زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتیجه نهایی پیگیری اصلاحیه IT شریف

ارسال: #۳۳۱
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۱۷ ب.ظ
RE: نتیجه نهایی پیگیری اصلاحیه IT شریف
(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۵ ب.ظ)reza777gh نوشته شده توسط:  اگه انتخاب رشته نکرده بودم که انقد باآرامش نمیگفتم! مثل ذرت روی آتیش میشدم!
میخوام دو تا رشته رو حذف کنم....که البته احتمال قبولیم یک درصد هم نیستBig Grin آموزش محور شریف!
تواز دیشب تا حالا هنوز این مشکل رو داری؟! Big Grin

[تصویر:  balloons.gif]
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۳۲
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۸ ب.ظ، توسط reza777gh.)
(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۷ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۵ ب.ظ)reza777gh نوشته شده توسط:  اگه انتخاب رشته نکرده بودم که انقد باآرامش نمیگفتم! مثل ذرت روی آتیش میشدم!
میخوام دو تا رشته رو حذف کنم....که البته احتمال قبولیم یک درصد هم نیستBig Grin آموزش محور شریف!
تواز دیشب تا حالا هنوز این مشکل رو داری؟! Big Grin

آرهBig Grin
هی دوساعت میخوابم بعد بیدار میشم میبینم هنوز انتخاب رشته بازه و امتحان میکنم میبینم نمیشه! دوباره میخوابمBig GrinBig Grin

راستی! میگم امروز ۵ شنبس و همه ادارات تعطیلن درسته؟!
پس نباید منتظر اتفاق خاصی باشیم!! Sad
انتخاب رشته هم که هنوز بازه یعنی کسی نیومده سر کار که دوشاخشو از برق بکشهBig Grin

به مردم بگویید امام زمانشان دوستشان داردHeart
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , Amoojan , zahra2012 , ka arman
ارسال: #۳۳۳
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۳۰ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۵ ب.ظ)reza777gh نوشته شده توسط:  راستی! میگم امروز ۵ شنبس و همه ادارات تعطیلن درسته؟!
پس نباید منتظر اتفاق خاصی باشیم!! Sad
انتخاب رشته هم که هنوز بازه یعنی کسی نیومده سر کار که دوشاخشو از برق بکشهBig Grin

اون اصلاحیه کذایی ساعت ۱۱ شب اومد، اون موقع هم ادارات باز نبود!

هیچگاه اجازه ندهید احساس ناامیدی باعث شود در نهایت به کمتر از آنچه که لیاقتتان است رضایت دهید...
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , Amoojan , س.غ
ارسال: #۳۳۴
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۳۶ ب.ظ
دوستان دیگه از حال و هوای انتخاب رشته بیاید بیرونBig Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۳۳۵
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۳۷ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۰ ب.ظ)sadafak7 نوشته شده توسط:  اون اصلاحیه کذایی ساعت ۱۱ شب اومد، اون موقع هم ادارات باز نبود!

خب این هم نکتی ایه Cool
آخه این جوری آدم -خدای نکرده بیخودی-امیدوار میشه !
فک کنم اون شب خونشون بوده بیکار بوده ولی الآن یحتمل رفته شمال و بیخیال اداره شدهBig Grin

۱
۰
ارسال: #۳۳۶
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۳۸ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۵ ب.ظ)reza777gh نوشته شده توسط:  مثل ذرت روی آتیش میشدم
Big GrinBig GrinBig Grin بالاخره چی زدین ؟؟
۰
۰
ارسال: #۳۳۷
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۳۹ ب.ظ
دوستان میدونید کلاسای بوعلی همدان وو سمنان و کاشان چه روزاییه؟
۰
۰
ارسال: #۳۳۸
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۰۴ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۸ ب.ظ)zahra2012 نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۵ ب.ظ)reza777gh نوشته شده توسط:  مثل ذرت روی آتیش میشدم
Big GrinBig GrinBig Grin بالاخره چی زدین ؟؟

من معمولا کارام عجیب غریبه! Sleepy ازجمله انتخاب رشتم!

۲۱۱۸۷ || دانشگاه صنعتی امیرکبیر-تھران || مجموعه مھندسی فناوری اطلاعات || مھندسی فناوری اطلاعات -امنیت اطلاعات || روزانه - ۱
۲۱۱۹۰ || دانشگاه صنعتی امیرکبیر-تھران || مجموعه مھندسی فناوری اطلاعات || مھندسی فناوری اطلاعات -امنیت اطلاعات || نوبت دوم - ۲
حذف ! ۲۱۲۰۵ || دانشگاه صنعتی شریف -تھران || مجموعه مھندسی فناوری اطلاعات || مھندسی فناوری اطلاعات -شبکه ھای کامپیوتری || روزانه - ۳
۲۱۲۰۲ || دانشگاه صنعتی امیرکبیر-تھران || مجموعه مھندسی فناوری اطلاعات || مھندسی فناوری اطلاعات -شبکه ھای کامپیوتری || روزانه - ۴
حذف ! ۲۱۲۰۶ || دانشگاه صنعتی شریف -تھران || مجموعه مھندسی فناوری اطلاعات || مھندسی فناوری اطلاعات -شبکه ھای کامپیوتری || روزانه - ۵
|| آموزش محور
حذف ! ۲۱۲۱۶ || دانشگاه صنعتی شریف -تھران || مجموعه مھندسی فناوری اطلاعات || مھندسی فناوری اطلاعات -شبکه ھای کامپیوتری || نوبت دوم - ۶
۲۱۲۱۲ || دانشگاه صنعتی امیرکبیر-تھران || مجموعه مھندسی فناوری اطلاعات || مھندسی فناوری اطلاعات -شبکه ھای کامپیوتری || نوبت - ۷
دوم
حذف ! ۲۱۲۱۷ || دانشگاه صنعتی شریف -تھران || مجموعه مھندسی فناوری اطلاعات || مھندسی فناوری اطلاعات -شبکه ھای کامپیوتری || نوبت دوم - ۸
|| آموزش محور
۲۱۳۳۱ || دانشگاه صنعتی امیرکبیر-تھران || مجموعه مھندسی کامپیوتر || مھندسی کامپیوتر-ھوش مصنوعی ورباتیک || روزانه - ۹
۲۱۳۲۱ || دانشگاه تھران || مجموعه مھندسی کامپیوتر || مھندسی کامپیوتر-ھوش مصنوعی ورباتیک || روزانه || گرایش رباتیک - ۱۰
۲۱۴۰۰ || دانشگاه صنعتی شریف -تھران || مجموعه مھندسی کامپیوتر || مھندسی کامپیوتر-نرم افزار || روزانه - ۱۱
۲۱۴۰۱ || دانشگاه صنعتی شریف -تھران || مجموعه مھندسی کامپیوتر || مھندسی کامپیوتر-نرم افزار || روزانه || آموزش محور - ۱۲
۲۱۳۹۹ || دانشگاه صنعتی امیرکبیر-تھران || مجموعه مھندسی کامپیوتر || مھندسی کامپیوتر-نرم افزار || روزانه - ۱۳
۲۱۳۹۲ || دانشگاه تھران || مجموعه مھندسی کامپیوتر || مھندسی کامپیوتر-نرم افزار || روزانه - ۱۴
۲۱۳۵۵ || دانشگاه صنعتی امیرکبیر-تھران || مجموعه مھندسی کامپیوتر || مھندسی کامپیوتر-ھوش مصنوعی ورباتیک || نوبت دوم - ۱۵
۲۱۳۴۷ || دانشگاه تھران || مجموعه مھندسی کامپیوتر || مھندسی کامپیوتر-ھوش مصنوعی ورباتیک || نوبت دوم || گرایش رباتیک - ۱۶
۲۱۴۲۲ || دانشگاه صنعتی شریف -تھران || مجموعه مھندسی کامپیوتر || مھندسی کامپیوتر-نرم افزار || نوبت دوم - ۱۷
۲۱۴۲۳ || دانشگاه صنعتی شریف -تھران || مجموعه مھندسی کامپیوتر || مھندسی کامپیوتر-نرم افزار || نوبت دوم || آموزش محور - ۱۸
۲۱۴۱۶ || دانشگاه تھران || مجموعه مھندسی کامپیوتر || مھندسی کامپیوتر-نرم افزار || نوبت دوم - ۱۹
۲۱۴۲۱ || دانشگاه صنعتی امیرکبیر-تھران || مجموعه مھندسی کامپیوتر || مھندسی کامپیوتر-نرم افزار || نوبت دوم - ۲۰
۲۱۱۸۴ || دانشگاه تربیت مدرس || مجموعه مھندسی فناوری اطلاعات || مھندسی فناوری اطلاعات -امنیت اطلاعات || روزانه - ۲۱
۲۱۲۰۸ || دانشگاه علم وصنعت ایران -تھران || مجموعه مھندسی فناوری اطلاعات || مھندسی فناوری اطلاعات -شبکه ھای کامپیوتری || - ۲۲
روزانه
۲۱۳۹۱ || دانشگاه تربیت مدرس || مجموعه مھندسی کامپیوتر || مھندسی کامپیوتر-نرم افزار || روزانه - ۲۳
۲۱۳۹۶ || دانشگاه شھیدبھشتی -تھران || مجموعه مھندسی کامپیوتر || مھندسی کامپیوتر-نرم افزار || روزانه - ۲۴
۲۱۴۰۳ || دانشگاه علم وصنعت ایران -تھران || مجموعه مھندسی کامپیوتر || مھندسی کامپیوتر-نرم افزار || روزانه - ۲۵
۲۱۲۰۳ || دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی -تھران || مجموعه مھندسی فناوری اطلاعات || مھندسی فناوری اطلاعات -شبکه ھای - ۲۶
کامپیوتری || روزانه
۲۱۳۲۷ || دانشگاه شھیدبھشتی -تھران || مجموعه مھندسی کامپیوتر || مھندسی کامپیوتر-ھوش مصنوعی ورباتیک || روزانه - ۲۷

دیگه مطمئنا تا اینجاشو قبولم Cool بقیشو میزنم تا آیندگان از کارنامه نهاییم استفاده کنن ! البته ۹۰ تارو زدم ولی دیگه خیلی شلوغ میشه

۲۱۳۳۴ || دانشگاه صنعتی شریف -تھران || مجموعه مھندسی کامپیوتر || مھندسی کامپیوتر-ھوش مصنوعی ورباتیک || روزانه - ۲۸
۲۱۳۳۵ || دانشگاه صنعتی شریف -تھران || مجموعه مھندسی کامپیوتر || مھندسی کامپیوتر-ھوش مصنوعی ورباتیک || روزانه || آموزش - ۲۹
محور
۲۱۳۳۳ || دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی -تھران || مجموعه مھندسی کامپیوتر || مھندسی کامپیوتر-ھوش مصنوعی ورباتیک || - ۳۰
روزانه
۲۱۳۳۷ || دانشگاه علم وصنعت ایران -تھران || مجموعه مھندسی کامپیوتر || مھندسی کامپیوتر-ھوش مصنوعی ورباتیک || روزانه - ۳۱
۲۱۲۸۸ || دانشگاه صنعتی شریف -تھران || مجموعه مھندسی کامپیوتر || مھندسی کامپیوتر-معماری کامپیوتری || روزانه - ۳۲
۲۱۲۸۹ || دانشگاه صنعتی شریف -تھران || مجموعه مھندسی کامپیوتر || مھندسی کامپیوتر-معماری کامپیوتری || روزانه || آموزش محور - ۳۳
۲۱۲۸۴ || دانشگاه صنعتی امیرکبیر-تھران || مجموعه مھندسی کامپیوتر || مھندسی کامپیوتر-معماری کامپیوتری || روزانه - ۳۴
۲۱۲۷۶ || دانشگاه تھران || مجموعه مھندسی کامپیوتر || مھندسی کامپیوتر-معماری کامپیوتری || روزانه - ۳۵
۲۱۱۸۳ || دانشگاه اصفھان || مجموعه مھندسی فناوری اطلاعات || مھندسی فناوری اطلاعات -امنیت اطلاعات || روزانه - ۳۶
۲۱۱۹۹ || دانشگاه اصفھان || مجموعه مھندسی فناوری اطلاعات || مھندسی فناوری اطلاعات -شبکه ھای کامپیوتری || روزانه - ۳۷
۲۱۲۱۳ || دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی -تھران || مجموعه مھندسی فناوری اطلاعات || مھندسی فناوری اطلاعات -شبکه ھای - ۳۸
کامپیوتری || نوبت دوم
۲۱۲۱۴ || دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی -تھران || مجموعه مھندسی فناوری اطلاعات || مھندسی فناوری اطلاعات -شبکه ھای - ۳۹
کامپیوتری || نوبت دوم || آموزش محور
۲۱۳۹۸ || دانشگاه صنعتی اصفھان || مجموعه مھندسی کامپیوتر || مھندسی کامپیوتر-نرم افزار || روزانه - ۴۰
۲۱۳۸۵ || دانشگاه اصفھان || مجموعه مھندسی کامپیوتر || مھندسی کامپیوتر-نرم افزار || روزانه - ۴۱
۲۱۱۸۶ || دانشگاه شیراز || مجموعه مھندسی فناوری اطلاعات || مھندسی فناوری اطلاعات -امنیت اطلاعات || روزانه - ۴۲

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl
ارسال: #۳۳۹
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۱۰ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ)reza777gh نوشته شده توسط:  من معمولا کارام عجیب غریبه! Sleepy ازجمله انتخاب رشتم!

۲۱۳۳۱ || دانشگاه صنعتی امیرکبیر-تھران || مجموعه مھندسی کامپیوتر || مھندسی کامپیوتر-ھوش مصنوعی ورباتیک || روزانه - ۹
۲۱۳۲۱ || دانشگاه تھران || مجموعه مھندسی کامپیوتر || مھندسی کامپیوتر-ھوش مصنوعی ورباتیک || روزانه || گرایش رباتیک - ۱۰
۲۱۴۰۰ || دانشگاه صنعتی شریف -تھران || مجموعه مھندسی کامپیوتر || مھندسی کامپیوتر-نرم افزار || روزانه - ۱۱

۲۱۳۳۴ || دانشگاه صنعتی شریف -تھران || مجموعه مھندسی کامپیوتر || مھندسی کامپیوتر-ھوش مصنوعی ورباتیک || روزانه - ۲۸

این ترتیب اولویت دیگه البته کارش از عجیب گذشته Huh زیادی عجیبهBig GrinBig Grin

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza777gh
ارسال: #۳۴۰
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۱۶ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۱۰ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ)reza777gh نوشته شده توسط:  من معمولا کارام عجیب غریبه! Sleepy ازجمله انتخاب رشتم!

این ترتیب اولویت دیگه البته کارش از عجیب گذشته Huh زیادی عجیبهBig GrinBig Grin

BlushBlush
جالب اینه که ۴ روز فکر کردم اینطوری نشد! ۱۰ دقیقه ای که داشتم وارد میکردم به این نتایج رسیدمBig Grin
با چند تا تلفن و چند تا تاپیک مقایسه و مطالعه گرایش هیئت علمی ها و عنوان مقالات گرایش های مختلف! Cool

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07
ارسال: #۳۴۱
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۴۵ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۱۶ ب.ظ)reza777gh نوشته شده توسط:  BlushBlush
جالب اینه که ۴ روز فکر کردم اینطوری نشد! ۱۰ دقیقه ای که داشتم وارد میکردم به این نتایج رسیدمBig Grin
با چند تا تلفن و چند تا تاپیک مقایسه و مطالعه گرایش هیئت علمی ها و عنوان مقالات گرایش های مختلف! Cool

بله همیشه این ده دقیقه های اخر چه نقش ها که بازی نمی کنن، سر جلسه امتحان ها برای عوض کردن جوابهای درست به غلط، سر جلسه کنکور، حتی برای من که وقت خرید توی بازار هم ول کن نیستن، اصلا این ده دقیقه ها که فقط یه ده دقیقه ی ساده نیستن یه باند اند اسمشون ده دقیقه است ولی گاهی نیم ساعت میشن گاهی میشن دقیقه ی نودBig GrinBig Grin
حالا به دور از این حرفا این دلایلتون رو یه وقتی یه جایی مکتوب کنید حتما سالهای بعد برای بقیه مفید خواهند بود.

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza777gh
ارسال: #۳۴۲
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۰۰ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۱۶ ب.ظ)reza777gh نوشته شده توسط:  BlushBlush

:دی

من هم یک هفته فکر کردم فایل اکسل تهیه کردم از انتخاب هام.

بعد یه دفعه ساعت ۱۱ دیشب همه چی کن و فیکون شد و تو ۵ دقیقه تصمیمات جدید گرفتم

که تا حالا به این سرعت تو زندگیم تصمیم نگرفته بودم

۲
۰
ارسال: #۳۴۳
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۱۱ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۰۰ ب.ظ)shahram.nasaji نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۱۶ ب.ظ)reza777gh نوشته شده توسط:  BlushBlush

من هم یک هفته فکر کردم فایل اکسل تهیه کردم از انتخاب هام.

بعد یه دفعه ساعت ۱۱ دیشب همه چی کن و فیکون شد و تو ۵ دقیقه تصمیمات جدید گرفتم

که تا حالا به این سرعت تو زندگیم تصمیم نگرفته بودم

خیلی جالبه!منم دقیقا" این اتفاق برام افتاد!!ساعت ۱۱ شب همه انتخابام کن فیکون شد!!!
۰
۰
ارسال: #۳۴۴
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۴۸ ب.ظ
ما که مردیم از این همه امکانات و آسایش

امیدوارم جمعیت زیاد شه این همه امکانات بلا استفاده نمونه . Tongue

هر کاری که دیگران می توانند انجام دهند تو هم می توانی و هر کاری که دیگران نمی توانند انجام دهند تو باید انجام دهی !!!
" ضرب المثل ژاپنی "
۲
۰
ارسال: #۳۴۵
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۱۸ ب.ظ
به همه ی بچه هایی که رفتن خسته نباشید میگم . دم همگی گرم انصافا خیلی زحمت کشیدید.
مرسی از همه
منم رتبه آی تیم ۱۱ شده و شبکه ۱۲ . میخاستم بیام منم ولی متاسفانه نشدConfused
هنوز امید هست که درست شه .
بازم از همه ی اونایی که رفتن و اونایی که پیگیر بودن تشکر میکنم .
و معذرت که نتونستم خودم بیام.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza777gh , sadafak7

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۸۷۶ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۸۵ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۱,۸۷۱ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۵۲۲ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۹۲ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۴۴۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۹۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۵۰۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۱۹۲ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۷۷ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close