زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خوندن درس برای ارشد یا اینکه در کنارش برنامه نویسی با مقدار زمان کمتری هم یاد بگیرم

ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۸ ب.ظ، توسط Doctorwho.)
خوندن درس برای ارشد یا اینکه در کنارش برنامه نویسی با مقدار زمان کمتری هم یاد بگیرم
به نام خدا

با سلام

میخواستم ابتدا از همه ی بچه های که قبول شده اند و چه نشدن و دانشجویان ارشد و اساتید و مدیران عزیز خواهش میکنم که راهنمایی کنند.
برای هر کسی شاید این مسئله پیش اومده باشه یا نیومده باشه میخواهند برای سال دوم یا اولشون یا...... درکنار درس خوندن برای ارشد به کارهایی که علاقه دارند رو هم انجام بدهند البته شاید اولویتی که بهش می دهند خودشون مثلا کسی می خواهد هدف اصلی اش درس خوندن برای ارشد باشه ولی میخواهد در کنارش برنامه نویسی مثلا با مدت زمان کمتری این کار رو انجام بده مثلا کسی که دوست داره نرم افزار بخونه ولی می دونه برای ارشد مثلا متلب کاربرد داره اینو در کنار درس خوندن برای ارشد اینو یاد بگیره مثلا توی هفته ۵ ساعت به نظرتون این کار خوبه که در آینده موفق تر بشه یا اینکه فقط به چسبه به درس خوندن برای ارشد که به قول آقای مهندس جهانی باید یادگیری برنامه نویسی رو فدای درس خوندن کنیم ؟SmileSmileSmile
اگرچه در سال های گذشته آقای مهندس جهانی و آقای علیخانی درموردش پست گذاشتند البته من اونها رو خوندم ولی دیدم موضوعشون به این یکم مغایرت داره اینجا پست گذاشتم بازم اگه اشتباهی پست تکراری باز کردم معذرت میخواهم .Big GrinBig GrinBig Grin

پستهای های آقای جهانی و علیخانی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

البته لازم می دونم در مورد پست آقای علیخانی اینو بگم بیشتر مد نظرم هدف دوم بود که در ارسال شماره ی ۸ از بالای به پایین بوده که این به صورتی هستش که تخصصی بخواهیم یاد بگیرم من نظرم این هستش که مدت زمان کمتری الان بهش اختصاص بدهیم مثلا هفته ای ۴ یا ۲ ساعت اونم برای تفریح

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ممنون میشم راهنماییم کنید با سپاس فراوان

موفقیت برای کسی که باور دارد می تواند موفق شود و آرزوی خویشتن را مبنای عمل قرار داده، به سادگی قابل دسترسی است و اسرار پیچیده ای ندارد/انسانهای موفق دنیا همیشه رویای خود را در ذهن دارند./ .اگر یک نفر می تواند کاری انجام دهد تو هم میتوانی آن را انجام دهی اگر هیچ کس نمی تواند کاری را انجام دهد تو باید آن را انجام دهی.
۶
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , fatemesoleimani , Morris , dr.a_AI , K@online
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۳۸ ق.ظ
به نظر من در زمان مطالعه ارشد تا می توانید تنها برای ارشد وقت در نظر بگیرید و به مسائل جانبی نپردازید و در این رقابت شدید تنها به رتبه ۱ فکر کنید. اگر وقت اضافه دارید مراجع را بخوانید و تمرین های کتاب را حل کنید. پس از این که آزمون ارشد را انشاالله با موفقیت به پایان رساندید برای این مطالعات فرصت فراوان دارید و البته این تنها نظر شخصی من است و ممکن است با توجه به شرایط درست نباشد.
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Doctorwho , Mänu , m450ud , sazesh
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۵۱ ب.ظ، توسط sorlin.)
ببین اینا همه مربوط میشه به پایه تحصیلی شما.
اگه میبینی پایه تحصیلی قوی ای داری اره میتونی اینکارو بکنی مثلا رتبه یک ای تی امسال اقای ارمان اردوخانی گفتتند من از مهر شروع به درس خوندم کردم و به طور متوسط روزی ۳ ساعت میخوندم.خوب طبیعی هستش اگه تو شرایطی مثل اون باشی میتونی وقت برای علایقت بزاری.
ولی در صورتی که متوسط هستی به هیچ وجه توصیه نمیکنم و هم نظر با اقای موریس هستم.

از تو حرکت از خدا برکت..
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Doctorwho , Mänu , Morris
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۱۹ ب.ظ
RE: خوندن درس برای ارشد یا اینکه در کنارش برنامه نویسی با مقدار زمان کمتری هم یاد بگیرم
رتبه یک نرم افزار هم گفتند من کنار مطالعه کار هم میکردم
منم با هردو در کنار هم موافقم

Sent from my LT22i using Tapatalk
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Doctorwho , Morris
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۳۸ ب.ظ
با سلام
ممنونم از راهنمایی هاتون
ولی بیشتر مد نظرم این هستش که برای هر سه دسته راهنمایی کنید که بقیه هم استفاده کنند

۱- افرادی که پایه درسی شون خوب نیست یعنی ضعیف هستش و هیچ زبان برنامه نویسی بلد نیستندفقط در حدی تو دانشگاه مثلا فق دستورات رو می دونند مثلا for و..... ولی نمی تونندمسئله ای را تحلیل کنند مثل اعداد کامل و... و هم میخواهند برای ارشد بخونند.

۲- افرادی پایه درسی شون خوبه برنامه نویسی هم میخواهند یاد بگیرندیا زبان جدیدی یا برای تسلط بیشتری .

۳- افرادی که پایه شون متوسط هستش (یا قوی ) ولی میخواهند توی بازار کار کنند و هم درس بخونن

۴-افرادی که عاشق برنامه نویسی هستند (فقط کد میزنند )برای خودشون و در کنارش درس هم میخواهند بخونند حالا پایه درسشون یا متوسطه یا قوی

با تشکر

موفقیت برای کسی که باور دارد می تواند موفق شود و آرزوی خویشتن را مبنای عمل قرار داده، به سادگی قابل دسترسی است و اسرار پیچیده ای ندارد/انسانهای موفق دنیا همیشه رویای خود را در ذهن دارند./ .اگر یک نفر می تواند کاری انجام دهد تو هم میتوانی آن را انجام دهی اگر هیچ کس نمی تواند کاری را انجام دهد تو باید آن را انجام دهی.
۰
۰
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۳۷ ب.ظ
به نظر من واسه آدمای مختلف فرق می کنه، بعضی ها می تونن مدیریت کنن چند تا کار کنار هم انجام بدن بعضی ها نمی تونن، من شخصا نظرم اینه که از مهر فقط رو درس تمرکز کنید بعد از کنکور تا شروع سال تحصیلی فرصت هست برنامه نویسی تونو قوی کنین. رقابت واسه کنکور زیاده بهتر اگه وقت هم زیاد دارین تست بیشتر کار کنین، من خودم کلاس موسیقی می رفتم که با وجود علاقه زیادی که داشتم از مهر تا بهمن تعطیل کردم

شاید آزادی انسان در فناپذیری اش باشد، که می داند؟
فرانتس کافکا
۱
۰
ارسال:
۱۹ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۱۰ ق.ظ
من فکر می کنم میشه همزمان روی درس خوندن برای کنکور و یادگیری برنامه نویسی وقت گذاشت. اصلا چون ماهیت این دو کار متفاوته کنار هم شاید ترکیب خوبی هم بشن. برای خود من کد زدن (که البته جزئی از پروژه های دانشگاه بود) روحیه م رو عوض می کرد.
همه چیز به خودتون بستگی داره و زمانی که برای هر کدوم نیاز دارید.
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris , mahyamk , Doctorwho , alagh
ارسال:
۲۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۴۰ ب.ظ
RE: خوندن درس برای ارشد یا اینکه در کنارش برنامه نویسی با مقدار زمان کمتری هم یاد بگیرم
نطر شخصی من اینه که اول از همه خوب بخونید که کنکورتون رو خوب بدید بعد از اون برای یاد گرفتن برنامه نویسی ها وقت زیاد از بهمن ماه تا وقتی که وارد دانشگاه میشید

بهترین راه پیش بینی آینده خلق کردن آن است!!!
۱
۱
ارسال:
۳۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۵۳ ب.ظ
می خواهید چه زبان برنامه نویسی کار کنید و هدفتون از خوندن ارشد کدوم گرایش هست؟

فال بد، بدتر بود ازحال بد
۰
۱
ارسال: #۱۰
۰۲ تیر ۱۳۹۳, ۰۷:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ تیر ۱۳۹۳ ۰۷:۳۴ ب.ظ، توسط dr.a_AI.)
Rainbow RE:خوندن درس برای ارشدیااینکه درکنارش برنامه نویسی بامقدارزمان کمتری هم یادبگیرم
(۱۷ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۱ ب.ظ)reza.mahmodi71 نوشته شده توسط:  به نام خدا

با سلام

میخواستم ابتدا از همه ی بچه های که قبول شده اند و چه نشدن و دانشجویان ارشد و اساتید و مدیران عزیز خواهش میکنم که راهنمایی کنند.
برای هر کسی شاید این مسئله پیش اومده باشه یا نیومده باشه میخواهند برای سال دوم یا اولشون یا...... درکنار درس خوندن برای ارشد به کارهایی که علاقه دارند رو هم انجام بدهند البته شاید اولویتی که بهش می دهند خودشون مثلا کسی می خواهد هدف اصلی اش درس خوندن برای ارشد باشه ولی میخواهد در کنارش برنامه نویسی مثلا با مدت زمان کمتری این کار رو انجام بده مثلا کسی که دوست داره نرم افزار بخونه ولی می دونه برای ارشد مثلا متلب کاربرد داره اینو در کنار درس خوندن برای ارشد اینو یاد بگیره مثلا توی هفته ۵ ساعت به نظرتون این کار خوبه که در آینده موفق تر بشه یا اینکه فقط به چسبه به درس خوندن برای ارشد که به قول آقای مهندس جهانی باید یادگیری برنامه نویسی رو فدای درس خوندن کنیم ؟SmileSmileSmile
اگرچه در سال های گذشته آقای مهندس جهانی و آقای علیخانی درموردش پست گذاشتند البته من اونها رو خوندم ولی دیدم موضوعشون به این یکم مغایرت داره اینجا پست گذاشتم بازم اگه اشتباهی پست تکراری باز کردم معذرت میخواهم .Big GrinBig GrinBig Grin

پستهای های آقای جهانی و علیخانی

البته لازم می دونم در مورد پست آقای علیخانی اینو بگم بیشتر مد نظرم هدف دوم بود که در ارسال شماره ی ۸ از بالای به پایین بوده که این به صورتی هستش که تخصصی بخواهیم یاد بگیرم من نظرم این هستش که مدت زمان کمتری الان بهش اختصاص بدهیم مثلا هفته ای ۴ یا ۲ ساعت اونم برای تفریح

ممنون میشم راهنماییم کنید با سپاس فراوان

با سلام
من فکر میکنم شما به این فکر می کنید که اگه همه وقتتون رو برای خوندن برای کنکور بذارید و قبول شید از اونجایی که چیزی از دوره کارشناسیتون برای ارشد ندارید دست خالی وارد اون مقطع میشید. (شایدم من اشتباه میکنم ولی فکر من یکی توی دوره کارشناسی این بود)Blush
خلاصه اینکه فکر میکنم بهتره بین علاقمندی هاتون اولویت بندی کنید و ببینید که کدومش براتون مهتره. اگه ارشد براتون مهمتره برای همین وقت بذارید و اگه کار برای اون هم وقت بذارید. ولی ارشد زمان بیشتری رو میخواد و بنابراین باید زمان بیشتری رو بهش اختصاص بدید. و اگه این آموزش هایی که مد نظرتون هست فقط برای ارشده که منم مثل دوستان فکر میکنم بهتره شما به ارشد بچسبید فعلا و بعد کنکور به اندازه کافی وقت دارید. الان فقط بدونید که برای ارشد چیا لازمه و به چه صورت. مثلا یکی از دوستان میگفتن سی شارپ خیلی لازم بوده براش توی دوره ارشد. یکی دیگه از دوستان میگفت اینکه میگن متلب لازمه متلب به اون صورتی که توی اکثر آموزش ها هست لازم نیست و باید فقط منطق فازی رو توش یاد گرفت (که البته من خودم چون متلب بلد نیستم نمیدونم توی آموزش ها همین منطق فازی رو میشه راحت یاد گرفت یا نه. چون خود همین دوست گرامی میگفت توی آموزش ها پیدا نکردم و توی سایتای انگلیسی دنبالش گشتم). یکی دیگه از دوستان هم میگفت لازم نیست قبل ارشد دنبال یادگیری باشید چون طی خود تحصیل میشه وقت گذاشت و یاد گرفت (که البته من خیلی قبول ندارم - اگه وقت داشتید بعد کنکور چیزایی که میدونید لازمه رو یاد بگیرید)
باز هم به خودتون نگاه کنید. ببینید اگه میتونید با هم پیش ببرید میتونید در کنار درس یکی دو ساعت براش وقت بذارید. که باز هم میگم اگه فقط برای مقطع ارشده الان لازم نیست براش وقت بذارید و درسو بچسبید

موفق باشید

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده ، بازی‌های پنهان غم مخور
-------------------------------------------------
۹۹ درصد از مواردی که نگرانشان هستید هرگز اتفاق نخواهند افتاد.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sazesh
ارسال: #۱۱
۰۳ تیر ۱۳۹۳, ۰۳:۰۱ ب.ظ
خوب البته هم ارشد خوندن و هم برنامه نویسی خوندن باهم سخته. من خودم همیشه سعی میکنم رو یه هدف بیشتر تمرکز کنم تا اینکه دوتا باشه. ولی شما اگه میرسین ارشدتون رو خوب بخونی به عنوان تفریح بد نیست برنامه نویسی هم بخونید
۳
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۵۳ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۴۵۹ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۹۶ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۱۷۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  پروپوزال نویسی ف.ش ۹ ۱۲,۵۹۷ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۸۲۴ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۳۲ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۱۲ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  تعویق زمان کنکور ارشد sima84 ۰ ۱,۵۳۱ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close