی با روزانه ها نداری، درس و استاد و تمرین همونه. فقط یه امتیاز منفی داری که مجازیه و پایان نامه نداری. فکر کنم اگه شاگرد اول بشی می تونی بری روزانه. اون طرف فارغ التحصیلان غیرانتفاعی یه امتیاز منفی به خاطر دانشگاهشون دارن دیگه. در هر صورت تصمیم گیرنده خود شما هستید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۱۳
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۱۱ ب.ظ
سلام، بچه ها من نفهمیدم غیرانتفاعی امام رضا (ع) بهتره یا مجازی خواجه نصیر؟
خواهش می کنم یکی منو راهنمایی کنه. من از هرچی مجازی متنفرم اما میگم شاید مدرکش از غیرانتفاعی معتبرتر باشه Sad
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارشناس دادگستری رشته کامپیوتر sepid ۰ ۹۰۰ ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sepid
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۷۵ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۹۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  چه جوری با سطح زبان انگلیسی تقریبا پایین رفرنس بخونیم؟ saharitst ۰ ۱,۳۲۲ ۲۱ آبان ۱۴۰۰ ۰۴:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۷۶ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  مصاحبه جذب مدرس دانشگاه علمی و کاربردی shakiba.70 ۰ ۲,۲۹۳ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: shakiba.70
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۹۰۲ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  تغییر رشته از ریاضی به علوم کامپیوتر در ارشد Fghs ۳ ۴,۹۶۶ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۸۰۹ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Sad انتخاب رشته و روند مصاحبه در دانشگاه های خاص dj_abed ۲ ۶,۱۴۴ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close