زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت تیر ماه -ماه اول( برنامه ریزی برای خواندن گروهی)

ارسال:
۲۰ تیر ۱۳۹۰, ۰۶:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۵۳ ق.ظ، توسط SarahArshad.)
گروه درسی مانشت تیر ماه -ماه اول( برنامه ریزی برای خواندن گروهی)
سلام دوستان .فکر کردم اگه باهم درس بخونیم خیلی بهتر باشه البته نه این که مثل هم درس بخونیم .نمیشه چون هر کسی یه شرایطی داره .من با توجه به شرایط خودم به برنامه ریزی کلی دارم هر کسی خواست می تونه با من همراه بشه تا با هم بخونیم این برنامه کلیمن هست وهر کسی می تونه جزئیات برنامه رو برای خودش بومی کنه با توجه به شرایط خودش .
چند نکته مهم هست که باید در نظر گرفت:
- من قصد دارم که گسسسته رو از برنامه اام حذف کنم در نتیجه در برنامه من این درس نیست.
- روش مطالعه من صوری هستش که نمی تونم اگه یه درس رو الان خوندم ببندمش یه هفته دیگه بازش کنم .برای همین باید در فواصل کوتاه و کم بخونم برای همین در هر روز برنامه من چندین درس مختلف هست وهمین باعث میشه مغزم به با هم خوندن درسها عادت کنه .
-در برنامه ابتدایی طراحی نیست .فعلا بر روی مباحث اولیه داده که با طراحی مشترک هستن کار می کنم.
- معماری بعد از اتمام منطقی آغاز میشود.

-برنامه ریزی کلی در این طرح براساس ۲۵ درصدهای پارسه هست .
هر ۲۵ درصد ۱ماه طول می کشد .
بعد از هر ۵۰ درصد ۱۰ روز برای دوره وقت می گذارم .
۲۱ تیر تا ۲۰ مرداد ۲۵ درصداول
۲۱ مرداد تا آخر شهریور ۲۵ دوم +دوره ۵۰ اول
۱مهر تا ۱ آبان ۳۵ سوم
۲ آبان تا ۲ آذر ۲۵ چهارم.
آذر ودی دوره
بهمن جمع بندی+ آزمونهای جامع
این برنامه کلی می باشد .برای برنامه جزیی فعلا ۲۵ درصد اول را درنظر میگیریم وبراساس آن هر کس از روی هر منبع که داردشروع به خواندن بکند وبرای خوش بخواند ودر پایان هر روز در یک ساعت خاص می آییم وبا هم تبادل نظر می کنیم .دوستان خواهشا نیایید بگویید من نمی رسم واین حرفها هرکسی با توجه به وقت آزادی که دارد برای خودش به شخصه برای ریزی کند من یه برنامه کلی برای روز های هفته دارم میشه هر فردی برای خودش تنظیم کنه .حالا فعلا نظراتتون رو بگید تا ببینم چند مرد ه حلاجید تا بعد که برنامه رو آپلود کنم هنوز رو کاغذ هست و وردش نکردم فقط فعلا دوستانی که موافق طرح هستند یا مخالف نظر بدن تا بعد ببینیم چی میشه. این طوری نباشه که فقط یکی بگه وبقیه استفاده کنن اگه این طوری باشه خوب من میرم برای خودم به تنهایی به یه دوست که از اول هم قرار بود باایشون بخونم شروع میکنم .می خوام همه نظر بدن .برنامه بدن .نه فقط من بخوام نظر بدم چون این طوری کلی از وقت من هدر میره وهیچ .بدون رودربایستی خودتون بهتر می دونید که امسال مهمترین چیز وقت هست .بایستی همه فعال باشند وگرنه شخصی خوندن یا نهایتا دو نفری خوندن سودش بیشتره.
حالا دوستان نظرشون رو بگن. راستی به نظر من دوستانی می تونن هم پایه ما بیان که وقت آزاد داشته باشن چون کم کم باید روزی ۶ ساعت خوند تا رسید به این برنامه پس اگه وقتش رو دارید بیایید و ما خوشحال میشیم. وقتی شروع کردیم لگه دوستانی بودن که خواستن به گروه اضافه بشن می تونن اما جبران عقب موندگی‌ها با خودشون هست وربطی به کسی نداره .چه بهتر که سعی بشه هز همون اول با هم باشیم .شروع طرح به امید خدا فردا یا نهایت پس فردا خواهد بود .در پایان هر روز هم به هم گزارش میدیم تا کجا خوندیم و اگه کسی تونست اشکال دوستان رو رفع می کنه .هر کی موافقه نظر بده نه اینکه بگه خوبه من موافقم نظر اساسی بدید وگرنه تعطیلش کنیم بریم دنبال کار خودمان .راستش پارسال دوستانی بودند که در جای دیگر همین کار راکردند اما به دلیل اینکه فقط یکی دو نفر فعال بودن وبقیه فقط می آمدن واز نظر بقیه استفاده میکردن به نتیجه نرسید و جمع شد .این رو گفتم که در جریان امور باشید .
در زیر برنامه ریزی ۲۵ درصدی پارسه آورده شده

فایل‌(های) پیوست شده
Hoosh.pdf
اندازه فایل: ۶۱/۹۷ KB
Doruse_Omumi_va_moshtarak.pdf
اندازه فایل: ۸۴/۴۵ KB

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا , Jabar-Asadi , HRZ , nikou , fatima1537 , fateme66 , admin , marygoli , shobair87 , پشتکار , Sinax
ارسال:
۲۰ تیر ۱۳۹۰, ۰۲:۲۴ ب.ظ
گروه درسی مانشت( برنامه ریزی برای خواندن گروهی)
ممنون عزیزم خوب و جالب بود.
بودجه بندی پارسه نسبت به سایر موسسات منطقی تره. فقط فکر میکنم مرور بمونه برای بعد هر ۵۰ درصد یکمی دیره. یه مروی بعد هر ۲۵ درصد بزاریم فکر میکنم مفیدتره. امیدوارم به نتیجه برسیم!

من شکوفایی گلهای امیدم را در رؤیاها می بینم
و ندایی که به من می گوید :
گر چه شب تاریک است
دل قوی دار ، سحر نزدیک است ...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , پشتکار , Sinax
ارسال:
۲۰ تیر ۱۳۹۰, ۰۲:۴۰ ب.ظ
(۲۰ تیر ۱۳۹۰ ۰۲:۲۴ ب.ظ)ایرسا نوشته شده توسط:  ممنون عزیزم خوب و جالب بود.
بودجه بندی پارسه نسبت به سایر موسسات منطقی تره. فقط فکر میکنم مرور بمونه برای بعد هر ۵۰ درصد یکمی دیره. یه مروی بعد هر ۲۵ درصد بزاریم فکر میکنم مفیدتره. امیدوارم به نتیجه برسیم!
ایرسای عزیز ممنون از توجه ات راستش انگاری کسی مشتاق نیستش حالا تا ببینم نظر دوستان دیگه چی هست تا عصر صبر می کنیم واز فردا شروع می کنیم .در برنامه ریزی هفتگی که نوشتم مرور هفتگی در پایان هفته گنجانده شده یعنی عملا ۵ شنبه وجمعه هست. دوستان اگه مایل به ادامه نیستید این مسئله رو شخصی می کنیم وبین یکی ودو دوست که خواهان بودند ودنبال کردند به صورت ایمیلی کار خواهیم کرد اگر هم مایل به فعالیت هستند که ابراز علاقه کنید ایرسا جان تا عصر منتظر می مانیم وبعد تصمیم می گیریم منتظر باش. اگر تا عصر نشد که بشه برنامه رو به ایمیلت میفرستم وبا یکی دیگه از دوستان با هم کار را شروع می کنیم .

یک مسئله فقط این است که این برنامه به دلیل اینکه هر کس منابع خودش را دارد و شرایط خودش در جرئئات فرق داشته وهر کسی برای خودش هست اما برنامه کلی یکسان هواهد بود منتظر جوابهایتان هستم.
با تشکر.

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا , پشتکار
ارسال:
۲۰ تیر ۱۳۹۰, ۰۲:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۰ ۰۳:۰۵ ب.ظ، توسط Jabar-Asadi.)
RE: گروه درسی مانشت( برنامه ریزی برای خواندن گروهی)
می تونی یه نمونه برنامه هفتگی در حالت "عادی" هم بذاری الگو دستم بیاد ؟

how i wish....
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , پشتکار
ارسال:
۲۰ تیر ۱۳۹۰, ۰۳:۰۹ ب.ظ
(۲۰ تیر ۱۳۹۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ)mystack نوشته شده توسط:  می تونی یه نمونه برنامه هفتگی در حالت "عادی" هم بذاری الگو دستم بیاد ؟

قرار هست همین کار رو بکنیم . تاعصر صبر کنید تا ببینیم کی به کی هست چشم می گذارم .راستش هیچ کس هیچ نظری نداده وکمکی نکرده وفقط همه انتظار کمک دارند این انسان را کمی بی انگیزه می کند .چشم تا عصر اگر کسی نبود برایتان می فرستم

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jabar-Asadi , پشتکار
ارسال:
۲۰ تیر ۱۳۹۰, ۰۳:۱۰ ب.ظ
لینک سرفصل های جدید پارسه‌:

رشته مهندسی کامپیوتر - کلیه گرایش‌ها:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهندسی فناوری اطلاعات (IT) - کلیه گرایش‌ها:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من شکوفایی گلهای امیدم را در رؤیاها می بینم
و ندایی که به من می گوید :
گر چه شب تاریک است
دل قوی دار ، سحر نزدیک است ...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , Jabar-Asadi , HRZ , fatima1537 , Helmaa , najme60 , پشتکار , Sinax
ارسال:
۲۰ تیر ۱۳۹۰, ۰۳:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۰ ۰۳:۵۰ ب.ظ، توسط HRZ.)
من آماده ام. برنامه فعلی من این جوریه ۸ تا ۱۱ صبح سی ال ار اس ۲ تا ۵ بعد از ظهر مدار و ۸ تا ۱۱ شب نظریه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار
ارسال:
۲۰ تیر ۱۳۹۰, ۰۶:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۰ ۰۷:۰۶ ب.ظ، توسط fatima1537.)
برنامه خوبیه.فعلا که کسی به این کاملی و با جزئیات برنامه اش رو اینجانذاشتهSmile.انشاءالله بقیه هم بذارن و از هم الگو بگیریم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , پشتکار , Sinax
ارسال:
۲۰ تیر ۱۳۹۰, ۰۷:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ، توسط SarahArshad.)
من برنامه رو برای یک هفته نوشتم با اون برنامه کلی که بالا گفتم تطبیق بدید وهر کسی برنامه خودش رو داشته باشه مثلا قراره تو یه ماه ۲۵ اول پارسه خونده بشه اون رو تبدیل کنید به جهار تا برنامه یک هفتگی وجاش بدبد تو این برنامه هفتگی که گفتم .بعد هر کس تا فذدا بگه که میخواد در اولین هفته چی بخونه
اولین هفته شامل ۲۲تیر تا ۲۹ تیر
یک چهارم ریز مطالبی که قرار است از ۲۵ درصد اول بخوانید را مشخص کنید ودر پایان هر شب ساعت ۱۱ شب قرار ملاقات عمومی تاپیک خواهد بود برای رفع اشکال بیان این که چقدر خوانده ایم و ......
مننتظر نظراتتان هستم
دوستانی که الان من مد نظر دارم اینا هستن
na.farzaneh
ایرسا
خودم
nikou
HRZ
من از دوستانی که نام بردم انتظار کمک وهماهنگی دارم دوستان در طی ۲ امروز وفردا دست به کار شید وریز برنامه تون رو در آورید. دوستان دیگه ای هم که می خوان باشن بیان وخودشون با همون فرمولی که گفتم برنامه هاشون رو اعلام کنن و ان شاالله از چهارشنبه شروع می کنیم .
دوستان کم کم برنا مههاتون رو بزارید تا به امید خدا ۲۲ تیر رسما شروع کنیم .
منتظرتان هستم
برنامه ریزی هفتگی

(۲۰ تیر ۱۳۹۰ ۰۳:۳۴ ب.ظ)HRZ نوشته شده توسط:  من آماده ام. برنامه فعلی من این جوریه ۸ تا ۱۱ صبح سی ال ار اس ۲ تا ۵ بعد از ظهر مدار و ۸ تا ۱۱ شب نظریه.

ممنو ن ازشما .دوستان سعی کنن فعال باشن تا تاپیک فعال شه.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: HRZ , Jabar-Asadi , ایرسا , پشتکار , Sinax , Pegasus
ارسال: #۱۰
۲۰ تیر ۱۳۹۰, ۰۷:۱۷ ب.ظ
برنامه این هفته من

فصل ۴و۵و۶ سی ال ار اس همراه با حل تمرینات

فصل شش و هفت مدار + تست

فصل اول نظریه همراه با حل تمرینات

نظرتون چیه؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , ایرسا , پشتکار
ارسال: #۱۱
۲۰ تیر ۱۳۹۰, ۰۷:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۰ ۰۷:۴۰ ب.ظ، توسط Jabar-Asadi.)
نظرتون راجع به این برنامه چیه:‌ :

فایل‌(های) پیوست شده
doc.docx
اندازه فایل: ۱۴/۱۹ KB

how i wish....
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: HRZ , ایرسا , Sinax
ارسال: #۱۲
۲۰ تیر ۱۳۹۰, ۰۷:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۰ ۰۷:۴۲ ب.ظ، توسط SarahArshad.)
(۲۰ تیر ۱۳۹۰ ۰۷:۱۷ ب.ظ)HRZ نوشته شده توسط:  برنامه این هفته من

فصل ۴و۵و۶ سی ال ار اس همراه با حل تمرینات

فصل شش و هفت مدار + تست

فصل اول نظریه همراه با حل تمرینات

نظرتون چیه؟
خوبه اما کم کم سعی کنید تعداد دروس رو زیاد کنید می دونید چرا چون ماه آخر باید همه درسها رو بخونید و روز کنکور هم باید به همه درسها جواب بدید.اگه من همه درزوس رو با هم می خوام بخونم برای اینکه طبق گفته خیلی از بزرگهای مانشت این طوری فکرم عادت میکنه که همه درسها رو با هم بخونم وکم کم به این وضع عادت می کنم .اما باز هم باخودتون هست اینطوری اگه بار اولتونه می رسید؟ و این که وقتی این درسها رو تمام کردید ورقتید سراغ درسهای دیگه .اون وقت به نظر تون تا اتمام اون درسها آیا این درسها یادتون نمی ره؟این برنامه ریز بعد از ماهها پرس وجو و مطالعه نظر خیلی از دوستان ریخته شده درسته حجم کمی داره اما سرش کار شده .باز هم با خودتون هست بهتر نیست به جای حجم بیشتر یه درس تعداد دروس رو زیاد کنید چون در نهایت باید سر جلسه با تعداد دروس کنار اومد.
(۲۰ تیر ۱۳۹۰ ۰۷:۲۶ ب.ظ)mystack نوشته شده توسط:  نظرتون راجع به این برنامه چیه:‌ :

ممنون خیلی خوبه برای شروع .فقط یه چیز یه جایی برای دوره واحیانا عقب افتادگی‌ها بگذارید گفتم برنامه ای که نوشتم درسته که کمه اما روش کار شده ببینید مثالی می زنم دوست من فکر کنید یه روز یه کار اداری یا کاری که خارج از برنامه شما بوده وارد زندگی شما شود برنامه آن روز را چه خواهید کرد .؟همین عقب افتادگی شما را بیشتر وبیشتر عقب می اندازد وهم چنین یه جایی برای تفریح هم بگذارید چون بعد از مدتی بسیار خسته خواهید شد .آن ۵ شنبه وجمعه که برای استراخت ورفع عقب افتادگی و از همه مهم‌تر دوره مطالب خوانده شده در طول هفته تعبیه شده به همین منظور است.
دوره از خود درس هم مهمتر است .همه چیز را در نظر بگیرین.ولی در کل خوب است .یه نکته می دانید راز موفقیت برنامه پارسه وامثالهم در پیست در همین با هم خواندن همه دروس با هم چون دانشجو را مجبور می کند به این عمل وفکر کردن .موفق باشید به امید خدا ریز را هم برای خودت در بیاور تا چهارشنبه شروع کنیم منظور از ریز می دانید چیست یعنی این که از برنامه مثلا ۲۵ درصد اول پارسه در این هفته چند صفخه از چه کتابی باید خوانده شود خلاصه نویسی شود و در نهایت دوره شود
موفق باشید وممنون از همکاری شما

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jabar-Asadi , HRZ , Br2012 , ایرسا , پشتکار
ارسال: #۱۳
۲۰ تیر ۱۳۹۰, ۰۷:۴۴ ب.ظ
آفرین آفرین
امیدوارم تا پای امتحان همینجوری پر انرژی باشید و موفق
ما هم واستون دعا میکنیم
۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , پشتکار
ارسال: #۱۴
۲۰ تیر ۱۳۹۰, ۰۷:۴۵ ب.ظ
سعی می کنم تعداد درسارو به مرور زمان زیاد کنم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , پشتکار
ارسال: #۱۵
۲۰ تیر ۱۳۹۰, ۰۷:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۰ ۰۷:۴۸ ب.ظ، توسط SarahArshad.)
(۲۰ تیر ۱۳۹۰ ۰۷:۴۴ ب.ظ)br2011 نوشته شده توسط:  آفرین آفرین
امیدوارم تا پای امتحان همینجوری پر انرژی باشید و موفق
ما هم واستون دعا میکنیم
ما شروع می کنیم بقیه اش امید به خدا .از تو حرکت از خدا برکت .

فقط سعی کنید تا قبل از مهر باشه که مهر دیگه رو غلتک افتاده باشید .

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Br2012 , پشتکار

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۴۸ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۱۰ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۵۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۰۶ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۹۷ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۴ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۹۹ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۳۷ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close