زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

معماری کامپیوتر صنعتی اصفهان یا بابل؟؟؟؟

ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۲۶ ب.ظ
من رتبه ۱۶۵ معماری شدم.احتمالا با وضعیت تغییر ضریب تخصصی تهران قبول نمیشم Sad می خواستم بدونم معماری کامپیوتر دانشگاه بابل چطوره؟چون خودم اهل شمال هستم و بابل بهم نزدیکتره دوست دارم بابل رو بالاتر از صنعتی اصفهان بزنم ولی نمیدونم چقد باهم فرق دارن؟ممنون میشم راهنماییم کنید
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۳۴ ق.ظ
سلام
در مورد دانشگاه بابل باید بگم که دومین سالیه که داره از طریق دفترچه دانشجو میگیره (یک بار هم تو تکمیل ظرفیت گرفت) و از لحاظ علمی هم میشه گفت که این دانشگاه تو شمال کشور اول . هر چند کامپیوترش هیئت علمی خیلی قویی نداره . شاید سال جدید استاد جدیدی بیارن . در مورد صنعتی اصفهانم تا اونجا که من میدونم خارج از شهر اصفهان و به سخت گیری معروف و این خارج شهر بودنش برای ما (شمالی ها) که به سرسبزی عادت داریم شاید یه خورده آزار دهنده باشه . البته در مورد صنعتی اصفهان اونایی که رفتن باید نظر بدن .
نظر کلی : دانشگاه اصفهان برای کسی که دنبال ادامه ی تحصیل (دکتری) یا apply هست به خاطر سطح علمیش بهتره اما برای غیر اون بابل بهتره چون هم آب و هواش بهتره هم هزینه (البته برای شما که شمالی هستی) و هم مدرکش معتبره .
۰
۰
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۱۲ ق.ظ
RE: معماری کامپیوتر صنعتی اصفهان یا بابل؟؟؟؟
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۳۴ ق.ظ)saeeed69 نوشته شده توسط:  سلام
در مورد دانشگاه بابل باید بگم که دومین سالیه که داره از طریق دفترچه دانشجو میگیره (یک بار هم تو تکمیل ظرفیت گرفت) و از لحاظ علمی هم میشه گفت که این دانشگاه تو شمال کشور اول . هر چند کامپیوترش هیئت علمی خیلی قویی نداره . شاید سال جدید استاد جدیدی بیارن . در مورد صنعتی اصفهانم تا اونجا که من میدونم خارج از شهر اصفهان و به سخت گیری معروف و این خارج شهر بودنش برای ما (شمالی ها) که به سرسبزی عادت داریم شاید یه خورده آزار دهنده باشه . البته در مورد صنعتی اصفهان اونایی که رفتن باید نظر بدن .
نظر کلی : دانشگاه اصفهان برای کسی که دنبال ادامه ی تحصیل (دکتری) یا apply هست به خاطر سطح علمیش بهتره اما برای غیر اون بابل بهتره چون هم آب و هواش بهتره هم هزینه (البته برای شما که شمالی هستی) و هم مدرکش معتبره .

منم شنیدم که صنعتی خیلی سختگیره و دپارتمان کامپیوترش هم خیلی قوی نیست،این راه دور هم ارزش نداره آدم فقط بخاطره رنک دانشگاش بره،امیدوارم اگه شبانه های تهران نشد دیگه همین بابل قبول شم.
ممنون از توضیحتون
۱
۰
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۵۰ ب.ظ
ان شا ا.. که تهران میارید اما اگر هم بابل قبول شدید از فضای سرسبز و جو صمیمانه دانشگاه لذت ببرید .
در ضمن تو ارشد بیشتر از دانشگاه خود فرد مهمه که چقدر تلاش کنه و پایان نامه ی قویی بده . با آرزوی موفقیت .
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: abolfazl pepco

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۲۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۳ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  دانشگاه صنعتی شاهرود Distance ۳ ۳,۹۹۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۲۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۶۳۲ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  کتاب معماری کامپیوتر دکتر کتیرایی marvelous ۷ ۷,۷۲۲ ۱۱ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  روزانه یزد یا روزانه صنعتی شیراز؟؟؟؟ Fariba071 ۹ ۹,۰۷۱ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  دانشگاه صنعتی اصفهان mina25 ۴ ۴,۰۰۹ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: kolak1991
  ۲۶۰ هوش ،شبانه بهشیتی-مدرس یا روزانه شیراز-اصفهان tenmiles89 ۷ ۵,۲۵۱ ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close