زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۱۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

همکاری دسته جمعی بچه های آی تی در رابطه با بازگرداندن کد آی تی شریف

ارسال: #۱۳۶
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۵۶ ب.ظ
بچه ها به نظرتون همچین درخواستی بفرستم ایرادی نداره؟؟؟؟
--------------------------------------------------------------
بسمه تعالی
مدیریت محترم سازمان سنجش
باسلام ۱۹/۳/۱۳۹۳
احتراما اینجانب ... با کدملی ... و شماره پرونده... درخواست تغییر انتخاب رشته خود و قراردادن کد رشته ۲۱۲۰۵ را در صدر انتخابات و به عنوان بالاترین رشته انتخابی ام دارم و مایلم انتخاب های دیگر بعد از این رشته جای بگیرد.
پیوست: کپی کارت ملی
با تشکر
--------------------
Smile)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۳۷
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۵۷ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۵۶ ب.ظ)dornajo0on نوشته شده توسط:  بچه ها به نظرتون همچین درخواستی بفرستم ایرادی نداره؟؟؟؟
--------------------------------------------------------------
بسمه تعالی
مدیریت محترم سازمان سنجش
باسلام ۱۹/۳/۱۳۹۳
احتراما اینجانب ... با کدملی ... و شماره پرونده... درخواست تغییر انتخاب رشته خود و قراردادن کد رشته ۲۱۲۰۵ را در صدر انتخابات و به عنوان بالاترین رشته انتخابی ام دارم و مایلم انتخاب های دیگر بعد از این رشته جای بگیرد.
پیوست: کپی کارت ملی
با تشکر
--------------------
Smile)

صدر انتخابات !!!؟؟؟ Big Grin Smile)
بنظرم بنویسید در اولویت اول قرار بدهید بهتره!
۱
۰
ارسال: #۱۳۸
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۲۶ ب.ظ، توسط sherlock holmes.)
خدا رو شکر مثل اینکه چه پیگیری ما چه تفکرات مدیرهای سازمان سنجش به نتیجه مطلوبی رسید ... بچه ها هم که دستشون درد نکنه امدن و پیگیر بودن .. از روز اول تا اخر و اونایی که وسطا امدن و خیلیاشونم اسماشونو نمیدونم..
صدف و جواد گرشاسبی و رضا و ... (صدف بیا اسم خانم ها و اقایونی که امدن و من اسمشونو یادم نبود بگوو) صدف کلی کارنامه بچه ها که مجبور شدی پرینت بگیری رو دستت باد کرد..!!Smile)
بچه ها یه قرار بذارید بریم جشن بگیریم بلکه اون روز همه بچه ها ترغیب بشن بیان..Smile)
حالا این اتفاق هر چقدر برای ما الافی داشت اشنا شدن با دوستانم نکته مثبتش بود کلی دورهمی خندیدن .. مخصوصن دیروز که دیگه کلن الاف شدیم و کلن دورهمی بود و دوره خاطرات همدیگه تا وقت بگذره بلکه دکتر ربیعی بیاد و امضا بگیریم ازش.
حالا بین بچه ها من از همه رتبم داغون تر بود و اونا فک میکردن من قرار برم شریف که هی اونجام..!!Smile) ولی دعا کنید بلکه منم شبانه تهران بیارم (مخصوصن شبانه تجارت امیرکبیرSmile) ) و باز مجبور نشم برم شهرستان و کلی مکافات.. درسته احتمالش کمه ولی بازم امیدواریم مثل شب اخر انتخاب رشته (چهارشنبه)که به دوستان نگران و ناراحت گفتم امیدوار باشین و مطمئن که اشالله درست میشه..Smile
حالا اون روزم که یه حرفایی زدم دیگه ببخشید عصبانیت و فشار این قضیه باعث شد.. ولی یادمه اون روز از بس روز داغونی بود من که از سنجش برگشتم و خوابیدم کلن تو خواب داشتم هی این مسئله رو به ارواح مدیران سنجش توضیح میدادم ..!!Smile)) اشالله عاطفه خانم هم از من چیزی به دل نگرفته باشه ..Smile
دم دکتر ربیعی هم گرم از روز اول واقعن نقطه قوت ما بود و همین که پای ما بود کلی انرژی میداد به ما .. کاش از این اساتید تو هر دانشگاهی یکی ۲تا بود ...
موفق باشید و اشالله همه شریف Smile)
علی سیمایی.

تبلیغات Smile) این اپ منه اگه تهرانی هستین و اهل سینما و تئاتر شاید به دردتون بخوره..Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahmoudi_2020 , Asemaneabi , mrdkmrdk , reza19 , afa90 , مهرانگیز , pasbag , reza777gh , ghaderZ , happy07 , sadafak7 , tayebe68 , sarah_azd , baby.
ارسال: #۱۳۹
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۱۵ ب.ظ
RE: همکاری دسته جمعی بچه های آی تی در رابطه با بازگرداندن کد آی تی شریف
(۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۵۸ ب.ظ)sherlock holmes نوشته شده توسط:  خدا رو شکر مثل اینکه چه پیگیری ما چه تفکرات مدیرهای سازمان سنجش به نتیجه مطلوبی رسید ... بچه ها هم که دستشون درد نکنه امدن و پیگیر بودن .. از روز اول تا اخر و اونایی که وسطا امدن و خیلیاشونم اسماشونو نمیدونم..
صدف و جواد گرشاسبی و رضا و ... (صدف بیا اسم خانم ها و اقایونی که امدن و من اسمشونو یادم نبود بگوو) صدف کلی کارنامه بچه ها که مجبور شدی پرینت بگیری رو دستت باد کرد..!!Smile)
بچه ها یه قرار بذارید بریم جشن بگیریم بلکه اون روز همه بچه ها ترغیب بشن بیان..Smile)
حالا این اتفاق هر چقدر برای ما الافی داشت اشنا شدن با دوستانم نکته مثبتش بود کلی دورهمی خندیدن .. مخصوصن دیروز که دیگه کلن الاف شدیم و کلن دورهمی بود و دوره خاطرات همدیگه تا وقت بگذره بلکه دکتر ربیعی بیاد و امضا بگیریم ازش.
حالا بین بچه ها من از همه رتبم داغون تر بود و اونا فک میکردن من قرار برم شریف که هی اونجام..!!Smile) ولی دعا کنید بلکه منم شبانه تهران بیارم (مخصوصن شبانه تجارت امیرکبیرSmile) ) و باز مجبور نشم برم شهرستان و کلی مکافات.. درسته احتمالش کمه ولی بازم امیدواریم مثل شب اخر انتخاب رشته (چهارشنبه)که به دوستان نگران و ناراحت گفتم امیدوار باشین و مطمئن که اشالله درست میشه..Smile
حالا اون روزم که یه حرفایی زدم دیگه ببخشید عصبانیت و فشار این قضیه باعث شد.. ولی یادمه اون روز از بس روز داغونی بود من که از سنجش برگشتم و خوابیدم کلن تو خواب داشتم هی این مسئله رو به ارواح مدیران سنجش توضیح میدادم ..!!Smile)) اشالله عاطفه خانم هم از من چیزی به دل نگرفته باشه ..Smile
دم دکتر ربیعی هم گرم از روز اول واقعن نقطه قوت ما بود و همین که پای ما بود کلی انرژی میداد به ما .. کاش از این اساتید تو هر دانشگاهی یکی ۲تا بود ...
موفق باشید و اشالله همه شریف Smile)
علی سیمایی.

مرسی داداش خیلی زحمت کشیدی
دمت گرم
برات آرزوی موفقیت میکنم
امیدوارم که تو هم تهران قبول شی
نگران نباش ایشالله که قبول میشی
من شنیدم که رتبه ۲۰۰ شبانه تجارت امیرکبیر میخونه Smile
تو هم میری امیرکبیر ایشالله Smile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sherlock holmes
ارسال: #۱۴۰
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۴۹ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۵۸ ب.ظ)sherlock holmes نوشته شده توسط:  حالا این اتفاق هر چقدر برای ما الافی داشت اشنا شدن با دوستانم نکته مثبتش بود کلی دورهمی خندیدن .. مخصوصن دیروز که دیگه کلن الاف شدیم و کلن دورهمی بود و دوره خاطرات همدیگه تا وقت بگذره بلکه دکتر ربیعی بیاد و امضا بگیریم ازش.

واقعا باعث افتخار من بود آشنایی با تک تک دوستانی که اومدن و زحمت کشیدن، این چند روز هم با اینکه برای هممون سخت و پر اضطراب بود اما خاطرات خوبی رو رقم زد، برای همگی آرزوی بهترین ها رو دارم.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: afa90 , sherlock holmes , pasbag , reza777gh , happy07 , mahmoudi_2020 , sadafak7
ارسال: #۱۴۱
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۳۷ ب.ظ، توسط afa90.)
بالاخره تلاش ها نتیجه داد Smile
دوستان دست همتون درد نکنه که تو این مدت با وجود تمام مشکلات و ناامیدی ها، بازم کم نیاوردین و تا آخرش وایستادین Smile
امیدوارم همتون دانشگاه های خوب قبول شین و موفق بشین Wink
اگر بازم جای دیگه نیاز به پیگیری بود و نفر کم داشتین،خلاصه به ما بگین.ما هم هستیم Big Grin
راستی آقای سیمایی قرار بود ما رو ببری تئاتر ؟؟ نهارم که مهمونمون نکردی!! Smile
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sherlock holmes , reza777gh , ghaderZ , reza19 , sadafak7
ارسال: #۱۴۲
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۵۲ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۳۵ ب.ظ)afa90 نوشته شده توسط:  بالاخره تلاش ها نتیجه داد Smile
دوستان دست همتون درد نکنه که تو این مدت با وجود تمام مشکلات و ناامیدی ها، بازم کم نیاوردین و تا آخرش وایستادین Smile
امیدوارم همتون دانشگاه های خوب قبول شین و موفق بشین Wink
اگر بازم جای دیگه نیاز به پیگیری بود و نفر کم داشتین،خلاصه به ما بگین.ما هم هستیم Big Grin
راستی آقای سیمایی قرار بود ما رو ببری تئاتر ؟؟ نهارم که مهمونمون نکردی!! Smile
نهار !!!! من!!!!Smile) فک کنم جیبم همچین اجازه ای بده..!!Smile) تئاتر هستم هر موقع بخواین.. البته این هفته ۳تا تئاتر قرار برم .. فردا نمایش که میخوام برم خوبه بیا..
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: afa90 , reza19
ارسال: #۱۴۳
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۲۴ ب.ظ
چی شد آخرش بچه ها؟
۱
۰
ارسال: #۱۴۴
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۴۹ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۴۹ ب.ظ)reza19 نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۵۸ ب.ظ)sherlock holmes نوشته شده توسط:  حالا این اتفاق هر چقدر برای ما الافی داشت اشنا شدن با دوستانم نکته مثبتش بود کلی دورهمی خندیدن .. مخصوصن دیروز که دیگه کلن الاف شدیم و کلن دورهمی بود و دوره خاطرات همدیگه تا وقت بگذره بلکه دکتر ربیعی بیاد و امضا بگیریم ازش.

واقعا باعث افتخار من بود آشنایی با تک تک دوستانی که اومدن و زحمت کشیدن، این چند روز هم با اینکه برای هممون سخت و پر اضطراب بود اما خاطرات خوبی رو رقم زد، برای همگی آرزوی بهترین ها رو دارم.

سلام
منم خیلی خوشحال هستم که ی چند ساعتی پیش دوستان در سازمان سنجش و دانشگاه شریف بودم
اسمشون نمیدونم ولی این آقای شرلوک هولمز و آقا رضا۱۹ و خانم sadafak7 و چند تا از دوستانی که بودندو اسمشو نمیدونم آشنا شدم
از همشون ممنوم و تلاش این بچه ها نبود شاید الان سنجش به کسی زنگ نمیزد!
خدا قوت به همگی
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza777gh , sherlock holmes , reza19 , sadafak7
ارسال: #۱۴۵
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۳۱ ب.ظ
چی شد آخرش؟
شریف آی تی میگیره؟
تو چه گرایشی؟
تو سایت سازمان سنجش که چیزی نوشته نشده...
۱
۰
ارسال: #۱۴۶
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۳۴ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۱ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  چی شد آخرش؟
شریف آی تی میگیره؟
تو چه گرایشی؟

ظاهرا اوکی شده
شبکه میگیره
با رتبه های برتر و تقریبا برتر هم تماس گرفتن و یه سری مدارک و ... خواستن و ازشون پرسیدن شریف رو کجا بزارن توی انتخاب رشتشون
۰
۰
ارسال: #۱۴۷
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۶ ب.ظ، توسط Nfrs.)
(۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۱ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  چی شد آخرش؟
شریف آی تی میگیره؟
تو چه گرایشی؟

سلام آقای صمیمی عزیز ،
امروز از سنجش با بچه ها تماس گرفتند( تا رتبه ی حدود ١٠٠ فکر می کنم) و گفتند که می تونین کدرشته ٢١٢٠٥ که همون روزانه شبکه شریف هست رو انتخاب کنید اگر مایلید فکس بزنید و بگید تا براتون انتخاباتون رو ویرایش کنن و بگین تو کدوم اولویت براتون قرار بدهند.
در ضمن از شما هم که چند روز همراه ما بودید و کمک کردید هم خیلی ممنونم و دمتون گرم Big Grin
۳
۰
ارسال: #۱۴۸
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۳۸ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۲۴ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  چی شد آخرش بچه ها؟
به بچه ها از سنجش زنگ زدن و قراره شبکه شریف رو خودشون به انتخاب های ما اضافه بکننSmile
۰
۰
ارسال: #۱۴۹
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۳۹ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۳۱ ب.ظ)leo.leo نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۱۴ ب.ظ)dornajo0on نوشته شده توسط:  اگه عصر بریم فکس کنیم اشکال نداره؟؟؟
یعنی در زمان تعطیلی وقت اداری فکس بشه مطمئن باشیم که به دستشون رسیده؟

به من گفتن تا آخر این هفته وقت دارید فکس رو بفرستید

والا تا جایی که من می دونم وقتی شما فکسی برای شماره ای میفرستید گیرنده باید اوکی برای دریافت بده، پس فکس ها رو در زمانی بفرستید که کارمند محترم سازمان سنجش تشریف داشته باشن و گوشی تلفن رو اوکی کنند تا فکستون برسهCool

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: dornajo0on
ارسال: #۱۵۰
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۴۰ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۸ ب.ظ)ghaderZ نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۲۴ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  چی شد آخرش بچه ها؟
به بچه ها از سنجش زنگ زدن و قراره شبکه شریف رو خودشون به انتخاب های ما اضافه بکننSmile

به من کسی زنگ نزد Angry
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۶۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۱۲ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۴۴ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۱۷ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۰ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  نظر در رابطه با استاد داور علیصا ۰ ۱,۴۸۱ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۵۴ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۸۹۶ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۸۹ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
Star کارگاه داستان نویسی دسته جمعی marvelous ۹ ۶,۵۹۸ ۱۲ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close