زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۵۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کسانی که از طرف دانشگاه امام حسین باهاشون تماس گرفته شد

ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۴۱ ق.ظ
سلام
کسی هست که از طرف دانشگاه امام حسین باهاش تماس گرفته باشن برای مصاحبه؟ سنجش گفته حداکثر دو هفته بعد از اعلام نتایج تکمیل ظرفیت تماس گرفته میشه ...ولی خبری نیست. لطفا اگه کسی اطلاعات مفیدی داره ، بگه .
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۱۹ ب.ظ
سلام.بامن یکشنبه تماس گرفتن وهمون روزهم sms دادن که سه شنبه ۲۷/۳/۹۳ ساعت ۹:۳۰ صبح برم اونجا.منم رفتم وقتی شرایط رو دیدم خودم انصراف دادم.

You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life
Winston Churchill
۲
۰
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۴ ب.ظ، توسط aria.)
RE: کسانی که از طرف دانشگاه امام حسین باهاشون تماس گرفته شد
می شه بگید شرایطش چی بود واینکه رتبه شما چند بود از طرفی اخه یکی از دوستان من در گزینش اونجاست ولی گفت هنوز با کسی تماس نگرفته اند شما کدوم استان هستید

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل اگر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم
۰
۰
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۳۲ ب.ظ
من تهرانم.اولش که بایدمی رفتم به مقبره شهدای گمنام نزدیک شهرک ولایت.بعد رفتم ویه فرم گرفتم که توش باید اطلاعات شخصی ومدارکی که ازمثلا آموزشگاهها گرفتم رومی نوشتم ویه سری سوال درمورد اینکه آیامقاله ای داشتم و... . بعد من وچندنفردیگه هم بودیم که رفتیم سواریه ون شدیم وماروبردن داخل دانشگاه.یه سرهنگ اومد ودرباره شرایط دانشگاه صحبت کرد وگفت که درابتدای کار ۴ ماه ونیم آموزش نظامی داره واگه درست یادم باشه هرترم هم باید چندتادرس نظامی روبگذرونید.بعد از ۴ ماه ونیم شما رسماعضوسپاه هستید.یعنی کدپرسنلی دارید والبته ازحقوق ومزایاش هم بهره مندمی شید.جو دانشگاه همون طورکه دوستان قبلا هم گفتن توی انجمن به شدت نظامی طوری که وقتی من انصراف دادم خودم به تنهایی نمی تونستم ازدانشگاه خارج بشم وباید منتظرمی موندم تا باهمون ونی که اومدم می رفتم.بعدازاینکه من اومدم بیرون ۴ نفردیگه هم انصراف دادن.
اگه سوالی دیگه ای دارید درخدمتم.

You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life
Winston Churchill
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aria , manesht.ir , javad.h
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۵۸ ب.ظ
ممنون
پس به طورکلی نظامی می شی من فکرکردم غیر بورس هم داره (پسر عموی من اونجا فیزیک هسته ای خونده ودکتری دانشگاه دیگه ای الان داره جای دیگه استخدام میشه) این یه مقدارمشکل ایجاد می کنه چون معلوم نیست بعدا شما در چه یگانی بکار بگیرند، راستی این برای همه گرایش ها بود یا برای رشته های خاص ؟به غیرشما بقیه هم کامپیوتری بودن یارشته های دیگه هم بودن ممنون

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل اگر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم
۰
۰
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۱۵ ب.ظ
به من هم هنوز زنگ نزدن و پیامک هم ندادن
اما اینکه آموزش داره رو منم شنیدم اما طوریکه آموزشش بعد از ۲سال درس هست و شنیدم که باید یه سری دروس عقیدتی(۶-۸واحد) رو هم بگذرونی

شما رتبه اتون چند بود؟همه کامپیوتر و آی تی بودن؟
ممنون

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
۰
۰
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۵۸ ب.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۹ ب.ظ)King2 نوشته شده توسط:  سلام.بامن یکشنبه تماس گرفتن وهمون روزهم sms دادن که سه شنبه ۲۷/۳/۹۳ ساعت ۹:۳۰ صبح برم اونجا.منم رفتم وقتی شرایط رو دیدم خودم انصراف دادم.

یعنی قبل مصاحبه انصراف دادین و کار به سوالهای مصاحبه نکشید ؟
۰
۰
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۳۷ ب.ظ، توسط Iman_k26.)
(۲۹ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۴۱ ق.ظ)manesht.ir نوشته شده توسط:  سلام
کسی هست که از طرف دانشگاه امام حسین باهاش تماس گرفته باشن برای مصاحبه؟ سنجش گفته حداکثر دو هفته بعد از اعلام نتایج تکمیل ظرفیت تماس گرفته میشه ...ولی خبری نیست. لطفا اگه کسی اطلاعات مفیدی داره ، بگه .

سلام

همونطور که دوست عزیزمون King2 توضیح داد منم روز سه شنبه رفتم اونجا و صحبت های ایشون رو تایید میکنم... دانشگاه فقط بورس میگیره به این قضیه دوستان دقت داشته باشن که در صورت قبولی استخدام میشن...

(۲۹ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۱۵ ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  به من هم هنوز زنگ نزدن و پیامک هم ندادن
اما اینکه آموزش داره رو منم شنیدم اما طوریکه آموزشش بعد از ۲سال درس هست و شنیدم که باید یه سری دروس عقیدتی(۶-۸واحد) رو هم بگذرونی

شما رتبه اتون چند بود؟همه کامپیوتر و آی تی بودن؟
ممنون

آموزشی که گفتن قبل از تحصیل هست و شما در صورت پذیرفته شدن باید به مدت ۴/۵ ماه یه دوره آموزشی ببینید....

در مورد رشته هم از رشته های دیگه هم بودن مثل برق، صنایع و.... که هر کدوم هم برای مصاحبه علمی میرفتن تو اتاق مخصوص خودشون که استادای مربوطشون نشسته بودن و مصاحبه میگرفتن... منم با اقتدار تا آخر مراحل مصاحبه رفتم اگر کسی سوالی داشت بپرسه...

«یا الهی، اِرحَم مَن رأسُ مالِهِ الرِّجآءُ، وَ سِلاحُهُ البُکآء...»
پروردگار من، رحم کن بر کسیکه سرمایه اش امید و ساز و برگش گریه است.
۰
۰
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۵۶ ب.ظ
باسلام مجدد
دوستمون iman-k26 توضیحات رونوشتن.من که انصراف دادم ازیکی دیگه ازانصرافی ها که پرسیدم دانشجوی صنایع بود.آموزش نظامی پیش ازشروع تحصیل شما درمقطع کارشناسی ارشده ودرهرترم هم دوسی اضافه حتما بایدبگذرونید که خارج ازچارت وزارت علوم هست مثل دانشگاه مالک اشتر.درضمن آزمایشات پزشکی عمومی وتخصصی هم داره به همراه تحقیقات محلی ازوضعیت شما وخانوادتون وهمین طورمصاحبه قرآن،مصاحبه عقیدتی و سیاسی ومصاحبه علمی.من همین که حرفهای سرهنگ تموم شد انصراف دادم ودیگه کاربه مصاحبه نکشید.
اون طورکه خودشون گفتن ۵ برابر ظرفیت روبه مصاحبه دعوت کردن.
راستش من اولین سالی بود که ارشد امتحان دادم ومتاسفانه خیلی دیربا مانشت آشنا شدم وبه دلیل عدم انتخاب منابع درست رتبه ام خیلی بدشدوالبته به نظرخودم با اینکه غیرمرتبط شرکت کردم وباوجودنخواندن منابع اصلی بازم بدنبود.رتبه من توی گرایش های ۱و۴ ۱۰۲۰ وتوی گرایش های ۲و۳ ۱۱۲۶ شد.
سوال دیگه ای بود درخدمتم.

Winston Churchill
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۳۹ ب.ظ، توسط manesht.ir.)
نقل قول: آموزشی که گفتن قبل از تحصیل هست و شما در صورت پذیرفته شدن باید به مدت ۴/۵ ماه یه دوره آموزشی ببینید....

در مورد رشته هم از رشته های دیگه هم بودن مثل برق، صنایع و.... که هر کدوم هم برای مصاحبه علمی میرفتن تو اتاق مخصوص خودشون که استادای مربوطشون نشسته بودن و مصاحبه میگرفتن... منم با اقتدار تا آخر مراحل مصاحبه رفتم اگر کسی سوالی داشت بپرسه...

سلام . میشه راجب سوالاهای مصاحبه و مراحلش توضیح بدید .متشکر
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۴۹ ب.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۳۷ ب.ظ)manesht.ir نوشته شده توسط:  
نقل قول: آموزشی که گفتن قبل از تحصیل هست و شما در صورت پذیرفته شدن باید به مدت ۴/۵ ماه یه دوره آموزشی ببینید....

سلام . میشه راجب سوالاهای مصاحبه و مراحلش توضیح بدید .متشکر

اول که رفتیم و بعد از این که کنار مقبره شهدا جمع شدیم ( حدود ۱۰ نفر ) با ون بردنمون تو خود دانشگاه برای انجام مراحل مصاحبه. بعد از اینکه معاونت آموزشی اونجا یه صحبتی برامون کردن یه سرتیم رو بهمون معرفی کردن که ما باید برای رفتن به اتاق مصاحبه ها با اون هماهنگ میکردیم و به نوعی اون مسئول گروه ما بود ( کلی بگم مسئول بود که مثلا ما ۱۰ نفر رو راهنمایی کنه و صد البته حواسش به بچه ها باشه که همینجوری نچرخن!! و سری برن مصاحبه هاشون رو انجام بدنWink) بعد اون بچه ها رو برای مصاحبه راهنمایی میکرد که تو کدوم اتاق برای مصاحبه برن. مصاحبه هایی که بود : ۱- قرآنی ۲- احکام و اعتقادی ۳- گزینشی ۴-علمی بعدش هم قسمت پزشکی بود.
توی مصاحبه قرآنی طرف اول میگفت قرآن رو باز کن و بخون بعدشم میگفت مثلا فلان چیزی که خوندی رو میتونی ترجمه کنی یا نه و یکی دو تا سوال در مورد نماز و اینا میپرسید. مثلا بعد از خوندن قرآن طرف میگفت میتونی ارکان نماز رو بگی؟ اینجوری که معلوم بود با همین یه سوال از بچه ها خیلی تلفات گرفته بود و خیلی ها نمیدونستن!! در همین حد بود مصاحبش.
مصاحبه احکام و اعتقادی بصورت کتبی بود. یعنی یه برگه یهت میدادن با یه پاسخنامه ۲۰ تا تست بود که باید بهشون جواب میدادی. سوالاتش آسون بود البته بین سوالای احکام یسری سوال تاریخی و اینا هم پرسیده بودن مثلا گفته بود کدوم جنگ در زمان امام علی (ع) بود و یا پیامبر با کی در مورد هجرت به مدینه صحبت کرد... در کل آسون بود سوالا.
توی مصاحبه گزینشی که بیشترین زمان رو هم میگرفت از سیر تا پیاز خودتو خانوادتو فامیل و.... و اینکه چیکار میکنی و کجاها کار کردی و.. اینارو که پرسید بعد سوالای اعتقادی رو شروع کرد که مثلا جایگاه ولایت فقیه کجاست و توی فانون اساسی چه اختیاراتی برای ولی فقیه دیده شده و از این جور سوالا بعدش هم سوالای سیاسی میپرسید. در مورد فتنه ۸۸ و تحولات منطقه و ... که هرچی هم میگفتی طرف یادداشت میکرد تا بعدا علیه خودت استفاده کنه Big GrinBig Grin
مصاحبه بعدی که باید وارد اتاقش میشدی علمی بود. توی یه اتاق ۳ ۴ تا استاد رو نشونده بودن که هرکدوم از یکی از بچه ها مصاحبه میکرد ( جدا جدا ) در ضمن اینو بگم که اتاقای مصاحبه علمی برای رشته های مختلف متفاوت بود در نتیجه استادایی که نشسته بودن اونجا مصاحبه میگرفتن از استادای خود دانشگاه تو رشتت بودن و اگه میخواستی زیر و رو بکشی تابلو میشدی چون بالاخره طرف یه چیزایی حالیش بودو میفهمید خالی میبندی یا نه. تو مصاحبه علمی حتما حواستون باشه که تو جواب چی میگید و سعی کنید صادقانه جواب بدید چون مثلا یکی از بچه ها گقته بود من ۲ ۳ تا مقاله انگلیسی خوندم و اینا بعد درجا طرف گفته بود موضوعشون چی بود و در موردشون یه توضیح اجمالی بده که طرف نتونست توضیح بده و ضایع شده بود. سوالایی که میپرسن سخت نیست اما خوب سطح بالا میگیرن مصاحبه علمی رو. مثلا در مورد پروژه پایانی که تو کارشناسی کار کردی میپرسه و میگه در موردش توضیح بده، بعدش ازت توقع دارن خیلی سطح بالا کار کرده باشی.
اینم بگم تو هر زمینه ای اگه بگید کار کردم ۹۹ درصد میگه توضیح بده در موردش. مثلا یکی گفته بود تو زمینه ی طراحی وب و زبان پی اچ پی کار کردم طرف گفته بود ویژگی های این زبون رو بگووو....
بعد مثلا میگفت اگر بخوایم یه سازمانی رو مکانیزه کنیم تو به عنوان یه مهندس آی تی چه پیشنهادا و راهکارهایی رو ارائه میدی و چه چیزهایی رو بررسی میکنی و.... یا از یکی از یچه ها پرسیده بود مثلا برای فلان جا میخوایم یه نرم افزار درست کنیم نظرت چیه؟چه بخش هایی داشته باشه ووو....
بعدشم یه کتاب انگلیسی ۸۰۰ ۹۰۰ صفحه ای رو میگه بردار یه صفحش رو باز کن و بخون و ترجمه کن...اینم از علمیش
تو قسمت پزشکی هم یه دفترچه پزشکی بهت میدن میره پیش دکترایی که هستن کارای پزشکیت رو انجام میدن مثلا قد و وزنت رو میگیرن و فشار و از این چیزا بعد تو یه اتاق دیگه از نظر تنگی نفس و قفسه سینه و شونه و کتف و گوش و حالت ایستادنت که ببینم به قولی پاهات حالت پرانتزی داره یا نه و این چیزا معاینه میکرد و تو دفترچه برات مینوشت. بعد دفترچه رو میداد ببری یه اتاق دیگه که بدی به یه دکتره که اون بعدا بر اساس این چیزایی که اینا نوشتن تصمیم میگیره که شما مورد پزشکی داری یا نداری.بعدشم که باید بری قسمت تشکیل پرونده یه فرم ۳ برگی ( که هنگام ورود بهت داده بودن ) رو پر کنی ( اگه متاهل باشی یه فرم دیگه هم میدن که مشخصات همسر هست ) بعد اینکه پرونده رو تشکیل دایدی و کار تموم شد یه برگه درخواست عدم سوء پیشینه و ۲ تا برگه که برای نوشتن آدرس معرف و دوست و... هست رو بهت میدن که ببری خونه بعد که نتیجه عدم سوء پیشینت اومد با این فرم های پر شده ببری دانشگاه تحویل بدی.

برای خروج هم باید واستی تا خودشون با ون یا پژو ای چیزی بفرستنت همون جایی که صبح بودی ( کنار مقبره شهدا ).

سعی کردم توضیحات جامع و کامل باشه و ریز به ریز داستان رو بگم تا برید توی حال و هوای اونجا.Big GrinTongue

باز اگه سوالی بود بپرسید در خدمتم

«یا الهی، اِرحَم مَن رأسُ مالِهِ الرِّجآءُ، وَ سِلاحُهُ البُکآء...»
پروردگار من، رحم کن بر کسیکه سرمایه اش امید و ساز و برگش گریه است.
۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: manesht.ir , mammad_asir , Amoojan , sir_ams , K@online , mehdi.m2 , a.oxe50 , reza777gh , bahman2000 , hamedit89 , javad.h , Mohammad. , kingmax , avante2020
ارسال: #۱۲
۰۱ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۱۶ ق.ظ
سلام
من دیروز به شماره هایی که از آقا ایمان عزیز گرفتم زنگ زدم اما یه آدم خیلی خیلی خیلی خوش اخلاق!!!! جواب داد و بهش گفتم اقا به ما زنگ نزدن و چی میشه؟زنگ میزنن یانه که با خوش اخلاقیه تمام جواب داد: نه، حتما یه چیزی بوده که بهتون زنگ نزدیم. گفتم آقا مگه بر اساس رتبه نیست گفت حتما به درد ما نمیخوردید!! بعدش قطع کرد!!

چه قشنگ و کامل و جامع جوابم رو داد!!

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۱ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۱۵ ب.ظ
(۰۱ تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۶ ق.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  سلام
من دیروز به شماره هایی که از آقا ایمان عزیز گرفتم زنگ زدم اما یه آدم خیلی خیلی خیلی خوش اخلاق!!!! جواب داد و بهش گفتم اقا به ما زنگ نزدن و چی میشه؟زنگ میزنن یانه که با خوش اخلاقیه تمام جواب داد: نه، حتما یه چیزی بوده که بهتون زنگ نزدیم. گفتم آقا مگه بر اساس رتبه نیست گفت حتما به درد ما نمیخوردید!! بعدش قطع کرد!!

چه قشنگ و کامل و جامع جوابم رو داد!!

عجب ، چه مسخره بازیه ! هنوز مصاحبه ای صورت نگرفته چطور فهمیدن ما بدردشون نمیخوریم ؟ نه سابقه کیفری داریم نه فعالیت سیاسی ...
خیلی هم دلشون بخواد
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۲ تیر ۱۳۹۳, ۰۹:۰۴ ق.ظ
دوستان یکی از بچه برای مصاحبه رفته بود می گفت محدودیت سنی هم داره ؟
صحت داره ؟

توفیقی به انسان نمی رسد مگر خدا بخواهد
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۲ تیر ۱۳۹۳, ۰۹:۲۵ ق.ظ
راستی بچه ها شما تو سایت خود دانشگاه امام حسین ثبت نام کردید؟؟؟

لذتی که توی خوابیدن با لباس مدرسه توی رختخواب بین ساعات ۷:۰۰ تا ۷:۱۵ وجود داشت توی هیچ چیزی دیگه وجود نداشت و ندارد و نخواهد داشتRolleyes
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۳۰ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۴۶ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  مهمان شدن دانشگاه nasrin81r ۲ ۲,۴۱۹ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: majidnourirad10
  منبع متناسب با شرایط کسانی که قصد تغییر رشته دارند MrBob ۷ ۵,۵۲۲ ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۷۱۸ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۷۹ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  رتبه های دعوت شدگان مصاحبه دانشگاه های شرایط خاص ali hjt ۵۹ ۵۱,۹۸۳ ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: musicianband1
  دروس ارایه شده دانشگاه شریف sh-n ۲ ۳,۰۱۱ ۱۰ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: sh-n
  راهنمایی در خصوص دانشگاه جامع امام حسین (ع) HamidReza1 ۰ ۲,۴۷۵ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  مصاحبه دانشگاه امام حسین(ع) majid10 ۲۲ ۱۸,۱۵۴ ۰۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hosseini91

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close