زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال در مورد خدمت سربازی

ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۲۲ ب.ظ، توسط phoenix021.)
سوال در مورد خدمت سربازی
سلام دوستان یک سوال دارم
من تاریخ فارغ التحصیلیم خورده ۳۱/۴/۹۲ و تا ۳۱ تیر ۹۳ مهلت دارم
سوالم این هست که من باید تا قبل از ۳۱ تیر دفترچه ام رو ارسال کنم و دیگه هر موقع شد برم خدمت مثلا توی شهریور یا اینکه تا ۳۱ تیر باید حتما اعزام شده باشم ؟

ممنون میشم اگر می دونید راهنماییم کنید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۵۸ ب.ظ
پاسخ : سوال در مورد خدمت سربازی
سلام دوست عزیز
شما باید تا قبل از تموم شدن مهلت یکساله دفترچه رو پست کنید بعدش در اولین فرصت که جای خالی باشه میرید خدمت
 سپاس‌گزاری شده توسط: phoenix021
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۴۱ ب.ظ
سوال در مورد خدمت سربازی
سلام.
روالش اینه که شما حدود ۱۰ روز قبل از پایان مهلت دفترچه رو ارسال می‌کنید. بعد از حدود یک هفته کد می‌خورید. تجربه هم میگه که کسانیکه تا اواسط مرداد دفترچه ارسال می‌کنند، کد ۲ شهریور رو میخورند.

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
 سپاس‌گزاری شده توسط: phoenix021
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۴۴ ب.ظ
سوال در مورد خدمت سربازی
ممنون از پاسختون دوستان
من اگه توی خرداد ماه دفترچه رو پست کنم به احتمال زیاد اول تیر اعزام می شم ، اما اگر توی تیر ارسال کنم چون ماه های زوج اعزام لیسانس هاست اعزامم میشه ۱ شهریور ، پس اگر توی تیرماه و قبل از اتمام مهلت دفترچه رو ارسال کنم و توی شهریور اعزام بشم مشکلی پیش نمیاد چون مهم ارسال دفترچه هست توی تاریخ تعیین شده ، درسته ؟
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۴۸ ب.ظ
سوال در مورد خدمت سربازی
(۰۹ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۴۴ ب.ظ)phoenix021 نوشته شده توسط:  ممنون از پاسختون دوستان
من اگه توی خرداد ماه دفترچه رو پست کنم به احتمال زیاد اول تیر اعزام می شم ، اما اگر توی تیر ارسال کنم چون ماه های زوج اعزام لیسانس هاست اعزامم میشه ۱ شهریور ، پس اگر توی تیرماه و قبل از اتمام مهلت دفترچه رو ارسال کنم و توی شهریور اعزام بشم مشکلی پیش نمیاد چون مهم ارسال دفترچه هست توی تاریخ تعیین شده ، درسته ؟

بله شما باید زمانی دفترچه رو ارسال کنید که غیبت نخورید وگرنه هیچ راهی برای ادامه تحصیل نیستش و باید خدمت رو کامل برید.
البته ممکنه مثلاً شخص ۲۸ خرداد ارسال کنه دیگه کد تیر نخوره و بره برای شهریور... تقریبیه دیگه بستگی به بقیه مشمولین هم داره

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
ارسال:
۱۳ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۲۷ ب.ظ
RE: سوال در مورد »عافیت تحصیلی
سلام
دوستان کسی خبر داره بعد از ایست خدمتی برای قبولی دانشگاه باز باید به همون پادگان برگشت یا اینکه فقط به همون ارگان(سپاه، ارتش...) برمیگردی؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۷۶ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  دو سوال در مورد درخت BST(درخت جستجوی دودویی) امیدوار ۳ ۵,۱۷۶ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marzi.pnh
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۱,۹۸۹ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  خدمت یا ارشد؟؟؟؟ feri1221 ۲ ۲,۳۰۶ ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ۰۶:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۹۰۷ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  تست نفوذ و میز خدمت mahsa.mahroo ۰ ۱,۷۳۶ ۰۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: mahsa.mahroo
Exclamation ارسال پرونده سربازی در تیر ماه....کمک کنید shayanww ۴ ۵,۰۶۶ ۰۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  سوال در مورد منبع و دروس آزمون استخدامی mostafa272 ۳ ۴,۴۹۳ ۰۱ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: majidnourirad10
  سوال در مورد دانشگاه آزاد قزوین, ارشد شبکه های کامپیوتری networki ۰ ۲,۴۷۰ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: networki
  سوال در مورد دانشگاه آزاد قزوین, ارشد شبکه های کامپیوتری networki ۰ ۲,۶۵۱ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: networki

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close