زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

همکاری دسته جمعی بچه های آی تی در رابطه با بازگرداندن کد آی تی شریف

ارسال: #۱۶
۰۹ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۲۲ ب.ظ، توسط sadafak7.)
RE: همکاری دسته جمعی بچه های آی تی در رابطه با بازگرداندن کد آی تی شریف
این ادغام جاهای خوب چن تا نامه‌ست:

به نام خدا

جناب آقای دکتر فرجی دانا
وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری

با سلام

احتراما به استحضار میرساند ناهماهنگی و خطای دفتر گسترش آموزش عالی و سازمان سنجش آموزش کشور موجب حذف ظرفیت دانشگاه صنعتی شریف در آخرین ساعات انتخاب رشته شده و علی‌رغم پذیرش اشتباه از سوی دفتر گسترش آموزش عالی کشور و اعلام کتبی آن به سازمان سنجش آموزش کشور پیرو نامه شماره --- مورخ --- ، سازمان سنجش نسبت به اصلاح و جبران آن اقدام ننموده است. قابل ذکر است راه حل اعلامی توسط جناب آقای دکتر خدایی ریاست محترم سازمان سنجش آموزش کشور در مصاحبه با واحد مرکزی خبر مورخ ۳/۳/۹۳ مبنی بر پذیرش دانشجویان در تکمیل ظرفیت، موجب ایجاد مشکلات جدیدی خواهد شد که از جمله این مشکلات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
۱) نظر به اینکه تکمیل ظرفیت بعد از شروع سال تحصیلی جدید انجام می‌شود، این امر موجب از دست رفتن حداقل یک ماه از سال تحصیلی برای پذیرفته شدگان نهایی در بهترین دانشگاه کشور خواهد شد.
۲) انتقال دانشجویان رتبه برتر به دانشگاه صنعتی شریف در مرحله‌ی تکمیل ظرفیت موجب ایجاد ظرفیت‌های خالی جدیدی در سایر دانشگاه‌ها می‌شود که این ظرفیت‌های خالی در مرحله‌ی تکمیل ظرفیت، توسط سایر داوطلبان قابل استفاده نخواهد بود و این هدر رفت عظیمی در سرمایه‌ی اندک پذیرش دانشجوی تحصیلات تکمیلی رشته‌ی فناوری اطلاعات خواهد بود.
برای جبران مشکلات یاد شده باید تمامی دانشگاه‌ها سلسله وار دست به پذیرش دانشجو در مرحله‌ی تکمیل ظرفیت بزنند تا کرسی‌هایی که متعاقبا از جابجایی‌های به وجود آمده خالی‌شده‌اند، پر گردند. همان‌طور که ملاحظه می‌کنید این شرایط مشابه انتخاب رشته‌ی دیگر ولی با مشکلات بیشتر و عقب افتادن یک ترمه‌ی دانشجویان است. بنابراین واضح ‌است بازگشت کدهای مربوط به رشته‌ی فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شریف در مقطع کنونی و اجازه‌ی ویرایش انتخاب رشته‌ به داوطلبان رشته‌ی فناوری اطلاعات تبعات و هزینه‌ی کمتری را به همراه خواهد داشت.
در انتها از جناب‌عالی درخواست می‌شود از سازمان سنجش و آموزش کشور بخواهید که به تشویش‌های به وجود آمده پایان داده و راه حل بهتری اتخاذ نماید تا داوطلبان با از دست دادن چند ماه از عمر خود، و دانشگاه‌ها با از دست دادن کرسی‌های خود تاوان این اشتباه را نپردازند.
با تشکر و تقدیم احترام
جمعی از داوطلبان کنکور فناوری اطلاعات
پیوست: مشخصات نویسندگان نامه، نامه ارسالی از سوی.....، اظهارات ریاست سازمان سنجش در صدا و سیما

هیچگاه اجازه ندهید احساس ناامیدی باعث شود در نهایت به کمتر از آنچه که لیاقتتان است رضایت دهید...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza19 , pooyaa , pasbag , sarah_azd
ارسال: #۱۷
۰۹ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۰۸ ب.ظ
متن ارسالی happy07 عزیز به نظرم خوبه، اما یک نکته اینکه اشتباه از طرف دفتر گسترش بوده و نه سازمان سنجش، البته در اصل اشتباه شریف بوده که در گرایش شبکه دانشجو گرفته چون اجازه نداشته!!! ولی در هر صورت دکتر حسینی، رئیس دفتر گسترش در مصاحبه گفت اشتباه از ما بوده.
فعلا همین موضوع به دکتر خدایی هم به صورت کتبی توضیح داده شده، قراره دوستان شنبه برای پیگیری تماس بگیرند، بهتره صبر کنیم تا نتیجه اون نامه هم مشخص بشه و در صورت نیاز به پاسخش ارجاع بدیم، منظورم اینه که شاید دکتر خدایی یه راه حل فضایی دیگه داد،اونوقت بتونیم تو این نامه در موردش بگیم، تا اون موقع هر چی میتونید پیشنهاد متن های جدید بدید، در آخر بهترین ها رو میزاریم کنار هم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadafak7 , pooyaa
ارسال: #۱۸
۰۹ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۹ ب.ظ، توسط happy07.)
(۰۹ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۰۸ ب.ظ)reza19 نوشته شده توسط:  شاید دکتر خدایی یه راه حل فضایی دیگه داد

فکر نمی کنم دیگه راه حل فضایی ای تری از این در کار باشه
یه نگاهی به این عکس بکنید مربوط به روزنامه خراسان دیروز (پنج شنبه) است.
حجم عکس بالاست اینجا اپلود نمیشه، لینک زیر ببینیدش:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بنا به این خبر باید متن نامه ور یه دور ویرایش کنم تا شدت حمله به سازمان سنجش بالاتر بره!!

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza19 , pooyaa , sadafak7 , reza777gh
ارسال: #۱۹
۰۹ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۲۳ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۷ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  
(09 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۰۸ ب.ظ)reza19 نوشته شده توسط:  شاید دکتر خدایی یه راه حل فضایی دیگه داد

بنا به این خبر باید متن نامه ور یه دور ویرایش کنم تا شدت حمله به سازمان سنجش بالاتر بره!!

اتفاقا من شدت حمله نامه شما رو کم کردم! Big Grin
آخه به نظرم تو نامه اداری که حمله نمیکنن! Big Grin

هیچگاه اجازه ندهید احساس ناامیدی باعث شود در نهایت به کمتر از آنچه که لیاقتتان است رضایت دهید...
۰
۰
ارسال: #۲۰
۰۹ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۷ ب.ظ، توسط happy07.)
(۰۹ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۳ ب.ظ)sadafak7 نوشته شده توسط:  
(09 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۷ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  
(09 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۰۸ ب.ظ)reza19 نوشته شده توسط:  شاید دکتر خدایی یه راه حل فضایی دیگه داد

اتفاقا من شدت حمله نامه شما رو کم کردم! Big Grin
آخه به نظرم تو نامه اداری که حمله نمیکنن! Big Grin

قصد منم حمله نبود کهBig Grin اخه مگه من جنگجو امTongueBig Grin می خواستم متن محکم باشه تا کلافگی جمع رو از کشدار شدن اوضاع پیش آمده نشون بده و یه جورایی در لفافه به خواننده القا بشه که دیگه لطفا همین جا با قدرتی که داری بحث رو تموم کن و مشکل رو حل کن و از این حرفا... ولی بازم اگه می گید متن تهاجمیه میشه یه کم لطیف ترش کردAngelBlush Big Grin

لینک زیر و پرداخت آنلاین

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadafak7
ارسال: #۲۱
۰۹ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۴۵ ب.ظ، توسط reza19.)
(۰۹ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۰ ب.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  اگر تعدادتون زیاد باشه اگر تو اتاق وزیر بشینید خوده وزیر هم که نباشه معاونش باید پاسخگو باشه

اتفاقا یه بنده خدایی تو سازمان سنجش هم همینو میگفت، فقط برای این کارها نیاز به پافشاری و صبر هست، میگفت جلوی در اصلی بشینید و بگید تا دکتر خدایی رو نبینیم نمیریم، دکتر خدایی خودش سپرده در این موارد موضوع رو به خودم ارجاع بدید.

(۰۹ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۷ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  

این تصویر هم به نظرم خوبه پیوست بشه. تصویری ندارید که سربرگ روزنامه هم مشخص باشه؟
۱
۰
ارسال: #۲۲
۰۹ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۵۹ ب.ظ
با
سلام
از همه دوستانی که دارن زحمت آماده شدن نامه رو انجام میدن صمیمانه تشکر میکنم
من حتما امضاء خواهم کرد ولی چون تو نامه نوشتن زیاد کارکشته نیستم نطری نمیدم.ببخشید!
ممنون
۰
۰
ارسال: #۲۳
۰۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۰۶ ب.ظ
سلام بچه ها ، تا نامه آماده شد فایل وردشو همینجا بذارین ، حتی اونایی که امروزم نمی تونن تهیه کنن شنبه صبح زود کاراشو انجام بدن تا تو وقت اداری روز شنبه بشه نامه ها رو فرستاد.

اصل مشکل رو تو نامه بنویسین ، اینکه تکمیل ظرفیت بدرد نمیخوره و ...

من واقعا راهم دوره ، ناراحت نشین چرا نمیشه حضوری بیام ، تهرونم یه بار بیشتر نیومدم ! Huh
ولی اگر روزی باشه که درست و حسابی قراره جمع بشم و بچه های شهرستان هم باشن ، با هر مشکلی که باشه بازم تمام سعیمو میکنم که باشم Heart

سحر اضافه کن به فهم آسمانم
۰
۰
ارسال: #۲۴
۰۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۰۷ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۴۲ ب.ظ)reza19 نوشته شده توسط:  این تصویر هم به نظرم خوبه پیوست بشه. تصویری ندارید که سربرگ روزنامه هم مشخص باشه؟

متن خبر دقیقا در انتهای صفحه چاپ شده بود، بهتره خود روزنامه رو اگه تونستید با خودتون ببرید
اینم لینک خبر روی سایت روزنامه خراسان:

البته عکس خود این صفحه که خبر توش چاپ شده توی لینک بالا هست می تونید عکس رو دانلود کنید و پی دی اف رو پرینت بگیرید که بازم البته خود روزنامه رو اگه پیدا کنید و ببرید بهتره.

لینک زیر و پرداخت آنلاین

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza19 , sadafak7
ارسال: #۲۵
۰۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۲۴ ب.ظ، توسط sadafak7.)
(۰۹ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۷ ق.ظ)sadafak7 نوشته شده توسط:  به نام خدا

جناب آقای دکتر فرجی دانا
وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری

با سلام

احتراما به استحضار میرساند ناهماهنگی و خطای دفتر گسترش آموزش عالی و سازمان سنجش آموزش کشور موجب حذف ظرفیت دانشگاه صنعتی شریف در آخرین ساعات انتخاب رشته شده و علی‌رغم پذیرش اشتباه از سوی دفتر گسترش آموزش عالی کشور و اعلام کتبی آن به سازمان سنجش آموزش کشور پیرو نامه شماره --- مورخ --- ، سازمان سنجش نسبت به اصلاح و جبران آن اقدام ننموده است. قابل ذکر است راه حل اعلامی توسط جناب آقای دکتر خدایی ریاست محترم سازمان سنجش آموزش کشور در مصاحبه با واحد مرکزی خبر مورخ ۳/۳/۹۳ مبنی بر پذیرش دانشجویان در تکمیل ظرفیت، موجب ایجاد مشکلات جدیدی خواهد شد که از جمله این مشکلات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
۱) نظر به اینکه تکمیل ظرفیت بعد از شروع سال تحصیلی جدید انجام می‌شود، این امر موجب از دست رفتن حداقل یک ماه از سال تحصیلی برای پذیرفته شدگان نهایی در بهترین دانشگاه کشور خواهد شد.
۲) انتقال دانشجویان رتبه برتر به دانشگاه صنعتی شریف در مرحله‌ی تکمیل ظرفیت موجب ایجاد ظرفیت‌های خالی جدیدی در سایر دانشگاه‌ها می‌شود که این ظرفیت‌های خالی در مرحله‌ی تکمیل ظرفیت، توسط سایر داوطلبان قابل استفاده نخواهد بود و این هدر رفت عظیمی در سرمایه‌ی اندک پذیرش دانشجوی تحصیلات تکمیلی رشته‌ی فناوری اطلاعات خواهد بود.
برای جبران مشکلات یاد شده باید تمامی دانشگاه‌ها سلسله وار دست به پذیرش دانشجو در مرحله‌ی تکمیل ظرفیت بزنند تا کرسی‌هایی که متعاقبا از جابجایی‌های به وجود آمده خالی‌شده‌اند، پر گردند. همان‌طور که ملاحظه می‌کنید این شرایط مشابه انتخاب رشته‌ی دیگر ولی با مشکلات بیشتر و عقب افتادن یک ترمه‌ی دانشجویان است. بنابراین واضح ‌است بازگشت کدهای مربوط به رشته‌ی فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شریف در مقطع کنونی و اجازه‌ی ویرایش انتخاب رشته‌ به داوطلبان رشته‌ی فناوری اطلاعات تبعات و هزینه‌ی کمتری را به همراه خواهد داشت.
در انتها از جناب‌عالی درخواست می‌شود از سازمان سنجش و آموزش کشور بخواهید که به تشویش‌های به وجود آمده پایان داده و راه حل بهتری اتخاذ نماید تا داوطلبان با از دست دادن چند ماه از عمر خود، و دانشگاه‌ها با از دست دادن کرسی‌های خود تاوان این اشتباه را نپردازند.
با تشکر و تقدیم احترام
جمعی از داوطلبان کنکور فناوری اطلاعات
پیوست: مشخصات نویسندگان نامه، نامه ارسالی از سوی.....، اظهارات ریاست سازمان سنجش در صدا و سیما

بچه ها اگه میشه نظرتونو درمورد این نامه که از ادغام نامه‌های بچه ها درست شده بدین. اگه جاییشو باید حذف کنیم یا چیزی باید اضافه کینم، بگید. بعد یکی هم اینکه به نظرتون راه حل پیشنهادی خودمون هم بدیم یا بی ادبی جساب میشه؟یعنی اینجوری برداشت میشه که ما داریم واسشون تعیین تکلیف میکنیم؟ من تو پاراگراف آخر فقط گفتم "راه حل دیگری اتخاذ نماید" نمیدونم در این حد گفتن کافیه یا نه؟

۰
۰
ارسال: #۲۶
۰۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۱۱ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۵۴ ب.ظ)sadafak7 نوشته شده توسط:  بچه ها اگه میشه نظرتونو درمورد این نامه که از ادغام نامه‌های بچه ها درست شده بدین
پاراگراف یکی مونده به آخر خیلی خوبه ! ( برای جبران ... )
به نظرم اگر بنویسید از طرف رتبه های برتر کنکور ارشد فناوری اطلاعات اهمیت بیشتری پیدا کنه ، بچه ها همه واقعا رتبه های برتر هستن و قراره تو بهترین دانشگاههای کشور حضور داشته باشن.
به نظرم بهتره به جای اینکه بنویسیم " راه حل دیگری اتخاذ نماید" یه جمله بهتر میشه نوشت
مثلا نوشت "راه حل درست را اتخاذ نمیاد" ، یا مثلا راه حل مناسب
البته این فقط نظر منه ، خواستم تو خرد جمعی شرکت کنم

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadafak7 , reza19
ارسال: #۲۷
۰۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۲۷ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۱۱ ب.ظ)gholizadeh1992 نوشته شده توسط:  
(09 خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۵۴ ب.ظ)sadafak7 نوشته شده توسط:  بچه ها اگه میشه نظرتونو درمورد این نامه که از ادغام نامه‌های بچه ها درست شده بدین
پاراگراف یکی مونده به آخر خیلی خوبه ! ( برای جبران ... )
به نظرم اگر بنویسید از طرف رتبه های برتر کنکور ارشد فناوری اطلاعات اهمیت بیشتری پیدا کنه ، بچه ها همه واقعا رتبه های برتر هستن و قراره تو بهترین دانشگاههای کشور حضور داشته باشن.
به نظرم بهتره به جای اینکه بنویسیم " راه حل دیگری اتخاذ نماید" یه جمله بهتر میشه نوشت
مثلا نوشت "راه حل درست را اتخاذ نمیاد" ، یا مثلا راه حل مناسب
البته این فقط نظر منه ، خواستم تو خرد جمعی شرکت کنم

به جای "راه حل دیگر" نوشتم "راه حل بهتر" این چطوره؟ چون فک کردم اگه بنویسیم "راه حل درست" توهین به شعور سنجش حساب شه! Big Grin

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gholizadeh1992
ارسال: #۲۸
۰۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۴۳ ب.ظ، توسط gholizadeh1992.)
(۰۹ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۲۷ ب.ظ)sadafak7 نوشته شده توسط:  به جای "راه حل دیگر" نوشتم "راه حل بهتر" این چطوره؟ چون فک کردم اگه بنویسیم "راه حل درست" توهین به شعور سنجش حساب شه
Big Grin ، آره حق با شماست ، ولا اگه داشتن خو ما این گرفتاریو نداشتیم که Big Grin

۱
۰
ارسال: #۲۹
۰۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۵۹ ب.ظ
بچه ها منم این نامه رو نوشتم شاید این هم بد نباشه و برا به اتفاق نظر رسیدن خوب باشه Confused :

بسمه تعالی
خدمت وزیر محترم علوم جناب آقای دکتر فرجی دانا
با عرض سلام و خسته نباشید احتراما به استحضار می رساند اینجانبان امضا کنندگان ذیل گروهی از دانشجویان رشته مهندسی قناوری اطلاعات که توانسته اند در آزمون کارشناسی ارشد رتبه های برتر را کسب نمایند از خدمت وزیر محترم تقاضامندند تا به درخواست آن ها رسیدگی شود.
جریان از این قرار است که در ساعات پایانی انتخاب رشته سازمان سنجش و آموزش کشور اصلاحیه ی جدیدی را در سایت سازمان قرار داده و در این اصلاحیه دفتر گسترش آموزش عالی سازمان سنجش به اشتباه، تاکید می شود به اشتباه، کد رشته IT دانشگاه صنعتی شریف را حذف می کند و از داوطلبان خواسته می شود که انتخاب رشته ی خود را ویرایش نمایند.
پس از پیگیری های گروهی از داوطلبان که شرایط ورود به دانشگاه مذکور را در آزمون کارشناسی ارشد کسب نموده اند، دفتر گسترش آموزش عالی خود را مسئول اشتباه صورت گرفته دانسته و پیرو نامه شماره----- مورخ ----- از سازمان سنجش درخواست می شود که در اصلاحیه ای جدید این کد رشته بازگردانده شود. ولی سازمان سنجش این مسئولیت را تقبل ننموده و به داوطلبان گفته می شود می توانند در زمان تکمیل ظرفیت اقدام به انتخاب این کد رشته نمایند. منتهی این امر از لحاظ منطقی شدنی نخواهد بود زیرا همان گونه که مستحضر هستید اگر داوطلبان با رتبه ی برتر بتوانند در تکمیل ظرفیت به دانشگاه صنعتی شریف راه یابند این امر باعث خالی شدن صندلی های دانشگاه های برتر دیگر نظیر دانشگاه تهران و دانشگاه صنعتی امیر کبیر خواهد شد و اگر این دانشگاه ها نیزدر تکمیل ظرفیت اقدام به پذیرش نمایند این سلسله همچنان ادامه پیدا خواهد کرد و موجب برهم ریختن کلی این رشته در مقطع کارشناسی ارشد در کلیه دانشگاه های ارائه دهنده آن خواهد شد.
همچنین شایان ذکر است که پذیرش دانشجو در تکمیل ظرفیت باعث شده که این دانشجویان یک نیمسال از تحصیل عقب افتاده و به طبع آن یک سال از ادامه تحصیل در مقطع دکتری عقب بیافتند. و با توجه به اینکه این دانشجویان از نخبگان مملکت هستد این امر موجب زیان های جبران ناپذیری خواهد شد. لذا از خدمت آن وزارت محترم عاجزانه تقاضامند است که نسبت به حل این مشکل اقدام و دستورات لازمه را به سازمان های مربوطه ابلاغ نماید.

با تشکر
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadafak7 , reza19 , tabassom93
ارسال: #۳۰
۰۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۳۸ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۵۴ ب.ظ)sadafak7 نوشته شده توسط:  بچه ها اگه میشه نظرتونو درمورد این نامه که از ادغام نامه‌های بچه ها درست شده بدین. اگه جاییشو باید حذف کنیم یا چیزی باید اضافه کینم، بگید. بعد یکی هم اینکه به نظرتون راه حل پیشنهادی خودمون هم بدیم یا بی ادبی جساب میشه؟یعنی اینجوری برداشت میشه که ما داریم واسشون تعیین تکلیف میکنیم؟ من تو پاراگراف آخر فقط گفتم "راه حل دیگری اتخاذ نماید" نمیدونم در این حد گفتن کافیه یا نه؟
مطمئنا باید پیشنهادی داده بشه، اصلا ایرادی نداره، به نظرم باید پاراگراف آخر تغییر کنه، به صورتی که دستور اقدام برای راه حل پیشنهادی رو مودبانه درخواست کنیم که به نظرم تنها راه حل مناسب امکان ویرایش برای حداقل رتبه هایی هست که ممکنه شریف قبول بشن و اطلاع رسانی از طریق پیامک یا تماس تلفنی با اونهاست.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۱۹ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۷۸ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۳۷ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۵ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  نظر در رابطه با استاد داور علیصا ۰ ۱,۴۸۸ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۶۳ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۹۰۲ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۹۹ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
Star کارگاه داستان نویسی دسته جمعی marvelous ۹ ۶,۶۱۸ ۱۲ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close