زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مانشت اسپانسر نداره!؟!!

ارسال:
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۵۹ ب.ظ
مانشت اسپانسر نداره!؟!!
سلام
فقط ی سوال داشتم
چرا تو مانشت تبلیغات انجام نمیشه؟؟
هر سایتی که سر میزنی کلی تبلیغات داره. نمی گم مانشت هم بزنه کلا تبلیغات انجام بده
ولی کمی تبلیغات گمانم بتونه بخشی (هرچند اندک) از هزینه های مانشت رو تامین کنه!
آخه انجمن مانشت گمانم از معدود جاهایی باشه که به این خوبه کاربر هدف مشخصه
بیش از چهل هزار عضو که احتمالا نیمی فعال هستند و روزانه چند هزار نفر بازدید داره
همه اینها هم دانشجو هستند و رشته اشون کامپیوتر!
به خوبی کاربرای مشخص و کاربر هدف داره که بهترین جا واسه تبلیغات تو زمینه‌ی خودشه!
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , sahar121 , Mohammad WR10
ارسال:
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۰۳ ب.ظ، توسط azad_ahmadi.)
RE: مانشت اسپانسر نداره!؟!!
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۱۵ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  فروش جوجه شترمرغ

من صابون روغن شتر مرغ برای لطافت پوست Big Grin شنیده بودم می فروشند اما فرزندان گرامیشون رو نه والا Huh

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , SaMiRa.e , sahar121 , omid.n1990 , fa_shinobi
ارسال:
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۰۰ ب.ظ
مانشت اسپانسر نداره!؟!!
البته پیشنهادات اغوا کننده‌ای از طرف موسسات هم اومده و کلاً رد شده. اگه تبلیغات بگذاریم شاعبه‌هایی ممکنه به وجود بیاد. اسپانسر ما همه کاربران سایت + خودم هستیم. خیلی‌های شما با کمک‌های معنوی مثل کمک به همنوعان و مدیریت، بالاترین اسپانسر مانشت هستید. به شخصه خیلی خوشحالم که مانشت رو بدون تبلیغ سرپا نگهداشتیم. کلی معنا داره این کار. ان شا الله یه وقت آزادی پیدا کنم و یه سری سرویس جدید رو به کمک مدیران به مانشت اضافه کنم.
سیاست مالی مانشت شباهت زیادی به ویکی‌پدیا داره. بد نیست در مورد سیاست‌های مالی ویکی‌پدیا مطالعه‌ای داشته باشید.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۲۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مورتن , SaMiRa.e , s.sadri , sattar7 , Aurora , azad_ahmadi , M*Gh , **sara** , Fardad-A , siloi , Pakzad , Dark Knight , The BesT , nader618 , nasrolah , rahhil , هاتف , انرژی مثبت , Pakniat , x86 , esmaeli.sh , Mohammad WR10 , Payam92 , bagherok , Engineer , omid.n1990 , sahar121 , Breeze , pouri_sb , Lantern , saaraa , maryami , good-wishes , mehrdad372 , mehdi.m2 , hnarghani , hosshah , fa_shinobi
ارسال:
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۲۳ ب.ظ
مانشت اسپانسر نداره!؟!!
دکتر جان واقعا تنهایی یعنی یه دونه ای. اینکه خود کار انگیزه باشه برای سرپا نگهداشتنش بسیار عالیه و میدونم بهترین لذت رو خودت میبری وقتی دسترنجتو روزهای مختلف میای و تماشا میکنی و اینکه اینهمه آدم هم بهره میبرند شمارو خوشحال میکنه و این نوع خوشحالی بسیار هم عالی هست چون از خوشنودی دیگران شاد میشی. خسته نباشی
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeid1389 , Dark Knight , The BesT , rahhil , Engineer , sahar121 , saaraa , mehrdad372
ارسال:
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۰۲ ب.ظ، توسط nasrolah.)
RE: مانشت اسپانسر نداره!؟!!
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۰۰ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  شخصه خیلی خوشحالم که مانشت رو بدون تبلیغ سرپا نگهداشتیم. کلی معنا داره این کار. ان شا الله یه وقت آزادی پیدا کنم و یه سری سرویس جدید رو به کمک مدیران به مانشت اضافه کنم.
سیاست مالی مانشت شباهت زیادی به ویکی‌پدیا داره. بد نیست در مورد سیاست‌های مالی ویکی‌پدیا مطالعه‌ای داشته باشید.
درود
بنظر بنده اصلا هیچگونه شباهتی تویه سیاست مالی با ویکی پدیا نداره چیزی که عملا میشه دید(نتیجه ) اینه که تویه ۲۰۱۱ نزدیک ۲۰ میلیون$ دلار
حمایت های مالی بود که الان دیگه به گزارش ایتنا از همکاران سیستم اکنون به جای بنر درخواست کمک مالی روی صفحات ویکی‌پدیا، بنر تشکر از حامیان مالی جایگزین شده است.
ویکی پدیا از جامعیت برخوردار هست به معنای تنوع مطالب ولی مانشت فقط مختص رشته ماست که فقط یه رشته هست با جامعه آماری خیلی کم

چیزی که معلومه ویکی مدیا یک بنیاد غیرانتفاعی است که کاربران اینترنت آن را بیشتر با دانشنامه آنلاین ویکی پدیا می‌شناسند. اما ویکی مدیا وب‌سایت‌های دیگر مثل ویکی مدیا کامنز، ویکیشنری (wikitionary) و ویکی بوکز را هم مدیریت می‌کند.
وب‌سایت‌های این بنیاد بیش از ۴۷۰ میلیون بازدیدکننده دارد.

میزان کمک‌های دریافتی این بنیاد در مقایسه با سال‌های گذشته رشد بسیار زیادی داشته است.
این بنیاد در سال ۲۰۰۸ فقط توانسته بود ۴.۵ میلیون دلار کمک جمع‌آوری کند.

دانشنامه ویکی پدیا عنوان پنجمین وب سایت پربیننده در سراسر جهان را به خود اختصاص داده، اما بودجه آن در مقایسه با دیگر وب سایت‌های پربینده بسیار ناچیز است و درآمد خود را از راه دریافت همین کمک‌های مردمی تامین می‌کند.

چرا ما در ایران فقط از کلمات سرپانگه داشتن و از اینجور مسائل استفاده میکنیم در صورتی که اون ور آب وضع انقده خوبه که میگه دیگه بنر سایتو عوض میکنم میزارم تشکر از حامیان Big Grin
البته مقایسه نمیتوان کرد

ولی از هرچه بگذریم سخن دوست خوش تر است هیچ جا مانشت خودمون نمیشه یه خط ( یه تار موی )مانشت رو با ۱۰۰ تا مثل اون سایت ها عوض نمیکنم
Heart i love u maneshtHeart

“یرفع الله الذین آمنوا منکم و الذین اوتوا العلم درجات” مجادله ۱۱
(خداوند کسانی از شما را که ایمان آورده اند بالا می برد و به کسانی که بهره ای از علم دارند درجات بزرگی می بخشد.)
۳
۳
ارسال:
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۵۹ ب.ظ
مانشت اسپانسر نداره!؟!!
(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۵۲ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  نگفته بودی دکتر جان که تبلیغات تعطیل شده.Smile
ولی دکتر جان اینجا ایرانه.صندوق خالیه ! نرخ ارز سرگردان ! قوانین هم خلق الساعه. ویکیپدیا شرایطش ثابته و ....
اگه مشکلی پیدا نشه منم خوشحالم که تبلیغ نداریم.

اینجا ایرانه!!!؟ جناب فرداد شما هم که کوبیدی.
چه خوب چه بد تنها سهم ما از دنیا همین ایرانه باید ساختش. اگه ما نسازیم پس کی بسازه. نه مثل بعضیا رهاش کنیم و بریم و بعد سالها بر گردیم برای مردن و قبر ازش استفاده کنیم. نه مثل بعضیا فقط مصرفش کنیم و بشینیم و بخوریم یه لیوان آبم روش بعد فقط بگیم ایران خوب، ایرانی خوب، هنر ایرانی خوب، غذای ایرانی خوب. نه مثل بعضیا که چون نتونستن جزو دو دسته قبلی باشند فقط تا میتونیم مصرف کنیم بعد پشت سرمون همه چیزو همون یه ذره داشته ها را هم نابود کنیم تا یکم دلمون خنک بشه که چرا مثل دو دسته قبلی حال نمیکنیم. نه مثل بعضیا فقط راه بریم و نق بزنیم و آیه یأس بخونیم. نه مثل بعضیا فقط بشینیمو نگاه کنیم.

(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۳۵ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  - فردا صبح همه احساس کنن باید یه چیزی تولید کنند و حتی اگه پول دارند فقط مصرف کننده و واسطه نباشند. یکی علم تولید کنه یکی سبزی بکاره یکی گندم بکاره یکی نرم افزار تولید کنه یکی سخت افزار یکی اثر هنری یکی شغل یکی ....... اگه من هیچ چیزی نمیتونم تولید کنم احساس شرمندگی کنم.حتی اگه کسی نمیدونه.

اینا حرفهای شماست پس کی قرار اجرا بشن. یا فقط یه سری حرفهای قشنگ بودن. درسته آرزو بودن ولی انگار خودتون هم ...

اگه مشکلی پیدا نشه!!!؟ یعنی اگه مشکلی پیدا بشه شما هم مثل بقیه میشین. جلوی مشکل نمی ایستید.

(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۳۵ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  - اگه درست میگم و معتقد به چیزی هستم بتونم تا وقتی کسی مستدل به من ثابت نکرده سر حرفم بمونم. خلاصه یه آدم شل و ول و همرنگ جماعت نباشم. اگه مسلمانم و موقع نمازه اگه همه کره زمین هم نماز نمیخونن و دارند منو نگاه میکنن من وضو بگیرم و نماز بخونم. اگه ایرانی هستم ، احساس غرور کنم. دیدین بعضیها عشق امریکان Smile و البته امیدوارم بعضیها ایشالا با رفتاراشون من را تو دنیا شرمنده نکنن.

وقتی پست آرزوم اینه که شما رو خوندم بعدش این پستو پشت سرش خوندم واقعا" حالم بد شد.
جناب فرداد میدونم خیلی تند رفتم و میدونم پست آخرتون بیشتر جنبه شوخی داشت ولی از طرفی ریشه در یک معنا و مفهوم تلخ هم داشت.
البته مخاطب این نوشته صرفا" شخص شما نبودید. و به هیچ عنوان قصد کل کل و بیراه کشیدن بحث رو نداشم.

باید امشب بروم
باید امشب چمدانی را
که به اندازۀ پیراهن تنهایی من جا دارد، بردارم
و به سمتی بروم
که درختان حماسی پیداست،
رو به آن وسعت بی واژه که همواره مرا می خواند.
۰
۲
ارسال:
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۵۶ ب.ظ، توسط omid.n1990.)
مانشت اسپانسر نداره!؟!!
البته سوالی که مطرح کردم شاید نظرم بحث گسترش مانشت هم بوده
"شخصه خیلی خوشحالم که مانشت رو بدون تبلیغ سرپا نگهداشتیم."
بحث فقط نباید سرپا نگه داشتن باشه
این حرف زمانی درسته که کمبود مالی وجود نداشته باشه و عدم بودجه باعث عدم پیشرفت نشه
همه میدونیم هاستی که مانشت بر روی اون هست و هر از گاهی هم عوض میشه دارای مشکلاتی است. خود شما هم فرمودید که هزینه‌ی برخی هاست ها مثل هاست‌های داخلی خیلی زیاده و چند برابر هزینه‌ی فعلی میشه
این یعنی نیاز مالی مانع پیشرفت مانشت شده
زمانی نباید از بیرون کمک گرفته بشه که کمبود مالی احساس نشه
یا قطعا خیلی امکانات و موارد دیگری هم برای مانشت به ذهن شما رسیده که به خاطر مسائل مالی بی‌خیال شدید
مدیران مانشت زیاد زحمت می‌کشنن اما قطعا وقت کافی ندارن
شاید اگه بودجه‌ی مالی تامین بود مثل خیلی سایتهای دیگه حداقل یکی دو نفر رو می‌شد به استخدام در اورد و ی سری کارها رو به اونها محول کرد
مثلا:
صفحات بی ربط و نابسمان تو مانشت کم نیست و با افزایش کاربران و حجم کار، دسته بندی موضوعات و مطالب واقعا کار سختی می‌شه و از عهده‌ی مدیران فعلی بر نمیاد.
مثل نظم دادن به کارنامه‌های قبولی سال‌های گذشته که باید منظم بشن
صدای کلاس‌ها، جزوات و ...
احیانا آماده کردن مطالب آموزش و ...
فعال‌تر شدن بخش درخواست مقالات
و گسترش فعالیت مانشت تو زمینه‌ی خودش
مثلا خیلی‌ها هستن که پشت کنکور ارشد هستن و دسترسی به خیلی آموزش‌ها ندارن به طور مثال اگه بشه هزینه کرد و فیلم‌های آموزشی، صدا با کیفیت بالا و ... رو در اختیارشون گذاشت خیلی کمک می‌کنه
قاعدتا همه‌ی این موارد و موارد دیگه نیاز به هزینه‌ی مالی داره و نباید صرفا به فکر سرپا نگه داشتن مانشت به شکل فعلی بود
من خودم اواخر دوره ارشد هستم واین موارد رو برای پشت کنکوریهای ارشد ذکر کردم و دیدم رو فقط خواستم بیان کنم

موفق باشید
۱
۰
ارسال:
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۱۶ ب.ظ
مانشت اسپانسر نداره!؟!!
مشکلات توی سرور ناشی از یه سری خرابکاریها بود که رفع شدن. شک نکنید که هرچقدر که مشکل مالی باشه باز ما تمام سعیمون در اینه که مناسبترین سرور رو برای مانشت انتخاب کنیم که مشکلات توی این زمینه نباشه. دیگه اختلال چیزی هست که جدیداً توی فضای مجازی زیاد شده و سایتهای خیلی بزرگ هم باهاش دست و پنجه نرم می کنن.
در زمینه مدیریت تو سایت هیچ مشکلی وجود نداره. در زمینه توسعه هم حتی اگه تبلیغات بگیریم هم نیاز به زمان داریم. اینطور نیست که مثلاً الان ما فلان تومان تبلیغ بگیریم از فرداش سرویس جدید ارایه بشه.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: esmaeli.sh , SaMiRa.e , مورتن , good-wishes , Mohammad WR10 , mehrdad372 , nasrolah , yasermrz

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۷۵ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۷۷ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۴۰۱ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۸۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  مانشت اینجا.مانشت اونجا...مانشت همه جا fahimehazimi ۵ ۵,۷۸۷ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۶:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mrsami
Information مشکلات مانشت aatwo ۳۷۷ ۱۸۳,۴۷۷ ۲۷ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: elect
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۸ عزیز دادخواه ۸ ۶,۶۳۰ ۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marykh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close