زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یه سوال حیاتی

ارسال:
۱۳ تیر ۱۳۹۰, ۱۰:۴۵ ق.ظ
یه سوال حیاتی
سلام

اگر یکی ترم ۷ ارشد بده و قبول شه اما سال بعدش که میخواد ثبت نام کنه چنتا واحدش از لیسانس مونده باشه دانشگاهی که قبول شده ثبت نامش نمیکنه و یکسال از عمر و زندگی و همه تلاشش بر باد میره؟

آیا نمیتونه مجوز ثبت نامش رو به ترم دوم آموزشی منتقل کنه تا بتونه اون واحد های مانده اش رو پاس کنه؟

و یا توی دانشگاهی که قبول شده ثبت نام و واحد هایی که از لیسانس مانده رو پاس کنه؟

خیلی نیازمند راهنمایی موثق هستم در این زمینه

ممنون از کسایی که راهنمایی میکنند

همیشه خراب کردن آسونتر از ساختنه
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال:
۱۴ تیر ۱۳۹۰, ۰۵:۳۱ ب.ظ
یه سوال حیاتی
بچه‌ها هیچکس اطلاعاتی توی این زمینه نداره؟

۰
۰
ارسال:
۱۴ تیر ۱۳۹۰, ۰۶:۱۳ ب.ظ
یه سوال حیاتی
من خودم با مشکلی مشابه درگیرم و تا جایی که من میدونم حتما باید تا آخر شهریور لیسانستو به هر ترتیب بگیری وگرنه ارشد پر...درخواست بده به دانشگاه کارشناسیت تا هرچی واحد داری تا آخر تابستون تحت هر عنوانی(معرفی به استاد و...)بهت بدن که خیلی جاها اینکارو میکنن،تو دانشگاه ما یکی از ورودی های ارشد امسال ۱۲ واحدش رو تابستون پاس کرده بود.

The elevator to success is out of order. You'll have to use the stairs... one  step at a time
۰
۰
ارسال:
۱۴ تیر ۱۳۹۰, ۱۱:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۳۶ ب.ظ، توسط alamdar.)
یه سوال حیاتی
چجوری؟ میشه بیشتر توضیح بدی؟

البته اولش باید صبر کنم قبول بشم بعد درخواست بدم دیگه؟

من تا اونجا که شنیدم تو دانشگاه های همه جای دنیا حتی تا یکسال بعد ثبت نام هم وقت داری مدرک قبلیتو بیاری

آخه چه وضعشه این مملکت ...همه چی برعکسه

۰
۰
ارسال:
۱۵ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۴۶ ق.ظ
یه سوال حیاتی
نه قبلش،فکر نمیکنم بعد نتایج وقت اینکارا رو داشته باشی

The elevator to success is out of order. You'll have to use the stairs... one  step at a time
۰
۰
ارسال:
۱۵ تیر ۱۳۹۰, ۱۰:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۰۲ ق.ظ، توسط Fardad-A.)
یه سوال حیاتی
علاوه بر اینکه باید حتما" تا آخر شهریور دروست رو تمام کنی و فارغ بشید باید توجه کنید که اگه این کار انجام نشه و در ارشد بصورت روزانه قبول بشید نمیتونیددر ارشد ثبت نام کنید و علاوه بر این از شرکت در آزمون ارشد آینده هم محروم میشید.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
ارسال:
۱۵ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ، توسط alamdar.)
یه سوال حیاتی
بچه‌ها برای گرفتن مدرک کارشناسی پیوسته سخت افزار دولتی دقیقا چند واحد باید گذرونده بشه؟ (حداقل)

برای همه دانشگاه‌ها یکجوره یا فرق میکنه؟
آخه قبلش برم به دانشگاه بگم اینهمه واحد بده من فارغ شم که قبول نمیکنه ...میگه ۱ ترم دیگه در خدمتت هستیم Big Grin

باز اگر قبول بشضم میرم داد و بیداد راه میندازم بالاخره یک خاکی به سرش میکنم

واقعا چرا توی ایران قوانین اینقدر مسخره است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من بدبخت دو ترم رو حذف پزشکی کردم و دروس ترم تابستونی هم که همشو همون ترم های اول پاس کردم

همشم دارم ۲۰ تایی برمیدارم و سعی میکنم معدلو برسونم بالای ۱۷ که لامصب همش تو ۱۶/۵ گیر کردم(هر ترم یه استاد احمق یه نمره ۱۲ میده گند میزنه به بقیه ۱۸-۱۷‌ها Big Grin )

حالا به فرض امسالم واقعا قصد دارم بخونم ارشد قبول شم ...آخه چه گناهی کردم به خاطر چند واحدم که میمونه باید یکساااااااال الاف باشم

این فکر داره مثل خوره میخوره مغزمو

۰
۰

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close