زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۲۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آیا با خواندن سیستم عامل حقیقت و پوران نیازی هست کتب مرجع خواند برای درس سیستم عامل ؟

ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۴۳ ق.ظ
آیا با خواندن سیستم عامل حقیقت و پوران نیازی هست کتب مرجع خواند برای درس سیستم عامل ؟
با عرض سلام
آیا خواندن کتب مرجع مباحث اضافه تری نسبت به این دو کتاب دارند؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۴۷ ق.ظ
RE: آیا با خواندن سیستم عامل حقیقت و پوران نیازی هست کتب مرجع خواند برای درس سیستم عامل ؟
اگر سوال های سال بعد مثل سوال های امسال باشه ، این کتابها زیاد هم هست!
اما اگر مثل چندسال اخیر به غیر از امسال باشه ، کتاب حقیقت کفایت میکنه.
راستی این رو در نظر داشته باشید که کتاب پوران خلاصه شده ی کتاب حقیقت هست. من هردو رو دارم و حقیقت رو پیشنهاد میکنم به شرط حل تمامی تست ها.
موفق باشید.

[تصویر:  balloons.gif]
ارسال:
۳۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۵۶ ق.ظ
RE: آیا با خواندن سیستم عامل حقیقت و پوران نیازی هست کتب مرجع خواند برای درس سیستم عامل ؟
(۰۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۴۷ ق.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  اگر سوال های سال بعد مثل سوال های امسال باشه ، این کتابها زیاد هم هست!
راستی این رو در نظر داشته باشید که کتاب پوران خلاصه شده ی کتاب حقیقت هست. من هردو رو دارم و حقیقت رو پیشنهاد میکنم به شرط حل تمامی تست ها.
موفق باشید.

کتاب حقیقت از همون پارسه یا پورانه یا جداست؟یکی اسم کامل و کتاب و بگه میخوام بگیرم ولی چیزی نمیدونم

singleboy0123
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۳۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۲۲ ق.ظ
(۳۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۵۶ ق.ظ)singleboy0123 نوشته شده توسط:  
(04 خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۴۷ ق.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  اگر سوال های سال بعد مثل سوال های امسال باشه ، این کتابها زیاد هم هست!
موفق باشید.

کتاب حقیقت از همون پارسه یا پورانه یا جداست؟یکی اسم کامل و کتاب و بگه میخوام بگیرم ولی چیزی نمیدونم

کتاب حقیقت برای پارسه هست
کتاب پوران پژوهش نویسندش موسوی هست
ارسال:
۳۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۵۰ ب.ظ
(۳۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۲۲ ق.ظ)ftekhar نوشته شده توسط:  کتاب حقیقت برای پارسه هست

ممنون از اینکه جواب دادی
کدومش به نظرت بهتره؟من از سیتم عامل زیاد خوشم نمیاد،یه کتابی باشه که بشه ازش خوب یاد گرفت و تستای کنکور و زد

singleboy0123
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۳۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۲۵ ب.ظ
(۳۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۵۰ ب.ظ)singleboy0123 نوشته شده توسط:  
(31 خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۲۲ ق.ظ)ftekhar نوشته شده توسط:  کتاب حقیقت برای پارسه هست

ممنون از اینکه جواب دادی
کدومش به نظرت بهتره؟من از سیتم عامل زیاد خوشم نمیاد،یه کتابی باشه که بشه ازش خوب یاد گرفت و تستای کنکور و زد

خواهش می کنم،، هر دو کتاب خیلی خوبن ولی بیشتر رتبه برتری ها حقیقت رو ترجیح می دن
ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۲۲ ق.ظ
(۰۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۴۳ ق.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  با عرض سلام

فقط حقیقت.الکی خودتونو با کتابا دیگه درگیر نکنید دوفصل اولش یکم ناجوره توکنکورم احتملش۵%سوال بیاد ازش ولی بقیه آسونن دکتر حقیقت خودشون می گفتن فصل ۳-۴-۵-۸ مهم اند .۵ فکر کنم بن بسته یا ۵ یا ۶ اونی که بن بسته.سوالای امسال که خیلی ساده بودن
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۵۸ ب.ظ
(۰۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۴۳ ق.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  با عرض سلام
هرکس سیستم عامل اقای حقیقت رو کامل بخونه میتونه صد در صد سوالات کنکور سیستم عامل رو جواب بده

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۱۶ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۶۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۶۹ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۰۵۵ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۶۵۵ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۸۲ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۵۱ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  طراحی یک سیستم عامل (از صفر) sina4everafter ۱۲ ۱۵,۷۹۲ ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: nahalmomen2007@yahoo.com
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۵۰۰ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  بهترین گرایش برای موقعیت شغلی تحلیل سیستم shahabkarimi00 ۳ ۵,۶۱۰ ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close