زمان کنونی: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آیا انتخاب رشتم خوبه؟؟کمک فوری ی

ارسال: #۱۶
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۱۰ ب.ظ
خوب واس همین که نرم نداشته شاید گفتن!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۴۳ ب.ظ، توسط lord123Bahram.)
RE: آیا انتخاب رشتم خوبه؟؟کمک فوری ی
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۱۰ ب.ظ)hoda ahmadi نوشته شده توسط:  خوب واس همین که نرم نداشته شاید گفتن!

من کارشناسی نرم شیراز خوندم
اصلا راضی نبودم به نظر من نرم شیراز رو بعد از فردوسی و اصفهان و صنعتی اصفهان بزارید
به نظر من شیراز نرم افزارش از فردوسی و دانشگاه های اصفهان خیلی ضعیفتره !
۰
۰
ارسال: #۱۸
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۲۹ ق.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۰۶ ب.ظ)hoda ahmadi نوشته شده توسط:  سلام عزیزان مانشتی،من انتخاب رشته کردم لطفا انوایی که اطلاعات دقیق از دانشگاهها دارن زودتر بهم بگن این انتخاب رشتم خوبه؟اگه نه تا پایان زمانش تغییرش بدم و بگین چه تغییری؟؟رتبمم گفتم ۹۲ نرم.من خودم اهل ساریم ،بین مکان و اعتبار دانشگاه بیشتر اعتبارش و سطح تحقیقاتی و علمیش مهمه البته فضای دانشگاه هم مهمه اما چون همه جز تهران تقریبا ازم دورن از نظر مسافت فرقی نداره.
شریف
امیرکبیر
تهران
بهشتی
تربیت مدرس
علم و صنعت
اصفهان
صنعتی اصفهان
فردوسی
شیراز
صنعتی شیراز
الزهرا
قزوین
تبریز
...

دوست عزیز بهشتی رو چرا بالای علم و صنعت زدی؟
مگه علم و صنعت از نظر اعتبار علمی بالاتر نیس؟ Blush
۱
۰
ارسال: #۱۹
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۵۲ ق.ظ، توسط hoda ahmadi.)
گفتم برا خوابگاه!!

خیلیا میگن صنعتی اصفهان نرمش خوب نیست!اصلا به کل درام گیج میشم.شاید صنعتی اصفهان رو ببرم بعد شیراز!!
اصلا به نظرتون سطح فردوسی و اصفهان چطوره؟؟از نظر مقایسه ای!
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۱۸ ب.ظ
لطفا دوستانی که رتبشون نزدیک رتبه منه انتخاب رشته های خودشون رو بزارن.ممنون میشم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۲۱
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۰۶ ق.ظ، توسط zahra2012.)
میشه یک کمکم به من بکنید من تو چیدمان چند تا دانشگاه مشکل دارمHuh
به نظرتون اول الزهرا رو بزارم یا اراک که محل زندگیه خودم، البته من برای رفتن به تهرانم اصلن مشکلی ندارم، به نظرتون درسته اینا رو قبل از شیراز و فردوسی بزارم؟؟ آخه این دو شهر از من خیلی دورن فکر نمی کنم خانواده هم راضی بشن Confused
۰
۰
ارسال: #۲۲
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۱۲ ق.ظ، توسط saeed_435.)
به نظر من اصفهانو بعد از صنعتی و فردوسی بزنید منطقی تره هرچند تهران قبولید ۱۰۰در۱۰۰

فردوسی نرمش ۳ تا استاد تمام داره دکتر نقیب ،کاهانی و دکتر یغمایی
هیئت علمی قوی داره بخصوص اگه دنبال رزومه و دکترا اونور رفتنین

امضا
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , Good!
ارسال: #۲۳
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۴۷ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۰۶ ب.ظ)hoda ahmadi نوشته شده توسط:  سلام عزیزان مانشتی،من انتخاب رشته کردم لطفا انوایی که اطلاعات دقیق از دانشگاهها دارن زودتر بهم بگن این انتخاب رشتم خوبه؟اگه نه تا پایان زمانش تغییرش بدم و بگین چه تغییری؟؟رتبمم گفتم ۹۲ نرم.من خودم اهل ساریم ،بین مکان و اعتبار دانشگاه بیشتر اعتبارش و سطح تحقیقاتی و علمیش مهمه البته فضای دانشگاه هم مهمه اما چون همه جز تهران تقریبا ازم دورن از نظر مسافت فرقی نداره.
شریف
امیرکبیر
تهران
بهشتی
تربیت مدرس
علم و صنعت
اصفهان
صنعتی اصفهان
فردوسی
شیراز
صنعتی شیراز
الزهرا
قزوین
تبریز
...
بین اصفهان و صنعتی اصفهان این چیزی ک من میدونم اصفهان بهتره.........یکی اینکه دانشگاه اصفهان توی شهر هست واینکه استادای بهتری قطعا داره .... مطمین باش اصفهان بهتره......نمیدونم چرا یکی از دوستان انیجوری گفته بود که صنعتی بهتره......
در ضمن رتبه چهارده نرم از دانشگاه اصفهان هست.
دیگه اینکه از اقای تنهایی هم میتونی این مسئله رو بپرسی
و اینکه شما کارت ب اینجاها نیمرسه و تهران قبولی هدا خانم.
۰
۰
ارسال: #۲۴
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۰۸ ق.ظ
من خودم فارع التحصیل نرم افزار صنعتی اصفهانم.
همین جا اعلام می کنم که صنعتی اضفهان وضعیت کامپیوترش خصوصا نرم افزارش داغونه. چون خودم توش بودم می دونم که اصلا استاد نداره ولی خب یه ویژگی خوبی که داره اینه که اعتبارش خیلی خیلی زیاده و همه جا قبولش دارن. واسه همین خودم هم موندم.
من خودم الان ۹۰ هوش شدم و بین هوش اصفهان و هوش صنعتی اصفهان موندم که کدومش رو بالاتر بزنم.
اگه کسی می تونه کمک کنه ممنون میشم !
۱
۰
ارسال: #۲۵
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۳۵ ق.ظ
به نظرم ۶ انتخاب اولتو میاری ولی فکر کنم علم و صنعتو بزاری چهارم بهتره

گویند کریم است و گنه میبخشد @@@@@ گیرم که ببخشد ، زخجالت چه کنم؟Exclamation
۰
۰
ارسال: #۲۶
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۳۵ ق.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۰۸ ق.ظ)nilinili نوشته شده توسط:  من خودم فارع التحصیل نرم افزار صنعتی اصفهانم.
همین جا اعلام می کنم که صنعتی اضفهان وضعیت کامپیوترش خصوصا نرم افزارش داغونه. چون خودم توش بودم می دونم که اصلا استاد نداره ولی خب یه ویژگی خوبی که داره اینه که اعتبارش خیلی خیلی زیاده و همه جا قبولش دارن. واسه همین خودم هم موندم.
من خودم الان ۹۰ هوش شدم و بین هوش اصفهان و هوش صنعتی اصفهان موندم که کدومش رو بالاتر بزنم.
اگه کسی می تونه کمک کنه ممنون میشم !
شما که خودتون اصفهان هستی , به نظر من صنعتی بهتر هست
هوش صنعتی قوی تر هست گویا
تنها مشکلش اینه که خمینی شهر هست کمی فاصله داره با اصفهان
۰
۱
ارسال: #۲۷
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۵۶ ق.ظ
شریف
امیرکبیر
تهران
بهشتی
تربیت مدرس
علم و صنعت
اصفهان
صنعتی اصفهان
فردوسی
شیراز
صنعتی شیراز
الزهرا
قزوین
تبریز
...

سلام دوست عزیز
با این همه نظرای متفاوت واقعا آدم گیج میشه ولی اینو بگم دوستم سال پیش ۹۷ نرم شد و بهشتی قبول شد.پس اصلا غصه دانشگاه های خارج از تهرانو نخور.
صنعتی شیراز رو از لیستت حذف کن ، اصلا به درد نمیخوره، تبریز روبالاتر بزن خیلی دانشگاه خوبیه.فردوسی و مشهد به نظرم بهتراز اصفهان هستن، بهتره بالاتر از اونا بزنی.
در مورد اصفهان ها نظری ندارم!!!
واما تهرانا، بعد از امیرکبیر و تهران میتونم بگم تربیت مدرس بهتر از شهید بهشتیه.تو لینک پایین ما در مورد این دوتا دانشگاه بحث کردیم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بازم هرجور صلاح میدونی.ولی فک کنم تهران یا دیگه درنهایت باهمین اولویت بندی بهشتیو بیاری.خیالت تخت تخت.

پیشاپیش تبرییییییییییییییییییییییییییییک.Smile

وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاس جَمِیعاً
وهرکس انسانى را ازمرگ رهائى بخشدچنان است که گوئى همه مردم را زنده کرده است.
سوره المائدة آیه۳۲

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
ارسال: #۲۸
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۴۳ ق.ظ
مرسییی از همه دوستای گلم Smile
ایشالاا که همتون موفق باشین منم ایشالا همون تهران قبول شم .
همه دعا کنین Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۸۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۸۲ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۶۹ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۵۶۰ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  آیا تبلیغات در اینستاگرام براتون کارآمد بوده؟ کیمیا شیرازی ۰ ۱,۹۲۷ ۰۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: کیمیا شیرازی
Exclamation کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری engeneer_19 ۱۷ ۳۶,۲۲۰ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bahman.shoghi
Smile چه دروس و استادی برای کنکور ارشد خوبه؟ NersiA ۱۴ ۱۰,۹۸۰ ۰۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: NersiA
  درخواست کمک برای انتخاب شغل user123 ۱۸ ۱۰,۷۶۰ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
  کمک برای انتخاب موضوع پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری H.Mohammadi ۵ ۴,۲۴۰ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۷۳۹ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close