زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۲۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت تیر ماه -ماه اول( برنامه ریزی برای خواندن گروهی)

ارسال: #۱۶
۲۰ تیر ۱۳۹۰, ۰۷:۵۰ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت( برنامه ریزی برای خواندن گروهی)
سارا خانم برنامه شما یک مقدار ساعت درس‌ها کم نیست ؟ مثلا من با یک ساعت و نیم خوندن ریاضی زیاد کاری نمی تونم بکنم !!

how i wish....
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۲۰ تیر ۱۳۹۰, ۰۷:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۵ ق.ظ، توسط admin.)
(۲۰ تیر ۱۳۹۰ ۰۷:۴۵ ب.ظ)HRZ نوشته شده توسط:  سعی می کنم تعداد درسارو به مرور زمان زیاد کنم.

به نظر من همه درسارو با هم پیش ببریت
این جوری باعث میشه استرس عقب افتادن بقیه درسارو نداشته باشین
و هیچ وقت خوندن درسیو به بعد موکول نکنید چون امکان این که نرسید بخونید واقعاً هست چون که شما هر چی که جلوتر میریت خسته‌تر میشیت و اگه بخواید بعد چند ماه یه درسیو به حد تسلط برسونیت واقعا سخته
۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: HRZ , SarahArshad , fateme66 , پشتکار
ارسال: #۱۸
۲۰ تیر ۱۳۹۰, ۰۸:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۴ ق.ظ، توسط admin.)
گروه درسی مانشت( برنامه ریزی برای خواندن گروهی)
(۲۰ تیر ۱۳۹۰ ۰۷:۵۰ ب.ظ)mystack نوشته شده توسط:  سارا خانم برنامه شما یک مقدار ساعت درس‌ها کم نیست ؟ مثلا من با یک ساعت و نیم خوندن ریاضی زیاد کاری نمی تونم بکنم !!
ممنون از توجه شما ببینید این برای شروع است والبته این کف است برنامه تقریبا ۸ ساعته هست شما می تونید بیشترش کنید مثلا ۲ االی ۳ ساعت شما که زبان را شناور کردید پس می توانید وقت آن را به ریاضی بدهید .می دانید اگر دقت کرده باشید برنامه شامل ریاضی زبان مشتر ک وتخصصی هست دقیقا همان ترکتیب کنکور .و دقیقا زمانی که بین این‌ها پخش کرده‌ام با توجه به اهمیت دروس است .در ضمن وقتی مثلا بنویسم ۳ ساعت ریاضی آیا واقعا س ساعت بکوب و بدون هیچ استراحتی شما ریاضی می خوانید .ببینید برنامه باید انعطاف داشته داشته وواقع بینانه باشد نه خوشبینانه .راستش من چند وقتی برنامه هایی می ریختم که خیلی خوشبینانه بود دیدم در عمل زیاد جواب نمی دهد به این برنامه رسیدم در ضمن باید این را هم در نظر گرفت که این برنامه هفته اول است به امید خدا هر هفته بر نامه خاص خواهد داشت که درصورتی که برنامه هفته قبل جواب نداد تغییرات لازم در هفته آینده اعمال خواهد شد .باز هم با خودتان است .ولی به نظرم برای شروع با توجه به تعداد ریاد درسها خوب خواهد بود.

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
ارسال: #۱۹
۲۰ تیر ۱۳۹۰, ۰۸:۰۵ ب.ظ
(۲۰ تیر ۱۳۹۰ ۰۷:۵۷ ب.ظ)HRZ نوشته شده توسط:  هفته ای یک درس به برنامه‌ام اضافه می کنم شاید این جوری بهتر باشه

شاید سیستمت این جوری جواب بده اما سعی کن فاصله بیشتر نشه
۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: HRZ
ارسال: #۲۰
۲۰ تیر ۱۳۹۰, ۰۸:۱۰ ب.ظ
(۲۰ تیر ۱۳۹۰ ۰۷:۵۲ ب.ظ)br2011 نوشته شده توسط:  به نظر من همه درسارو با هم پیش ببریت
این جوری باعث میشه استرس عقب افتادن بقیه درسارو نداشته باشین
و هیچ وقت خوندن درسیو به بعد موکول نکنید چون امکان این که نرسید بخونید واقعان هست چون که شما هر چی که جلوتر میریت خسته‌تر میشیت و اگه بخواید بعد چند ماه یه درسیو به حد تسلط برسونیت واقعا سخته
ممنون که در راهنمایی دوستان به ما کمک می رسانید .منتظر نظرات خوب بعدی شما هستیم .هر روز به ما سر بزنید

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۰ تیر ۱۳۹۰, ۰۸:۱۹ ب.ظ
واسه زبان تخصصی چه کتابی مطالعه می کنید؟
۰
۰
ارسال: #۲۲
۲۰ تیر ۱۳۹۰, ۰۸:۲۶ ب.ظ
(۲۰ تیر ۱۳۹۰ ۰۸:۱۹ ب.ظ)HRZ نوشته شده توسط:  واسه زبان تخصصی چه کتابی مطالعه می کنید؟

پارسه

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: HRZ
ارسال: #۲۳
۲۰ تیر ۱۳۹۰, ۰۹:۲۵ ب.ظ
خانم SarahArshad برنامه شما یه مشکل بزرگ داره اونم اینکه ساعتش خیلی‌ زیاده.فک می‌کنم برای الان حداکثر ۵ ساعت کافی‌ باشه.
اینجوری که من میبینم داوطلبا همش اینجان. اگه روزای دیگه هم اینجوری باشه گروهی درس خوندن بیشتر ضرر داره تا سود.
۰
۰
ارسال: #۲۴
۲۰ تیر ۱۳۹۰, ۰۹:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۰ ۰۹:۵۲ ب.ظ، توسط mosavat.)
اون دوستی که امروز برای درس خوندن گروهی به بنده پیام خصوصی دادن ‌:

پیشنهاد میکنم در این مورد در صورت تمایل به سارا خانوم پیام بدن

چونکه من شرایط خاصی دارم که زیاد برنامه مشخصی ندارم و نمیتونم داشته باشم و مدیریت وقتم چندان تثبیت شده نیست‌، پس باید با روند متغیری پیش برم‌،

پیشنهاد میکنم این دوستمون به برنامه ریزی گروهی دوستانی که الان دارن در مانشت اعلام آمادگی میکنن بپیوندند

(۲۰ تیر ۱۳۹۰ ۰۸:۱۹ ب.ظ)HRZ نوشته شده توسط:  واسه زبان تخصصی چه کتابی مطالعه می کنید؟

دوست عزیز‌ :
لطفا هر مطلبی رو در بخش مرتبطش بنویسید‌، بحث در مورد منابع زبان بخش جداگانه ای داره

ارسال آقا یا خانوم br2011 هم به دلیل نادیده گرفتن مجدد قواعد درج در تالار حذف شد‌، از ایشون درخواست میکنیم ارسال خودشون رو در رابطه با "زبان" به بخش مربوط به خودش منتقل کنن و همینطور ار خانوم سارا ارشد هم همین درخواست رو داریم
۰
۰
ارسال: #۲۵
۲۰ تیر ۱۳۹۰, ۱۰:۵۷ ب.ظ
سلام دوستان‌، مرسی که برنامه هاتونو گذاشتین.

من برا نرم میخونم‌، مدل درس خوندنم هم جوریه که اگه یه درس یا کتابو بخوام بخونم حداقل یه صبح یا بعداز ظهر رو باید روش وقت بزارم.
چون تو درسای ریاضی خیلی مشکل دارم تابستون میخوام وقتی تقریبا برابر با دروس مشترک براش بذارم . فعلا درسای معماری و سیستم عامل تو برنامه مم نیست. سیستم عامل رو چون به نظر خودم سال قبل خوب خوندم (کتاب دکتر حقیقت + استالینگز)‌، فعلا تا اواسط شهریور توی برنامه‌ام نیست. معماری هم بعد از تموم شدن منطقی شروع میکنم.
من روزم رو به سه قسمت صبح‌، عصر و شب تقسیم کردم. شب‌ها فقط میخوام زبان بخونم یا اگه جایی عقب موندگی داشتم اونها رو برطرف کنم.

برناممو تو پیوست میزارم.

فایل‌(های) پیوست شده
My Program.docx
اندازه فایل: ۲/۷۷ KB

من شکوفایی گلهای امیدم را در رؤیاها می بینم
و ندایی که به من می گوید :
گر چه شب تاریک است
دل قوی دار ، سحر نزدیک است ...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: HRZ , SarahArshad
ارسال: #۲۶
۲۰ تیر ۱۳۹۰, ۱۱:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۰۷ ب.ظ، توسط fatima1537.)
خدا قوت SarahArshad Shy
متاسفانه من نمیتونم مثل شما اینقدر به برنامه پایبند باشم چون مشغله های کاری و زندگی زیادی دارم و ممکنه هرکدوم برنامه من رو خراب کنه . معمولا اول هرهفته یه برنامه ای میریزم و طبق اون پیش میرم تابحال هم بارها برنامه‌ام به هم ریخته
الان هم شروع کردم و دروس مشترک رو میخونم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال: #۲۷
۲۱ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۰۵ ق.ظ
من هم تا حالا نتونستم برنامه ای برای خودم درست کنم. من هم وضعیتم مانند کاربر fatima1537 است. الان فعلا صبحها clrs و عصرها محاسبات میخونم.
۰
۰
ارسال: #۲۸
۲۱ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۶ ق.ظ، توسط SarahArshad.)
(۲۰ تیر ۱۳۹۰ ۰۹:۲۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خانم SarahArshad برنامه شما یه مشکل بزرگ داره اونم اینکه ساعتش خیلی‌ زیاده.فک می‌کنم برای الان حداکثر ۵ ساعت کافی‌ باشه.
اینجوری که من میبینم داوطلبا همش اینجان. اگه روزای دیگه هم اینجوری باشه گروهی درس خوندن بیشتر ضرر داره تا سود.
راستش برای من دلائلی داره .اولا من باید از اول بخونم .دوما من چند سالی از فارق التحصیلیم می گذره .سوما چند روز دیگه ماه رمضانه وعملا شاید زیاد نشه مفید خوند اینا دلائل من هست .پس با وضع شاید توجیه بشه این کار . از طرفی همیشه نمیشه آینده رو پیش بینی کرد راستش پارسال داشتم می خوندم وسطش یه اتفاقی افتاد تمام کاسه وکوزه من رو جمع کرد حتی کنکور هم ندادم . تا الان وقت هست چرا استفاده نکنم .و همچنین اینکه وقتی توی خونه فعلا کاری به جز درس خوندن ندارم شاید بهتر باشه .من کارم رو کامل گداشتم کنار .بچه هم ندارم . وقتم از صبح تا عصر مال خودمه .این برنامه من با شرایط من هست هر کسی می تونه برای خودش شحصیش کنه.
دوستان هر کسی برنامه خودش رو داشته باشه فقط شبها ساعت ۱۱ بیایین تا با هم تبادل نظر کنیم و تاپیک رو فعال نگه داریم.ممنون از همه
(۲۰ تیر ۱۳۹۰ ۱۰:۵۷ ب.ظ)ایرسا نوشته شده توسط:  سلام دوستان‌، مرسی که برنامه هاتونو گذاشتین.

من برا نرم میخونم‌، مدل درس خوندنم هم جوریه که اگه یه درس یا کتابو بخوام بخونم حداقل یه صبح یا بعداز ظهر رو باید روش وقت بزارم.
چون تو درسای ریاضی خیلی مشکل دارم تابستون میخوام وقتی تقریبا برابر با دروس مشترک براش بذارم . فعلا درسای معماری و سیستم عامل تو برنامه مم نیست. سیستم عامل رو چون به نظر خودم سال قبل خوب خوندم (کتاب دکتر حقیقت + استالینگز)‌، فعلا تا اواسط شهریور توی برنامه‌ام نیست. معماری هم بعد از تموم شدن منطقی شروع میکنم.
من روزم رو به سه قسمت صبح‌، عصر و شب تقسیم کردم. شب‌ها فقط میخوام زبان بخونم یا اگه جایی عقب موندگی داشتم اونها رو برطرف کنم.

برناممو تو پیوست میزارم.
برنامه خوبیه.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا
ارسال: #۲۹
۲۱ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۴۰ ق.ظ، توسط fateme66.)
(۲۰ تیر ۱۳۹۰ ۰۶:۲۵ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  سلام دوستان .فکر کردم اگه باهم درس بخونیم خیلی بهتر باشه...
پیشنهاد خیلی خوبی دادین،ممنون.اگه بشه کار رو گروهی پیش برد خوبه هر چند مشکله.
به نظرم اینکه پایان هر روز به مانشت بیایم و اشکال بر طرف کنیم یه مقدار زمان رو ازمون می گیره.به نظرم اگه این کار هفتگی انجام بشه بهتره.
یه سوال برام پیش اومد،تا جایی که من متوجه شدم قرار نیست همه دوستان دروس مشابهی رو مطالعه کنن،هر شخص هر درسی رو مطابق میل و نیازش مطالعه می کنه، درسته؟؟؟؟؟؟
من تا الان زیاد برنامه ریزی کردم تا حدودی پایبند بودم اما از جایی که اصلا زندگیم قابل پیش بینی و برنامه ریزی نیست به نتیجه نرسیدم.
این برنامه من هست.

فایل‌(های) پیوست شده
plan.docx
اندازه فایل: ۱۳/۸۴ KB

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , ایرسا
ارسال: #۳۰
۲۱ تیر ۱۳۹۰, ۱۰:۴۳ ق.ظ
(۲۱ تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۷ ق.ظ)fateme66 نوشته شده توسط:  پیشنهاد خیلی خوبی دادین،ممنون.اگه بشه کار رو گروهی پیش برد خوبه هر چند مشکله.
به نظرم اینکه پایان هر روز به مانشت بیایم و اشکال بر طرف کنیم یه مقدار زمان رو ازمون می گیره.به نظرم اگه این کار هفتگی انجام بشه بهتره.

چه جالب منم دیشب همین فکر به سرم زده بود و میخواستم بیام پیشنهاد بدم گزارش کارمون هفتگی باشه. یه روز واقعا خیلی کمه‌، بازه یه هفته به نظرم بهتره هم گزارش کارمون مفیدتر خواهد بود هم امکان اینکه همه بچه‌ها سر وقت بیان و گزارش بدن.
یکمی تصور کنید از الان تا تقریبا روز کنکور هر شب ساعت ۱۱ شب بچه‌ها باید آن بشن. خیلی کلافه کننده و وقت گیر میشه.
نمیدونم کسی از بچه‌ها با دفتر برنامه ریزی قلم چی کار کرده یا نه؟ اونم هم واحد کار رو یک هفته در نظر میگیره و شما میتونید آخر هفته به یه جمع بندی برسین از درس خوندنتون.

(۲۱ تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۷ ق.ظ)fateme66 نوشته شده توسط:  یه سوال برام پیش اومد،تا جایی که من متوجه شدم قرار نیست همه دوستان دروس مشابهی رو مطالعه کنن،هر شخص هر درسی رو مطابق میل و نیازش مطالعه می کنه، درسته؟؟؟؟؟؟
من تا الان زیاد برنامه ریزی کردم تا حدودی پایبند بودم اما از جایی که اصلا زندگیم قابل پیش بینی و برنامه ریزی نیست به نتیجه نرسیدم.
این برنامه من هست.

درسته تقریبا برنامه تون شخصیه اینکه چه درس هایی رو بخونین و چه درس هایی رو نخونین و ... فقط سعی کنید زمان بندی رو که سارا خانم زحمت کشیدن و تو پست اول گذاشتن رو رعایت کنین که تو بازه مربوط به مثلا ۲۵ درصد اول درسایی که میخونید ۲۵ درصد اولش تموم شه.

اما یه صحبتی هم راجع به برنامه تون. نظر شخصی من اینه که اگه میتونید بیشتر درسا رو باهم شروع کنید اینجوری بهتر نتیجه میده. سه درس سه درس جلو برین ممکنه نتونین درسهایی رو که قبلا خوندین رو مرور داشته باشین. درسی هم که مرور نشه عملا خوندنش بی فایده است و راحت از ذهنتون میره.
طبق برنامه تون اول مهر دور اول درس خوندنتون تموم میشه‌، به نظرتون درسهایی که ۱۵ مرداد خوندین و گذاشتین کنار چقدرش یادتونه؟ اینجوری باید یه زمانی که بیشتر از مقدار لازم برای مرور هست رو بزارین تا دوباره این درسا رو بخونین.
من خودم تو کنکور پارسال دو سه تا درسو واقعا نرسیدم مرور کنم و عملا هیچی!

امیدوارم این درس خوندن گروهی برای همه مون مفید باشه و بتونیم به هم کمک کنیم. Smile

من شکوفایی گلهای امیدم را در رؤیاها می بینم
و ندایی که به من می گوید :
گر چه شب تاریک است
دل قوی دار ، سحر نزدیک است ...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fateme66

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۷۸ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۱۲ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۶۴ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۸۰۲ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۵ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۰۴ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۶۶ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close