زمان کنونی: ۰۱ خرداد ۱۴۰۳, ۱۱:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آزمون کنکور ارشد آزاد ۹۳ it

ارسال: #۶۱
۱۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۱۹ ق.ظ
من معماری ۵ درصد زدم. مشترک بین ۶۰ تا ۷۰ . انگلیسی هم دست کم ۵۰ به بالا.

اگر بقیه بین ۲۰ تا ۴۰ باشه تهران میشه قبول شد یا نه؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۲
۱۹ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۱۴ ق.ظ
RE: آزمون کنکور ارشد آزاد ۹۳ it
(۱۹ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۰۰ ق.ظ)snowly1 نوشته شده توسط:  تو پر کردن باید گزینه ۳ رو پر میکردیم. درسته؟
فکر کنم گزینه ها اینطوری بودن ۱) فریم - اتصالگرا ۲) فریم - غیر اتصالگرا ۳) سلول - اتصالگرا ۴) سلول - غیر اتصالگرا
neda140781 الان یادت اومد؟
گزینه ها عین بالا نبودن؟
منظورم اینه که جای گزینه ها اینورو اونوری نبود که و گزینه ها به ترتیب برابر ۱) فریم - اتصالگرا ۲) فریم - غیر اتصالگرا ۳) سلول - اتصالگرا ۴) سلول - غیر اتصالگرا هستش؟
چون من میخوام بدونم گزینه ۳ چی بود؟
دوستان کمک بکنید. کسی ترتیب گزینه ها یادش نمیاد؟
یا اینکه تو این سوال کدوم گزینه رو پر کردن؟
خیلی برام مهمه.
اگه ۳ زده باشی که درسته
۰
۰
ارسال: #۶۳
۱۹ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۴۱ ب.ظ
احتمال این که قبول شین بالاست فک کنم تراز باید بالای ۷۲۰۰ بیارید ولی چون امسال کنکورآزاد آسون تر بود به نسبت باید صبر کنید ایشالله که قبولید منم آزاد قزوین زدم خیلی استرس دارم ......Huh
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مورتن
ارسال: #۶۴
۲۰ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۵۹ ق.ظ، توسط snowly1.)
ولی اینطور هم نیست همه بالا زده باشن
بعضی از سوالها واقعآ گمراه کننده بود و حتی ما خودمون هم نمیدونیم جواب کدوم درسته.
سوالی که اینجا هست اینه که دوستان به نظرتون با اومدن علوم تحقیقات تهران تراز دانشگاه های دیگه میاد پایین مثلآ تراز قبولی قزوین میاد پایین؟ چقدر تاثیر میزاره؟
بنظرتون امسال تو شبکه یکی بخواد ترازش بین ۶۰۰۰ تا ۶۳۰۰ باشه درصداش باید چطوری باشه؟
راستی مورتن به نظر من تو با این درصدهایی که میگی ۱۰۰درصد تهران قبولی.
ghiyam تو درصدات چطورین؟

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مورتن , neda_Network
ارسال: #۶۵
۲۰ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۰۴ ق.ظ
سلام منم آزاد قزوین زدم سوالا بنظرم سر جلسه خیلی آسون اومدن ولی وقتی اومدم بیرون دیدم تقریبا تمام سوال هایی که بین دو گزینه شک داشتمو غلط زدم درصدامو اصلا نمیتونم بگم شک دارم ولی حدودی... معماریو مدیرتو که نخونده بودم حدود ۱۰ زدم پایگاه ۶۰-۷۰ هوش ۴۰ سیتم عامل ۵۰ شبکه ۶۰
مهندسی نرم افزار فقط ۲ تا زدم گسسته و ساختمان داده ۳۰ پارسالم آزاد کنکور دادم ترازم ۵۳۰۰ شد البته روز کنکورم با امتحان معادلات خورده بود تو یه روز یه ساعت بیشتر سر جلسه ننشستم تراز آخرین نفر قبول پارسال شد۶۴۳۹ تکمیل مرحله اول کلا قزوینو و خیلی از دانشگاهها نگرفتن یه سری جاهای خاص گرفتن مثل کیش و غیره یعنی پارسال اگه کسی ترازش شده بود مثلا۶۴۰۰ باید تا بهمن بلاتکلیف میبود بهمنم تراز رسید به ۵۸۸۰ وکلا اگه برید سایت دانشگاه آزاد قزوین می بینید پارسال نسبت به سال قبلش شبکه کمتر گرفتن علتش هم این بود که مرحله اول تکمیل نگرفتن بچه ها ایشالله همه اونایی که زحمت کشیدن قبول شن
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۶۶
۲۰ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۸ ب.ظ، توسط snowly1.)
راستی ghiyam
سوال پایگاه داده ها که گفته بود در تراکنش ها بعد از کدام حالت یک جواب نهایی میدهد؟ جواب فقط commit بود یا commitوabort
صورت سوال دقیق یادم نبود.

سوال گفته بود هدف هوش مصنوعی؟ ۱_ نمیدونم چی و اراعه الگوریتم های بهینه. ۲_ساخت عاملهای هوشمند و .... جواب کدوم بود؟ اولین سوال هوش بود یادت اومد جواب چی بود.

راستی ghiyam تو با این درصدها مطمعنآ در میای مشترک در کل ۴۵ زدی درسته؟
دوست من هم اولین گزینش قزوین هستش و درصدهاش رو احتمال میده اینطوری باشه البته کمی بالا و کمی پایین.
زبان ۰ و مشترک ۱۵ و مدیریت ۱۵ و پایگاه ۲۸ و هوش ۲۶ و سیستم عامل ۴۵ و معماری ۰ بنظرت ترازش امسال ۶۰۰۰ میشه؟
دوستان فکر میکنید امسال یکی با این درصدها ترازش بین چند تا چند باشه؟ چی فکر میکنید؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ghiyam
ارسال: #۶۷
۲۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۲۵ ق.ظ
سلام اون سوال هوشو که گفتید من اصلا یادم نیست چی زدم در صدام هم همینطوری حدودی میگم شاید خیلی کمتر بشه نمیدونم اون سوال پایگاه من زدم هر دو گزینه اگه درصداتونو درست حدس زده باشید فکر کنم ترازت حدود ۵۹۰۰ تا ۶۰۰۰ بیاد ولی کلا بستگی به بقیه داره و به احتمال بالا اگرم خدایی نکرده مرحله اول قبول نشدید تکمیل قبولی ولی متاسفانه زمان خیلی مونده تا اعلام نتایج واسه من یه نفرم خیلی سخته بقیه رو نمیدونم ۹ ماه واقعا سختی کشیدم البته با توجه به شرایط کاریم و متاهل بودنم ننتونستم بیشتر از هفته ای ۱۰ ساعت بخونم ولی فکرم همش درگیر بود چه میشه کرد باید صبر کنیم امیدوارم همه قبول شن!!!!Wink
۱
۰
ارسال: #۶۸
۲۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۲ ب.ظ، توسط snowly1.)
انشاا... من که امیدوارم
اگه این ترازو بیاره خیلی خوب میشه من حدسم بین ۶۰۰۰ تا ۶۲۰۰
ولی راجب سوال پایگاه باید بگم که abort یک جواب جدید نمیده ولی وقتی تراکنشی commit میشه در نتیجه جواب بوجود آمده جدیده.
من همین تست رو یک جایی دیده بودم ولی یادم نیست کدوم سال بوده اونجا یادمه که جواب فقط commit بود.
ولی بازم .....

راستی
یک سوال سیستم عامل بود که میگفت افزایش سطح چندبرنامگی باعث میشود کارایی cpu؟
۱_ بصورت خطی افزایش و بصورت غیر خطی کاهش
۲_ بصورت غیر خطی افزایش و بصورت خطی کاهش
۳_بصورت غیر خطی افزایش و بصورت غیر خطی کاهش
۴_ بصورت خطی افزایش و بصورت خطی کاهش

و همچنین
یک سوال پایگاه
اگر R1 و R2 دارای صفات مشترک باشند الحاق طبیعی آنها برابر؟ ۱) R1اشتراک R1 ( 2 R2اجتماع R2 جواب کدوم بود؟

سوال دیگر پایگاه که صورت سوالش دقیق یادم نیست ولی فکر کنم اینطوری بود که
اگر R1 و R2 دارای صفات مشترک باشند حاصل R1 minus(R1minusR2 برابر است با ؟ ۱) R1اشتراک R1 ( 2 R1اجتماع R2 و گزینه های دیگر که یادم نیست ۳ و ۴ چیا بودن.

دوستان این ۳ تا سوال رو کدوم گزینه ها زدین؟ سوالات یادتون اومد؟

راستی دوستان دیگه راجب درصدهای دوست من نظری ندارن که با این درصدهایی که گفتم ترازش چطوری میشه؟
۰
۰
ارسال: #۶۹
۲۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ ب.ظ، توسط neda_Network.)
(۲۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۰ ب.ظ)snowly1 نوشته شده توسط:  انشاا... من که امیدوارم
اگه این ترازو بیاره خیلی خوب میشه من حدسم بین ۶۰۰۰ تا ۶۲۰۰
ولی راجب سوال پایگاه باید بگم که abort یک جواب جدید نمیده ولی وقتی تراکنشی commit میشه در نتیجه جواب بوجود آمده جدیده.
من همین تست رو یک جایی دیده بودم ولی یادم نیست کدوم سال بوده اونجا یادمه که جواب فقط commit بود.
ولی بازم .....

راستی

و همچنین
یک سوال پایگاه
اگر R1 و R2 دارای صفات مشترک باشند الحاق طبیعی آنها برابر؟ ۱) R1اشتراک R1 ( 2 R2اجتماع R2 جواب کدوم بود؟

سوال دیگر پایگاه که صورت سوالش دقیق یادم نیست ولی فکر کنم اینطوری بود که
اگر R1 و R2 دارای صفات مشترک باشند حاصل R1 minus(R1minusR2 برابر است با ؟ ۱) R1اشتراک R1 ( 2 R1اجتماع R2 و گزینه های دیگر که یادم نیست ۳ و ۴ چیا بودن.

دوستان این ۳ تا سوال رو کدوم گزینه ها زدین؟ سوالات یادتون اومد؟

راستی دوستان دیگه راجب درصدهای دوست من نظری ندارن که با این درصدهایی که گفتم ترازش چطوری میشه؟

abort و commit هر دو درسته در صوتی که شکست بخوره پایان نا موفق یاabort اگه موفقیت آمیز باشه commit(کتاب مقسمی توضیحش داده)
اگر R1 و R2 دارای صفات مشترک باشند الحاق طبیعی آنها برابر؟ ۱) R1اشتراکR2
(در صورتی که صفات مشترک داشت اشتراک و اگر نداشت ضرب (منبع مقسمی))

گر R1 و R2 دارای صفات مشترک باشند حاصل R1 minus(R1minusR2 برابر است با ؟
رابطه بالا میشه (R1-(R1-R2و جواب میشه R1اشتراکR2(منبع مقسمی)

جواب میشه گزینه ۳ (کتاب سیستم عامل دکتر حقیقت فصل ۱ یا فصل ۲ کامل توضیحش داده )
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ghiyam
ارسال: #۷۰
۲۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۳۶ ق.ظ، توسط snowly1.)
خب neda140781 خودت هم که داری میگی وقتی شکست میخوره جواب هیچ تغییری نمیکنه و در حقیقت بر میگرده به اون حالت قبلیش و یک جواب جدیدی حاصل نمیشه اما وقتی که یک تراکنشی به صورت کامل انجام میشه در نتیجه یک تغییراتی حاصل میشه و یک نتیجه جدیدی به ما میده تا اونجایی که یادمه صورت سوال گفته بود نتیجه حاصل یک جواب جدیدی است که جواب میشد فقط commit

راستی neda140781 بنظرت دوست من با اون درصدهایی که گفتم ترازش میانگین امسال بین چند تا چند میشه؟
۱
۰
ارسال: #۷۱
۲۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۱۹ ق.ظ
سلام خسته نباشید در مورد تراکنش : ببینید یک تراکنش ۲ پایان متفاوت میتونه داشته باشه ممکنه تا آخرین مرحله انجام بشه وپایان بپذیره که commit میشه یا ممکنه که بنابر دلایل مختلف (مثلا قطع ارتباط) به مرحله پایانی نرسه و ساقط بشه که abort میشه پس دو تا پایان متفاوت وجود داره البته دوستمون ندا هم بدرستی به این موضوع و چند گزینه دیگه اشاره کرده بودند.
۱
۰
ارسال: #۷۲
۲۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۴۱ ق.ظ
If a user issues the COMMIT command with an active transaction, then the DBMS will commit the transaction unless some error condition prevents it. If the commit cannot succeed, the transaction is rolled back.
۱
۰
ارسال: #۷۳
۲۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۳۷ ب.ظ
(۲۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۲۷ ق.ظ)snowly1 نوشته شده توسط:  خب neda140781 خودت هم که داری میگی وقتی شکست میخوره جواب هیچ تغییری نمیکنه و در حقیقت بر میگرده به اون حالت قبلیش و یک جواب جدیدی حاصل نمیشه اما وقتی که یک تراکنشی به صورت کامل انجام میشه در نتیجه یک تغییراتی حاصل میشه و یک نتیجه جدیدی به ما میده تا اونجایی که یادمه صورت سوال گفته بود نتیجه حاصل یک جواب جدیدی است که جواب میشد فقط commit

راستی neda140781 بنظرت دوست من با اون درصدهایی که گفتم ترازش میانگین امسال بین چند تا چند میشه؟

جوابا دوستای دیگمون گفتن هر چند خیلی از سوالا اختلاف نظر روش هس و باید تا اعلام نتایج صبور بود دوستتون احتمال زیاد زیر ۶۰۰۰هستش

دوتا سوال دیگه ام من یادم اومد یکی غذا خوردن فیلسوفها بود که در کتاب دکتر حقیقت گفته شده اگر همه چنگال چپشون را بردارند میشه بن بست که گزینه ۲بود فکر کنم یکی هم الگویتم سالمندی بود و جواب میشد ۵۵
۰
۰
ارسال: #۷۴
۲۲ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۶ ق.ظ، توسط snowly1.)
(۲۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۳۷ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  
(22 خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۲۷ ق.ظ)snowly1 نوشته شده توسط:  خب neda140781 خودت هم که داری میگی وقتی شکست میخوره جواب هیچ تغییری نمیکنه و در حقیقت بر میگرده به اون حالت قبلیش و یک جواب جدیدی حاصل نمیشه اما وقتی که یک تراکنشی به صورت کامل انجام میشه در نتیجه یک تغییراتی حاصل میشه و یک نتیجه جدیدی به ما میده تا اونجایی که یادمه صورت سوال گفته بود نتیجه حاصل یک جواب جدیدی است که جواب میشد فقط commit

جوابا دوستای دیگمون گفتن هر چند خیلی از سوالا اختلاف نظر روش هس و باید تا اعلام نتایج صبور بود دوستتون احتمال زیاد زیر ۶۰۰۰هستش

دوتا سوال دیگه ام من یادم اومد یکی غذا خوردن فیلسوفها بود که در کتاب دکتر حقیقت گفته شده اگر همه چنگال چپشون را بردارند میشه بن بست که گزینه ۲بود فکر کنم یکی هم الگویتم سالمندی بود و جواب میشد ۵۵

الگوریتم سالمندی که a=1/2 بود جوابش میشد ۲۷/۵ نه ۵۵ مطمنی؟
آخه گزینه ها از راست به چپ برابر ۴۰ و ۶۰ و ۳۰ و ۱۵ بود. حالا حساب بکنی میشه ۲۷/۵
من که واقعآ دیگه به درصدهای امسال شک دارم آخه هر کی یه چیزی زده؟ بس نمیشه گفت امسال آسون بوده؟
ولی neda140781 اگر دوست من درصدهاشو درست گفته باشه راحت ۶۰۰۰ میشه ها نمیشه؟

(۲۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۱۹ ق.ظ)ghiyam نوشته شده توسط:  سلام خسته نباشید در مورد تراکنش : ببینید یک تراکنش ۲ پایان متفاوت میتونه داشته باشه ممکنه تا آخرین مرحله انجام بشه وپایان بپذیره که commit میشه یا ممکنه که بنابر دلایل مختلف (مثلا قطع ارتباط) به مرحله پایانی نرسه و ساقط بشه که abort میشه پس دو تا پایان متفاوت وجود داره البته دوستمون ندا هم بدرستی به این موضوع و چند گزینه دیگه اشاره کرده بودند.

ببینید من هم میگم دو نوع پایان داره ولی در حالت abort جواب حاصل یک جواب جدیدی نیست منظورم اینه که نتیجه تراکنش جدید نیست یعنی آپدیت نمیشه اما اگه یک تراکنش commit میشه یعنی عملیات با موفقیت انجام شده و نتیجه حاصل هر چی که باشه آپدیت شده.
بس فکر کنم جواب فقط commit باشه.

مورتن نیستی بنظر تو یکی با این درصدها
زبان ۰ و مشترک ۱۵ و مدیریت ۱۵ و پایگاه ۲۸ و هوش ۲۶ و سیستم عامل ۴۵ و معماری ۰ بنظرت ترازش امسال ۶۰۰۰ میشه؟
۰
۰
ارسال: #۷۵
۲۳ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۸ ق.ظ، توسط neda_Network.)
دوست عزیز با این درصدا بعید میدونم بالا ۶۰۰۰شه خیلی درصداش پایینه مخصوصا مشترک و زبان که اسون بودن اون الگوریتم سالمندی.دوبار من حساب کردم شد۵۵یه عدد دیگه ام بود شما ننوشتید باید منتظر بود تا نتایج بیاد هرچی خدا بخواد همونه من دولتی تخصصی ۷۲زدم امامشترکم بد بود اینجا خدا داند چطور میشه بعد اعلام نتایج توکل بخداBlush
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۸۳۷ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۲۷۶ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۵۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۷۶ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۴۶ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۴۳۸ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  سوالات ارشد آزاد مجموعه کامپیوتر ۹۲ yahyazahedi ۱ ۵,۵۸۱ ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: serv24
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۶۸ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  مقایسه آزمون های کارشناسی ارشد مدرسان شریف با پارسه و دیگر موسسات abbas1368 ۱۸ ۲۴,۹۲۱ ۰۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: spiritual
Exclamation ارشد شبکه آزاد تبریز یا مجازی معماری کامپیوتر شهیدبهشتی-آموزش محور؟ پری دریایی ۱۲ ۱۲,۱۱۹ ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close