زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رتبه ۴۸ هوش

ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۱۷ ق.ظ
رتبه ۴۸ هوش
سلام دوستان، به نظرتون اگه من ترتیب انتخابام این جوری باشه کجا قبولم؟

هوش شریف
شریف شبانه
تهران
تهران شبانه
امیرکبیر
امیرکبیر شبانه

بین ترتیب شبانه تهران و روزانه امیرکبیر شک دارم.Huhمن هدفم پذیرش گرفتنه. به نظرتون می ارزه برم شبانه تهران و برای تامین هزینه اش برم سر کار، یا اینکه برم امیرکبیر روزانه بدون فشار کاری-مالی Big Grin
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۴۰ ق.ظ
RE: رتبه ۴۸ هوش
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۱۷ ق.ظ)fz_916 نوشته شده توسط:  سلام دوستان، به نظرتون اگه من ترتیب انتخابام این جوری باشه کجا قبولم؟

هوش شریف
شریف شبانه
تهران
تهران شبانه
امیرکبیر
امیرکبیر شبانه

بین ترتیب شبانه تهران و روزانه امیرکبیر شک دارم.Huhمن هدفم پذیرش گرفتنه. به نظرتون می ارزه برم شبانه تهران و برای تامین هزینه اش برم سر کار، یا اینکه برم امیرکبیر روزانه بدون فشار کاری-مالی Big Grin
ببین من یه دوستم هوش امیر کبیره یکی دیگه هم تهران و پوستشونو دارن میکنن . در حد مرگ تمرین و پروژه داره . .... فکر نمیکنم بشه زیاد کار کرد با این وضعیت . شما هم که بخواهید پذیرش بگیرین معدل بالا نیاز دارین باید پیپیر بدین با کار کردن سخت میشه .....البته شبانه وام میدن اینم میشه در نظر گرفت
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fz_916
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۰۶ ق.ظ
رتبه ۴۸ هوش
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۰ ق.ظ)parinaz_st70 نوشته شده توسط:  شبانه وام میدن اینم میشه در نظر گرفت
دانشگاه وام میده یا وزارت علوم؟

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۰
۰
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۰۸ ق.ظ
رتبه ۴۸ هوش
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۰ ق.ظ)parinaz_st70 نوشته شده توسط:  ببین من یه دوستم هوش امیر کبیره یکی دیگه هم تهران و پوستشونو دارن میکنن . در حد مرگ تمرین و پروژه داره . .... فکر نمیکنم بشه زیاد کار کرد با این وضعیت . شما هم که بخواهید پذیرش بگیرین معدل بالا نیاز دارین باید پیپیر بدین با کار کردن سخت میشه .....البته شبانه وام میدن اینم میشه در نظر گرفت

حرف شما کاملا درسته اما ۲ تا فاکتور هست که تصمیم را برام سخت می کنه:
۱- تهران بهتر از امیرکبیر معدل میده و معدل مهمه. از طرفی برای تهران باید برم سرکار (پاره وقت )که این خودش رو درس و معدلم تاثیر منفی داره.
۲- پذیرش با مدرک تهران راحتره تا امیرکبیر.

دوستای شما در هر دو دانشگاه در حد مرگ تمرین و پروژه دارند؟
۰
۰
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۲۳ ق.ظ
RE: رتبه ۴۸ هوش
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۰۸ ق.ظ)fz_916 نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۰ ق.ظ)parinaz_st70 نوشته شده توسط:  ببین من یه دوستم هوش امیر کبیره یکی دیگه هم تهران و پوستشونو دارن میکنن . در حد مرگ تمرین و پروژه داره . .... فکر نمیکنم بشه زیاد کار کرد با این وضعیت . شما هم که بخواهید پذیرش بگیرین معدل بالا نیاز دارین باید پیپیر بدین با کار کردن سخت میشه .....البته شبانه وام میدن اینم میشه در نظر گرفت

حرف شما کاملا درسته اما ۲ تا فاکتور هست که تصمیم را برام سخت می کنه:
۱- تهران بهتر از امیرکبیر معدل میده و معدل مهمه. از طرفی برای تهران باید برم سرکار (پاره وقت )که این خودش رو درس و معدلم تاثیر منفی داره.
۲- پذیرش با مدرک تهران راحتره تا امیرکبیر.

دوستای شما در هر دو دانشگاه در حد مرگ تمرین و پروژه دارند؟

دانشگاه وام میده.
هر دو دوست من شاگرد اولی بودن و بدون کنکور رفتن. یکیش با معدل ۱۹ !!!! و الان پدرش در حال در اومدن هست . Big Grin ولی امیر کبیر استادای سخت گیر تر و بدنمره تری داره تا اونجا که من میدونم.....
۰
۰
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۵۱ ب.ظ
رتبه ۴۸ هوش
سلام
غزیز تبریک. نمیدونم تا الان انتخاب رشته کردی یا نه. ولی اگه کار باید بکنی پول در بیاری شبانه نزنی . چون درس خوندن با کارکردن جور در نمیاد. اگه شبانه باشی دیگه کلا باید دنبال پولش باشی تهیه کنی وقت و انرژی برای درس و چروژه نمیمونه. شما روزانه میاری چرا شبانه؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۵۲ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۶۴۲ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  هوش رباتیک دانشگاه تهران و هوش امیرکبیر s.izadi ۲۹ ۲۸,۸۵۱ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: asmagh
  احتمال قبولی با رتبه ۳۴۷ هوش مصنوعی PeymaniMO ۶ ۵,۹۲۱ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: tenmiles89
  هوش رتبه ۲۷۰ سال ۹۷ sbh.am10536@gmail.com ۷ ۵,۶۸۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saj65
Brick رتبه ۴۴ هوش مصنوعی_انتخاب دانشگاه n94.kholdi ۳ ۴,۹۷۸ ۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: abbas1368
Star ۱۸۳ هوش و ۲۴۰ نرم افزار با سهمیه رتبه اولی در کنکور ۹۷ parisa74103 ۰ ۲,۰۱۲ ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  انتخاب رشته برای رتبه ۹۹۱ نرم افزار + سهمیه رتبه اولی Denize ۵ ۵,۳۱۷ ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  رتبه ۵۲۲ هوش و ۱۸۰۴ نرم افزار setare_kz ۱۱ ۶,۷۵۶ ۰۲ بهمن ۱۳۹۶ ۰۵:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amfallahi73
  با رتبه ۱۰۳۵ هوش و ۴۲۰۱ نرم افزار کجا قبول میشم به نظرتون؟ ستاره بارون ۴ ۳,۸۵۲ ۰۲ بهمن ۱۳۹۶ ۰۵:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: amfallahi73

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close