زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمک در انتخاب رشته ۱۲۶ هوش

ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۵۵ ق.ظ، توسط blackcode.)
با عرض سلام و تشکر بابت کمک های فراوانتون
من رتبم ۱۲۶ شده ولی متاسفانه هیچ اطلاعی از شرایط دانشگاه های ایران ندارم...
بعد از ۴-۵ ساعت گشتن در مانشت یه سری سوال رام پیش اومده که ممنون میشم پاسخ بدید:
به نظرتون با این رتبه شبانه شریف-تهران-امیرکبیر قبول میشم یا نه؟خوابگاه به دانشجویان شبانه میدن؟
اول امیرکبیر را بزنم یا تهرانو؟
ترتیب شهید بهشتی،علم و صنعت و خواجه نصیر به چه صورت هست؟آیا سطح این دانشگاه ها خیلی بالاتر از دانشگاه های اصفهان هست؟!
دانشگاه اصفهان بهتره یا صنعتی اصفهان؟
شیراز بهتره یا مشهد؟(فقط از نظر درسی بررسی کنید)
آیا اصفهان از شیراز و مشهد بهتره؟اگه نه خیلی کیفیت هاشون فرق میکنه یا زیاد؟
به نظرتون علم و صنعت را زودتر بزنم یا دانشگاه های اصفهانو؟(با توجه به اینکه ساکن اصفهان هستم)
شهید بهشتی را زودتربزنم یا دانشگاه های اصفهانو؟

بابت سوال های زیادم عذرخواهی می کنم...از مدیریت سایت هم خیلی تشکر می کنم چون تا همین الان هم،این سایت خیلی بهم کمک کرده و کلی از سوالاتمو پاسخ داده به همین دلیل احساس کردم وظیفم هست که یه کمک(هر چند کم)به سایتتون بکنم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۰۴ ق.ظ
برو به این تاپیک

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فکر کنم سوالاتت کمتر بشه
رنکینگ هاشو یه نگاه بنداز
بعدش به اینم سری بزن رنکینگ ۹۱ رو هم ببینی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

در مورد خوابگاهم در دفترچه پیوست سازمان سنجش شرایطو زده و معمولا به شبانه خوابگاه نمی دن
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackcode
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۲۲ ق.ظ
RE: کمک در انتخاب رشته ۱۲۶ هوش
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۰۴ ق.ظ)disa نوشته شده توسط:  برو به این تاپیک

فکر کنم سوالاتت کمتر بشه
رنکینگ هاشو یه نگاه بنداز
بعدش به اینم سری بزن رنکینگ ۹۱ رو هم ببینی

در مورد خوابگاهم در دفترچه پیوست سازمان سنجش شرایطو زده و معمولا به شبانه خوابگاه نمی دن

تشکر بابت پاسخ،خیلی لطف کردی
حقیقتا این رنکینگ ها زیاد کاربردی نیست...چون سطح هر رشته در یک دانشگاه متفاوت هست...
مثلا دوره کارشناسی مهندسی کامپیوتر دانشگاه کاشان(محل تحصیل من)خیلی متفاوت از مهندسی مکانیکش هست ولی در این رنکینگ ها این مسائل مشخص نمیشه
یه قسمت دیگه هم مقالات بدرد نخوری هست که در رشته ما زیاد هست همین مقالات روی رنکینگ دانشگاه ها تاثیر میزاره در صورتیکه اصلا چیز بدرد بخوری توش نوشته نشده
در مورد خوابگاه هم توی دفترچه نوشته که نمیدن ولی توی فروم که گشتم خیلی ها میگفتند توجهی نکنید و اگه خالی باشه میدن...
۰
۰
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۳۴ ق.ظ
رنکینگ ها که خیلی نزدیک به رنکینگهای qs بود.
در مورد خوابم بهتره با این دید بری که میری یه خونه اجاره می کنی چون خود خوابگاهم در دسرهای زیادی داره سروصدا و... تجربه بدی هستش.فقط باید ارزششو داشته باشه.
۱
۰
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۳۷ ق.ظ
دانشگاه مشهد از شیراز قطعا بهتره. فردوسی اخیرا در کامپیوتر خیلی پیشرفت کرده.
نرم دانشگاه اصفهان از نرم صنعتی اصفهان بهتره. صنعتی اصفهان به علت کم بودن اساتید نرم دو سالی بود که نرم افزار نمی گرفت ولی الان دوباره اضافه کرده. یه سری ها میگن که کلا همه ی گرایش های کامپیوتر اصفهان بهتر از صنعتی اصفهان هست که به نظر من که صنعتی خوندم و دوستایی که اصفهان داشتم، درست نیست. گرایش معماری و هوش صنعتی قوی هستند.
علم و صنعت هم فکر نمی کنم از دانشگاه های اصفهان بهتر باشه، من اگه جای شما بودم، بعد از شریف و امیرکبیر و دانشگاه تهران، دانشگاه های اصفهان رو می زدم. (ترتیبش رو همین جوری گفتم)
۰
۰
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۲۶ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۳۷ ق.ظ)ana9940 نوشته شده توسط:  دانشگاه مشهد از شیراز قطعا بهتره. فردوسی اخیرا در کامپیوتر خیلی پیشرفت کرده.
نرم دانشگاه اصفهان از نرم صنعتی اصفهان بهتره. صنعتی اصفهان به علت کم بودن اساتید نرم دو سالی بود که نرم افزار نمی گرفت ولی الان دوباره اضافه کرده. یه سری ها میگن که کلا همه ی گرایش های کامپیوتر اصفهان بهتر از صنعتی اصفهان هست که به نظر من که صنعتی خوندم و دوستایی که اصفهان داشتم، درست نیست. گرایش معماری و هوش صنعتی قوی هستند.
علم و صنعت هم فکر نمی کنم از دانشگاه های اصفهان بهتر باشه، من اگه جای شما بودم، بعد از شریف و امیرکبیر و دانشگاه تهران، دانشگاه های اصفهان رو می زدم. (ترتیبش رو همین جوری گفتم)

سپاس بابت پاسختون.با توجه به اینکه من هوش هستم،به نظر شما هوش صنعتی را زودتر از هوش دانشگاه اصفهان بزنم؟
سطح سخت گیری صنعتی در چه حد هست؟
۰
۰
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۱۹ ب.ظ، توسط reza6966.)
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۵۳ ق.ظ)blackcode نوشته شده توسط:  به نظرتون با این رتبه شبانه شریف-تهران-امیرکبیر قبول میشم یا نه؟خوابگاه به دانشجویان شبانه میدن؟
اول امیرکبیر را بزنم یا تهرانو؟
هوش امیرکبیر گویا پرپر میکنه و سخت گیر تر هستند
خوابگاه هم میدهند به شبانه ها

نقل قول: ترتیب شهید بهشتی،علم و صنعت و خواجه نصیر به چه صورت هست؟
علم و صنعت
بهشتی
خواجه نصیر

نقل قول: آیا سطح این دانشگاه ها خیلی بالاتر از دانشگاه های اصفهان هست؟!
خیر , سطح بهشتی و خواجه نصیر نه تنها بالاتر نیستند بلکه پایین تر هم هستند

نقل قول: دانشگاه اصفهان بهتره یا صنعتی اصفهان؟
خودم هم این رو سوال دارم هنوز به نتیجه قاطع نرسیدم

نقل قول: شیراز بهتره یا مشهد؟(فقط از نظر درسی بررسی کنید)
نظر شخصی من , شیراز هست
به نظر من , و طبق تحقیقاتی که کردم , هوش شیراز حتی از بهشتی و خواجه نصیر هم بهتر هست
و شاید از علم و صنعت

یکی از دوستان , در پست بالا گفتند که مشهد از شیراز بهتر هست , شاید تحقیقاتی کردند و جدیدا هوش مشهد بهتر شده باشد

نقل قول: آیا اصفهان از شیراز و مشهد بهتره؟اگه نه خیلی کیفیت هاشون فرق میکنه یا زیاد؟
فکر نمیکنم بهتر از شیراز باشه , در یه حد باید باشن

نقل قول: به نظرتون علم و صنعت را زودتر بزنم یا دانشگاه های اصفهانو؟(با توجه به اینکه ساکن اصفهان هستم)
اگر تهران واست ملاک نیست , بزن اصفهان
چون شهر خودته - از نظر رنک و سطح علمی در یک سطح هستند

نقل قول: شهید بهشتی را زودتربزنم یا دانشگاه های اصفهانو؟
من نظرم اصفهان هست
سطح علمی دانشگاه بهشتی و خواجه نصیر در هوش , نسبت به شیراز و اصفهان نه تنها بهتر نیستند , بلکه بدتر هم میباشند
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana9940 , blackcode
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۰۸ ب.ظ، توسط ana9940.)
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۲۶ ب.ظ)blackcode نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۳۷ ق.ظ)ana9940 نوشته شده توسط:  دانشگاه مشهد از شیراز قطعا بهتره. فردوسی اخیرا در کامپیوتر خیلی پیشرفت کرده.

سپاس بابت پاسختون.با توجه به اینکه من هوش هستم،به نظر شما هوش صنعتی را زودتر از هوش دانشگاه اصفهان بزنم؟
سطح سخت گیری صنعتی در چه حد هست؟

نمیدونم، من که خودم دانشگاه اصفهان نبودم نمی تونم دقیق به شما بگم که کجا رو زودتر بزنید. من خودم اگه بودم صنعتی رو زودتر می زدم. یه سری از بچه های دانشگاه ما به خاطر سختگیری های استادها ،ارشد رو ترجیح میدن برن یه دانشگاه دیگه. حتی دوستم که نرم دانشگاه اصفهان ارشد می خونه، برتری خاصی نسبت به نرم صنعتی نمی گه! گرایش هوش صنعتی استادهای خوبی مثل دکتر میزایی و منشئ هستند:

اگه پایه قوی داشته باشید و علاقه به فعالیت و پروژه و مقاله و .... کم نمیارید!! Big Grin
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۵۸ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۶۰ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۶۶۲ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۶۲۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۵۳ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
Video انتخاب رشته ... Amir-Reza ۵ ۳,۱۲۰ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: kambiz
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۱۸۷ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۴۱۲ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  انتخاب رشته دکتری naiad ۲ ۲,۵۴۶ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۶,۸۱۹ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close