زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مصاحبه با رتبه ۴ گرایش تجارت و ۹ گرایش شبکه

ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۱۰ ق.ظ، توسط infinity31.)
مانشت ۱ : اگه مایلید خودتون را معرفی کنید(نام و نام خانوادگی) و بگید متولد چه سالی هستید و اهل کدام شهرید؟ رتبه و رشته و گرایشتون را هم بفرمایید.

انیس مقصودلو، متولد ۷۱، گرگان هستم. رتبم توی گرایش تجارت ۴ و گرایش امنیت و شبکه ۹ شد.

مانشت ۲ :در چه رشته ای کارشناسی گرفتید؟ تمام شده یا در حال تحصیل هستید؟آیا کارشناسی پیوسته خوندید یا کاردانی و بعد کارشناسی؟
فناوری اطلاعات، در حال تحصیلم، کارشناسی پیوسته

مانشت ۳ : با اجازه تون برگردیم به دوران نوجوانی و حتی کودکی ،چی شد که اومدین کارشناسی این رشته؟ چطوری وارد دوره کارشناسی شدین؟ یعنی با علاقه و شناخت این رشته را انتخاب کردین یا انتخابتون اول دانشگاه بود بعد رشته؟

خوب راستش من این رشته و دانشگاه انتخاب ششمم بود و فکر می کردم تا همون چهارم پنجم قبول شم که نشد :دی خیلی شناختی نداشتم، بین رشته ها به برق و آی.تی و عمران علاقه داشتم.

مانشت ۴ : کدام دانشگاه کاردانی و کارشناسی را تحصیل کردین؟
دانشگاه تهران

مانشت ۵ :در کارشناسی چطور دانشجویی بودید؟ از اونا که همیشه نمره خوبه کلاسند؟یا معمولی بودید؟ یا درسها را بر اساس علاقه میخوندید نه بخاط معدل یعنی از یک درس خوشتون میومد خوب میخوندین و بیست میگرفتین و یکی را دوست نداشتید فقط پاسش میکردید .

معمولی رو به بالا :دی یعنی هیچ وقت شاخ نبودم ولی خوب بودم. همه درسارو تقریبا دوست داشتم.

مانشت ۶ : از کی به کنکور ارشد فکر کردید؟اصلا" ادامه تحصیل از ابتدای ورود به دانشگاه ، تو برنامه تحصیلی تون بود یا نه؟
ادامه تحصیل بله، ولی این که اپلای کنم یا کنکور بدم مشخص نبود، و اردیبهشت ۹۲ تصمیم جدی گرفتم کنکور بدم.

مانشت ۷ :آیا وقتی تصمیم گرفتید ارشد شرکت کنید همین رشته میخواستید امتحان بدید یا گرایش دیگری ولی بعدا" وقتی به برنامه ریزی رسیدین نظرتون این رشته و گرایش شد؟
نه دیگه همینو می خواستم از اول :دی

مانشت ۸ : میشه درصدها تون را در هر درس بگید. اگه بیش از یک رشته هم کنکور دادین هر دو را بگید.
آیا سال اولی بود که کنکور می دادید؟ اگه المپیادشرکت کردید یا سال دوم یا سوم یا ... هست که برای ارشد امتحان میدید بفرمایید.
فقط آی تی کنکور دادم و بله سال اول بود، البته سال سوم کارشناسی هم یه کنکور آزمایشی داده بودم ببینم این کنکور ارشد که میگن چیه :دی
زبان تخصصی ۶۵/۵۶
دروس مشترک ۳۷/۷۸
اصول ومبانی مدیریت ۶۴/۲۹
مجموعه دروس تخصصی مشترک ۷۰/۵۹
معماری کامپیوتر ۱۲/۱۲

لازم به ذکره که من تا یه ماه مونده به کنکور فقط معماری خونده بودم و نمی خواستم مدیریت بخونم!!

مانشت ۹ : بنظرتون چقدر درس خوندن تو دانشگاهی که شما درس خوندین برای پایان ترم و برای کنکور با هم تفاوت داره یا شبیه هست به بیان دیگه بنظرتون تو دانشگاه شما بچه های موفق در تحصیل کارشناسی شانس بیشتری واسه ازمون ارشد دارن یا نه اصلا" این دو نوع درس خوندن متفاوت را می طلبه؟
خوب تو بعضی درس ها مثل سیستم عامل، معماری، هوش، شبکه دانشگاه تاثیر قابل توجهی داشت و شباهت با کنکورش زیاد بود. ولی مثلا تو ساختمان داده و الگوریتم و گسسته کلا باید یه طور دیگه خونده می شد و حتما تست زده می شد.

مانشت ۱۰ :از کی دقیقا" برای کنکور ارشد برنامه مطالعاتی گذاشتید ، از کی شروع کردید،آیا سر همون وقتی که در برنامه پیش بینی کرده بودین شروع کردین؟ برنامه تون چند ماهه بود؟ آیا وقفه ای هم پیش اومدمثلا" اتفاقی چیزی که مجبور شید برنامه را عوض کنید؟
راستش دقیق یادم نیست ولی این طور که تو این وبلاگ :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نوشتم انگار از اواسط یا اواخر مرداد ۹۳ شروع کردم :-؟
تو اون وبلاگ بالا می تونید برنامه ریزی هام رو ببینید. تو تابستون خیلی کم کاری می کردم ولی سعی می کردم به برنامه خودمو برسونم.
برنامه ماهانه یا دو هفتگی برای خودم می ریختم و هر چند روز یه بار یه برنامه جزئی تر روزانه.

مانشت ۱۱: برنامه تون ثابت بود یا هر از گاهی تا نزدیکای کنکور اصلاحش کردین ؟ ااگه اصلاح کردین اصلاحات جزئی بود یا کلی؟
بله، هم کلی هم جزئی :دی
گاهی منابع رو کاملا عوض می کردم یا تصمیم می گرفتم فلان درس رو بیشتر بخونم و یکی دیگه رو کمتر.

مانشت ۱۲ : بعضی درسها تو آزمون ارشد تاثیر و نمره بیشتری دارن و توجه بیشتری بهشون میشه . شما هم همینکار را کردین؟منظورم توجه به بودجه بندی درسها برای آزمون ارشد هست.
به ضریب درس تو کنکور خیلی توجه نمی کردم، ولی گاهی توزیع موضوعی درس ها رو نگاه می کردم و اگه می دیدم که چند ساله از یه مبحث سوالی نیومده موقتا یا دائمی کنارش می ذاشتم.
پ.ن. به علت کمبود وقت این کار رو می کردم! شما اگه وقت دارید این کارو نکنید ترجیحا.

مانشت ۱۳ : آیا هنگام برنام ریزی تو ذهنتون بود که مثلا" تو یه درس خاص ضعیفید و تو یه درس قوی و به درسهای مختلف بر این اساس وزن بیشتر یا کمتر بدین؟میشه در مورد درسهای مختلف بگید؟
بله مثلا توی مبحث همزمانی پردازه ها تو سیستم عامل که مشکل داشتم زمان بیشتری می ذاشتم به نسبت بقیه.

مانشت ۱۴ : خب شما زمان مشخصی داشتید و پایان زمان مطالعه روز قبل از کنکور هست . پس طبیعی است که منابع مطالعاتی هم نمیتونن اضافه بشن. آیا شما هنگام برنامه ریزی میدونستید برای هر درس کدام منابع یا جزوات را باید(یا میخواهید ) بخونید یا نه؟ یعنی مظورم اینه که برنامه ریزی زمانی کردید یا برنامه ریزی براساس منابع . مثالی بزنم . مثلا" شما روی سیستم عامل هفته ای پانزده ساعت وقت گذاشته بودید و با یک منبع مثلا" کتاب پارسه شروع کردین و بخودتون گفته بودید اگر فرصت شد مثلا" کتاب پوران را هم میخونم اگر نرسیدم هم هیچ. یا اینکه برنامه ریزیتون بر اساس خوندن منابع بود یعنی مثلا" گفته بودین من باید سه تا کتاب مشخص را برای سیستم عامل حتما" بخونم و بر این اساس برنامه ریزی کردین؟

برنامه ریزیم بر اساس منابع بود. البته برای برنامه ریزی های بلند مدت به ویژه اونایی که هنوز منبع مناسبی براشون پیدا نکرده بودم فقط اسم درس رو می نوشتم و بعدا جزئی ترش می کردم، یه نمونه ش که توی اون وبلاگ نوشته بودم:
تا انتهای شهریور
اتمام منابع زیر:
پایگاه داده مقسمی، معماری پوران، ساختمان داده مقسمی
و شروع منابع زیر:
گسسته پوران و طراحی الگوریتم مقسمی

تا انتهای مهر
اتمام: طراحی الگوریتم مقسمی
شروع: سیستم عامل، هوش/شبکه

مانشت ۱۵ : میشه منابع مطالعاتی که واسه هر درس خوندید را بگید.ایا از ویس و فیلم هم استفاده کردین.
زبان: کلا پایه زبانم خوب بود ولی چند تا درس از زبان عمومی پارسه رو خونده بودم و خیلی خوب بود به نظرم.
ساختمان گسسته : گسسته پوران بدون زدن تست هاش، (تصمیم گرفته بودم گسسته نزنم ولی سر کنکور ۲ تا سوالش خیلی آسون بود زدم.)
ساختمان داده : مقسمی
طراحی الگوریتم : مقسمی
مهندسی نرم افزار : مدرسان شریف
شبکه : جزوه کلاسی خودم تو دانشگاه (دکترخونساری) + حل سوالات کنکور توسط دکتر حقیقت که روزای آخر با خوندنشون روحیه گرفتم + چون ترم کنکور شبکه رو تو دانشگاه داشتم چند بخش اول شبکه راس و کروس رو خوندم.
سیستم عامل : مقسمی
هوش مصنوعی : تست نزدم، ولی چون می خواستم تابستون تا یه جایی پیش برم و هنوز توی دانشگاه واحدشو برنداشته بودم، از ویدیوهای رهنمون استفاده کردم و کنارش کتاب راسل رو می خوندم.
پایگاه داده : مقسمی
مدیریت : اصول مدیریت رضاییان + اصول مدیریت مقسمی و پرچ

مانشت ۱۶ : بنظرتون تو رشته و گرایش شما کدام درسها را باید از روی کتب مرجع خوند.
به نظرم مرجع مال دوران تحصیله، نه کنکور. به خصوص برای کسایی که مثل من حین تحصیل کنکور می دن و محدودیت زمانی دارن.

مانشت ۱۷ : ایا شما در طول تحصیل کارشناسی از کتب مرجع هم استفاده میکردین یا بقول بعضی دوستان جزوه محور بودین؟
تو بعضی درسا مثل سیستم عامل، شبکه، هوش، و بعضی بخشای الگوریتم و ساختمان داده رفرنس خونده بودیم و بقیه جزوه. البته این رفرنس ها کنارش جزوه هم بود خوب!
برای مدیریت هم تو دانشگاه مجبور بودیم رفرنس زبان اصلی بخونیم که نه رفرنسش جزو منابع کنکور بود، نه من برای کنکور چیزی ازش یادم مونده بود 

مانشت ۱۸ : زبان یه درس تقریبا" جداست. آیا شما زبان را واسه کنکور خوندین یا پایه قبلی داشتید یا اصلا" سر کنکور هر چی شد جواب دادین یا کلا" جواب ندادین؟ سطح زبان شما ضعیفه ، متوسطه یا خوبع یا عالی؟
آدم هیچ وقت نمی تونه بگه تو یه چیزی عالیه :دی ولی زبانم خوب بود از قبل، قبل از دانشگاه کلاسای کانون زبان رو تموم کرده بودم اما انصافا سوالای زبان سخته.

مانشت ۱۹ : در مورد ریاضی چی؟ بنظرتون میشه بالا زد؟ایا همه درسهای ریاضی را باید داوطلبین بخونند یا میشه یکی یا دوتاش را حذف کرد؟
ما که فقط گسسته داشتیم و سخت بود. یعنی شاید خیلی سرمایه گذاری روش جواب نده.

مانشت ۲۰ : اگه میشه در مورد برنامه ریزی کلی تون توضیح بدین و همچنین اگه برای روشن شدن لازمه برنامه ریزی خاص برای یک درس بخصوص که در گرایش شما بیشتر داوطلبین باهاش مشکل دارن بپردازید.

من نمی دونم بیشتر داوطلبا با چی مشکل دارن ولی برنامه ریزی کلیم خوندن درسا توی تابستون و اوائل پاییز بود، و مرورشون تو اواخر پاییز و دی، بهمنم بیشتر کنکورای سالای قبل رو می زدم و خلاصه هام رو می خوندم.

مانشت ۲۱ : آیا شما تنها مطالعه میکردین یا با دوست یا دوستانی؟ در خانه یا کتابخانه.بنظرتون کدامش بهتره.
تو سالن مطالعه خوابگاه و تنها مطالعه می کردم. و اگه مشکلی داشتم سرچ می کردم، یا این جا از بچه ها می پرسیدم. به نظرم این که با یکی دیگه درس بخونی وقت تلف کردنه. تو خونه و کتابخونه هم بستگی به شرایط خونه داره.

مانشت ۲۲ : حالا بر اساس جواب سوالای قبلی ، سرعت مطالعه تون را چگونه اندازه میگرفتید؟ فیدبک شما یا معیار شما که احتمالا" کند نباشید چی بود؟ آیاحجم مطالب خوانده شده نسبت به حجم مطالب باقیمانده با توجه به زمان باقیمانده یا مقایسه با سایرین در کنکورای آزمایشی یا معیارهای دیگه؟ اگه میشه توضیح بدین.
ذهنی تقریب می زنم معیار خاصی تو ذهنم نیست. فقط در مورد مهندسی نرم افزار که از روی مدرسان می خوندم و خیلی مطالب زیاد بود برام، یه بار زمانی که طول کشید یه فصلی رو بخونم اول فصل نوشتم، تقسیم بر صفحات کردم و فکر کنم ۶ دقیقه در صفحه شد که برای فصلای بعدی استفاده کردم.

مانشت ۲۳ : اگه از برنامه تون عقب می افتادید چگونه جبران میکردین؟آ با با تعداد ساعات بیشتر یا حذف بعضی منابع در یک درس (کم کردن منابع در یک درس)و یا در نهایت یه درس خاص را کنار گذاشتید بنفع بقیه؟
درس خاصی رو کنار نذاشتم(فقط گسسته رو دیگه تست نزدم)، برنامه بلند مدت رو یه طوری باز می نوشتم که عقب نیفتم و اگه عقب میفتادم چون زمان زیادی نداشتم، از کیفیت مطالعه م کم می شد.

مانشت ۲۴ : اگه در رشته ای که امتحان دادین گرایشهای مختلفی هست ،در برنامه ریزی تون از ابتدا روی گرایش خاصی تمرکزکردین یا در ادامه و کم کم به یک گرایش متمرکز شدین.مثلا" تخصصی ها را در ماههای آخر خوندین؟ یعنی مثلا" از نیمه برنامه مطالعاتی تمرکز کردین روی گرایش معماری یا نرم افزار؟
بله من اول می خواستم کلا مدیریت نخونم و برای امنیت و شبکه خونده بودم. بعد یکی منبع اصول مدیریت رضاییان رو بهم معرفی کرد که دیدم خوب و کم حجمه، نزدیک کنکور از روش یه دور روخونی کردم و چهار پنج تا از آزمونای مدیریت پرچ رو هم زدم و توضیح تشریحیش رو خوندم.

مانشت ۲۵ : آیا سرعت شما در حین مدت برنامه ریزی کند و یا تند هم شد؟ چه زمانهایی کند شدید و چه چیزایی انگیزه مجدد برای سرعت گرفتن بهتون میداد.پیش اومد که خسته بشید یا احساس یاس و نومیدی داشته باشید.
یه سری انگیزه های خاصی داشتم که نمی تونم بگم Smile) بله احساس خستگی و ناامیدی که هست بالاخره، زمانایی که خسته می شدم بیشتر به کارای دانشگاه می رسیدم تا کنکور.

مانشت ۲۶ : از کلاس کنکور هم استفاده کردین؟ کدام درسها؟ بنظرتون رفتن به کلاس کنکور لازم بود یابعدا" باین نتیجه نرسیدین که اگه خودتون وقت رفتن و برگشتن و نشستن سر کلاس را صرف مطالعه میکردین بهتر بود؟
نه کلاس کنکور نرفتم.

مانشت ۲۷ : آیا کنکور آزمایشی هم شرکت کردین؟ کدام موسسه؟همه را شرکت کردین یا بعضی هاش را؟ بنظرتون چقدر در تصحیح مسیر مطالعاتی یا پایبند کردنتون به روندزمانی مطالعه تاثیر داشت؟چقدر در موفقیت تون موثر بود؟

بله، راستش چون همیشه از برنامه ش عقب بودم باعث می شد پنج شنبه ها که کلاس دانشگاه نداشتم خوب درس بخونم.

مانشت ۲۸ : تو برنامه شما جمع بندی هم بود و اگه بوداز کی وارد این دوران شدید ؟ منظورم اینه که از زمان مشخصی یا بعد از خوندن منابع معینی. یعنی مثلا" تو برنامه تون گفته بودین از اول بهمن هر چی خوندم دیگه کافیه و بعد از این تاریخ میرم سراغ جمع بندی. یا اینکه مثلا" طبق برنامه شما وقتی کتاب سیستم عامل استالینگز و پارسه را خوندید و مسلط شدین رفتید سراغ جمعبندی.یعنی جمعبندی برای همه درسها یک موقع شروع شد یا خیر. میشه توضیح بدین.
جمع بندی و مرور خلاصه هام فکر کنم همون اولای بهمن بود و برای همه درسا با هم شروع کردم.

مانشت ۲۹ : برگردیم به روز قبل از کنکور. بنظر شما به چقدر آمادگی مورد انتظار رسیده بودید. مثلا" یه ورزشکار قبل از یه مسابقه مهم خودش میگه من هشتاد درصد آمادگی را در خودم حس میکنم. شما چند درصد این آمادگی را حس میکردید؟ معیارتون چی بود برای این درصدآمادگی:کنکورای آزمایشی ، سوالات کنکور سال قبل یا تسلط به منابع؟
زمان اولیه کنکور خیلی آمادگی حس می کردم تو خودم، چون کنکورای ۹۱ و ۹۲ رو خیلی خوب زده بودم. ولی این یه هفته عقب افتادنه باعث شد مجبور شم کنکورای ۱۰۰% پارسه و مدرسان سال قبل رو بزنم و خیلی خوشایند نبود.

مانشت ۳۰ : آیا روز قبل کنکور این حس را داشتید که در یه درس مثلا" میتونید صد درصد جواب بدین و در یه درس باید به سی درصد قانع باشید یا اصلا" همچین فکرایی نکردین؟
بله تقریبا مشخص بود برام که هر کدوم از درسا رو چقد میزنم و این رو از روی کنکورای آزمایشی و سالای قبل فهمیده بودم ولی این به معنای قناعت به اون درصد خاص نبود! چون اصلا قابل پیش بینی نیس که چند درصد میزنی. تلاشم سر درسای مختلف (به جز گسسته) برابر بود.

مانشت ۳۱ : سر جلسه کنکور چی؟ شد نومید بشید و یه لحظه حس کنید نمیشه و به هم بریزید ؟
کنکور راحت بود و من یه همچین حسی نداشتم. فقط داشتم حرص می خوردم که چرا این طوری سوال دادن و حالا اختلاف سطح ها مشخص نمی شه :دی

مانشت ۳۲ : آیا ترتیب و زمانبندی جوابگویی به درسها را قبل کنکور تمرین کرده بودید؟ مثلا" درس خاصی را اول جواب بدین و بعد درس دیگری را . منظورم ترتیبی غیر از ترتیب موجود در دفترچه است.اگه اینطوری بوده میشه توضیح بدین.
اول از سوالای زبان و گسسته می گذشتم، بعد اگه وقت داشتم گسسته رو نگاه می کردم و در صورت امکان می زدم، آخر سر هم زبان. مدت زمانی که باید رو هر کدوم از درسا وقت می ذاشتم دیگه تا سر کنکور مشخص شده بود و طبق اون پیش می رفتم.

مانشت ۳۳ : وقتی یه سوال را در کنکور میخوندین انتظار داشتید قبلا" مشابهش را دیده باشید یا نه به جنگ سوال میرفتید؟
به جنگ سوال می رفتم Smile)

مانشت ۳۴ : وقت هم کم آوردین یا هر چی بلد بودین را نوشتید و اگه وقت زیاد هم میشد برای شما چندان موثر نبود؟
بله تو بعضی درسا اگه وقت کم میاوردم از خیر سوال می گذشتم.

مانشت ۳۵ : آیا جوابهاتون رااز جلسه بیرون آوردین که بعد کنکور مقایسه کنید؟ اگه اینکار را کردین چقدر درصدهاتون که با کلید اولیه سازمان سنجش محاسبه کردین باآنچه در کارنامه تون اومد تفاوت و یا مشابهت داشت؟آیا تخمین شما از رتبه تون با آنچه بعد از اعلام نتایج دیدین نزدیک بود.
بیرون نیاوردم ولی یادم بود که چی زدم و به محض این که دفترچه ها اومد، رفتم وارد کردم که یادم نره، بله مشابه بود.

مانشت ۳۶ : بنظرتون هر کدام از موارد زیر چند درصد در موفقیت شما نقش داشت؟
پایه تحصیلی ، دانشگاه کارشناسی، برنامه ریز برای کنکور، کلاس کنکور، کنکور آزمایشی،شرایط سر کنکور، شرایط مطالعه و زندگی (مثل شرایط خانه و...)،سایر عوامل
پایه تحصیلی و دانشگاه کارشناسی ۳۰%
برنامه ریزی ۴۰%
کنکور آزمایشی ۱۰%
شرایط مطالعه ۱۰%
شرایط سر کنکور ۱۰%

مانشت ۳۷ : حالا که تا اینجا اومدین ، میخواین چیکاره بشید؟ هدفهاتون برای آینده را اگه دوست دارید بگید.
آدمایی که تا اینجا میان باید researcher یا استاد دانشگاه بشن دیگه قاعدتا.

مانشت ۳۸ : چقدر توکل بخدا و عبادت در طی این مسیر و رسیدن بهدف بهتون کمک کرده است.
توکل تو روحیه آدم خیلی تاثیر میذاره.

مانشت ۳۹ : کسی یا کسانی هستند که در موفقیت شما نقش شاخصی داشته باشه و یا شما موفقیت تون را مرهون او بدونید.
بله هستند :دی

مانشت ۴۰ : ایا درسی هست که بنظرتون باید با روش دیگری میخوندید یا بیشتر میخوندید یا از منابع دیگری میخوندید ویا حذف نمیکردین و در اینصورت میشد نتیجه بهتری گرفت.
خیر.

مانشت ۴۱ : چگونه و بر چه اساسی انتخاب رشته میکنید ؟ کدام دانشگاه را برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد ترجیح میدید؟ (اگر مایلید دلیل آن را هم بنویسید)
احتمال میدید در کدام دانشگاه قبول شوید؟
والا هنوز نمی دونم که دانشگاه خودم بمونم یا برم شریف. وقتی آدم ندونه تو چه فیلد ریسرچی علاقمندتره ، انتخاب خیلی سخت میشه.

مانشت ۴۲ : توصیه خاصی برای داوطلبین زیادی که این مصاحبه را میخونن دارید.
نه دیگه. ایشالا همشون موفق و خوشحال باشن Smile

مانشت ۴۳ : بنظرتون سوالی هست که باید میپرسیدم و نپرسیدم.؟ جواب شما به این سوال چی هست؟
چیزی به ذهنم نمیرسه

مانشت ۴۴ : و آخرین سوال نظرتون در مورد مانشت ، انتظاراتتون از مانشت ؟
تا این جا خیلی خوب بوده و من راضی بودم ازش و از همه سال قبلیا که اومدن و تجربیاتشونو گذاشتن اینجا هم تشکر میکنم. فقط فکر کنم یکم خوبه که قابلیت جستجوی پیشرفته تر و بهتری داشته باشه.
۲۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: احسان مومنی , mostafa122 , مهرانگیز , nlp@2015 , neda_Network , iammiti , javad94 , sadafak7 , S - Is , sorlin , abji22 , ریحان , shamim_s , Jooybari , RMO , آرمانا , SaMiRa.e , virtual girl , n268 , nazi takpar , mahniya , zahra_ce87 , hnarghani , chaka , iatii2 , mrdkmrdk , Amoojan , Samaneh1991 , anonetumer , mahyamk , tayebe68 , sand , kingmax , fateme_asra , Morris , feryal94 , foru , happy07 , faezehtt , sahar salehi , رتبه۱سال۹۴ , alika , nina69 , saba_1984 , sorenamusic , tabassomesayna , Happiness.72 , sh.n , بنفشه , haveking , MisTeR
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۰۴ ب.ظ، توسط javad94.)
RE: مصاحبه با رتبه ۴ گرایش تجارت و ۹ گرایش شبکه
سلام

بازم به شما تبریک میگم و ایشاالله در تمامی مراحل زندگیتون موفق و سربلند باشید.

ممنونم هم بابت مصاحبتون و هم بابت وبلاگتون که خیلی خیلی قشنگ اومدین و همه چی رو قشنگ و سازماندهی شده توضیح دادین .

ایشاالله همیشه شاد و موفق باشید. Smile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان , infinity31 , happy07
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۲۸ ب.ظ
یه سری انگیزه های خاصی داشتم که نمی تونم بگم Smile)

بله هستند :دی

................................................................................​.....................................................

خب بگو دیگه .............

آنچه که دیگران درباره شما فکر می کنند اهمیتی ندارد.
۰
۱
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۵۰ ب.ظ
تبریک میگم دانشگاه کارشناسی خیلی تاثیرداره

به مصلحتم نبود
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: infinity31
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۳۷ ب.ظ
با سلام به همگی
دوستان کسی کتاب شبکه کراس رو به صورت pdf نداره ؟
( ترجمه منظورمه)
دیگه توان خرید کتاب ندارم .....لطفا اگه کسی داره بگه!!!!!!
۰
۰
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۵۵ ب.ظ
بسیار تبریک می گم همشهری ! مبارکت باشه ، رتبه ات نوش جونت ! و ممنون از راهنماییهات !
۰
۰
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۳۴ ب.ظ
فوق العادست Smile
تبریک میگم Smile همیشه موفق و موید باشید Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۳۳ ب.ظ
تبریک می گم،می شه لطفا بگید که معدل موثرتون در کنکور چند بود؟
۰
۰
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۲۰ ق.ظ، توسط infinity31.)
یه سری از بچه ها جزوه ی شبکه خوانساری رو می خواستن، عکس گرفتم و اینجا گذاشتم. امیدوارم بتونید استفاده کنید:

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , javad94 , احسان مومنی , sara901
ارسال: #۱۰
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۵۴ ق.ظ
فکر میکنم دانشگاه دوران کارشناسی ات هم خیلی تاثیر گذار بوده البته ...

بهت تبریک میگم و آرزوی موفقیت میکنم برات HeartHeart
راستی مرسی از وبلاگ خیلی خوب بود Wink

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: infinity31 , Mänu
ارسال: #۱۱
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۵۷ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۵۴ ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  فکر میکنم دانشگاه دوران کارشناسی ات هم خیلی تاثیر گذار بوده البته ...

دوست عزیز ،، من نتونستم وبلاگشون رو پیدا کنم ممنون می شم اگه لینکشون رو اینجا قرار بدید
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۰۳ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۵۷ ب.ظ)ftekhar نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۵۴ ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  فکر میکنم دانشگاه دوران کارشناسی ات هم خیلی تاثیر گذار بوده البته ...

دوست عزیز ،، من نتونستم وبلاگشون رو پیدا کنم ممنون می شم اگه لینکشون رو اینجا قرار بدید

۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ftekhar
ارسال: #۱۳
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۱۷ ب.ظ
تبریک میگم ...........Smile ا......ا........ من قبلا به وبلاگتون سر زده بودم ۲-۳ بار کار من رو شدید راه انداخت Big Grinخیلی ممنون..........

هر روز صبح که بیدار میشیم دو انتخاب داریم بخوابیم و دوباره رویا ببینیم
یا بیدار شیم رویاهامون رو به واقعیت تبدیل کنیم......Smile
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۳۰ ب.ظ
حماقت نکنی بیای شریف.
همون تهران بمون Big Grin

درضمن تبریک Wink

There is no there there.
۱
۰
ارسال: #۱۵
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۳۵ ق.ظ، توسط infinity31.)
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۰ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  حماقت نکنی بیای شریف.
همون تهران بمون Big Grin

درضمن تبریک Wink

ممنون. می شه بگید چرا؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۲۶۳ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۴۱ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۹ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۵۹۷ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۵,۹۷۷ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۲۸۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۶ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۱۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۲۹۱ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۸,۴۲۱ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close