زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمک در مورد انتخاب رشته آی تی

ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۳۵ ب.ظ
Question کمک در مورد انتخاب رشته آی تی
سلام دوستان. من امسال ظرفیتا رو جمع زدم روزانه ۲۷۹ و شبانه ۹۸ نفر پذیرش داره که نسبت به پارسال ۶۰-۷۰ تا اضافه شده و اکثرا تهران و تو گرایش شبکه و امنیت افزایش داشته. حالا چندتا سوالم داشتم.
۱/ سطح گرایشا چقدر با هم تفاوت داره (مخصوصا تفاوت شبکه و مهندسی فناوری)؟ مثلا شبکه شهرستان بهتره یا تجارت تهران؟
۲/ آموزش محور خیلی سطحش پایینه؟ توی بازار کار تاثیر داره؟
۳/ اگه میشه بگید اولویت بندی این دانشگاهها چطور باشه؟ تربیت مدرس. علم و صنعت. بهشتی. خواجه نصیر. شاهد. مالک اشتر.
۴/ اما سوال چهارم و مهمترین سوالم اینه که از کجا شروع کنم شبانه زدن؟ همه تهرانها رو بزنم بعد شبانه؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۱۸ ب.ظ
درمورد سوال ۴ کاملا مونده به علایقت
مثلا من اول روزانه شریف رو زدم بعد شبانش رو بعد روزانه امیرکبیر بعد....اما برا اصفهان اول هر سه تا گرایش روزانه هاشو بعدم هر سه تا شبانش رو
سوال ۲ طبق نظریه دوستان که خودم هم تابعشم: آموزش محور اصصصصلا نزنید(مگه اینکه دیگه خیلی واجبه امسال بری دانشگاه و جای دیگه ای نیس و .... و ... ته مجبوریتی!)
سوال ۳ من به شاهد و مالک اشتر کاری ندارم و اطلاعی هم ندارم اما بقیه اولویتام این جوره: تربیت مدرس/علم و صنعت/شهید بهشتی/خواجه نصیر
البته قطعا گرایش ها هم تاثیر داره و من اینجا فقط بر اساس خود دانشگاه مرتب کردم
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , fa_shinobi
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۱۱ ب.ظ
بنظر شما تفاوت گرایش ها چقدره؟ یه دانشگاه تاپ با گرایش تجارت خوبه یا یه دانشگاه معمولی تر با گرایش شبکه؟ من علاقه ام به شبکه است.
۰
۰
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۳۹ ب.ظ
RE: کمک در مورد انتخاب رشته آی تی
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۱۱ ب.ظ)fa_shinobi نوشته شده توسط:  بنظر شما تفاوت گرایش ها چقدره؟ یه دانشگاه تاپ با گرایش تجارت خوبه یا یه دانشگاه معمولی تر با گرایش شبکه؟ من علاقه ام به شبکه است.

به نظر من مهمترین چیز علاقه شماست. تفاوت گرایشها زیاده با هم!
اما علاقه تعیین میکنه همه چی رو!
و اینکه به نظرم اول روزانه شبانه های تهران رو کامل کنید بعد برید شهرستان!
اگه کمکی خواستید یاهو همیشه هستم!
yahoo ID: saeed_orage
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۶۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۶۶۷ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۶۲۵ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۵۸ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
Video انتخاب رشته ... Amir-Reza ۵ ۳,۱۲۳ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: kambiz
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۱۸۷ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۴۱۲ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  انتخاب رشته دکتری naiad ۲ ۲,۵۵۰ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۹۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۶,۹۸۶ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close