زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۰۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مصاحبه با رتبه ۷ علوم کامپیوتر

ارسال: #۱۶
۱۲ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۲۱ ب.ظ
RE: مصاحبه با رتبه ۷ علوم کامپیوتر
(۱۲ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۴۴ ب.ظ)mahdimyr نوشته شده توسط:  سلام.تبریک می گم.
یه سؤال کوچیک.شما از کلاس ساختمان داده و طراحی آقای یوسفی راضی بودین؟
سلام بله به شدت
قبل از این که کلاس های ایشونو برم از هر چی امگا و تتا بود فراری بودم ولی همون جلسه دوم با مطالبی که گفتند مشکلم با مرتبه زممانی حل شد و هر فصلی که می گفتن انگار برای اولین بار بود که مطالب و می شنیدم . خیلی خوب درس و توضیح می دن و با حوصله به سوالات بچه ها جواب می دن

ای آموزنده ی توانا به من علمی بیاموز که سودمند باشد و مبارک
تا از آن چراغی بسازم که راه را به من نشان دهد ودر آن راه تو را بجویم و دیگران را به سوی تو بخوانم
ای راهنمای گمراهان.
محمد مهدی رسولی
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O
ارسال: #۱۷
۰۵ تیر ۱۳۹۳, ۰۵:۵۲ ب.ظ
سلام.تبریک میگم بهتون ایشالا که همیشه موفق باشین.
یه سوال...
شما چه درسهایی رو از تابستون شروع کردین؟ مثلا درسهای ترکیبیات.ساختمان.نظریه رو از تابستون خوندین و پاییز ادامش دادین و بقیه درسهارو از پاییز شروع کردین؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemeh69
ارسال: #۱۸
۱۱ مرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۱۲ ق.ظ
سلام
خوووبین
یه سوال
توی درس جبرخطی نوشتین کتاب مدرسان شریف خوبه من سوالم اینه که نظرتون راجع به پارسه و پوران پژوهش چیه ؟ اونارو هم بررسی کرده بودین و به این نتیجه رسیدین که کتاب مدرسان بهتره؟
اگه یه توضیحی بدین ممنون میشمSmile
۰
۰
ارسال: #۱۹
۱۴ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آبان ۱۳۹۴ ۰۹:۵۴ ب.ظ، توسط fatemeh69.)
سلام
من فقط کتاب مدرسان رو دیدم
اما تا وقتی که ما واسه کنکور می خوندیم یادمه کتاب پوران هنوز چاپ نشده بود(شاید الان چاپ شده باشه)
منظورم چاپ جدیدیش به نگارش دکتر علی رضوانی است.

کتاب مدرسان خوب بود نمی تونم بگم خیلی کامل بود اما جوابگوی کنکور علوم کامپیوتر بود.
البته درس جبر خطی رو من تابستون تموم کردم اما تا هفته های آخر در حال یادگرفتن نکات جدیدش بودم چون تو تست ها خیلی نکته جدید می دیدم تست های آزمون های آزمایشی را با دید آموزشی بزنید یعنی پاسخنامه رو کاملا بررسی کنید دلیل درست و غلط بودن گزینه ها رو بررسی کنید خیلی نکات جدیدی یاد خواهید گرفت.

تا از آن چراغی بسازم که راه را به من نشان دهد ودر آن راه تو را بجویم و دیگران را به سوی تو بخوانم
ای راهنمای گمراهان.
محمد مهدی رسولی
۰
۰
ارسال: #۲۰
۱۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۳۸ ب.ظ
(۰۵ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۵۲ ب.ظ)Farzadi نوشته شده توسط:  سلام.تبریک میگم بهتون ایشالا که همیشه موفق باشین.
یه سوال...
شما چه درسهایی رو از تابستون شروع کردین؟ مثلا درسهای ترکیبیات.ساختمان.نظریه رو از تابستون خوندین و پاییز ادامش دادین و بقیه درسهارو از پاییز شروع کردین؟
سلام ممنونم
من ساختمان الگوریتم و آنالیز ریاضی و جبر خطی رو تابستون خوندم و تا هفته اول مهر تموم کردم و بعد پاییز بقیه ی درس ها +مرور درس های تابستون

ای راهنمای گمراهان.
محمد مهدی رسولی
۰
۰
ارسال: #۲۱
۱۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۴۹ ب.ظ
سلام.تبریک میگم بهتون ایشالا که همیشه موفق باشین.
یه سوال...
[/quote]
سلام ممنونم
من ساختمان الگوریتم و آنالیز ریاضی و جبر خطی رو تابستون خوندم و تا هفته اول مهر تموم کردم و بعد پاییز بقیه ی درس ها +مرور درس های تابستون
[/quote]

ببخشید آنالیز ریاضی و جبر خطی از چه کتابی خوندین؟ ترکیبیات پاییز خوندین!!! Huh
۰
۰
ارسال: #۲۲
۱۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۵۰ ب.ظ
سلام با وجود این که خیلی از حرف هایی رو که می خواستم بزنم میان صحبت های آقای masoud67 بود اما به درخواست بعضی از دوستان بعضی تجربه ها و پیشنهادهام رو این جا می ذارم
امیدورام که به دردتون بخوره

فایل‌(های) پیوست شده
تجارب.docx
اندازه فایل: ۲۲/۹۱ KB
نحوه خواندن دروس.docx
اندازه فایل: ۳۲/۱۶ KB
چند تکنیک موفقیت.docx
اندازه فایل: ۳۸/۸۱ KB

ای راهنمای گمراهان.
محمد مهدی رسولی
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: fimen , mrsh1372 , shahin_cr7 , hmd1
ارسال: #۲۳
۱۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۱۵ ب.ظ
تا مصاحبه می خونم دلم می گیره!آدم حسودی هم نیستم!!!!اما یه جوری می شم!!!!آخه یکی که پایه اش ضعیفه چطور تلقین کنه به خودش ؟یعنی تلقین تا این حد کارسازه؟زمان هم زیاد نیست که همه درسارو به این خوبی یاد بگیره و به زیر ده هم فکرکنه!!!منظورم با همه نیست با افرادی مثل خودمه ....منم سال اول که کنکور دادم می خوندم بعد قاطی می کردم!ترکیبیات او گسسته رو اونقد خوندم که فهمیدم چیه قضیه......نمی دونم شاید هم کارساز باشه ولی من نفهمیدم این مدت برا خوندن کنکور کمه یا نه !!!!!!!من یک مطلب رو متوجه نشم چه تنها باشم چه تو جمع ......مثلا درس ساختمانو !مگه می شه حل کرد سوالای این درسو؟؟؟؟مگه می شه با پایه کم به گفته های شما عمل کرد و رتبه خوب آورد؟بخدا قصد بحث کردن ندارم اما می شه اط صفر شروع کنیم و بریم شریف؟می شه ولی تو این وقت کم چطور؟ شایدم بشه نمی دونم :/

رفت
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۲۴
۱۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۴۶ ب.ظ، توسط fatemeh69.)
Pdf فایل ها:

(۱۸ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۴۹ ب.ظ)Farzadi نوشته شده توسط:  ببخشید آنالیز ریاضی و جبر خطی از چه کتابی خوندین؟ ترکیبیات پاییز خوندین!!! Huh
آنالیز ریاضی پوران جلد ۱ و ۲ (جلد دو فقط فصل های انتگرال ربمان و دنباله ها و سری ها ی تابعی تو کنکور میاد)
جبر خطی من کلاس می رفتم مهستان بیشتر از روی جزوه خودمون می خوندم اما کتاب مدرسان رو که دوره می کردم دیدم اکثر نکات جزوه مونو داره

بله ترکیبیات پاییز خوندم البته من پایه م تو این درس نسبتا خوب بود یعنی پیش دانشگاهی خیلی خوب خونده بودم چیزی از مطالب پیش دانشگاهی یادم نمونده بود و وقتی مطالب رو واسه ارشد می خوندم احساس می کردم همه چی جدیده ولی چون از قبل پیش زمینه ذهنی داشتم خدارو شکر سرعتم خوب بود و خیلی زود تونستم فصلا رو تموم کنم و به دوره برسم
بعد از کنکور ارشد که رفتم دفتر خلاصه های پیش دانشگاهیمو نیگاه انداختم دیدم نزدیک ۶۰- ۷۰% مطالب رو عینا تو پیش دانشگاهی خونده بودم ولی یادم نبوده!

(۱۸ مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۱۵ ب.ظ)نازین نوشته شده توسط:  تا مصاحبه می خونم دلم می گیره!آدم حسودی هم نیستم!!!!اما یه جوری می شم!!!!آخه یکی که پایه اش ضعیفه چطور تلقین کنه به خودش ؟یعنی تلقین تا این حد کارسازه؟زمان هم زیاد نیست که همه درسارو به این خوبی یاد بگیره و به زیر ده هم فکرکنه!!!منظورم با همه نیست با افرادی مثل خودمه ....منم سال اول که کنکور دادم می خوندم بعد قاطی می کردم!ترکیبیات او گسسته رو اونقد خوندم که فهمیدم چیه قضیه......نمی دونم شاید هم کارساز باشه ولی من نفهمیدم این مدت برا خوندن کنکور کمه یا نه !!!!!!!من یک مطلب رو متوجه نشم چه تنها باشم چه تو جمع ......مثلا درس ساختمانو !مگه می شه حل کرد سوالای این درسو؟؟؟؟مگه می شه با پایه کم به گفته های شما عمل کرد و رتبه خوب آورد؟بخدا قصد بحث کردن ندارم اما می شه اط صفر شروع کنیم و بریم شریف؟می شه ولی تو این وقت کم چطور؟ شایدم بشه نمی دونم :/

تلقین تا این حد کارساز نیست
هدف +پشتکار خیلی زیاد+ توکل تا این حد کارسازه
زمان خیلی هم کم نیست ۱۷۰ روز وقت هست این خود ماییم که تصمیم می گیریم چند ساعت از هر روز مون رو استفاده کنیم و چند ساعتشو هدر بدیم!
تا وقتی هم که فکر کنید نمی شه یه سوالی رو حل کرد مطمئنا اگر جوابی هم براش در گوشه کنار ذهنتون داشته باشید ذهنتون یه سدی می سازه که اون جواب به نظرتون نرسه پس در وهله اول باید بگید من این سوالو می تونم حل کنم تا راه ها باز بشه شما نباید ذهنتونو با دست خودتون فیلتر کنید.
سوال ها هم اگه زیادی از حد سخت باشه برای همه سخته و همه سر جلسه شرایطی مشابه شما خواهند داشت شما باید سعی تونو بکنید که بتونید سوالات نرمال رو سر جلسه پاسخ بدید. همین .

هیچ کاری نشد داره
فقط تلاش زیاد برنامه ریزی هدف و توکل به خدا می خواد
با کریمان کارها دشوار نیست....

فایل‌(های) پیوست شده
نحوه خواندن دروس.pdf
اندازه فایل: ۵۴۱/۱۱ KB
چند تکنیک موفقیت.pdf
اندازه فایل: ۴۴۳/۲۶ KB
تجارب.pdf
اندازه فایل: ۳۶۹/۰۵ KB

ای راهنمای گمراهان.
محمد مهدی رسولی
۴
۱
ارسال: #۲۵
۱۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۵۶ ب.ظ
(۱۸ مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۱۵ ب.ظ)نازین نوشته شده توسط:  تا مصاحبه می خونم دلم می گیره!آدم حسودی هم نیستم!!!!اما یه جوری می شم!!!!آخه یکی که پایه اش ضعیفه چطور تلقین کنه به خودش ؟یعنی تلقین تا این حد کارسازه؟زمان هم زیاد نیست که همه درسارو به این خوبی یاد بگیره و به زیر ده هم فکرکنه!!!منظورم با همه نیست با افرادی مثل خودمه ....منم سال اول که کنکور دادم می خوندم بعد قاطی می کردم!ترکیبیات او گسسته رو اونقد خوندم که فهمیدم چیه قضیه......نمی دونم شاید هم کارساز باشه ولی من نفهمیدم این مدت برا خوندن کنکور کمه یا نه !!!!!!!من یک مطلب رو متوجه نشم چه تنها باشم چه تو جمع ......مثلا درس ساختمانو !مگه می شه حل کرد سوالای این درسو؟؟؟؟مگه می شه با پایه کم به گفته های شما عمل کرد و رتبه خوب آورد؟بخدا قصد بحث کردن ندارم اما می شه اط صفر شروع کنیم و بریم شریف؟می شه ولی تو این وقت کم چطور؟ شایدم بشه نمی دونم :/

به نظر من میشه هر چیزی ممکنه فقط اگه بخوای و باورش داشته باشی
۰
۰
ارسال: #۲۶
۱۹ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۱۹ ب.ظ
هر کاری تلاش کنیم به ثمرمی رسه منم کاملا اعتقاد دارمSmile نمی دونم شاید هم وقت زیاده نمی دونم....من که منتظرجوابم

رفت
۰
۰
ارسال: #۲۷
۲۰ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۵۳ ب.ظ
(۱۹ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۹ ب.ظ)نازین نوشته شده توسط:  هر کاری تلاش کنیم به ثمرمی رسه منم کاملا اعتقاد دارمSmile نمی دونم شاید هم وقت زیاده نمی دونم....من که منتظرجوابم
همیشه وقت زیاده ولی هر لحظه دیره ! زیاده برای بهتر شدن یک گام جلو رفتن باید به این فکر کرد که تو لحظه ای که هستم اگه نجنبم دیر میشه و لحظه های من زیاده اگه با فکر دیر شدن خرابشون نکنم امیدوارم منظورمو رسونده باشم به این فکر کنید که چرا ماشین با دنده بالا حرکت نمی کنه ؟ اولش با دنده ۱ توی اون لحظه و با اون سرعت کی فکرشو میکنه به مقصد و سر وقت میرسه ولی با ادامه دادن و استفاده از دنده بالا که سر وقتش ممکن میشه به سرعت مورد نظر برای رسیدن میرسیم ولی اگه حرکت نکنیم و یا حرکت نکرده وایسیم و دوباره حرکت کنیم و چرخه رو تکرار کنیم علاوه بر جا موندن خسته میشیم ! کنکور ما هم یه ماشینه که باید حرکت کنه و بدون توقف به هدفش برسه!
من که رفتم گاز بدم جا نمونم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: نازین , ریحان , leo.abol
ارسال: #۲۸
۲۰ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۵۹ ب.ظ
(۲۰ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۵۳ ب.ظ)ajabgol نوشته شده توسط:  
(19 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۹ ب.ظ)نازین نوشته شده توسط:  هر کاری تلاش کنیم به ثمرمی رسه منم کاملا اعتقاد دارمSmile نمی دونم شاید هم وقت زیاده نمی دونم....من که منتظرجوابم
همیشه وقت زیاده ولی هر لحظه دیره ! زیاده برای بهتر شدن یک گام جلو رفتن باید به این فکر کرد که تو لحظه ای که هستم اگه نجنبم دیر میشه و لحظه های من زیاده اگه با فکر دیر شدن خرابشون نکنم امیدوارم منظورمو رسونده باشم به این فکر کنید که چرا ماشین با دنده بالا حرکت نمی کنه ؟ اولش با دنده ۱ توی اون لحظه و با اون سرعت کی فکرشو میکنه به مقصد و سر وقت میرسه ولی با ادامه دادن و استفاده از دنده بالا که سر وقتش ممکن میشه به سرعت مورد نظر برای رسیدن میرسیم ولی اگه حرکت نکنیم و یا حرکت نکرده وایسیم و دوباره حرکت کنیم و چرخه رو تکرار کنیم علاوه بر جا موندن خسته میشیم ! کنکور ما هم یه ماشینه که باید حرکت کنه و بدون توقف به هدفش برسه!

نام کاربریتون ربطی به اون خیابون شرق تهران داره؟ Smile همیشه اسمش برام جالب بود....

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ajabgol
ارسال: #۲۹
۲۱ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۵ ب.ظ، توسط ajabgol.)
(۲۰ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۵۹ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  
(20 مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۵۳ ب.ظ)ajabgol نوشته شده توسط:  
(19 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۹ ب.ظ)نازین نوشته شده توسط:  هر کاری تلاش کنیم به ثمرمی رسه منم کاملا اعتقاد دارمSmile نمی دونم شاید هم وقت زیاده نمی دونم....من که منتظرجوابم

نام کاربریتون ربطی به اون خیابون شرق تهران داره؟ Smile همیشه اسمش برام جالب بود....

بعضی وقتا چیزی تو ذهن ادم حک میشه که نمی خوای پاکش کنی مثل من و این نام کاربری !

ممنون خانم احمدی جالب بودن چیزایی که نوشتین واقعا استفاده کردم باعث شد چند تا از اشتباهامو پیدا کنم و این چند روزه با مشورت گرفتن و تلاش برای رفع مشکل مسیر بهتری رو پیدا کنم!
۰
۰
ارسال: #۳۰
۲۱ مرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۰۴ ب.ظ، توسط fatemeh69.)
(۱۹ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۹ ب.ظ)نازین نوشته شده توسط:  هر کاری تلاش کنیم به ثمرمی رسه منم کاملا اعتقاد دارمSmile نمی دونم شاید هم وقت زیاده نمی دونم....من که منتظرجوابم
۱۷۰ روز وقت کمی نیست ولی خب یکی تو این روزا با ۴ ساعت خوندن از خودش راضی می شه یکی تا به ۸ ساعت تو تابستون نرسه دلش آروم نمی گیره
و یه چیز دیگه اگه بار اولتونه که کنکور می دید این نگرش شما طبیعیه چون بار اول خوندن کتاب ها خیلی بیشتر طول می کشه یه دور که خوندید می بینید چقدر همه چیز رو غلتک می افته و سریع پیش می ره

(۲۱ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۰ ب.ظ)ajabgol نوشته شده توسط:  ممنون خانم احمدی جالب بودن چیزایی که نوشتین واقعا استفاده کردم باعث شد چند تا از اشتباهامو پیدا کنم و این چند روزه با مشورت گرفتن و تلاش برای رفع مشکل مسیر بهتری رو پیدا کنم!
خواهش می کنم
خدا رو شکر که به دردتون خورد

ای راهنمای گمراهان.
محمد مهدی رسولی
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۹۴ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۴۱۲ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۰۴ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۷۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۲۲ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۰۵ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۷۹ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۳۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۴۴۱ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۸,۷۸۷ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close