زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

معماری شریف یا تهران؟

ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۳۸ ب.ظ
معماری شریف یا تهران؟
یه سوال دارم :
معماری کامپیوتر شریف بهتره یا تهران ؟
من لیسانسم برق بوده و خب آشنایی خیلی حرفه ای با درسای کامپیوتر ندارم
برا اپلای کردن کدوم بهتره ؟
فیلدهای استادها رو هم نگاه کردم و مطابق میلم بودند .
چون خیلی شنیدم تهران بهتره. به خاطر همین برام سوال پیش اومده.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۵۰ ب.ظ
معماری شریف یا تهران؟
برای شما که برق خوندید شاید تهران بهتر باشه. توو شریف متأسفانه معماری و برق‌ش جدا از هم هست و استادهای معماری‌ش اصلاً در سطح پائین (سطح circuit) کار نمیکنند. شاید اگه مخابراتی باشید همت‌یار (شریف) تا حدی به دردتون بخوره ولی در حالت کلی استادی که به دردتون بخوره حداقل توو ذهن من نیست. البته هستند کسایی که حتی از کارشناسی نرم‌افزار اومدند معماری و پیش نیازی پاس کردند، ولی اگه میخواید از چیزی که توو برق یاد گرفتید استفاده کنید، شاید توو دانشگاه تهران دستتون بازتر باشه.

مثلاً نگاهی به مقاله‌های فخرایی بندازید
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
متوجه میشید که تقریباً برقی هست. البته شنیدم سال پیش دچار بیماری بوده. ولی خوب همین یه استاد نیست و اساتید دیگه‌ای هست که توو پایه‌ی برقی دارند. توو شریف یه دونه همت‌یار هست که وایرلس و مخابرات کار میکنه، یه دونه هم شاهین حسابی که VLSI کار میکنه و زیاد سخت نمیگیره و میتونید باهاش کنار بیاید، ولی اگه میخواید از داشته‌هاتون استفاده کنید دانشگاه تهران رو توصیه میکنم.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۱۸ ب.ظ
معماری شریف یا تهران؟
سلام، دوست عزیز من هم رشته لیسانسم برق بوده و برای کنکور معماری خوندم که از قضا خیلی هم علاقه دارم به این موضوع ، اینجا داریم در مورد اینچنین مسائلی بحث میکنیم :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۳۲ ب.ظ
RE: معماری شریف یا تهران؟
تو تهران چون برق و کامپیوتر هر دو تو یه دانشکده هستن دست شما باز تره و میتونید از امکانات و آزمایشگاههای هر دو جا استفاده کنید
مثلا الان خیلی از بچه های کامپیوتر دارن با اساتید مخابرات و چند تا از مخابراتی ها دارن با اساتید کامپیوتر کار میکنن
۰
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۰۱ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۵۰ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  برای شما که برق خوندید شاید تهران بهتر باشه. توو شریف متأسفانه معماری و برق‌ش جدا از هم هست و استادهای معماری‌ش اصلاً در سطح پائین (سطح circuit) کار نمیکنند. شاید اگه مخابراتی باشید همت‌یار (شریف) تا حدی به دردتون بخوره ولی در حالت کلی استادی که به دردتون بخوره حداقل توو ذهن من نیست. البته هستند کسایی که حتی از کارشناسی نرم‌افزار اومدند معماری و پیش نیازی پاس کردند، ولی اگه میخواید از چیزی که توو برق یاد گرفتید استفاده کنید، شاید توو دانشگاه تهران دستتون بازتر باشه.

مثلاً نگاهی به مقاله‌های فخرایی بندازید
متوجه میشید که تقریباً برقی هست. البته شنیدم سال پیش دچار بیماری بوده. ولی خوب همین یه استاد نیست و اساتید دیگه‌ای هست که توو پایه‌ی برقی دارند. توو شریف یه دونه همت‌یار هست که وایرلس و مخابرات کار میکنه، یه دونه هم شاهین حسابی که VLSI کار میکنه و زیاد سخت نمیگیره و میتونید باهاش کنار بیاید، ولی اگه میخواید از داشته‌هاتون استفاده کنید دانشگاه تهران رو توصیه میکنم.

من راستش خیلی رو برق گیر نیستم که حتما همونا رو ادامه بدم . چون گرایشم دیجیتال بود و خب درسای برقی به اون صورت برام جئاب نبودند . و الان هم فیلدهای معماری و VLSI و Embedded و اینا رو خیلی علاقه دارم . که تو دانشکده برق ما ازین خبرا نیس خیلی و فقط VLSI اون هم از نوع آنالوگ که کلا فرق داره با دیجیتال . منظور این که خیلی گیری رو برق ندارم
۰
۰
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۱۳ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۱۷ ب.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  شک نکن که گروه معماری کامپیوتر شریف خیلی قوی تره / معماری شریف ۸-۹ نفر تخصصی کار تو فیلدهای مختلف معماری کامپیوتر داره / اما دانشگاه تهران اینطوری نیست یه نوابی و یه فخرایی / بقیه شون هم شاگرد همین استادای شریف بودند حالا رفتند اون طرف دارن درس میدن

یه خورده دودل هستم برای انتخاب بین تهران و شریف .
تهران نوابی و فخرایی و صفری داره که خوبن ولی تو شریف اسمها به این بزرگی نیست ولی خب تعداد استادهای خوب بیشتره
از یه طرف دیگه برا اپلای اسم شریف بهتره از تهران .

کسی اگه میتونه کمکی کنه ممنون میشم . شک دارم یه کم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۱۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۱۹ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۲۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۴۵ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۷۸ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۳۱۵ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۳۷ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۶۳ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۹۰۲ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close