زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۱۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتصابات جدید در مانشت

ارسال: #۴۶
۲۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۴۱ ب.ظ
انتصابات جدید در مانشت
آقا فرداد جلسه تودیع و معارفه سارا خانم و آقا ممت کی برگزار میشه ؟؟؟؟

در مورد کاپیتان بی حاشیه‌: حاشیه تو خونه منه‌، بدون حاشیه زندگی کردن برام سخته‌، قبوله ؟؟؟

کسی که اندرز ارزان را رد کند طولی نمی کشد که پشیمانی را با قیمت گرانی خریداری خواهد کرد.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۵۱ ق.ظ
انتصابات جدید در مانشت
آقای br2011 نیز دیگر مدیر مانشت نیستند. از ایشان بابت همکاریشون سپاسگزارم.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۳
۱۰
ارسال: #۴۸
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۱۴ ق.ظ
انتصابات جدید در مانشت
حیف شد ... مدیر خیلی توانایی بودند ... خصوصا در قسمت پژوهشی و شعر و ادب .
۷
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: nimaaa , Msccom
ارسال: #۴۹
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۱۹ ق.ظ، توسط Fardad-A.)
RE: انتصابات جدید در مانشت
(۲۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۴۱ ب.ظ)ronaldo نوشته شده توسط:  آقا فرداد جلسه تودیع و معارفه سارا خانم و آقا ممت کی برگزار میشه ؟؟؟؟

در مورد کاپیتان بی حاشیه‌: حاشیه تو خونه منه‌، بدون حاشیه زندگی کردن برام سخته‌، قبوله ؟؟؟
رونالدو جان چون از این تابلوهای تقدیرنامه نداریم که بدیم تودیع هم نداریم. معارفه هم خصوصی برگزار شد.

در مورد کاپیتان باحاشیه هم باید بگم از این نظر کاملا" شبیه هستیم و یکیمون کافیه!!!Big Grin
من تعویض شدم بازوبند را میدم به تو! البته اگه سرمربی تو را بفرسته تو زمین!!!

.
۳
۶
ارسال: #۵۰
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۴۰ ق.ظ، توسط Br2012.)
انتصابات جدید در مانشت
سلام دوستای مانشتی
هوا بس نا جوانمردانه سردو سنگینه‌، از اونجایی که هر کسی و هر چیزی تحت شرایطی موندگاره پس منم از این قاعده خارج نیستم.
از همه دوستان خدا حافظی میکنم به خصوص نیما‌ی عزیز که به یادش هستم ،اگه کسی هم از ما دلخوره حلال کنه

یا علی
۱۳
۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: nimaaa , SarahArshad , ali_computer69 , parimehraban
ارسال: #۵۱
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۳۷ ق.ظ
انتصابات جدید در مانشت
رضا صادقی میگه‌: نرووو‌! تو هم نمیتونی دووم بیاری‌، نروووو‌، تو هم مثل من کم میاری .

هرجا هستی موفق باشی .

کسی که اندرز ارزان را رد کند طولی نمی کشد که پشیمانی را با قیمت گرانی خریداری خواهد کرد.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nimaaa
ارسال: #۵۲
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۵۷ ق.ظ، توسط Msccom.)
انتصابات جدید در مانشت
(۲۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۲۸ ق.ظ)Br2011 نوشته شده توسط:  سلام دوستای مانشتی
هوا بس نا جوانمردانه سردو سنگینه‌، از اونجایی که هر کسی و هر چیزی تحت شرایطی موندگاره پس منم از این قاعده خارج نیستم.
از همه دوستان خدا حافظی میکنم به خصوص نیما‌ی عزیز که به یادش هستم ،اگه کسی هم از ما دلخوره حلال کنه

یا علی
(۲۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۱۴ ق.ظ)Potential نوشته شده توسط:  حیف شد ... مدیر خیلی توانایی بودند ... خصوصا در قسمت پژوهشی و شعر و ادب .
بله درسته
مانشت باید بیشتر از اینا قدر همچین مدیرای خوبی رو بدونه.خیلی بی انصافی بود.خیلی.همه میدونن قسمت مقاله نویسی با وجود ایشون توی مانشت جون گرفت.یکی از آرزوهایی که دکتر واسه مانشت داشت همین توسعه بخش مقاله بود.کاش بیشتر از اینا میشد هوای اعضای مفید مانشت رو داشت..متاسفم واسه خودمون که قدر خوبیا رو نمیدونیم....

آرام باش***دنیا بی قرار توست...
۹
۳
ارسال: #۵۳
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۲۶ ب.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۲۸ ق.ظ)Br2011 نوشته شده توسط:  سلام دوستای مانشتی

یا علی
یعنی دیگه به مانشت سر نمی زنید؟
موفق باشید و خسته نباشید.شما هم مثل خانم سارا مدیر فعالی بودید.
۳
۱
ارسال: #۵۴
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۱۶ ب.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۵۱ ق.ظ)NoOne نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۱۴ ق.ظ)Potential نوشته شده توسط:  حیف شد ... مدیر خیلی توانایی بودند ... خصوصا در قسمت پژوهشی و شعر و ادب .
بله درسته
مانشت باید بیشتر از اینا قدر همچین مدیرای خوبی رو بدونه.خیلی بی انصافی بود.خیلی.همه میدونن قسمت مقاله نویسی با وجود ایشون توی مانشت جون گرفت.یکی از آرزوهایی که دکتر واسه مانشت داشت همین توسعه بخش مقاله بود.کاش بیشتر از اینا میشد هوای اعضای مفید مانشت رو داشت..متاسفم واسه خودمون که قدر خوبیا رو نمیدونیم....
چون امکان حرف زدن نیست بهتره دوستان قضاوت نکنن. وقتی میشه قضاوت کرد و صحبت از انصاف کرد که همه چیز را بشه جلو چشم همه قرار داد.
قدر همه مدیران و اعضاء برای همه روشن هست. آقای br2011 هم مستثنی نیستند و قدرشون بابت زحماتی که کشیده اند روشن هست و بارها ازشون قدر دانی شده و هرگز منکر قابلیتها و زحماتشون نیستم.
طبیعی است که سوال باشه که چی شد که ایشان از جمع مدیران رفتند و انتظار از من هست که جواب بدهم. ولی جواب باین سوال همچون مورد آقای پارسانا مطالبی است که فقط با رضایت طرفین امکان انتشار داره .
اختلاف بین مدیران پیش میاد و طبیعی است و اگر چه ممکنه با بیان همه چیز‌، حقانیت و استحقاق هر کس (من یا ایشان یا دیگران) در یک مسئله خاص روشن بشه ولی بهتره همچون مورد قبلی این محیط به دادگاه عمومی تبدیل نشه.
ماندگاری برای هیچکس جز خدا نیست.
مطمئن باشید در راس مجموعه عقلانیتی هست که کار بدون منطق تقریبا" احتمال انجامش صفر هست. برای آقای br2011هم آرزوی موفقیت و حضور در مانشت را دارم.

.
۹
۱۵
ارسال: #۵۵
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۰۰ ب.ظ
انتصابات جدید در مانشت
سلام
واقعا آدم ناراحت میشه می بینه بچه‌ها خداحافظی میکنن نمیشه قضاوت کرد و ....
ولی خب همین جا به آقایون br2011 و پارسانا میگم که به خاطر .... ،دوستی و بودن تو مانشت رو کنار نگذارید مثل سابق که مدیر هم نبودید سر بزنید و حضور فعال داشته باشید.

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
۸
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۵۶
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۴۳ ب.ظ
انتصابات جدید در مانشت
شما مطمئنید بی طرفید؟
میگم همیشه همینجوری به رخ میکشید امتیاز دادنا را؟
بابا خوبه اعتبار مجازیه خدا رحم کرده اعتبار آدما دست شما نیستSmile
اما یه نگااهی به پروفایلشون بندازین بعد حرف بزنین بحث سر رتبه دادن نیست این حرف شما بی ربط ترین حرف ممکنه!!
خود من اصلا تا حالا نمی دونستم این سیستم رتبه دهی چی هست خیلی های دیگه هم نمی دونن حالا مثلا میخاید با این حرف مغرضانه بگید ایشون محبوب نبودند ؟چشماتونو باز کنید یه چرخ تو سایت بزنید می بینید چقد از کاربرا خواهان برگشت ایشون هستند که البته این جور که شما حرف زدید کاملا معلومه که چشاتونو بستید!!!!

من نه میخام درگیری ایجاد کنم نه حوصلشو دارم.فقط دیدم بده آدم قدر دان نباشه به خاطر اختلاف در سلیقه شخصی

و خدایی که شاهد حقایق هست از هر باطلی آدم ها را بی نیاز خواهد کرد.
۱۳
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morteza_s , Msccom
ارسال: #۵۷
۲۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۵۶ ق.ظ، توسط Masoud05.)
از من خواسته شده دیگه تو این زمینه چیزی نگم‌، اما اینم آخرین حرفم:

هدف من این نیست که زحمات مدیران قبلی رو نادیده انگارم( مگر چنین چیزی ممکن است ). بلکه هدف این بود که قدری به تلاش های فردادجان فکر کنیم که ایشان هم برای ما زحمت و رنج بسیاری برده اند.
تا کنون بیش از ۲۰ منفی برای این دفاع به من داده شده( حتی اقا فرداد هم به من تذکر دادن که توی این بحث دیگر وارد نشوم) اما من تصور میکنم حق ایشون بدرستی ادا نشده( اینکه حق مدیران مستعفی ادا شده یا نه خود بحثی است جدا ). این منفی‌ها را که به بر اساس عقیده‌ام بوده( گفتن حرف حق )مرا ناراحت نمیکند چراکه اگر در دین خود این همه بحث از علی (علیه السلام )می کنیم‌، علی(علیه السلام )را با عدالت می شناسند‌، پس بر ما واجب است تا حد توان خود مشابه ایشان رفتار کنیم .
پس کسی سخنان مرا به دید قدرنشناسی از مدیران قبلی نگزارد که تفکری است ناثواب.
والسلام علیکم.
اینم آخرین پست من تو این زمینه‌، بحث آزاده و منم نظرم رو دادم همونطور که سایر دوستان نظراتشون رو اعلام کردن .( البته با پ.خ در خدمت شما هستم‌، اما دیگه ارسال نمی تونم بکنم چون اینجوری ازم خواستن.

موفق باشید.
سند منع من توسط فرداد جان:

Fardad-A نوشته شده توسط:
Masoud05 نوشته شده توسط: من یه جواب دیگه اونجا میزارم و برام تعداد منفیا مهم نیست.هدف دفاع از حق هست به هر قیمتی
نه مسعود جان .خواهشا" اینکار را نکن. فرصت برای حرفهای نزده همیشه هست.
البته ارسالم رو گزاشتم، اما ارسال های قبلی رو پاک کردم‌، در ضمن Hsh عزیز به من تدکرداده بودن و منم جوابشون رو دادم (که البته اونم رو حذف کردم )تا خدایی ناخواسته سوء برداشت نشه

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۳
۹
ارسال: #۵۸
۲۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۵:۱۱ ب.ظ
خوب یک خبر خوب برای بچه های معماری!
خانم انرژی مثبت از این به بعد در بخش پژوهش هم هستند و شما می تونید پستاشون رو ببینید و احیانا اگه سوالی هم دارید ازشون بپرسید.
امیدوارم که ازین به بعد بخش معماری و سخت افزار فعال بشه و بچه های دیگه هم همکاری کنند.

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۰
۰
ارسال: #۵۹
۲۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۵:۵۸ ب.ظ
انتصابات جدید در مانشت
در اینکه این دو عزیز (پارسانا و br) برای جامعه مجازی مانشت مفید بودن شکی نیست. اما با این جریانات قضیه داره کم‌کم برعکس می‌شه.
فردادجان در صورتی که امکانش وجود داره کلیه مدارکی که باعث خلع مدیریت ایشون شده رو منتشر کنید و ایشون هم از خودشون دفاع نمایند.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۷
۰
ارسال: #۶۰
۲۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۰۳ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۱۱ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  خوب یک خبر خوب برای بچه های معماری!
خانم انرژی مثبت از این به بعد در بخش پژوهش هم هستند و شما می تونید پستاشون رو ببینید و احیانا اگه سوالی هم دارید ازشون بپرسید.
امیدوارم که ازین به بعد بخش معماری و سخت افزار فعال بشه و بچه های دیگه هم همکاری کنند.

واقعا خوشحالم که به جمع مدیران مانشت‌، یک نفر از گرایش سخت افزار هم اضافه شد

Smile Smile Smile

خانوم انرژی مثبت‌: حضورتون رو خیر مقدم میگم Smile
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۷۱ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  منبع جدید هوش، راسل ویرایش سوم sima84 ۰ ۱,۶۲۸ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۷۵ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  تغییرات کتاب سیستم عامل جدید سیستم عامل sima84 ۱ ۲,۵۷۰ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۳۰,۳۱۷ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۳۹۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۸۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close