زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چند سوال در مورد شاگرد اوّلی و دانشگاه مالک اشتر و ...؟

ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۵۷ ق.ظ
Question چند سوال در مورد شاگرد اوّلی و دانشگاه مالک اشتر و ...؟
سلام دوستان.
وقتتون بخیر.

چندتا سوال در مورد شاگرد اوّلی، دانشگاه مالک اشتر و ... داشتم.
ممنون میشم اگه جواب بدین.

۱/ کسی که شاگرد اوّل شده چطوری انتخاب هاش توسط سنجش بررسی میشه؟ من اینطور از دفترچه برداشت کردم که اوّل بدون شاگرد اوّلی بررسی میشه و بعد دوباره با شاگرد اوّلی بررسی میشه. ااگه اینطور باشه به نظرتون مشکل نداره؟
مثلا" من بزنم امنیت امیرکبیر، امنیت اصفهان، شبکه یزد. بدون شاگردو اوّلی شبکه یزد قبول میشم ولی اگه شاگرد اوّلیم رو درنظر بگیرن میتونم امنیت امیرکبیر قبول بشم. الان من با سازوکار سنجش کدومشون رو قبول میشم؟

۲/ اگه تو انتخاب رشته م دانشگاه مالک اشتر رو به عنوان انتخاب اوّل بزنم چی میشه؟ تو نتیجه نهایی سنجش به من میگه مثلا" "تو رشته امنیت امیرکبیر قبول شدی و از بین غیرمتمرکزها هم امنیت مالک اشتر رو قبول شدی، حالا کدوم رو می خوای بری؟"
در کل ممنون میشم یه توضیحی در مورد این انتخاب غیر متمرکز بدین.

۳/ قضیه اصلاح معدل چیه؟ الان ترم ۸ هستم و موقع ثبت نام کنکور معدل ترم ۶م رو وارد کردم. الان باید اصلاحش کنم؟

۴/ کسایی که تو دو تا رشته امتحان دادند باید دو تا لیست ۱۰۰تایی پر کنن یا در مجموع یه لیست؟

فعلا" همین چندتا به ذهنم رسید.
با تشکر.
یا علی.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۱۹ ب.ظ
RE: چند سوال در مورد شاگرد اوّلی و دانشگاه مالک اشتر و ...؟
سلام در مورد سوال اولتون اطللاعی ندارم در مورد سوال دوم با توجه به تحقیقی که کردم باید بگم اگر مالک قبول بشید انتخاب های بعد از اون بررسی نمیشه ولی اگر انتخابی قبل از مالک داشته باشید و مالک رو هم قبول بشید جفتش حساب میشه ولی باز اگر کسی از دوستان عکس این رو اطلاع دارن لطف کنن خبر بدن.
در مورد سوال سوم اگر فرمی که در دفترچه اول بوده رو در دانشگاه بایگانی کردید و مهر و امصا شده با معدل ترم ۶ همون مد نظره این مورد در خود سایت سازمان سنجش توضیح داده شده .
و اما سوال چهارم کسایی که در رشته شناور هم شرکت کردن کد رشته محل شناور رو در همون یک فرم رشته اصلی وارد میکنن.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mr.ramezani
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۳۵ ب.ظ
چند سوال در مورد شاگرد اوّلی و دانشگاه مالک اشتر و ...؟
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۵۷ ق.ظ)mr.ramezani نوشته شده توسط:  کسی که شاگرد اوّل شده چطوری انتخاب هاش توسط سنجش بررسی میشه؟ من اینطور از دفترچه برداشت کردم که اوّل بدون شاگرد اوّلی بررسی میشه و بعد دوباره با شاگرد اوّلی بررسی میشه. ااگه اینطور باشه به نظرتون مشکل نداره؟
مثلا" من بزنم امنیت امیرکبیر، امنیت اصفهان، شبکه یزد. بدون شاگردو اوّلی شبکه یزد قبول میشم ولی اگه شاگرد اوّلیم رو درنظر بگیرن میتونم امنیت امیرکبیر قبول بشم. الان من با سازوکار سنجش کدومشون رو قبول میشم؟
بله برای هر دو حالت حساب میشه اما نه اینکه اول کل انتخاهاتون بدون شاگرد اولی و بعد با شاگرد اولی بررسی بشه!پروسه سنجش به این شکله:
مثلا اول انتخاب یکم شما بدون سهمیه بررسی می شه اگه قبول نشدید، با سهمیه شاگرد اولی همین انتخاب شما بررسی میشه!
اگه با شاگرد اولی قبول شدید انتخاب اول رو که هیچ اگه نه همین پروسه واسه انتخاب دوم شما هم بررسی می شه الی آخر....

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mr.ramezani , fa_shinobi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۵۲ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۸۲ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۷۰ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  دو سوال در مورد درخت BST(درخت جستجوی دودویی) امیدوار ۳ ۵,۱۹۱ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marzi.pnh
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۲۷۴ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  مدیریت سیستم چند پردازنده ای متقارن no_ta2000 ۰ ۱,۴۹۸ ۰۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: no_ta2000
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۱,۹۹۶ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  هوش مصنوعی مالک اشتر m.abbaszadeh1995 ۰ ۳,۹۵۵ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: m.abbaszadeh1995
  صفحه چند سطحی Flash1 ۰ ۱,۶۰۸ ۱۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Flash1
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۶,۵۶۷ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close