زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آموزش کاربردی شبکه

ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۴۶ ق.ظ، توسط virtual girl.)
آموزش کاربردی شبکه
سلام و روز به خیر

توی این تاپیک قصد دارم یه سری مطالب آموزشی درخصوص یادگیری مباحث شبکه های کامپیوتری و بخصوص عناوین مربوط به دوره ی MCITP روبراتون آپ کنم .
این دوره مربوط به ادمین حرفه ای شبکه های کامپیوتری هست که چون دوره هاش رو قبلن گذروندم والبته در حال گذروندنش هستم هم برای خودم مرور میشه و هم دوستانی که نمیتونن این دوره ها رو توی موسسات بگذرونن میتونن استفاده کنن . یه سری جزوه ها و ویدیو ها رو که یه سری اش رو از اینترنت دانلود کردم و یه سری اش مربوط به کلاسهام هست رو به تدریج و برطبق سیلابس های خود مایکروسافت براتون میذارم امیدوارم به دردتون بخوره .

توی این جلسه بهتر هست مطالب مربوط به NETWORK+ رو که پیشنیاز مباحث هست مرور کنید .
میتونید از این لینک دانلود کنید :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۴۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: aamitis , sir_ams , Amoojan , ماه بانو , mhr.ash , Amir V , azarakhsh1986 , pasbag , ghiyam , sarah_azd , mahsarad , Menrva , saranipedram , sp.sadeghi@yahoo.com , hamid88 , Asemaneabi , mammad_asir , baby. , sss , diligent , reza777gh , Afroz , nazanin92 , shani20 , Mänu , M*Gh , _1368صبا , anonetumer , ka arman , javad94 , p_farhadi , محسن جون , elham joon , PrinceS , vesta , K@online , m@hboobe , n_amiry , sand , fo-eng , poorchitsa , saeeed69 , m2m3m92 , Pegasus , - rasool - , Xilinx , hnarghani , AI. , chaka , mrsh1372 , fateme_asra , نارین , saeidsalehi , shovaliehsiah , computerman , sixsixsix , bargozideh , saeedehs , sadafak7 , maryam... , mhma_1367 , Raha_H , Amalthea , afa90 , azad_ahmadi , baran , fzpakzad , رتبه۱سال۹۴ , masume_ml , happy07 , kingmax
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۳۴ ب.ظ
[b] آموزش کاربردی شبکه [/b]
ممنون دوستم

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: elham joon , virtual girl
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۳۹ ب.ظ
RE: [b] آموزش کاربردی شبکه [/b]
خیلی خوبه
تشکرات

Sent from my LT22i using Tapatalk
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۰۶ ب.ظ
به به خیلی هم خوب مرسی

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۱۲ ب.ظ
ممتد باشد انشاله...
۴
۰
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۰۲ ب.ظ
مرسی
واقعا من نیاز داشتم
امیدوارم که ادامه دار باشه

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
۴
۰
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۰۷ ب.ظ
خیلی متشکر از شما که این کار رو میکنید
لطفا دروس و ویدئو و ... رو قسمت بندی کنید تا بچه ها هم بتونن گام به گام پیش بیان

گویند کریم است و گنه میبخشد @@@@@ گیرم که ببخشد ، زخجالت چه کنم؟Exclamation
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aamitis , virtual girl
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۲۴ ب.ظ
عالیهههههه
۲
۰
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۳۷ ب.ظ
سلام دوست عزیز
خیلی خیلی ممنون.
میشه بگید برای کسی که غیر از شبکه ۱ و ۲ دانشگاه چیز دیگه ای در شبکه کار نکرده، جزوه هایی که می ذارید قابل استفاده هست یا بهتره یک سری پیش نیاز ها قبلش مطالعه بشه؟؟؟
خیلی ممنون.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , virtual girl , hnarghani
ارسال: #۱۰
۱۷ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۳۸ ب.ظ
خیلی خوبه اگه این تاپیک رو ادامه و گسترش بدیم
به نظرم اونقد سر رتبه و .. صجبت کردن مفید نیست
چه کسایی که رتبه خوب اوردن چه کسایی که نیاوردن و دنبال کسب مهارت و کارهستن
همگی باید تو بحث شبکه ، امنیت، برنامه نویسی و... پیشرفت کنن
اینجا جای خوبیه برای کمک به هم
به علاوه کلاسای این دوره ها قیمت بالایی داره و همه نمیتونن به راحتی شرکت کنن

تقدیر تقویم افراد عادی است ولی تغییر تدبیر اشخاص خاص است
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , virtual girl , hnarghani
ارسال: #۱۱
۱۷ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۵۶ ب.ظ
تنها سپاس کافی نبود، تشکر ویژه لازم داشت Smile

ممنونم از لطفتون .

Three sentences for getting success
  • Know more than other
  • Work more than other
  • Expect less than other

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: elham joon , virtual girl
ارسال: #۱۲
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۳۳ ق.ظ، توسط sybarite.)
این جزوه از سالها پیش تو نت بود . همون موقع ها هم برای network+ خیلی کامل نبود . هم به لحاظ محتوایی ، هم به لحاظ کیفیت تصاویرش . کما اینکه بعد از گذشت بیش از ۵ سال چند تایی از تیتر هاش هم که از دور خارج شده . مثل توضیحات کابل های کواکسیال .
انشاءالله که مطالب کورس های بعدی جدید باشند . منظورم اینه که برای اولین بار اینجا می بینمشون . اگر دوست داشتید خواهشا نام مدرستون رو هم بفرمایید .
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , virtual girl
ارسال: #۱۳
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۱۱ ق.ظ
سلام
ممنون خیلی خوبه
۱
۰
ارسال: #۱۴
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۴۸ ب.ظ، توسط virtual girl.)
RE: آموزش کاربردی شبکه
سلام و روز به خیر بر شما IT WOMAN/ MAN ها ! Smile

دوستان ممنون از حضورو احساس لطفتون و ممنون از اینکه هستین و انگیزه میدین به آدم

یه چن نکته روبگم که درمورد مسایلی بود که گفتین .
اول اینکه صحبتای بعضیاتون روکه خوندم خیلی خوشحال شدم که به دقت نظرتون رو گفتین و استفاده کردم .
بینین بچه ها من خودمم همونطور که گفتم این دوره ها رو تموم نکردم کامل و هیچ ادعایی توی زمینه آموزش شبکه ندارم واقعن و منم دقیقن مثل شما دارم یاد میگیرم و فقط اون منابعی که دارم رو دراختیارتون میذارم . این تاپیک رو هم زدم تا هرکسی میتونه و راجع به شبکه هر چی داره بذاره همه مون با هم پیش بریم و یاد بگیریم . بالاخره باید یه جایی کار استارت میخورد که من فقط استارتشو زدم و همه چی بستگی به همکاری خودتون داره که بخواید ادامه پیدا کنه یا نه .
توی مانشت هستند افرادی که دارن توی دانشگاه در همین زمینه تحصیل میکنند و درس میخونن و حتی تمام مدارک این دوره ها رو دارن شاید اینجا بهونه ای باشه برای حضورشون و همکاریشون که امیدوارم بیان و کمکمون کنن بهتر پیشرفت کنیم . یعنی باید بگم من خیلی اعتماد به نفس کاذب داشتم که با وجود چنین آدمای باسوادی توی مانشت بازم اومدم اینجا و این تاپیک رو راه انداختم Big Grin
امیدوارم به این تاپیک هم سر بزنن و راهنماییمون کنن. من هم تاجایی که فرصت داشته باشم و مشغله ی کاری اجازه بده حتمن هر چی رو که فکر میکنم مناسب هست حتمن آپ میکنم و در خدمتتون هستم و اگه ایرادی بود حتمن بگید استفاده کنیم .
البته کار گروهی واینکه توی کلاس بصورت عملی اجرا بشه خیلی تاثیر داره ولی همون رو بخواید خودتون یاد بگیرید کافیه تلاشتون رو دوبرابر کنید و تا میتونید از سایتهای به خصوص زبان اصلی دنبال مطلب باشید.

خب این پک MCITP دوره هاش هاش به این ترتیبه :

(Windows 7.0 Configuration (70-680)
(Windows Server Enterprise administrator (70-647)
(Windows Server 2008 Active Directory Configuration (70-640)
(Windows Server 2008 Network Infrastructure Configuration (70-642)
(Windows Server 2008 Network applications Configuration (70-643)

** اون کدهایی که جلوش نوشته شده مربوط به شماره دوره هاهست که خود مایکروسافت دوره ها رو با توجه به کد اونها شناسایی میکنه و آزمون های بین المللی اش رو برگزار میکنه .

دوره اول مربوط به آموزش ویندوز ۷ هست با کد (۷۰-۶۸۰)

بهتره قبل از شروع نرم افزار VMware رو دانلود و نصب کنید . یه نرم افزار قدرتمند ماشین مجازی که میشه چندتا سیستم عامل و برنامه های کاربردی مربوط به آنها روبه طور همزمان روی سیستممون راه بندازیم . یعنی شما میتونی روی این VMware مثلن هم ویندوز۷ نصب کنی هم ویندوز سرور هم لینوکس و هر وقت خواستی از طریق VM با هر کدوم بالا بیای .. بدون اینکه نیاز باشه روی لپ تاپ ات این ویندوزها رو نصب کنی .
به نظرم یه IT WOMAN/ MAN باید کار کرده باشه با این نرم افزار !
طریقه نصب اش هم خیلی ساده ست توی سایت آپارات یه آموزش پیدا کردم میتونید یه نگاه بهش بندازید :

من خودم با VM 8 کار کردم الان نسخه های بالاترش هم اومده ولی خب همون ۸ هم نیازها رو جواب میده .

*** این جزوه ی خود مایکروسافت به زبان اصلی هست که بهترین و بهترین منبع برای یاد گیری هست و کتاب تمام دوره ها رو میتونین از خود سایت مایکروسافت دانلود کنید.

***مرجع تمام مشکلات و درواقع دایر المعارف شبکه هم که همون سایت technet هست که بسیار بسیار عالیه و برای خود مایکروسافته ! ینی دیگه باید بدونید این سایته چی هست و اسمشو حفظ باشین !

***این جزوه ی اموزشی یکی از موسسات تهران هست درباره آموزش ویندوز سون که البته همکارم دوره اش رو رفته بود و اسکن شده اش رو لطف کرد به من داد .

*** این هم جزوه ی کمک آموزشی که استاد خودمون بهمون داد

اینها فعلن یه سری کتاب و منبع بود که بهتر هست داشته باشین . حالا کم کم عنوان ها و سر فصلها رو میریم جلو .

فقط مشکلی که وجود داره اینه که یه سری ویدیوهای اموزشی هست که تقریبن هر جلسه چیزی حدود ۴۰۰ مگ میشه و مطمئن نیستم همه بتونن دان کنن البته خودمم بخام آپ کنم کلی زمان میبره با این سرعتامون !! دیگه نمیدونم اونا رو چی کنیم !!

فعلنی ..

۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sand , mammad_asir , hnarghani , saeedehs , sararogue , hamid88 , pasbag , elham joon
ارسال: #۱۵
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۰۷ ب.ظ
آموزش کاربردی شبکه
اگه تو آپلود کردن و ... مشکل دارید
اگه میتونید تو هران فایل ها رو حضوری به من بدید یا هر جایی به کس دیگه بدید که تو اپ کردن کمک کنه
اگه فیلم ها رو ورحله به مرحله بزارید خیلی خوب میشه
متشکر

گویند کریم است و گنه میبخشد @@@@@ گیرم که ببخشد ، زخجالت چه کنم؟Exclamation
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , mhma_1367 , secure

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آموزش زبان ترکی ( آذری ) Eternal ۱۴۶ ۵۹۶,۳۲۴ ۰۳ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yeni_iran_1290
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۹۶۶ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۱۳ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  سایت آموزش زبان H-Arshad ۳ ۳,۹۹۹ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  آموزش زبان انگلیسی:اصطلاح حساب حساب کاکا برادر! cyruskingsolomon ۰ ۱,۹۷۶ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۴۵ ق.ظ
  آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای مبتدی ها + مکالمه وحشتناک واقعی cyruskingsolomon ۰ ۱,۶۶۸ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۸ ب.ظ
  اصطلاحات انگلیسی با رنگ‌ها آموزش زبان انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۶۰۴ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۳۰ ق.ظ
  کتابهای چاپی آموزش اندروید h_kh ۰ ۱,۷۷۳ ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: h_kh
  آموزش زبان انگلیسی:گرامر cyruskingsolomon ۱ ۲,۹۹۳ ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۲۲ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close