زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ارزش داره برم شیراز؟؟؟

ارسال: #۳۱
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۳۰ ق.ظ، توسط Mohammad-A.)
ارزش داره برم شیراز؟؟؟
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۵ ب.ظ)Brueder نوشته شده توسط:  نقش استاد در ارشد خیلی کمرنگه
این یه جورایی عمومی هست؟ چون از یکی از دوستان هم شنیدم که شاید استاد-راهنما تو ارشد فرمالیته هم باشه.

بدونیم که با پیش‌زمینه بریم جلو Big Grin

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۲۱ ق.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  سلام... همان آیتی با ۲۱۵ دانشگاه تهران شبانه...
دانشکده‌ی فنی دانشگاه تهران؟
بدون سهمیه؟
یکم بعیده ولی اگه مشخصات بالا رو داشته باشه خیلی خوبه Smile

شاید پردیس قم منظورشون بوده؟ Huh

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۳۰ ق.ظ
ارزش داره برم شیراز؟؟؟
تهران واحد قم چجوریه بچه ها ؟! کلا تو قم هست ؟! مدرکش میزنه واحد قم ؟! خوبه بده ؟! راهنمایی لطفاا بین اینو کرمان یزد کدوم بالاتره ؟!
۰
۰
ارسال: #۳۳
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۴۳ ق.ظ
RE: ارزش داره برم شیراز؟؟؟
بچه ها... این که تو پردیس قمه چجوریه؟؟؟ مثل پردیس های خودگردانه؟؟؟؟ کمک فوری

۰
۰
ارسال: #۳۴
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۳۶ ق.ظ
یک دنیا تشکر از شما دوست عزیز راهنماییتون خیلی خیلی مفید بود... ممکنه بگید بین اصفهان-شیراز-همدان-صنعتی شیراز-بوعلی کدام رو اولویت قرار بدهم؟؟؟؟
[/quote]

ارشد گرایشهای آی تی دانشگاه اصفهان، اصلا خوب نیست. اساتید دانشگاه اصفهان واسه دوره کارشناسی هم خوب نبودند و سال ۸۳ بود که کارشناسی آی تی وارد دانشگاه اصفهان شد که اساتید کارشناسی از رشته های برق بودند یا دانشجوهای دکتری و ارشد، و سال ۹۰ هم ارشد آی تی و سال ۹۱ یا ۹۲ بود که دکتری اومد ولی در هیئت علمی و اساتیدش تغییری حاصل نشد بلکه بدتر هم شد. الان اعضای هیئت علمی دانشگاه اصفهان به تازگی حدود یکی دوساله که مدرک دکترای خود را گرفتند یکی در رشته کامپیوتر و یکی هم در رشته برق. و در کل از نظر علمی بالا نیستند که هیچ از نظر اجتماعی و احترام به دانشجو هم سطح بد و پایینی دارند.

همانا با هر سختی ، آسانی است. پس تلاشت را بکن و ناامید نباش خدا خودش هرجور که صلاح بداند جبران میکند
۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , reza777gh
ارسال: #۳۵
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۱۸ ب.ظ
ارزش داره برم شیراز؟؟؟
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۶ ق.ظ)maryam368 نوشته شده توسط:  و در کل از نظر علمی بالا نیستند که هیچ از نظر اجتماعی و احترام به دانشجو هم سطح بد و پایینی دارند.
واقعا؟آخه من قبلا از هرکی پرسیدم سطح علمی اونجا رو خیلی تعریف می کردن
۰
۰
ارسال: #۳۶
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۳۹ ب.ظ
ارزش داره برم شیراز؟؟؟
شیراز هیئت علمی خیلی خیلی قوی داره تنها مشکلش جو تنبلی در دانشگاه هست

Ayyy ya ya ya
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , Asemaneabi , Good! , neda_Network
ارسال: #۳۷
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۵۷ ق.ظ، توسط Asemaneabi.)
دوستانی که به من توصیه میکنند برم مالک و شاهد اما شهرستان نرم...

خیلی عذر میخواهم البته... این دانشگاه ها یک سری شرایط خاص داره که بنده قادر به تحمل آن ها در طی ۲ سال متوالی نمیباشم!!!!!!!

لذا ترجیح میدهم شرایط شهرستان رو به جان بخرم اما در کارنامم قید نشه که شما یک جورایی وابسته به وزارت دفاع هستی!!!!

.........................

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۳۸
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۰۳ ق.ظ، توسط Asemaneabi.)
واقعا کسی از شما نظر نخواست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :دی

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۳۹
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۴۰ ق.ظ
ارزش داره برم شیراز؟؟؟
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۵۷ ق.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  ... اما در کارنامم قید نشه که شما یک جورایی وابسته به وزارت دفاع هستی!!!!
Big Grin
نه تو رو خدا بیا! وزارت دفاع وابسته به شما میشه!؟؟! Big Grin
این حرفا رو از کجاهاتون در میارید بابا...!
روز اول ازتون یه تعهد نامه میگیرن که شمایی که تو مالک درس خوندی بعد از تحصیل هیچ ادعایی نسبت به دانشگاه و وزارت دفاع و اینا نداشته باشی... حالا شما میگی که...!! Big Grin Tongue

[تصویر:  balloons.gif]
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Asemaneabi , neda_Network
ارسال: #۴۰
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۰۳ ب.ظ، توسط Asemaneabi.)
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۴۰ ق.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۵۷ ق.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  ... اما در کارنامم قید نشه که شما یک جورایی وابسته به وزارت دفاع هستی!!!!
Big Grin
نه تو رو خدا بیا! وزارت دفاع وابسته به شما میشه!؟؟! Big Grin
این حرفا رو از کجاهاتون در میارید بابا...!
روز اول ازتون یه تعهد نامه میگیرن که شمایی که تو مالک درس خوندی بعد از تحصیل هیچ ادعایی نسبت به دانشگاه و وزارت دفاع و اینا نداشته باشی... حالا شما میگی که...!! Big Grin Tongue

عزیز دل برادر... من تو همین مانشت از زبون خودتون کللللی حرفا خوندم... واقعا وحشت کردم از محیطش!!!!
خییییلی سیاسیه... خیلی خشکه ... فلان چیزو نمیشه بیاری... بهمان چیزو نمیشه بیاری.... از زبون خود دوستان مانشتی من اینارو شنیدم!!!!!!!
بیزحمت تشریف ببرید قسمت دانشگاه های دولتی بخونید چه چیز هایی گفتن!!! من که از خودم حرف نمیزنم...
شنیده ها رو بازگو کردم.... برای من که آدم مذهبی نیستم تحمل جو بسیار بسیار بسییییار مذهبی دشوار خواهد بود!!!!

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan
ارسال: #۴۱
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۰۶ ب.ظ
ارزش داره برم شیراز؟؟؟
ای خدا مردم تو فکر چادرشونن حالا!Undecided

به مصلحتم نبود
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Asemaneabi
ارسال: #۴۲
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۵۹ ب.ظ، توسط Asemaneabi.)
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۰۶ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  ای خدا مردم تو فکر چادرشونن حالا!Undecided

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

....................بله
یک دانشگاه کاملا بسته نظامی و زیر نظر وزارت دفاع می باشد
البته به سعی دوستان گروه برق و مخابرات دانشکده برق و مخابرات بد نیست ولی اوضاع مجتمع های آن بخصوص فناوری اطلاعات افتضاح است و در کل ما که راضی نیستیم .... دوست شما از مالک اشتر.......................

۰
۱
ارسال: #۴۳
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۱۱ ب.ظ
ارزش داره برم شیراز؟؟؟
به نظرم اولویتتون اول تهران و شبانه هاش باشه بعد اصفهان و بعد شیراز...
شیراز شهر بسیار زیبا و خوش آب و هواست.تازه دانشگاه صنعتی دکتری هم داره و میتونید همونجا هم ادامه تحصیل بدید.
۱
۰
ارسال: #۴۴
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۱۴ ب.ظ
ارزش داره برم شیراز؟؟؟
شما آموزش محور الزهرا روزانه رو انتخاب کردین؟
۰
۰
ارسال: #۴۵
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۱۴ ب.ظ
ارزش داره برم شیراز؟؟؟
من اگه الزهرا برام میگرفت بی شک میرفتم.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۶۷ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۳۷ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۴,۰۰۰ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۵ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  بنظرتون کارگاه فیروزه کوبی درامد خوبی داره؟ azi454 ۰ ۲,۰۱۹ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: azi454
  کسی در ارتباط با درس فهم زبان اطلاعی داره؟ trace4ward ۰ ۱,۸۶۴ ۱۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: trace4ward
  روزانه یزد یا روزانه صنعتی شیراز؟؟؟؟ Fariba071 ۹ ۹,۰۶۹ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  فیلم های خوب که ارزش دیدن دارن چه ایرانی چه خارجکی!!!!!!!!! SarahArshad ۳۸۲ ۲۰۱,۶۵۸ ۰۶ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Saman
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۹۰ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ۲۶۰ هوش ،شبانه بهشیتی-مدرس یا روزانه شیراز-اصفهان tenmiles89 ۷ ۵,۲۴۷ ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close