زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمای بخش هدیه

ارسال:
۱۶ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۳۱ ب.ظ
Question راهنمای بخش هدیه
بخش هدیه به منظور حمایت از سایت مانشت و تداوم فعالیت‌های آن بنا نهاده شده است. برای پرداخت هدیه دوستان نیاز دارند که یک کارت با رمز اینترنتی فعال شده در اختیار داشته باشند.

فرآیند پرداخت برای کاربران به این صورت است که ابتدا کاربران مبلغ مورد نظر خود را وارد نموده و سپس دکمه هدیه را فشار می‌دهند. پس از چند لحظه کاربران به صفحه سایت زرین‌پل متصل شده و می‌توانند بر اساس راهنمایی‌های آن سایت مبلغ خود را پرداخت نمایند. توجه نمایید که ممکن است نام کاربری برخی از دوستان که فارسی است در سایت زرین‌پل به صورت علامت سوال نمایش داده شود. این مشکل مربوط به سایت زرین‌پل بوده و از جانب مانشت به وجود نیامده است. در بازگشت از پرداخت( با توضیحات ؟؟؟؟؟)‌ مانشت پرداخت شما را اصلاح کرده و فرآیند پرداخت را بر اساس شناسه کاربری شما به پیش می‌برد. (به عبارت ساده‌تر نگران علامت سوال شدن شناسه کاربری خود در سایت زرین‌پل نباشید)

در بازگشت از پرداخت، مانشت وضعیت پرداخت شما را بررسی خواهد کرد. در صورت موفقیت آمیز بودن پرداخت شما، مبلغ پرداخت شده به حساب شما در مانشت اضافه شده و بر اساس قوانین زیر ممکن است حساب کاربری شما ارتقا داده شود.

دوستان با هدیه بالاتر از ۵۰۰۰ تومان به حامی مالی درجه ۳
دوستان با هدیه بالاتر از ۱۵۰۰۰ تومان به حامی مالی درجه ۲
و دوستان با هدیه بالاتر از ۲۵۰۰۰ تومان به حامی مالی درجه ۱ تبدیل خواهند شد.

هر کدام از این گروه‌ها دارای محدودیت‌های کمتری در ارسال پیام کوتاه و نیز استفاده از سایت خواهند بود.

این صفحه به روزرسانی خواهد شد.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mfXpert , mosavat , آرتا
ارسال:
۱۶ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۴۰ ب.ظ
Question راهنمای بخش هدیه
بخش هدیه به منظور حمایت از سایت مانشت و تداوم فعالیت‌های آن بنا نهاده شده است. برای پرداخت هدیه دوستان نیاز دارند که یک کارت با رمز اینترنتی فعال شده در اختیار داشته باشند.

فرآیند پرداخت برای کاربران به این صورت است که ابتدا کاربران مبلغ مورد نظر خود را وارد نموده و سپس دکمه هدیه را فشار می‌دهند. پس از چند لحظه کاربران به صفحه سایت زرین‌پل متصل شده و می‌توانند بر اساس راهنمایی‌های آن سایت مبلغ خود را پرداخت نمایند. توجه نمایید که ممکن است نام کاربری برخی از دوستان که فارسی است در سایت زرین‌پل به صورت علامت سوال نمایش داده شود. این مشکل مربوط به سایت زرین‌پل بوده و از جانب مانشت به وجود نیامده است. در بازگشت از پرداخت( با توضیحات ؟؟؟؟؟)‌ مانشت پرداخت شما را اصلاح کرده و فرآیند پرداخت را بر اساس شناسه کاربری شما به پیش می‌برد. (به عبارت ساده‌تر نگران علامت سوال شدن شناسه کاربری خود در سایت زرین‌پل نباشید)

در بازگشت از پرداخت، مانشت وضعیت پرداخت شما را بررسی خواهد کرد. در صورت موفقیت آمیز بودن پرداخت شما، مبلغ پرداخت شده به حساب شما در مانشت اضافه شده و بر اساس قوانین زیر ممکن است حساب کاربری شما ارتقا داده شود.

هر کدام از این گروه‌ها دارای محدودیت‌های کمتری در ارسال پیام کوتاه و نیز استفاده از سایت خواهند بود.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alime , mosavat , آرمین , parimehraban , Pegasus , white bird
ارسال:
۱۶ تیر ۱۳۹۰, ۰۲:۰۱ ب.ظ
RE: راهنمای بخش هدیه
با سلام خدمت جناب تنهایی

ایده خیلی خوبیه برای تداوم همچین سایت پرمحتوایی. منم هستم. فقط فعلا رمز اینترنتی ندارم
۰
۰
ارسال:
۱۶ تیر ۱۳۹۰, ۰۳:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۰ ۰۳:۳۲ ب.ظ، توسط mosavat.)
(۱۶ تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۴۰ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  بخش هدیه به منظور حمایت از سایت مانشت و تداوم فعالیت‌های آن بنا نهاده شده است. برای پرداخت هدیه دوستان نیاز دارند که یک کارت با رمز اینترنتی فعال شده در اختیار داشته باشند.

سلام جناب تنهایی:

ظهر بخیر‌، من خواستم فقط زرین پال رو تست کنم به همین خاطر برای مرتبه اول یه مبلغ خیلی ناچیز هدیه کردم‌، Blush

ولی هنوز هم شک دارم که برای سایر بانک های عضو شتاب هم عمل میکنه یا نه ؟،
( آخه من تو بانک پارسیان یا پاسارگاد حساب ندارم و توی درگاه الکترونیک پارسیان هم که انتخاب کردم هیچ گزینه ای برای انتخاب بانک نبود‌، حدس زدم که خودش از روی شماره کارت متوجه خواهد شد که کارت من مربوط به چه بانکیه‌، ولی هنوز هم شک دارم‌، ...
۰
۰
ارسال:
۱۶ تیر ۱۳۹۰, ۰۵:۰۸ ب.ظ
راهنمای بخش هدیه
درگاه‌های بانک همه کارت‌ها رو قبول می‌کنند. نیازی به انتخاب نوع بانک نیست. از روی ۴ شماره اول کارت شما خودش بانک رو تشخیص می‌ده. راستی اون بالا سمت چپ یه چیزی نوشته براتون Smile

۰
۰
ارسال:
۱۶ تیر ۱۳۹۰, ۰۵:۱۸ ب.ظ
راهنمای بخش هدیه
چرا پس میزان هدیه من معلوم نیست ؟ Huh
حتما برای اینکه ریا میشه Angel

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۱۶ تیر ۱۳۹۰, ۰۵:۲۷ ب.ظ
راهنمای بخش هدیه
شما امروز هدیه دادین؟

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: -Ali-
ارسال:
۱۶ تیر ۱۳۹۰, ۰۷:۰۶ ب.ظ
(۱۶ تیر ۱۳۹۰ ۰۵:۲۷ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  شما امروز هدیه دادین؟

نه دکتر تنهایی قبلا بود Blush

۰
۰
ارسال:
۱۶ تیر ۱۳۹۰, ۰۸:۱۶ ب.ظ
راهنمای بخش هدیه
آهان، خوب اون موقع این سیستم نبوده. یه خرده وقت گیره وارد کردن پرداخت‌های قدیمی. اما سیستم طوری طراحی شده که دوستانی که قبلاً حامی مالی درجه ۳ شدن رتبه‌اشون پایین نیاد.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: -Ali- , fatima1537
ارسال: #۱۰
۲۳ دى ۱۳۹۰, ۰۲:۰۱ ب.ظ
راهنمای بخش هدیه
برای پرداخت هدیه این پیام خطا رو میده ..

Fatal error: Uncaught SoapFault exception: [WSDL] SOAP-ERROR :Parsing WSDL: Couldn't load from 'https://www.zarinpal.com/WebserviceGateway/wsdl'‌: failed to load external entity "https://www.zarinpal.com/WebserviceGateway/wsdl" in /home/admin/domains/manesht.ir/public_html/forum/donate.php:15 Stack trace: #0 /home/admin/domains/manesht.ir/public_html/forum/donate.php(15): SoapClient->SoapClient('https://www.zar...', Array) #1 {main} thrown in /home/admin/domains/manesht.ir/public_html/forum/donate.php on line 15

"هوایت" دستان سنگینی داشت..
وقتی به سرم زد فهمیدم!
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۳ دى ۱۳۹۰, ۰۲:۳۵ ب.ظ
راهنمای بخش هدیه
ممنون بابت گزارش. ببینم مشکل از چیه.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Manix
ارسال: #۱۲
۲۳ دى ۱۳۹۰, ۰۲:۴۸ ب.ظ
راهنمای بخش هدیه
مشکل از پورت‌های https ایران هست Smile
از خارج از ایران بسته شده!!!!!!! (الان ما خارجیم و این بانک‌ها داخل)
با یه حقه‌ای فعلا دورش زدیم Big Grin

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Manix
ارسال: #۱۳
۲۳ دى ۱۳۹۰, ۰۳:۰۷ ب.ظ
راهنمای بخش هدیه
خوب تقریبا درست شده‌، وقتی پرداخت با موفقیت صورت میگیره میگه

جهت تکمیل تراکنش حتما بر روی کلید "انتقال به وبسایت درخواست کننده" کلیک نمایید.

ولی بعد از کلیک روی انتقال پیام خطای زیر رو مجددا میده:

Fatal error: Uncaught SoapFault exception: [WSDL] SOAP-ERROR :Parsing WSDL: Couldn't load from 'https://www.zarinpal.com/WebserviceGateway/wsdl'‌: failed to load external entity "https://www.zarinpal.com/WebserviceGateway/wsdl" in /home/admin/domains/manesht.ir/public_html/forum/donate.php:45 Stack trace: #0 /home/admin/domains/manesht.ir/public_html/forum/donate.php(45): SoapClient->SoapClient('https://www.zar...', Array) #1 {main} thrown in /home/admin/domains/manesht.ir/public_html/forum/donate.php on line 45

البته شماره رسید موجوده:

شماره تراکنش۲۰۱۲۲۱
شماره رسید دیجیتالی۴f1007d1-7a24-4ccc-86b8-3a045ee8aeb5
تاریخ تراکنش۱۳۹۰/۱۰/۲۳ - ۰۲:۰۲ ب.ظ
زرین پال مقصدzp.11267

"هوایت" دستان سنگینی داشت..
وقتی به سرم زد فهمیدم!
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۳ دى ۱۳۹۰, ۰۹:۴۸ ب.ظ
راهنمای بخش هدیه
آهان باز هم ممنون. الان اینم درست می‌کنم.

۱
۰
ارسال: #۱۵
۰۳ بهمن ۱۳۹۰, ۰۸:۲۵ ق.ظ
راهنمای بخش هدیه
بخش هدیه یه خرده هوشمند‌تر شده. هر زمان که دخل و خرج سایت دچار مشکل بشه یه نوار خوشکل در صفحه اول ظاهر می‌شه.
الان هم از همون مواقع است که ظاهر شده.
ان شا الله این فرداد بتونه تبلیغات‌های خوبی بگیره که به جای هدایا تبلیغ‌های خوشکل با سیستم انحصاری مانشت ببینیمSmile
حالا منتظر تبلیغ هستیم بیاد تا از سیستم تبلیغ هم پرده برداری کنیم Big Grin

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه دکتری- بخش تدریس wskf ۱ ۲,۳۷۵ ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
Information فروش کتابهای گسسته گریمالدی ۴ جلد + راهنمای حل مسائل tabassomesayna ۱ ۳,۳۱۲ ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: tabassomesayna
  راهنمای کامل برای آزمون تافل mavin1200 ۱ ۲,۴۲۸ ۱۵ دى ۱۳۹۷ ۰۵:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  بخش های مختلف ( آزمون IELTS) sanjeshmoshaveran ۰ ۱,۸۸۳ ۱۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۲:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshmoshaveran
  درخواست(محاسبه پیچیدگی زمانی)(بخش روابط بازگشتی) Saman ۶ ۶,۸۱۴ ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saeed_vahidi
Question مدیر بخش "کتاب ها و جزوات کنکوری" چه کاربری است؟ javad94 ۵ ۵,۰۹۴ ۲۵ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  بخش سرگرمی افتتاح شد admin ۹ ۷,۴۶۴ ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  کمک در مورد خرید هدیه برا استاد! bitbit ۱۹ ۴۹,۸۶۱ ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: neginnaa
  نشانگر رنگی تغذیه ای ( چراغ راهنمای تغذیه ای ) چیست ؟ H-Arshad ۰ ۲ ۲۳ مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
Shocked یادگیری آسان و لذت بخش زبان! mmdsharifi ۱۳ ۱۰,۵۵۸ ۰۸ تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: reticent

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close