زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۴۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

همکاری دسته جمعی بچه های آی تی در رابطه با بازگرداندن کد آی تی شریف

ارسال: #۳۱
۰۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۴۷ ب.ظ
RE: همکاری دسته جمعی بچه های آی تی در رابطه با بازگرداندن کد آی تی شریف
(۰۹ خرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۳۸ ب.ظ)reza19 نوشته شده توسط:  
(09 خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۵۴ ب.ظ)sadafak7 نوشته شده توسط:  بچه ها اگه میشه نظرتونو درمورد این نامه که از ادغام نامه‌های بچه ها درست شده بدین. اگه جاییشو باید حذف کنیم یا چیزی باید اضافه کینم، بگید. بعد یکی هم اینکه به نظرتون راه حل پیشنهادی خودمون هم بدیم یا بی ادبی جساب میشه؟یعنی اینجوری برداشت میشه که ما داریم واسشون تعیین تکلیف میکنیم؟ من تو پاراگراف آخر فقط گفتم "راه حل دیگری اتخاذ نماید" نمیدونم در این حد گفتن کافیه یا نه؟
مطمئنا باید پیشنهادی داده بشه، اصلا ایرادی نداره، به نظرم باید پاراگراف آخر تغییر کنه، به صورتی که دستور اقدام برای راه حل پیشنهادی رو مودبانه درخواست کنیم که به نظرم تنها راه حل مناسب امکان ویرایش برای حداقل رتبه هایی هست که ممکنه شریف قبول بشن و اطلاع رسانی از طریق پیامک یا تماس تلفنی با اونهاست.

به نظر منم راه حل مناسب وکم هزینه همینه، ولی نمیدونم چجوری تو اون جمله بذارم که به قول شما مودبانه هم بشه؟

هیچگاه اجازه ندهید احساس ناامیدی باعث شود در نهایت به کمتر از آنچه که لیاقتتان است رضایت دهید...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۰۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۵۲ ب.ظ
همکاری دسته جمعی بچه های آی تی در رابطه با بازگرداندن کد آی تی شریف
به نظر من چند مورد خوبه که در نامه ذکر بشه: یکی اینکه گفته بشه کم شدن ۱۷نفر از ظرفیت به طور سلسله وار ضرری برای همه داوطلبان هست چه رتبه های برتر که دانشگاه شریف رو از دست دادن رتبه های یکم بالاتر شانس حضور در امیرکبیر.. چه رتبه های لب مرزی که شانس قبولیشون کم میشه به هر حال اوناهم زحمت خودشونو کشیدن نمیشه که بهشون اهمیت نداد( حالا من بلد نیستم شما با جمله بندی و لحن بهتری میتونید بنویسید یه جور که عمق فاجعه رو بفهمند نگن خب این مشکل ۴تا نخبه هست که حل میشه)

یه مورد دیگه اینکه راه حل پیشنهاد کنید در آخر نامه مثلا همون که بچه ها گفتن به رتبه های زیر پنجاه بگن شما این کد رشته ها رو اضافه کنید در انتخاب رشته یه راهی که اون ۱۷نفر از الان تعیین بشن حتی اگر از مهر سر کلاس شریف نرن سر هیچ کلاس و دانشگاهی هم نرن و بهشون قول قبولی در تکمیل ظرفیت بهمن داده شده باشه کلا راه حلی پیشنهاد کنید و نگذارید به عهده اونا
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadafak7 , it866 , reza19
ارسال: #۳۳
۰۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۰۵ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۴۷ ب.ظ)sadafak7 نوشته شده توسط:  
(09 خرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۳۸ ب.ظ)reza19 نوشته شده توسط:  
(09 خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۵۴ ب.ظ)sadafak7 نوشته شده توسط:  بچه ها اگه میشه نظرتونو درمورد این نامه که از ادغام نامه‌های بچه ها درست شده بدین. اگه جاییشو باید حذف کنیم یا چیزی باید اضافه کینم، بگید. بعد یکی هم اینکه به نظرتون راه حل پیشنهادی خودمون هم بدیم یا بی ادبی جساب میشه؟یعنی اینجوری برداشت میشه که ما داریم واسشون تعیین تکلیف میکنیم؟ من تو پاراگراف آخر فقط گفتم "راه حل دیگری اتخاذ نماید" نمیدونم در این حد گفتن کافیه یا نه؟
مطمئنا باید پیشنهادی داده بشه، اصلا ایرادی نداره، به نظرم باید پاراگراف آخر تغییر کنه، به صورتی که دستور اقدام برای راه حل پیشنهادی رو مودبانه درخواست کنیم که به نظرم تنها راه حل مناسب امکان ویرایش برای حداقل رتبه هایی هست که ممکنه شریف قبول بشن و اطلاع رسانی از طریق پیامک یا تماس تلفنی با اونهاست.

به نظر منم راه حل مناسب وکم هزینه همینه، ولی نمیدونم چجوری تو اون جمله بذارم که به قول شما مودبانه هم بشه؟

به نظر من این راه حل یکم ایراد داره و ممکنه قبول نشه . چونکه بقیه داوطلبان آی تی هم با توجه به اینکه ۱۷ نفر ظرفیت شریف حذف شده انتخاب رشته کردن و باید به اون ها هم فرصت ویرایش داده بشه اگه شریف اضافه شه !!!!!
یعنی تمدید برا کل داوطلبان آی تی باشه نه فقط ۴۰ ۵۰ نفر
۰
۰
ارسال: #۳۴
۰۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۱۵ ب.ظ، توسط sadafak7.)
نسخه‌ی اصلاح شده: (جاهایی که نسبت به دفه پیش اضافه کردم با یه رنگ دیگه نشون دادم)

به نام خدا

جناب آقای دکتر فرجی دانا
وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری

با سلام

احتراما به استحضار میرساند ناهماهنگی و خطای دفتر گسترش آموزش عالی و سازمان سنجش آموزش کشور موجب حذف ظرفیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شریف در آخرین ساعات انتخاب رشته دوره کارشناسی ارشد شده و علی‌رغم پذیرش اشتباه از سوی دفتر گسترش آموزش عالی کشور و اعلام کتبی آن به سازمان سنجش آموزش کشور پیرو نامه شماره --- مورخ --- ، سازمان سنجش نسبت به اصلاح و جبران آن اقدام ننموده است. قابل ذکر است راه حل اعلامی توسط جناب آقای دکتر خدایی ریاست محترم سازمان سنجش آموزش کشور در مصاحبه با واحد مرکزی خبر مورخ ۳/۳/۹۳ مبنی بر پذیرش دانشجویان در تکمیل ظرفیت، موجب ایجاد مشکلات جدیدی خواهد شد که از جمله این مشکلات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
۱) نظر به اینکه تکمیل ظرفیت بعد از شروع سال تحصیلی جدید انجام می‌شود، این امر موجب از دست رفتن حداقل یک ماه از سال تحصیلی برای پذیرفته شدگان نهایی در بهترین دانشگاه کشور خواهد شد.
۲) انتقال دانشجویان رتبه برتر به دانشگاه صنعتی شریف در مرحله‌ی تکمیل ظرفیت موجب ایجاد ظرفیت‌های خالی جدیدی در سایر دانشگاه‌ها می‌شود که این ظرفیت‌های خالی در مرحله‌ی تکمیل ظرفیت قابل استفاده توسط سایر داوطلبان نخواهد بود و این هدر رفت عظیمی در سرمایه‌ی اندک پذیرش دانشجوی تحصیلات تکمیلی رشته‌ی فناوری اطلاعات خواهد بود.
برای جبران مشکلات یاد شده باید تمامی دانشگاه‌ها سلسله وار دست به پذیرش دانشجو در مرحله‌ی تکمیل ظرفیت بزنند تا کرسی‌هایی که متعاقبا از جابجایی‌های به وجود آمده خالی‌شده‌اند، پر گردند. همان‌طور که ملاحظه می‌کنید این شرایط مشابه انتخاب رشته‌ی دیگر ولی با مشکلات بیشتر و عقب افتادن یک ترمه‌ی دانشجویان است. بنابراین واضح ‌است بازگشت کدهای مربوط به رشته‌ی فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شریف در مقطع کنونی و اجازه‌ی ویرایش انتخاب رشته‌ به داوطلبان رشته‌ی فناوری اطلاعات تبعات و هزینه‌ی کمتری را به همراه خواهد داشت.
در انتها از جناب‌عالی درخواست می‌شود دستور فرمایند سازمان سنجش و آموزش کشور حداقل با اطلاع رسانی از طریق پیامک یا تماس تلفنی با رتبه‌های برتر امکان ویرایش انتخاب رشته را برای آن‌ها فراهم نماید تا به تشویش‌های به وجود آمده پایان داده شود و داوطلبان با از دست دادن چند ماه از عمر خود، و دانشگاه‌ها با از دست دادن کرسی‌های خود تاوان این اشتباه را نپردازند.
با تشکر و تقدیم احترام
جمعی از داوطلبان کنکور فناوری اطلاعات
پیوست: مشخصات نویسندگان نامه، نامه ارسالی از سوی.....، اظهارات ریاست سازمان سنجش در صدا و سیما

(۰۹ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۰۵ ب.ظ)mahmoudi_2020 نوشته شده توسط:  به نظر من این راه حل یکم ایراد داره و ممکنه قبول نشه . چونکه بقیه داوطلبان آی تی هم با توجه به اینکه ۱۷ نفر ظرفیت شریف حذف شده انتخاب رشته کردن و باید به اون ها هم فرصت ویرایش داده بشه اگه شریف اضافه شه !!!!!

مثلا رتبه هزار که اگه میزد هم نمیتونس انتخاب بشه، پس برا چی به اونا بگن. من نظرم رو رتبه های زیر صد بود اونم واسه محکم کاری. ولی حواستیم اسم رتبه نیاریم گفتم رتبه های برتر، خودشون تشخیص بدن از کجا به بعد صلاحه.

هیچگاه اجازه ندهید احساس ناامیدی باعث شود در نهایت به کمتر از آنچه که لیاقتتان است رضایت دهید...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza19
ارسال: #۳۵
۰۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۳۸ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۰۶ ب.ظ)sadafak7 نوشته شده توسط:  به نظر من این راه حل یکم ایراد داره و ممکنه قبول نشه . چونکه بقیه داوطلبان آی تی هم با توجه به اینکه ۱۷ نفر ظرفیت شریف حذف شده انتخاب رشته کردن و باید به اون ها هم فرصت ویرایش داده بشه اگه شریف اضافه شه !!!!!

مثلا رتبه هزار که اگه میزد هم نمیتونس انتخاب بشه، پس برا چی به اونا بگن. من نظرم رو رتبه های زیر صد بود اونم واسه محکم کاری. ولی حواستیم اسم رتبه نیاریم گفتم رتبه های برتر، خودشون تشخیص بدن از کجا به بعد صلاحه.
[/quote]

ببین دوست من شما اینو در نظر بگیر که کسی که مثلا رتبه اش ۱۰۰ شده هر جور حساب کنه میگه اگه شریف نباشه به هیچ وجه شهر تهران قبول نمیشم . و شاید البته فقط یه فرضه که محال هم نیست . به این دلیل توو انتخاب رشته هیچکدوم از دانشگاه های تهران رو نزده باشه در صورتی که اگه شریف اضافه شه شانس قبولی تهران رو داشته باشه و بخواد که انتخاباشو عوض کنه .
البته این یه مثاله فقط . و قضیه برا بقیه هم شاید صدق کنه شاید اصلا بعضیا انتخاب رشته نکرده باشن چون فهمیدن با حذف شریف عمرا تهران قبول شن .
حرف من اینه که اینم در نظر بگیریم که بعدا نتونن به پیشنهاد ما ایراد بگیرن
۰
۰
ارسال: #۳۶
۰۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۴۴ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۳۸ ب.ظ)mahmoudi_2020 نوشته شده توسط:  ببین دوست من شما اینو در نظر بگیر که کسی که مثلا رتبه اش ۱۰۰ شده هر جور حساب کنه میگه اگه شریف نباشه به هیچ وجه شهر تهران قبول نمیشم . و شاید البته فقط یه فرضه که محال هم نیست . به این دلیل توو انتخاب رشته هیچکدوم از دانشگاه های تهران رو نزده باشه در صورتی که اگه شریف اضافه شه شانس قبولی تهران رو داشته باشه و بخواد که انتخاباشو عوض کنه .
البته این یه مثاله فقط . و قضیه برا بقیه هم شاید صدق کنه شاید اصلا بعضیا انتخاب رشته نکرده باشن چون فهمیدن با حذف شریف عمرا تهران قبول شن .

اتفاقا به این چیزی که شما گفتید فک کرده بودم، ولی بعدش فک کردم شاید تخیلی باشه و تو واقعیت کسی این کارو نکنه، برا همین به یه راه حل میانی که هم سنجش راضی باشه هم ما قانع شدم. اگه شما هم همین فکرو میکنید، پس اونو عوض میکنم.

۰
۰
ارسال: #۳۷
۰۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۰۹ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۴۴ ب.ظ)sadafak7 نوشته شده توسط:  
(09 خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۳۸ ب.ظ)mahmoudi_2020 نوشته شده توسط:  ببین دوست من شما اینو در نظر بگیر که کسی که مثلا رتبه اش ۱۰۰ شده هر جور حساب کنه میگه اگه شریف نباشه به هیچ وجه شهر تهران قبول نمیشم . و شاید البته فقط یه فرضه که محال هم نیست . به این دلیل توو انتخاب رشته هیچکدوم از دانشگاه های تهران رو نزده باشه در صورتی که اگه شریف اضافه شه شانس قبولی تهران رو داشته باشه و بخواد که انتخاباشو عوض کنه .

اتفاقا به این چیزی که شما گفتید فک کرده بودم، ولی بعدش فک کردم شاید تخیلی باشه و تو واقعیت کسی این کارو نکنه، برا همین به یه راه حل میانی که هم سنجش راضی باشه هم ما قانع شدم. اگه شما هم همین فکرو میکنید، پس اونو عوض میکنم.

دقیقا همین طوره هرچند که احتمالش خیلی کمه ولی محال نیست . و چون ما نمی خوایم حق کسی این وسط ضایع شه و فقط دنبال گرفتن حق خودمون هستیم / پس بهتره که این نکته رو هم مد نظر داشته باشیم .
یه خبر خوش هم بتون بدم که دکتر ربیعی شدیدا با تکمیل ظرفیت مخالف هستن و گفتن حتی اگه قضیه رو به روزنامه ها بکشونیم سنجش رو وادار میکنیم که انتخاب رشته رو تمدید کنه . یعنی ایشون هم با ماست . و اینکه به دوستم که با ایشون در ارتباط هست سپردم که پیگیر این جریان باشه.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadafak7
ارسال: #۳۸
۰۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۰۵ ب.ظ
من یک مقدار متن رو ویرایش کردم تا روان تر بشه، شماره نامه رو هم اضافه کردم البته مطمئن نیستم و باید دقیقتر با نامه اصلی چک بشه، بخش هایی هم که به نظرم تکراری و یا غیر ضروری بودند رو هم حذف کردم، فایل ورد هم پیوست کردم:
-----------------------------------------
به نام خدا
جناب آقای دکتر فرجی دانا
وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری
با سلام
احتراما به استحضار میرساند ناهماهنگی و اشتباهات دفتر گسترش آموزش عالی و سازمان سنجش آموزش کشور موجب حذف ظرفیت دانشگاه صنعتی شریف در رشته مهندسی فناوری اطلاعات در آخرین ساعات انتخاب رشته دوره کارشناسی ارشد شده و علی‌رغم پذیرش اشتباه از سوی دفتر گسترش آموزش عالی و اعلام کتبی آن به سازمان سنجش آموزش کشور پیرو نامه شماره ۳۳۶۲۸/۲۲/۲ مورخ ۳۰/۰۲/۹۳ ، سازمان سنجش نسبت به اصلاح و جبران آن اقدام ننموده است. قابل ذکر است راه حل اعلامی توسط جناب آقای دکتر خدایی ریاست محترم سازمان سنجش آموزش کشور در مصاحبه با واحد مرکزی خبر مورخ ۳/۳/۹۳ مبنی بر پذیرش داوطلبان در مرحله تکمیل ظرفیت، موجب ایجاد مشکلات جدیدی خواهد شد که از جمله این مشکلات می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:
۱- نظر به اینکه تکمیل ظرفیت بعد از شروع سال تحصیلی جدید صورت میپذیرد، این امر موجب از دست رفتن حداقل یک ماه از سال تحصیلی جدید برای پذیرفته شدگان نهایی در دانشگاه صنعتی شریف خواهد شد.
۲- انتقال دانشجویان رتبه برتر به دانشگاه صنعتی شریف در مرحله‌ی تکمیل ظرفیت موجب ایجاد ظرفیت‌های خالی جدیدی در سایر دانشگاه‌ها می‌شود که این ظرفیت‌های خالی قابل استفاده سایر داوطلبان نخواهد بود و این مر موجب هدر رفت عظیمی در سرمایه‌ی اندک پذیرش دانشجوی تحصیلات تکمیلی رشته‌ی مهندسی فناوری اطلاعات میگردد .
در پایان خواهشمند است نسبت به جبران اشتباه و فراهم ساختن امکان ویرایش انتخاب رشته برای داوطلبان رشته مهندسی فناوری اطلاعات و اطلاع رسانی از طریق پیامک یا تماس تلفنی دست کم برای رتبه‌های برتر دستور اقدام و مساعدت فرمایید تا به تشویش‌های به وجود آمده پایان داده شود و داوطلبان با از دست دادن چند ماه از عمر خود، و دانشگاه‌ها با از دست دادن کرسی‌های خود تاوان این اشتباه را نپردازند.

با تشکر و تقدیم احترام
جمعی از داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات
پیوست: مشخصات نویسندگان نامه، نامه ارسالی از سوی دفتر گسترش آموزش عالی به سازمان سنجش آموزش کشور و اظهارات ریاست محترم سازمان سنجش در صدا و سیما

فایل‌(های) پیوست شده
letter.docx
اندازه فایل: ۱۶/۷۱ KB
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadafak7 , it866
ارسال: #۳۹
۰۹ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۱۷ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۰۵ ب.ظ)reza19 نوشته شده توسط:  من یک مقدار متن رو ویرایش کردم تا روان تر بشه، شماره نامه رو هم اضافه کردم البته مطمئن نیستم و باید دقیقتر با نامه اصلی چک بشه، بخش هایی هم که به نظرم تکراری و یا غیر ضروری بودند رو هم حذف کردم، فایل ورد هم پیوست کردم:

این الان خیلی خوب شد. به محض اینکه از شماره نامه مطمئن شدیم نهاییش میکنم که بچه ها پرینت بگیرن. از کجا میشه مطمئن شد؟نامه دست کیه یعنی که از اون مطمئن شیم؟

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ghaderZ
ارسال: #۴۰
۰۹ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۲۳ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۰۵ ب.ظ)reza19 نوشته شده توسط:  دانشگاه‌ها می‌شود که این ظرفیت‌های خالی قابل استفاده سایر داوطلبان نخواهد بود و این مر موجب هدر رفت عظیمی در سرمایه‌ی

این امر
۰
۰
ارسال: #۴۱
۱۰ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۰۲ ق.ظ
بچه ها من نامه نهایی رو توی پُست اول تاپیک گذاشتم. فقط ما باید اول منتظر جواب نامه‌ی خدایی باشیم بعد این کارارو انجام بدیم. از دوستانی که تو نوشتن نامه کمک کردن ممنونم. فردا به محض اینکه خبری از اون نامه‌ی خدایی شد بهتون اطلاع میدیم. هنوز این نامه رو پرینت نکنید تا بگم. میترسم خدایی قبل از این کارا حرف مارو با اون نامه قبول کرده باشه(هرچند احتمالش کمه) و بی خودی شما رو تو زحمت بندازم.
ممنون از همگی

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza777gh , Afroz , sarah_azd
ارسال: #۴۲
۱۰ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۳۳ ق.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۰۲ ق.ظ)sadafak7 نوشته شده توسط:  بچه ها من نامه نهایی رو توی پُست اول تاپیک گذاشتم. فقط ما باید اول منتظر جواب نامه‌ی خدایی باشیم بعد این کارارو انجام بدیم. از دوستانی که تو نوشتن نامه کمک کردن ممنونم. فردا به محض اینکه خبری از اون نامه‌ی خدایی شد بهتون اطلاع میدیم. هنوز این نامه رو پرینت نکنید تا بگم. میترسم خدایی قبل از این کارا حرف مارو با اون نامه قبول کرده باشه(هرچند احتمالش کمه) و بی خودی شما رو تو زحمت بندازم.
ممنون از همگی

امیدوارم که جواب بده ، دکتر ربیعی هم از اون ور پیگیرن . ولی ما هم نباید بیکار بشینیم .
مرسی از همگی و مرسی از بچه های تهران که حضوری پیگیری میکنن.
۰
۰
ارسال: #۴۳
۱۰ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۳۳ ق.ظ، توسط reza777gh.)
دوستان نمی خوام سردتون کنما..... ولی مثل اینکه کلا سر کار تشریف داریم!!!!!!!Exclamation

قراره ۱۴ نفر رو برای گرایشی به نام پردازش هوشمند بگیرن!!
گویا برنامه ریزی هاشون رو انجام دادن ولی نمیخوان بگن چه خبره!

"حذف پذیرش دانشجو در "رشته it" در دانشگاه شریف
امسال دانشگاه شریف در مقطع کار‌شناسی ارشد رشته it پذیرش دانشجو ندارد.

حسین حسینی مدیر کل دفتر گسترش آموزش عالی در گفتگو با خبرنگار دانشگاهی باشگاه خبرنگاران گفت: به دلیل اینکه دانشگاه شریف طی ۴ تا ۵ سال اخیر در رشته it (پردازش هوشمند) هیچ دانشجویی را جذب نکرده است، پذیرش دانشجو در این رشته در مقطع کار‌شناسی ارشد دانشگاه شریف حذف شده است.

وی افزود: طی جلساتی که با سازمان سنجش برگزار شده، مقرر شده در تکمیل ظرفیت در رشته it (پردازش هوشمند) دانشگاه شریف تعداد ۱۴ دانشجو که مقرر شده است، جذب شوند.

حسینی در پاسخ به سوال خبرنگار باشگاه خبرنگاران مبنی بر اینکه سایر دانشگاه‌ها نیز اقدامی در جهت حذف این رشته دارند، اظهار داشت: اینطور نیست، چنانچه دانشگاه شریف نیز تنها به دلیل عدم پذیرش دانشجو طی ۴ سال اخیر این امر حذف رشته محقق شده باشد. "

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

به مردم بگویید امام زمانشان دوستشان داردHeart
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadafak7 , reza19 , Good!
ارسال: #۴۴
۱۰ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۱۱ ق.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۵۸ ق.ظ)reza777gh نوشته شده توسط:  دوستان نمی خوام سردتون کنما..... ولی مثل اینکه کلا سر کار تشریف داریم!!!!!!!Exclamation

حسین حسینی مدیر کل دفتر گسترش آموزش عالی در گفتگو با خبرنگار دانشگاهی باشگاه خبرنگاران گفت: به دلیل اینکه دانشگاه شریف طی ۴ تا ۵ سال اخیر در رشته it (پردازش هوشمند) هیچ دانشجویی را جذب نکرده است، پذیرش دانشجو در این رشته در مقطع کار‌شناسی ارشد دانشگاه شریف حذف شده است.

وی افزود: طی جلساتی که با سازمان سنجش برگزار شده، مقرر شده در تکمیل ظرفیت در رشته it (پردازش هوشمند) دانشگاه شریف تعداد ۱۴ دانشجو که مقرر شده است، جذب شوند.

حسینی در پاسخ به سوال خبرنگار باشگاه خبرنگاران مبنی بر اینکه سایر دانشگاه‌ها نیز اقدامی در جهت حذف این رشته دارند، اظهار داشت: اینطور نیست، چنانچه دانشگاه شریف نیز تنها به دلیل عدم پذیرش دانشجو طی ۴ سال اخیر این امر حذف رشته محقق شده باشد. "

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اصن مگه همچین رشته ای هم داشتیم که حالا شریف ۴ ساله نگرفته ؟! کدوم دانشگاه گرفته ؟
۱
۰
ارسال: #۴۵
۱۰ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۱۲ ق.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۵۸ ق.ظ)reza777gh نوشته شده توسط:  دوستان نمی خوام سردتون کنما..... ولی مثل اینکه کلا سر کار تشریف داریم!!!!!!!Exclamation

به نظرم باز پیگیری کنیم جواب میده. این همه سال شبکه گرفتن امسال هم روش!!!!!!!!
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza777gh

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۱۹ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۸۴ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۳۷ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۵ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  نظر در رابطه با استاد داور علیصا ۰ ۱,۴۸۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۶۳ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۹۰۵ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۹۹ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
Star کارگاه داستان نویسی دسته جمعی marvelous ۹ ۶,۶۱۸ ۱۲ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close