زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۴۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ارزش داره برم شیراز؟؟؟

ارسال: #۱۶
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۲۵ ب.ظ
RE: دانشگاه الزهرا تهران یا فردوسی مشهد؟؟؟
بچه ها...

پارسال با ۲۲۲ آیتی تجارت.. شبانه آیتی الزهرا آوردن... من ۲۲۴ شدم... چقدر امکانش هست من هم بیارم؟؟؟
ممکنه منم الزهرا بیارم؟؟؟

دانشگاه تهران هم ۲۱۵/// اون چی؟؟؟ میتونم؟؟؟ خواهش میکنم نظر بدهید

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۰۷ ق.ظ
دانشگاه الزهرا تهران یا فردوسی مشهد؟؟؟
یه سوال: دانشگاه تهران کدوم واحدش با ۲۱۵ قبول شده بود؟ببین در مورد تو چون تک فرزند هم هستب خوب طبیعیه بخوای پیش خانواده باشی. از طرف دیگه رتبه شبکه ات هم خوبه آدم دلش نمیاد بگه بیخیال این گرایش بشی......خانوادت نمیتونن باهات بیان شهرستان؟ خوب الزهرا هم که هرچی باشه درسته تهرانه.....اما فردوسی ، و اصفهان و شیراز هم دانشگاههای خوبین
۰
۱
ارسال: #۱۸
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۲۱ ق.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۰۷ ق.ظ)master of net نوشته شده توسط:  یه سوال: دانشگاه تهران کدوم واحدش با ۲۱۵ قبول شده بود؟ببین در مورد تو چون تک فرزند هم هستب خوب طبیعیه بخوای پیش خانواده باشی. از طرف دیگه رتبه شبکه ات هم خوبه آدم دلش نمیاد بگه بیخیال این گرایش بشی......خانوادت نمیتونن باهات بیان شهرستان؟ خوب الزهرا هم که هرچی باشه درسته تهرانه.....اما فردوسی ، و اصفهان و شیراز هم دانشگاههای خوبین

سلام... همان آیتی با ۲۱۵ دانشگاه تهران شبانه...

۰
۰
ارسال: #۱۹
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۴۷ ق.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۲۱ ق.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۰۷ ق.ظ)master of net نوشته شده توسط:  یه سوهر ال: دانشگاه تهران کدوم واحدش با ۲۱۵ قبول شده بود؟ببین در مورد تو چون تک فرزند هم هستب خوب طبیعیه بخوای پیش خانواده باشی. از طرف دیگه رتبه شبکه ات هم خوبه آدم دلش نمیاد بگه بیخیال این گرایش بشی......خانوادت نمیتونن باهات بیان شهرستان؟ خوب الزهرا هم که هرچی باشه درسته تهرانه.....اما فردوسی ، و اصفهان و شیراز هم دانشگاههای خوبین

سلام... همان آیتی با ۲۱۵ دانشگاه تهران شبانه...
سلام شما که رتبه شبکه تون به خواجه نصیر میخوره، یکی از دوستان من سال ۸۹ با ۱۲۵ روزانه خواجه نصیر شبکه قبول شد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Asemaneabi
ارسال: #۲۰
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۵۷ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۰۷ ق.ظ)master of net نوشته شده توسط:  خوب الزهرا هم که هرچی باشه درسته تهرانه.....اما فردوسی ، و اصفهان و شیراز هم دانشگاههای خوبین
راستش من زیاد مطمئن نیستم که فردوسی از الزهرا بهتر باشه
هم بخاطر هیات علمی ،سابقه ی پذیرش این رشته که برا فردوسی سال اوله و هم که تهران موندن برات مهمه
۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۳۲ ب.ظ
دوستان من واقعا تو ترتیب این ها گیر کردم... خواهشا با توجه به تمام جوانب یک پیشنهادی بدهید...

شیراز-صنعتی شیراز-مشهد-همدان Sad(((((((((((((((

۱
۰
ارسال: #۲۲
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۲۵ ب.ظ
عزیزم با این پستت من رو متوجه کردی صنعتی شیرازم داریم!!فک می کردم همه شیرازه!!
ممنون!
بهرحال من ترتیب شهرام مشهد همدان شیراز بود (شیرازو گذاشتم برا آخر چون خییییلی دوره برام و امیدوارم در بدترین حالت اصفهان قبول شم و کارم به اینجاها نکشه اما مطمئنا شیراز سطح علمیش از سه تای دیگه بالاتره)
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۰۶ ب.ظ
سلام
حالا که صحبت از دانشگاه الزهرا هست میشه منم راهنمایی کنید؟
منم بین دانشگاه خودم یعنی دانشگاه تبریز و الزهرا نمیدونم کدوم رو اول بزنمSad
رتبه گرایش تجارتم هم ۱۴۵ شده.
۰
۰
ارسال: #۲۴
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۰۶ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۰۶ ب.ظ)baby. نوشته شده توسط:  سلام

خب دوست گرامی صد در صد دانشگاه تبریز رو بزن چون در همان محل تحصیل شماست.. و خیییلی هم دانشگاه خوبیه دانشگاه تبریز

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: baby.
ارسال: #۲۵
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۰۸ ق.ظ، توسط master of net.)
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۰۶ ب.ظ)baby. نوشته شده توسط:  سلام

از لحاظ اساتید الزهرا از تبریز بهنره. سابقه این رشته هم اونجا بیشتره....شبانه های دانشگاههای دیگه تهران رو قبل این دو تا بزنید درصورت امکان خوب بهتره....
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: baby.
ارسال: #۲۶
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۴۲ ب.ظ
برای الزهرا باید چادر بپوشیم ؟ مذهبیه اونجا یا عادیه ؟
۰
۱
ارسال: #۲۷
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۵۸ ب.ظ
شما ۲۸۵ شدی؟؟؟؟

۰
۰
ارسال: #۲۸
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۰۲ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۴۲ ب.ظ)maryam.zs69@yahoo.com نوشته شده توسط:  برای الزهرا باید چادر بپوشیم ؟ مذهبیه اونجا یا عادیه ؟

من از یه نفر شنیدم اصلا کاری به چادر و این چیزا ندارند
۰
۰
ارسال: #۲۹
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۱۰ ب.ظ، توسط maryam.zs69@yahoo.com.)
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۵۸ ب.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  شما ۲۸۵ شدی؟؟؟؟

اره توی ای تی و تجارت و ۴۰۶ هوش فک کنم الزهرا میارم اما می ترسم دانشگاه مذهبی باشه و بعدا واسه اپلای کردن به مشکل بخورم

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۰۲ ب.ظ)reza6966 نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۴۲ ب.ظ)maryam.zs69@yahoo.com نوشته شده توسط:  برای الزهرا باید چادر بپوشیم ؟ مذهبیه اونجا یا عادیه ؟

من از یه نفر شنیدم اصلا کاری به چادر و این چیزا ندارند

مطمئنید ؟ واسه خارج از کشور درش خوندن مشکل نداره ؟ اصفهان و یزد بهتره یا الزهرا ؟
۰
۰
ارسال: #۳۰
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۱۲ ق.ظ، توسط Brueder.)
ارزش داره برم شیراز؟؟؟
تهران رو انتخاب کنید + شبانه ها اگر علاقه دارید.
بعد از اون اصفهان، مشهد و شیراز و صنعتی شیراز رو قرار بدید.

البته من مطمئنم که انشالله تهران قبولید اما کار از محکم کاری هم عیب نمیکنه.

مد نظر داشته باشید که در ارشد متاسفانه من به کرات شنیدم که اساتید "هیچ کمکی" نمیکنن!
الان یکی از دوستان من داره برای ارشد میخونه، یه استاد از مالزی پیدا کرده تا بهش کمک کنه، میگه اساتید خودم "یک دهم" این استاد از مالزی بهم کمک نمیکنن!!!
برخی از دوستان دیگه هم نظرات دیگه ایی گفتن که من صریحشو نمیگم، اما اینطور میتونم بگم که متاسفانه مثل اینکه به مسائل مالی اهمیت زیادی میدن...

به هر حال، تا جایی که امکان داره براتون تهران بمونید، مطمئن باشید خیلی عالی میشه.
قبلا هم گفتم مجددا هم تکرار میکنم اگه بتونید با دوستانی که از دانشگاه های شریف و امیرکبیر در این سایت هستند ارتباط برقرار کنید میتونید با همون کیفیت و حتی بهتر به تحصیل خودتون ادامه بدید چون نقش استاد در ارشد خیلی کمرنگه.

درضمن اون مساله مربوط به حجاب و چادر در الزهرا اصلا واقعیت نداره و به هیچ وجه چادر اجباری نیست.
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A , Good!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۶۷ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۳۷ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۴,۰۰۰ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۵ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  بنظرتون کارگاه فیروزه کوبی درامد خوبی داره؟ azi454 ۰ ۲,۰۲۰ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: azi454
  کسی در ارتباط با درس فهم زبان اطلاعی داره؟ trace4ward ۰ ۱,۸۶۵ ۱۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: trace4ward
  روزانه یزد یا روزانه صنعتی شیراز؟؟؟؟ Fariba071 ۹ ۹,۰۶۹ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  فیلم های خوب که ارزش دیدن دارن چه ایرانی چه خارجکی!!!!!!!!! SarahArshad ۳۸۲ ۲۰۱,۶۷۰ ۰۶ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Saman
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۹۰ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ۲۶۰ هوش ،شبانه بهشیتی-مدرس یا روزانه شیراز-اصفهان tenmiles89 ۷ ۵,۲۴۷ ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close