زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۴۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مصاحبه با رتبه ۸۴ هوش مصنوعی و ۱۲۹ نرم افزار

ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۴۰ ب.ظ، توسط ehsan_haqdoost.)
مانشت ۱ : اگه مایلید خودتون را معرفی کنید(نام و نام خانوادگی) و بگید متولد چه سالی هستید و اهل کدام شهرید؟ رتبه و رشته و گرایشتون را هم بفرمایید.
احسان حق دوست هستم از ارومیه، متولد سال ۱۳۶۹ ، رتبه ۸۴ هوش مصنوعی و ۱۲۹ نرم افزار رو در کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۳ بدست آوردم.

مانشت ۲ :در چه رشته ای کارشناسی گرفتید؟ تمام شده یا در حال تحصیل هستید؟آیا کارشناسی پیوسته خوندید یا کاردانی و بعد کارشناسی؟
کارشناسی پیوسته نرم افزار. شهریور ماه تسویه کردم با دانشگاه

مانشت ۳ : با اجازه تون برگردیم به دوران نوجوانی و حتی کودکی ،چی شد که اومدین کارشناسی این رشته؟ چطوری وارد دوره کارشناسی شدین؟ یعنی با علاقه و شناخت این رشته را انتخاب کردین یا انتخابتون اول دانشگاه بود بعد رشته؟
یکم شانس و یکمی هم خودم کامپیوتر دوست داشتم ..... سال ۸۷ بین مهندسی صنایع و مهندسی ترم افزار مردد بودم، که توی انتخاب رشته نرم افزار رو زودتر زدم.

مانشت ۴ : کدام دانشگاه کاردانی و کارشناسی را تحصیل کردین؟
کارشتاسی پیوسته ، دانشگاه ارومیه

مانشت ۵ :در کارشناسی چطور دانشجویی بودید؟ از اونا که همیشه نمره خوبه کلاسند؟یا معمولی بودید؟ یا درسها را بر اساس علاقه میخوندید نه بخاط معدل یعنی از یک درس خوشتون میومد خوب میخوندین و بیست میگرفتین و یکی را دوست نداشتید فقط پاسش میکردید .
این رو اول بگم که از درسهای مربوط به سخت افزار متنفر بودم !!!!!!!
۳ ترم اول اصلا وضع درسی خوبی نداشتم .....ترم ۴ وضع درسیم رو یکم بهتر کردم ..... ولی ترم ۵ با نقل مکان کردن خانواده به ارومیه وضع درسیم کلا عوض شد
بیشتر امتحانات رو شب امتحانی که نه ..... ولی توی مدت فرجه میخوندم
نمره هام همیشه معمولی بود .... من از اول ابتدایی تا الآن در حد خوندم نتونستم نمره بگیرم

مانشت ۶ : از کی به کنکور ارشد فکر کردید؟اصلا" ادامه تحصیل از ابتدای ورود به دانشگاه ، تو برنامه تحصیلی تون بود یا نه؟
از همون اول ورود به دانشگاه به فکر ادامه تحصیل بودم

مانشت ۷ :آیا وقتی تصمیم گرفتید ارشد شرکت کنید همین رشته میخواستید امتحان بدید یا گرایش دیگری ولی بعدا" وقتی به برنامه ریزی رسیدین نظرتون این رشته و گرایش شد؟
از سال پیش که کنکورم رو زیاد خوب ندادم ( ۶۷۳ نرم شده بودم )، تصمیم گرفتم هر واسه هر دو گرایش نرم افزار و هوش خودم رو آماده کنم

مانشت ۸ : میشه درصدها تون را در هر درس بگید. اگه بیش از یک رشته هم کنکور دادین هر دو را بگید.
آیا سال اولی بود که کنکور می دادید؟ اگه المپیادشرکت کردید یا سال دوم یا سوم یا ... هست که برای ارشد امتحان میدید بفرمایید.

کنکور IT ، هم داده بودم . ولی اون فقط واسه دست گرمی بود !!
سال دومم بود
زبان ۳۰/۰۰
ریاضی ۱۶/۶۷
مشترک ۴۳/۵۹
تخصصی هوش ۲۷/۰۸
تخصصی نرم افزار ۲۸/۸۹

مانشت ۹ : بنظرتون چقدر درس خوندن تو دانشگاهی که شما درس خوندین برای پایان ترم و برای کنکور با هم تفاوت داره یا شبیه هست به بیان دیگه بنظرتون تو دانشگاه شما بچه های موفق در تحصیل کارشناسی شانس بیشتری واسه ازمون ارشد دارن یا نه اصلا" این دو نوع درس خوندن متفاوت را می طلبه؟
درس خوندن واسه پایان ترم و کنکور خیلی با هم فرق دارن !!!

مانشت ۱۰ :از کی دقیقا" برای کنکور ارشد برنامه مطالعاتی گذاشتید ، از کی شروع کردید،آیا سر همون وقتی که در برنامه پیش بینی کرده بودین شروع کردین؟ برنامه تون چند ماهه بود؟ آیا وقفه ای هم پیش اومدمثلا" اتفاقی چیزی که مجبور شید برنامه را عوض کنید؟

من قبلا واسه کنکور ۹۲ خونده بودم ؛ واسه همین واسه امسال بیشتر مطالب برام آشنا بود.
واسه کنکور ۹۳ از مهرماه شروع کردم . برنامه من اینطوری بود که برنامه ماهانه ، ۲ هفته ای ، هفته ای و روزانه داشتم و واسه جمعه بعد از ظهر درس خاصی واسه خوندن مشخص نکرده بودم تا بتونم دروسی رو که نرسیدم تموم کنم رو تموم کنم. تقریلا همون وقتی که مشخص کرده بودم ( دی ماه ) تونستم تموم کنم ، و از دی ماه تا هفته اول بهمن خونده هام رومرور کردم. و بعد از اون تا کنکور، هر ۳ روز یکبار از خودم کنکور آزمایشی میگرفتم.

مانشت ۱۱: برنامه تون ثابت بود یا هر از گاهی تا نزدیکای کنکور اصلاحش کردین ؟ ااگه اصلاح کردین اصلاحات جزئی بود یا کلی؟
تقریبا ثابت بود . فقط هر درس که تموم می شد ( آذر ماه ) جاش رو به یه درس دیگه میدادم

مانشت ۱۲ : بعضی درسها تو آزمون ارشد تاثیر و نمره بیشتری دارن و توجه بیشتری بهشون میشه . شما هم همینکار را کردین؟منظورم توجه به بودجه بندی درسها برای آزمون ارشد هست.
هم آره و هم نه

مانشت ۱۳ : آیا هنگام برنام ریزی تو ذهنتون بود که مثلا" تو یه درس خاص ضعیفید و تو یه درس قوی و به درسهای مختلف بر این اساس وزن بیشتر یا کمتر بدین؟میشه در مورد درسهای مختلف بگید؟
مثلا معماری نخوندم !! هرچند که ضریبش ۴ بود ... ولی کلی آمار خوندم که کاش به جاش یه درس دیگه مثل مدار یا کامپایلر یا حتی ریاضی مهندسی میخوندم . ولی بقیه موارد رو با توجه به بودجه بندی میخوندم ؛ البته به جز سیستم عامل که توش خیلی قوی بودم، واسه اون وقت کم میذاشتم و فقط بعضی وقتها تست میزدم.

مانشت ۱۴ : خب شما زمان مشخصی داشتید و پایان زمان مطالعه روز قبل از کنکور هست . پس طبیعی است که منابع مطالعاتی هم نمیتونن اضافه بشن. آیا شما هنگام برنامه ریزی میدونستید برای هر درس کدام منابع یا جزوات را باید(یا میخواهید ) بخونید یا نه؟ یعنی مظورم اینه که برنامه ریزی زمانی کردید یا برنامه ریزی براساس منابع . مثالی بزنم . مثلا" شما روی سیستم عامل هفته ای پانزده ساعت وقت گذاشته بودید و با یک منبع مثلا" کتاب پارسه شروع کردین و بخودتون گفته بودید اگر فرصت شد مثلا" کتاب پوران را هم میخونم اگر نرسیدم هم هیچ. یا اینکه برنامه ریزیتون بر اساس خوندن منابع بود یعنی مثلا" گفته بودین من باید سه تا کتاب مشخص را برای سیستم عامل حتما" بخونم و بر این اساس برنامه ریزی کردین؟
واسه همه درسها منابع رو مشخص کرده بودم به جز صراحی زبانها !!!!

مانشت ۱۵ : میشه منابع مطالعاتی که واسه هر درس خوندید را بگید.ایا از ویس و فیلم هم استفاده کردین.
ویس و فیلم نه !

- زبان عمومی : ۵۰۴ و کتاب پارسه ...... فقط شبها قبل خواب میخوندم !!

- ریاضی مهندسی : هیچی !!! ولی میگن کتاب دکتر شیدفر خوبه
- محاسبات عددی : پوران پژوهش
- آمار و احتمال : پارسه ، مهندس طورانی
- ساختمان گسسته : پوران پژوهش

- ساختمان داده : جزوه ساختمان داده دکتر خوانساری نیا + کتاب مقسمی + کتاب ۶۰۰ مساله دکتر قدسی
- نظریه زبانه و ماشین ها : جزوه ساختمان داده دکتر خوانساری نیا + کتاب پیتر لینز + کتاب مقسمی
- مدار منطقی : پوران پژوهش
- معماری کامپیوتر : هیچی !!!!
- سیستم های عامل : جزوه ساختمان داده دکتر خوانساری نیا + کتاب مقسمی

- طراحی الگوریتم : جزوه ساختمان داده دکتر خوانساری نیا + کتاب پوران پژوهش + کتاب ۶۰۰ مساله دکتر قدسی

- پایگاه داده : جزوه ساختمان داده دکتر خوانساری نیا + کتاب مقسمی
- طراحی و پیاده سازی زبان های برنامه سازی : کتاب سنجش تکمیلی + کتاب پارسه + جزوه مهندس نمازی ( از اساتید دانشگاه ارومیه )
که ای کاش !!!!!! خود کتاب پرت رو می خوندم !! چون اینها فقط کتاب نما هستن !! و هیچی یاد آدم نمیدن
- طراحی کامپایلر : هیچی !!!!

- هوش مصنوعی : جزوه ساختمان داده دکتر خوانساری نیا + کتاب راهیان اشد
- مدار های الکتریکی : هیچی !!!!

مانشت ۱۶ : بنظرتون تو رشته و گرایش شما کدام درسها را باید از روی کتب مرجع خوند.
- گسسته
- ساختمان داده ها از روی CLRS و کتاب دکتر قدسی
- نظریه
- سیستم های عامل
- هوش مصنوعی
- طراحی الگوریتم فقط از روی CLRS
- طراحی زبانها

مانشت ۱۷ : ایا شما در طول تحصیل کارشناسی از کتب مرجع هم استفاده میکردین یا بقول بعضی دوستان جزوه محور بودین؟
هر دو !

مانشت ۱۸ : زبان یه درس تقریبا" جداست. آیا شما زبان را واسه کنکور خوندین یا پایه قبلی داشتید یا اصلا" سر کنکور هر چی شد جواب دادین یا کلا" جواب ندادین؟ سطح زبان شما ضعیفه ، متوسطه یا خوبه یا عالی
قبلا زبانم خوب بود ولی سر جلسه هنگ کرده بودم !! چون روی مشترک و سپس ریاضی ها خیلی فسفر سوزوندم ، تا رسیدم زبان مغزم وایستاد !!

مانشت ۱۹ : در مورد ریاضی چی؟ بنظرتون میشه بالا زد؟ایا همه درسهای ریاضی را باید داوطلبین بخونند یا میشه یکی یا دوتاش را حذف کرد؟
اگه وقت دارن بخونن ولی اگه وقت ندارن بهتر ۱ یا ۲تاش رو حذف کنن !

مانشت ۲۰ : اگه میشه در مورد برنامه ریزی کلی تون توضیح بدین و همچنین اگه برای روشن شدن لازمه برنامه ریزی خاص برای یک درس بخصوص که در گرایش شما بیشتر داوطلبین باهاش مشکل دارن بپردازید.
جواب سوال ۱۰

مانشت ۲۱ : آیا شما تنها مطالعه میکردین یا با دوست یا دوستانی؟ در خانه یا کتابخانه.بنظرتون کدامش بهتره.
تنها ! فقط خونه !!!

مانشت ۲۲ : حالا بر اساس جواب سوالای قبلی ، سرعت مطالعه تون را چگونه اندازه میگرفتید؟ فیدبک شما یا معیار شما که احتمالا" کند نباشید چی بود؟ آیاحجم مطالب خوانده شده نسبت به حجم مطالب باقیمانده با توجه به زمان باقیمانده یا مقایسه با سایرین در کنکورای آزمایشی یا معیارهای دیگه؟ اگه میشه توضیح بدین.
بر اساس سرفصل ها پیش میرفتم
سال قبل پارسه میرفتم و معمولا رتبه زیر ۴۰ میشد !! ولی امسال نرفتم . این رو میگم تا دوستان عزیز فکر نکنن که هرکی میره موسسه های کنکور و رتبش اونجا خوب میاد حتما کنکور رو هم خوب میده !! از همه دوستان خواهش میکنم امروز خودتون رو با دیروزتون مقایسه کنین ؛ اگه پیشرفت داشتین که دمتون گرم !! ولی اگه حتی ثابت بودین تلاشتون رو بیشتر کنین

مانشت ۲۳ : اگه از برنامه تون عقب می افتادید چگونه جبران میکردین؟آ با با تعداد ساعات بیشتر یا حذف بعضی منابع در یک درس (کم کردن منابع در یک درس)و یا در نهایت یه درس خاص را کنار گذاشتید بنفع بقیه؟
با تعداد ساعات مطالعه بیشتر و کم کردن خواب یا تلوزیون

مانشت ۲۴ : اگه در رشته ای که امتحان دادین گرایشهای مختلفی هست ،در برنامه ریزی تون از ابتدا روی گرایش خاصی تمرکزکردین یا در ادامه و کم کم به یک گرایش متمرکز شدین.مثلا" تخصصی ها را در ماههای آخر خوندین؟ یعنی مثلا" از نیمه برنامه مطالعاتی تمرکز کردین روی گرایش معماری یا نرم افزار؟
هر دو گرایش رو میشه گفت با هم می خوندم.

مانشت ۲۵ : آیا سرعت شما در حین مدت برنامه ریزی کند و یا تند هم شد؟ چه زمانهایی کند شدید و چه چیزایی انگیزه مجدد برای سرعت گرفتن بهتون میداد.پیش اومد که خسته بشید یا احساس یاس و نومیدی داشته باشید.
تابستون که بهضی درسها رو میخوندم و همینطور مهرماه سرعتم خوب بود ولی به آخرای آبان که رسیدم یکم خسته شده بودم و سرعت اومده بود پایین . در مورد چیزایی که بهم انگیزه و انرژی میداد ...... فقط موسیقی !! گروه های punk rock مثل Athena , Fall Out Boys , High five , Snow Patrol ، آهنگ های آقای رضا یزدانی !!!!

مانشت ۲۶ : از کلاس کنکور هم استفاده کردین؟ کدام درسها؟ بنظرتون رفتن به کلاس کنکور لازم بود یابعدا" باین نتیجه نرسیدین که اگه خودتون وقت رفتن و برگشتن و نشستن سر کلاس را صرف مطالعه میکردین بهتر بود؟
قبلا کلاس های سیستم های عامل و طراحی الگوریتم جناب دکتر خوانساری نیا شرکت کرده بودم. کلاس ایشون ارزشش رو داشت

مانشت ۲۷ : آیا کنکور آزمایشی هم شرکت کردین؟ کدام موسسه؟همه را شرکت کردین یا بعضی هاش را؟ بنظرتون چقدر در تصحیح مسیر مطالعاتی یا پایبند کردنتون به روندزمانی مطالعه تاثیر داشت؟چقدر در موفقیت تون موثر بود؟
جواب سوال ۲۲

مانشت ۲۸ : تو برنامه شما جمع بندی هم بود و اگه بود از کی وارد این دوران شدید ؟ منظورم اینه که از زمان مشخصی یا بعد از خوندن منابع معینی. یعنی مثلا" تو برنامه تون گفته بودین از اول بهمن هر چی خوندم دیگه کافیه و بعد از این تاریخ میرم سراغ جمع بندی. یا اینکه مثلا" طبق برنامه شما وقتی کتاب سیستم عامل استالینگز و پارسه را خوندید و مسلط شدین رفتید سراغ جمعبندی.یعنی جمعبندی برای همه درسها یک موقع شروع شد یا خیر. میشه توضیح بدین.
جواب سوال ۱۰

مانشت ۲۹ : برگردیم به روز قبل از کنکور. بنظر شما به چقدر آمادگی مورد انتظار رسیده بودید. مثلا" یه ورزشکار قبل از یه مسابقه مهم خودش میگه من هشتاد درصد آمادگی را در خودم حس میکنم. شما چند درصد این آمادگی را حس میکردید؟ معیارتون چی بود برای این درصدآمادگی:کنکورای آزمایشی ، سوالات کنکور سال قبل یا تسلط به منابع؟
احساس می کردم ۷۰% آماده ام ولی کرخت بودم !!!

مانشت ۳۰ : آیا روز قبل کنکور این حس را داشتید که در یه درس مثلا" میتونید صد درصد جواب بدین و در یه درس باید به سی درصد قانع باشید یا اصلا" همچین فکرایی نکردین؟
آره !! مدار های منطقی ، سیستم های عامل و پایگاه داده ها

مانشت ۳۱ : سر جلسه کنکور چی؟ شد نومید بشید و یه لحظه حس کنید نمیشه و به هم بریزید ؟
اولش استرت داشتم ولی آروم آروم از بین رفت ..... ریاضیا گند زدن به اعصابم !!!!

مانشت ۳۲ : آیا ترتیب و زمانبندی جوابگویی به درسها را قبل کنکور تمرین کرده بودید؟ مثلا" درس خاصی را اول جواب بدین و بعد درس دیگری را . منظورم ترتیبی غیر از ترتیب موجود در دفترچه است.اگه اینطوری بوده میشه توضیح بدین.
اول مشترک ، بعدش ریاضی ، بعدش زبان ، بعدش نرم ، بعدش هوش

مانشت ۳۳ : وقتی یه سوال را در کنکور میخوندین انتظار داشتید قبلا" مشابهش را دیده باشید یا نه به جنگ سوال میرفتید؟
از سوالهایی که قبلا مشابهشون رو ندیده باشم خوشم میاد ؛ چون ذهن آدم رو به چالش میکشه !!!!

مانشت ۳۴ : وقت هم کم آوردین یا هر چی بلد بودین را نوشتید و اگه وقت زیاد هم میشد برای شما چندان موثر نبود؟
فقط توی دفترچه اول ۲۰ دقیقه وقت کم آوردم !!!!

مانشت ۳۵ : آیا جوابهاتون رااز جلسه بیرون آوردین که بعد کنکور مقایسه کنید؟ اگه اینکار را کردین چقدر درصدهاتون که با کلید اولیه سازمان سنجش محاسبه کردین باآنچه در کارنامه تون اومد تفاوت و یا مشابهت داشت؟آیا تخمین شما از رتبه تون با آنچه بعد از اعلام نتایج دیدین نزدیک بود.
بعد هیچ امتحانی سوالهاش رو نگاه نمی کنم تا اینکه نتیجه اش مشخص بشه بعد !!!

مانشت ۳۶ : بنظرتون هر کدام از موارد زیر چند درصد در موفقیت شما نقش داشت؟
پایه تحصیلی ، دانشگاه کارشناسی، برنامه ریز برای کنکور، کلاس کنکور، کنکور آزمایشی،شرایط سر کنکور، شرایط مطالعه و زندگی (مثل شرایط خانه و...)،سایر عوامل

پایه تحصیلی : ۵۰/۵۰
دانشگاه کارشناسی : نه زیاد .....
برنامه ریزی : من با برنامه ریزی خودم فقط کار میکنم
شرایط سر کنکور : بچه ها خیلی سروصدا میکردن !!!! رفته بودن رو اعصابم !!
شرایط مطالعه : با سروصدای معمولی خونه هنگام مطالعه مشکل خاصی ندارم !! و البته واقعا خونه واسه مطالعه من ایده آل بود !! از همین جا از خونواده عزیزم تشکر میکنم و دستشون رو می بوسم.

مانشت ۳۷ : حالا که تا اینجا اومدین ، میخواین چیکاره بشید؟ هدفهاتون برای آینده را اگه دوست دارید بگید.
بماند ....... بعدا متوجه میشین

مانشت ۳۸ : چقدر توکل بخدا و عبادت در طی این مسیر و رسیدن بهدف بهتون کمک کرده است.
توکل به خدا همیشه باعث آرامش میشه و استرس رو کم میکنه . ولی دوستان دقت کنن که توکل رو با شانس اشتباه نگیرن !!

مانشت ۳۹ : کسی یا کسانی هستند که در موفقیت شما نقش شاخصی داشته باشه و یا شما موفقیت تون را مرهون او بدونید.
خواهرم ، مادرم ، پدرم ، و دو تا از دوستانم که خودشون الآن در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه شهید بهشتی در حال تحصیل هستن .

مانشت ۴۰ : ایا درسی هست که بنظرتون باید با روش دیگری میخوندید یا بیشتر میخوندید یا از منابع دیگری میخوندید ویا حذف نمیکردین و در اینصورت میشد نتیجه بهتری گرفت.
طراحی زبان های برنامه سازی و معماری کامپیوتر

مانشت ۴۱ : چگونه و بر چه اساسی انتخاب رشته میکنید ؟ کدام دانشگاه را برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد ترجیح میدید؟ (اگر مایلید دلیل آن را هم بنویسید)
احتمال میدید در کدام دانشگاه قبول شوید؟

بر اساس رشته و سپس دانشگاه .... ولی خودم می خوام هوش شهید بهشتی قبول شم

مانشت ۴۲ : توصیه خاصی برای داوطلبین زیادی که این مصاحبه را میخونن دارید.
چند نکته میگم که به درد خودم خورد
- خودتون رو فقط با خودتون مقایسه کنین
- پیامدهای کارتون بر عهده بگیرین و بهانه نیارین !!
- Impossible Is Nothing
Wink

مانشت ۴۳ : بنظرتون سوالی هست که باید میپرسیدم و نپرسیدم.؟ جواب شما به این سوال چی هست؟
کافی نیس ؟؟!

مانشت ۴۴ : و آخرین سوال نظرتون در مورد مانشت ، انتظاراتتون از مانشت ؟
بهترین سایتی هست که به بچه های کامپیوتر اطلاع رسانی و کمک می کنه !! از همه مسئولان و اعضای سایت تشکر میکنم

Impossible Is Nothing
۱۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: مهرانگیز , iammiti , S - Is , sorlin , nazanin2020 , shamim_s , Riemann , nlp@2015 , احسان مومنی , Jooybari , SaMiRa.e , NTZ , roger670 , Mohammad-A , mehdi.m2 , mahyamk , ریحان , artmiss , M a h d i , e2000 , dr.a_AI , faezehtt , رتبه۱سال۹۴ , shayesteNEY
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۰۵ ب.ظ
تبریک میگم ایشالا دانشگاه دلخواهتون قبول بشید جزوه های خونساری تو نت گیر نمیاد؟کجا میشه پیداشون کرد؟

به مصلحتم نبود
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۴۹ ب.ظ، توسط ehsan_haqdoost.)
RE: مصاحبه با رتبه ۸۴ هوش مصنوعی و ۱۲۹ نرم افزار
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۰۵ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  تبریک میگم ایشالا دانشگاه دلخواهتون قبول بشید جزوه های خونساری تو نت گیر نمیاد؟کجا میشه پیداشون کرد؟

ممنون
جزوه های ایشون توی نت گیر نمیاد ! قبلا توی ارومیه آموزشگاه داشتن ولی بعد کنکور رفتم که ببینمشون ، گفتن آموزشگاه تعطیل شده و ایشون هم رفتن تهران !! Sad

Impossible Is Nothing
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: abji22
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۳۹ ق.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۰۵ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  تبریک میگم ایشالا دانشگاه دلخواهتون قبول بشید جزوه های خونساری تو نت گیر نمیاد؟کجا میشه پیداشون کرد؟

دکتر حوانساری رو پیدا کردم !! هنوز ارومیه هستن !!!! اگه می خواین باهاشون صحبت کنین ، بگین تا شماره منشیشون رو براتون بفرستم

Impossible Is Nothing
۰
۰
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۵۵ ب.ظ
سلام
تبریک می گم بهتون و ممنونم بابت مصاحبتون ، فقط یه سوال داشتم اینکه چرا می گید ای کاش واسه آمار وقت نمی گذاشتید ؟ یا حتی به جاش ریاضی مهندسی می خوندید ؟

ممنون

پ.ن :
Nothing is impossible , Even the word "impossible" is I'm+possible
Smile

[تصویر:  72295929875499609308.jpg]
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ehsan_haqdoost
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۴۶ ب.ظ، توسط ehsan_haqdoost.)
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۵۵ ب.ظ)Aliteh نوشته شده توسط:  سلام
تبریک می گم بهتون و ممنونم بابت مصاحبتون ، فقط یه سوال داشتم اینکه چرا می گید ای کاش واسه آمار وقت نمی گذاشتید ؟ یا حتی به جاش ریاضی مهندسی می خوندید ؟

ممنون

پ.ن :
Nothing is impossible , Even the word "impossible" is I'm+possible
Smile

چون حتی کناب آقای مهندس طورانی که انقدر تعریفش مکنن هم کلی اشتباه داره !! واسه آمار باید کتاب مرجع خوند !!! ولی سوالای ریاضی مهندسی برخلاف درسش آسونه !! مثلا با خوندن کتاب دکتر شیدفر یا هر کتاب مرجع دیگه ای میشه از ۴تا سوال به ۳تاش جواب داد!
بازم تاکید میکنم ، کتاب مرجع !!!!! نه کتابنما !!!

در ضمن اون خط آخر هم جالب بود !! Smile

Impossible Is Nothing
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aliteh
ارسال:
۲۵ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۵۱ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۳۹ ق.ظ)ehsan_haqdoost نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۰۵ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  تبریک میگم ایشالا دانشگاه دلخواهتون قبول بشید جزوه های خونساری تو نت گیر نمیاد؟کجا میشه پیداشون کرد؟

دکتر حوانساری رو پیدا کردم !! هنوز ارومیه هستن !!!! اگه می خواین باهاشون صحبت کنین ، بگین تا شماره منشیشون رو براتون بفرستم
من چند مدته دنبال دکتر خوانساری نیا میگشتم ولی نمیدونم اموزشگاه اساتید شریف الان کجاست!!! میشه شمارشو یا ادرس اموزشگاهو بدین
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۲۶۳ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۲۸۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۶ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۱۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۶۹۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۱۹ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۲۸۹ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close