زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت تیر ماه -ماه اول( برنامه ریزی برای خواندن گروهی)

ارسال: #۳۱
۲۱ تیر ۱۳۹۰, ۱۰:۴۷ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت( برنامه ریزی برای خواندن گروهی)
(۲۱ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۳ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  
(20 تیر ۱۳۹۰ ۰۹:۲۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خانم SarahArshad برنامه شما یه مشکل بزرگ داره اونم اینکه ساعتش خیلی‌ زیاده.فک می‌کنم برای الان حداکثر ۵ ساعت کافی‌ باشه.
اینجوری که من میبینم داوطلبا همش اینجان. اگه روزای دیگه هم اینجوری باشه گروهی درس خوندن بیشتر ضرر داره تا سود.
راستش برای من دلائلی داره .اولا من باید از اول بخونم .دوما من چند سالی از فارق التحصیلیم می گذره .سوما چند روز دیگه ماه رمضانه وعملا شاید زیاد نشه مفید خوند اینا دلائل من هست .پس با وضع شاید توجیه بشه این کار . از طرفی همیشه نمیشه آینده رو پیش بینی کرد راستش پارسال داشتم می خوندم وسطش یه اتفاقی افتاد تمام کاسه وکوزه من رو جمع کرد حتی کنکور هم ندادم . تا الان وقت هست چرا استفاده نکنم .و همچنین اینکه وقتی توی خونه فعلا کاری به جز درس خوندن ندارم شاید بهتر باشه .من کارم رو کامل گداشتم کنار .بچه هم ندارم . وقتم از صبح تا عصر مال خودمه .این برنامه من با شرایط من هست هر کسی می تونه برای خودش شحصیش کنه.
ببینید من هم پارسال تقریبا از اول خوندم و مجرد هم بودم و کار هم نداشتم و تمام وقتم واسه خودم بود. تازه من ۱۴ واحد هم داشتم واسه مهر. ولی‌ انقدر خوندن خطرناکه. ممکن چند ماه آخر کم بیارید و کنکورتون نآبود شه. اتفاقی‌ که برای من توی لیسانس افتاد.
من میتونستم تابستون روزی ۱۲ ساعت یا بیشتر درس بخونم ولی‌ مشاورم گفت بیشتر نخون و من حرفشو گوش دادم و الان واقعا خوشحالم که بیشتر نخوندم.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا , SarahArshad
ارسال: #۳۲
۲۱ تیر ۱۳۹۰, ۱۱:۰۹ ق.ظ
سارا جان عزیز راستش من هیچ وقت نتونستم با برنامه ریزی پیش برم و بگم مثلا فلان روز این ساعت این درس رو بخونم ،هیچوقت برنامه ریزی های اینطوریم جواب ندادهSad
من بازه زمانی یک هفته رو برای درسها در نظر میگیرم با حجم صفحاتی که قراره بخونم و هر موقع حوصله درسی رو داشتم همون رو میخونم ،اما خب نهایت تو اون بازه تموم هم میکنم Smileو تو یه روز هم معمولا نهایت دو درس بخونم Sad،عادت بدیه نه؟؟SadSad
دانشگاه هم که میرفتم سعی میکردم تو یه روز فقط یه کلاس بگیرم ،روزهایی هم که چند تا میشد فقط یه درس بود که خوب گوش میکردم بقیه اش از اول تو خونه خودم میخوندم هر موقع حوصله میکردم.SadSadConfused

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا
ارسال: #۳۳
۲۱ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۵۹ ب.ظ
(۲۰ تیر ۱۳۹۰ ۰۶:۲۵ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  -برنامه ریزی کلی در این طرح براساس ۲۵ درصدهای پارسه هست .
هر ۲۵ درصد ۱ماه طول می کشد .
بعد از هر ۵۰ درصد ۱۰ روز برای دوره وقت می گذارم .
۲۱ تیر تا ۲۰ مرداد ۲۵ درصداول
۲۱ مرداد تا آخر شهریور ۲۵ دوم +دوره ۵۰ اول
۱مهر تا ۱ آبان ۳۵ سوم
۲ آبان تا ۲ آذر ۲۵ چهارم.
به نظرتون اینکه خوندن منابع تا آبان ادامه داشته باشه مشکل ایجاد نمی کنه؟؟؟؟؟؟
(طبق گفته رتبه های برتر خوندن منابع تا مهر باید تموم بشه و از مهر به بعد باید بیشتر روی تسلط دروس کار کرد و سراغ تست و مرور و... رفت.)

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
۰
۰
ارسال: #۳۴
۲۱ تیر ۱۳۹۰, ۰۲:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ تیر ۱۳۹۰ ۰۲:۳۸ ب.ظ، توسط fatima1537.)
(۲۱ تیر ۱۳۹۰ ۱۰:۴۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من میتونستم تابستون روزی ۱۲ ساعت یا بیشتر درس بخونم ولی‌ مشاورم گفت بیشتر نخون و من حرفشو گوش دادم و الان واقعا خوشحالم که بیشتر نخوندم.
چرا بیشتر نخوندن توی تابستان باعث شده توی کنکور ارشد موفق باشید؟
می تونستید درسها رو یه دور اضافه‌تر بخونید
از لحاظ دلزدگی از درس منظورتونه؟
۰
۰
ارسال: #۳۵
۲۱ تیر ۱۳۹۰, ۰۳:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ تیر ۱۳۹۰ ۰۳:۰۶ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
گروه درسی مانشت( برنامه ریزی برای خواندن گروهی)
من فقط ۷ - ۱۰ روز احساس خستگی‌ کردم. اگه تابستون بیشتر میخوندم زودتر خسته میشدم و دوران طلایی نزدیک کنکور رو از دست میدادم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537
ارسال: #۳۶
۲۱ تیر ۱۳۹۰, ۰۳:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ تیر ۱۳۹۰ ۰۳:۵۶ ب.ظ، توسط fatima1537.)
درسته.دوران نزدیک کنکور واقعا توی یادآوری مطالب و تثبیت اونها خیلی نقش داره.مخصوصا یک هفته آخر.که برای من از دست رفتUndecided
۰
۰
ارسال: #۳۷
۲۱ تیر ۱۳۹۰, ۰۶:۲۵ ب.ظ
(۲۱ تیر ۱۳۹۰ ۰۲:۳۳ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  
(21 تیر ۱۳۹۰ ۱۰:۴۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من میتونستم تابستون روزی ۱۲ ساعت یا بیشتر درس بخونم ولی‌ مشاورم گفت بیشتر نخون و من حرفشو گوش دادم و الان واقعا خوشحالم که بیشتر نخوندم.
چرا بیشتر نخوندن توی تابستان باعث شده توی کنکور ارشد موفق باشید؟

به خاطر اینکه کارهای مثل حل تمرین را توی تابستون انجام میدن ولی دیگه نزدیک کنکور تمرینها را حل نمیکنند فقط به جواب‌های که قبلا به دست آوردن نگاه میکنند

برای مدیر " کامیابی " یک سفر است نه یک مقصد
۰
۰
ارسال: #۳۸
۲۱ تیر ۱۳۹۰, ۰۷:۵۷ ب.ظ
با blackhalo1989 موافقم چون من این اشتباهو کردم و یکی دو ماه اول خیلی به خودم فشار آوردم تا جایی که روزی ۱۷ ساعت هم درس میخوندم و این کاملا اشتباه بود و من متوجه این اشتباه نبودم و موقعی که به روز های دوره کردن رسیدم حوصله و توانم کم شده بود و خیلی بم ضربه زد و نتونستم اونجور دوره کنم
بهتره بیشتر انرژیتونو واسه ماه های آخر ذخیره کنید
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosavat , blackhalo1989 , ایرسا , HRZ
ارسال: #۳۹
۲۱ تیر ۱۳۹۰, ۰۹:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ تیر ۱۳۹۰ ۰۹:۵۳ ب.ظ، توسط SarahArshad.)
(۲۱ تیر ۱۳۹۰ ۱۰:۴۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(21 تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۳ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  
(20 تیر ۱۳۹۰ ۰۹:۲۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خانم SarahArshad برنامه شما یه مشکل بزرگ داره اونم اینکه ساعتش خیلی‌ زیاده.فک می‌کنم برای الان حداکثر ۵ ساعت کافی‌ باشه.
اینجوری که من میبینم داوطلبا همش اینجان. اگه روزای دیگه هم اینجوری باشه گروهی درس خوندن بیشتر ضرر داره تا سود.
راستش برای من دلائلی داره .اولا من باید از اول بخونم .دوما من چند سالی از فارق التحصیلیم می گذره .سوما چند روز دیگه ماه رمضانه وعملا شاید زیاد نشه مفید خوند اینا دلائل من هست .پس با وضع شاید توجیه بشه این کار . از طرفی همیشه نمیشه آینده رو پیش بینی کرد راستش پارسال داشتم می خوندم وسطش یه اتفاقی افتاد تمام کاسه وکوزه من رو جمع کرد حتی کنکور هم ندادم . تا الان وقت هست چرا استفاده نکنم .و همچنین اینکه وقتی توی خونه فعلا کاری به جز درس خوندن ندارم شاید بهتر باشه .من کارم رو کامل گداشتم کنار .بچه هم ندارم . وقتم از صبح تا عصر مال خودمه .این برنامه من با شرایط من هست هر کسی می تونه برای خودش شحصیش کنه.
ببینید من هم پارسال تقریبا از اول خوندم و مجرد هم بودم و کار هم نداشتم و تمام وقتم واسه خودم بود. تازه من ۱۴ واحد هم داشتم واسه مهر. ولی‌ انقدر خوندن خطرناکه. ممکن چند ماه آخر کم بیارید و کنکورتون نآبود شه. اتفاقی‌ که برای من توی لیسانس افتاد.
من میتونستم تابستون روزی ۱۲ ساعت یا بیشتر درس بخونم ولی‌ مشاورم گفت بیشتر نخون و من حرفشو گوش دادم و الان واقعا خوشحالم که بیشتر نخوندم.
فقط یه سوال شما هم مثل من چند سال از اتمام درستان می گذشت وتقریبا از درسها چیزی توی ذهنتان نبود؟
(۲۱ تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۵۹ ب.ظ)fateme66 نوشته شده توسط:  چرا بیشتر نخوندن توی تابستان باعث شده توی کنکور ارشد موفق باشید؟
راستش با همین برنامه ریزی هم بعضی دوستان می بینید می گند زیاده حالا اگه همین هم نباشه که دیگه .......

با سلام به همه دوستانی که اومدن ونظر دادن من از فردا دارم شروع می کنم حالا سعی می کنم فعلا ۳ ساعت صبح بخونم ویه ۳ ساعت هم عصر تا شب تا ببینم چی میشه .
فردا شب میام میگم چی خوندم هر کی هم خواست بخونه بیاد بگه چی کرده فعلا که مثل اینکه هیچ کسپایه نیس من خودم شروع می کنم وهر شب همین جا گزارشم رو می نویسم هر کسی هم خواست همراهی کنه .ممنون از شما وهمه دوستان .

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا , fateme66
ارسال: #۴۰
۲۱ تیر ۱۳۹۰, ۱۰:۱۷ ب.ظ
ببینید من فکر میکنم ضرری که از خوندن ۵ ساعت ببینید کمتر از ضرری هست که از خوندن ۸ ساعت می‌بینید.
اصولا مشاوره من تا یک زمانی‌ واسه من حد تعیین میکرد که چقدر بخونم. از یکی‌ دو ماه مونده به کنکور مشاورم اجازه داد هر چی‌ می‌تونم بخونم.
البته از یه طرف هم چون شما چند سال از درس دور بودید ممکن توانایی و صبر بیشتری واسه درس خوندن داشته باشید.
به هر حل تصمیم گیری با شماست.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا , Majid gh
ارسال: #۴۱
۲۱ تیر ۱۳۹۰, ۱۰:۴۱ ب.ظ
سلام منم یه نوع برنامه ریزی میزارم ببینین بدرد بخوره یا نه
این از برنامه ریزی کامپیوتر

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینم از برنامه ریزی IT

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

با تشکر بسیار از سایت snu.ir

از کتابفروشی پرسیدند : وضع کسب و کارت چگونه است؟

گفت : بسیار بد ، چون آنهایی که پول دارند اهل مطالعه نیستند و آنهایی هم که سواد دارند پول ندارند !!!
۰
۰
ارسال: #۴۲
۲۱ تیر ۱۳۹۰, ۱۰:۴۲ ب.ظ
من امروز نظریه رو شروع کردم ،از روی جزوه استاد کارگهی + ویس (جلسه اول) میخونم. معادل فصل اول کتاب نظریه لینز.

من شکوفایی گلهای امیدم را در رؤیاها می بینم
و ندایی که به من می گوید :
گر چه شب تاریک است
دل قوی دار ، سحر نزدیک است ...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , HRZ
ارسال: #۴۳
۲۱ تیر ۱۳۹۰, ۱۱:۰۴ ب.ظ
ممنون ایرسای عزیز فعلا شما استارت رو ردی فردا من هم کمکت می کنم .راستی شما آقایید یا حانم ببخش که سوال می کنم راستش نمیدونم بگم خانم یا آقا!!!!!!!!!BlushBlushBlushWinkWink

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
ارسال: #۴۴
۲۱ تیر ۱۳۹۰, ۱۱:۰۹ ب.ظ
(۲۱ تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۰۴ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  ممنون ایرسای عزیز فعلا شما استارت رو ردی فردا من هم کمکت می کنم .راستی شما آقایید یا حانم ببخش که سوال می کنم راستش نمیدونم بگم خانم یا آقا!!!!!!!!!BlushBlushBlushWinkWink

این تاپیک که میام یاد اولای خوندن خودم میوفتم چه روزایی بود چشم به هم بذاری میره امیدوارم همتون موفق باشد
۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , ایرسا , blackhalo1989 , HRZ , farazin
ارسال: #۴۵
۲۱ تیر ۱۳۹۰, ۱۱:۳۹ ب.ظ
(۲۱ تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۰۴ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  ممنون ایرسای عزیز فعلا شما استارت رو ردی فردا من هم کمکت می کنم .راستی شما آقایید یا حانم ببخش که سوال می کنم راستش نمیدونم بگم خانم یا آقا!!!!!!!!!BlushBlushBlushWinkWink

خواهش میکنم!
من اینجا با کمال افتخار اعلام میکنم که خانم هستم! Cool Big Grin

من شکوفایی گلهای امیدم را در رؤیاها می بینم
و ندایی که به من می گوید :
گر چه شب تاریک است
دل قوی دار ، سحر نزدیک است ...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۴۸ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۰۹ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۵۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۰۵ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۹۴ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۴ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۹۸ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۱۷ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close