زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۴۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت تیر ماه -ماه اول( برنامه ریزی برای خواندن گروهی)

ارسال: #۱۰۶
۲۶ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۰۹ ق.ظ، توسط HRZ.)
گروه درسی مانشت( برنامه ریزی برای خواندن گروهی)
منم این جورم وقتی یه درسو شروع می کنم دیگه نمیتونم ولش کنم. ;-)
منم مدار رو پاس نکردم فعلا دارم از روی کتاب مدارمنطقی کاردانی به کارشناسی مقسمی میخونم.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Helmaa , SarahArshad
ارسال: #۱۰۷
۲۶ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۳۴ ق.ظ
گروه درسی مانشت( برنامه ریزی برای خواندن گروهی)
اگه مدار رو پاس نکردید فکر کنم کتاب پارسه مناسب باشه (البته اگه امسال تغییری نکرده باشه). من کتاب جبه دار و پارسه رو دیدم که واسه اونایی که این درسو پاس نکردن فکر می‌کنم کتاب پارسه خیلی‌ خوب باشه. خودتون یه نگاهی‌ بندازید ببینید چطوره.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , Helmaa , HRZ
ارسال: #۱۰۸
۲۶ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۵۶ ق.ظ، توسط SarahArshad.)
RE: گروه درسی مانشت تیر ماه -ماه اول( برنامه ریزی برای خواندن گروهی)
طبق نظر خوب یکی از دوستان قرار شد از این به بعد برای هر ماه جدا گانه یک تاپیک به همین عنوان داشته باشیم برای همین تاپیک قبل به تاپیک گروه درسی مانشت تیر ماه -ماه اول( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) برای ماه تیر تغییر نام داد . با این توجیه که اگر با این وضع تا موقع کنکور ادامه دهیم تعداد صفحات زیاد خواهد شد دوستان اگر نظر خاصی دارند بیان کنند .با تشکر از شما.Rolleyes

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Br2012 , blackhalo1989 , HRZ , Helmaa , Parva , maedeh64
ارسال: #۱۰۹
۲۶ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۰۲ ب.ظ
سلام بچه‌ها خسته نباشین. بالاخره همه موتوراتون روشن شد. من فعلا مشهد هستم رفتم دانشگاه . ۳ شنبه بر میگردم. البته اینجا با دوستم ریاضی مهندسی رو از روی پارسه قدیمی خونم بجز فصل مشتقات جزئی . پارسه جدید ر و دارم زیادی حرف زده بعدا میخونمش. برگشتم شهرمون باشما میشم . همتونو دعا میکنم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Helmaa , HRZ
ارسال: #۱۱۰
۲۶ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ تیر ۱۳۹۰ ۰۲:۰۰ ب.ظ، توسط parimehraban.)
سلام خوب این برنامه ریزی بیشتر واسه کسایی هست که میخوان جزوه های پارسه را بخونند و علوم کامپیوتر را پوشش نمی ده میشه .
منام میخواستم با برنامه ریزی شما پیش برم ولی ..... رشته منو که نداره . و شما‌ها خیلی جلو هستید .

اگرچیزی را از ته دل بخواهید نیروی اراده دستیابی به آن را پیدا خواهید کرد
اعتقاد + تلاش = پیروزی
۰
۰
ارسال: #۱۱۱
۲۶ تیر ۱۳۹۰, ۰۲:۲۴ ب.ظ
(۲۶ تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۵۱ ب.ظ)parimehraban نوشته شده توسط:  سلام خوب این برنامه ریزی بیشتر واسه کسایی هست که میخوان جزوه های پارسه را بخونند و علوم کامپیوتر را پوشش نمی ده میشه .
منام میخواستم با برنامه ریزی شما پیش برم ولی ..... رشته منو که نداره . و شما‌ها خیلی جلو هستید .
هنوز هم دیر نشده.بالاخره یه سری دروستون مشترک هست با مهندسی.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parimehraban
ارسال: #۱۱۲
۲۶ تیر ۱۳۹۰, ۰۵:۴۱ ب.ظ
سلام دوستای عزیز
امیدوارم تو راهی که شروع کردین موفق باشین
از سارای عزیز که بانی خیر بودن تشکر میکنم
منم اگه بتونم سعی می کنم از ماه بعد باهاتون همراه بشم البته باعث بسی افتخارهTongue
ایده‌ی بسیار خوبی هست که برای هر ماه یک تاپیک جداگانه باشه اینجوری برنامه نظم بیشتری داره
در کل این روزا مانشت عالی شدهHeart همه در حال فعالیت هستن

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: HRZ
ارسال: #۱۱۳
۲۶ تیر ۱۳۹۰, ۰۶:۲۹ ب.ظ
سلام دوستان
من یه مشکلی برام پیش اومده نمیتونم یکی دو روزی درس بخونم.
امیدوارم حالم بهتر بشه و بتونم بازم ادامه بدم. فعلا بای ...

من شکوفایی گلهای امیدم را در رؤیاها می بینم
و ندایی که به من می گوید :
گر چه شب تاریک است
دل قوی دار ، سحر نزدیک است ...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , HRZ
ارسال: #۱۱۴
۲۶ تیر ۱۳۹۰, ۰۷:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ تیر ۱۳۹۰ ۰۸:۰۷ ب.ظ، توسط SarahArshad.)
(۲۶ تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۰۲ ب.ظ)fatemeh-r نوشته شده توسط:  سلام بچه‌ها خسته نباشین. بالاخره همه موتوراتون روشن شد. من فعلا مشهد هستم رفتم دانشگاه . ۳ شنبه بر میگردم. البته اینجا با دوستم ریاضی مهندسی رو از روی پارسه قدیمی خونم بجز فصل مشتقات جزئی . پارسه جدید ر و دارم زیادی حرف زده بعدا میخونمش. برگشتم شهرمون باشما میشم . همتونو دعا میکنم.
سلام دوست عزیز اگه رفتی حرم ما رو هم یادت نره !!!!!!
ممنون که همراه بودی حتی در مسافرت .!!!!
(۲۶ تیر ۱۳۹۰ ۰۶:۲۹ ب.ظ)ایرسا نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من یه مشکلی برام پیش اومده نمیتونم یکی دو روزی درس بخونم.
امیدوارم حالم بهتر بشه و بتونم بازم ادامه بدم. فعلا بای ...
سلام ایرسای عزیز ممنون که اومدی بهمون سر زدی نگرانت بودیم .مدتی نیامدی منزل ما خواهر جان !!!!!
امیدوارم هر چه زودتر برگردی ما چشم انتظارت هستیم .وبرایت آرزوی آرامش میک نیم واینکه حالت خوب شود .

(۲۶ تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۵۱ ب.ظ)parimehraban نوشته شده توسط:  سلام خوب این برنامه ریزی بیشتر واسه کسایی هست که میخوان جزوه های پارسه را بخونند و علوم کامپیوتر را پوشش نمی ده میشه . منام میخواستم با برنامه ریزی شما پیش برم ولی ..... رشته منو که نداره . و شما‌ها خیلی جلو هستید .
سلام دوست عزیزم .اصلا این طوری نیست که شما فرمودید اینجا هر کسی برای خودش می خونه وفقط دوستان شبها به هم گزارش می دن و اصلاه مفکر نکنید که ما خیلی جلو هستیم تازه ۲-۳ روز است که شروع کرده ایم ومن دقیقا هم نمی دانم که دوستان هر کدام چه گرایشی هستند پس هر کس برای حودش می خواند فقط برای ایجاد انگیزه با هم هستیم دوست من.
پس بدون دلهره از روز برنامه پیشنهادی یک برنامه برای خودت درست کن یعنی ببین گروه های اصلی دروس در رشته شما چه گروه هایی هستند آنها را در طول روز پخش کنید .مثلا ما ۴ گروه داریم .زبان - ریاضی - مشترک -نخصصی اینها را در زول روز می چینیم .شما هم همین طور باشید.

(۲۶ تیر ۱۳۹۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ)parva نوشته شده توسط:  سلام دوستای عزیز
امیدوارم تو راهی که شروع کردین موفق باشین
از سارای عزیز که بانی خیر بودن تشکر میکنم
منم اگه بتونم سعی می کنم از ماه بعد باهاتون همراه بشم البته باعث بسی افتخارهTongue
ایده‌ی بسیار خوبی هست که برای هر ماه یک تاپیک جداگانه باشه اینجوری برنامه نظم بیشتری داره
در کل این روزا مانشت عالی شدهHeart همه در حال فعالیت هستن
سلام پروا خانوم خوش اومدی به خونه ما !!!
هر وقت اومدی ما رو سر افراز می کنی عزیزم با اومدنت .منتظر شما هم هستیم مهربونم !!!!!!!!!!
ایده تفکیک کردن ایده دوست همراهمون آقای br2011بوده این را گفتم که بدونید چه دوستان خوبی داریم که همراه ما هستند وبا اینکه خودشون به نتیجه رسیدن اما هنوز هم به فکر ما هستند که کنکوری هستیم !!!!!!

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Br2012
ارسال: #۱۱۵
۲۶ تیر ۱۳۹۰, ۱۰:۴۱ ب.ظ
سلام دوستان امروز یکم حالم خوب نبود واسه همین برنامه فردا که سبک‌تر بود رو امروز انجام دادم و فصل شش سی ال رو(مرتب سازی هرمی) مطالعه کردم. راستی بچه‌ها بسته مانشت دو کی منتشر میشه؟ من ثبت نام کردم
۰
۰
ارسال: #۱۱۶
۲۶ تیر ۱۳۹۰, ۱۱:۳۷ ب.ظ
بله ممنون فکر میکردم عقبم خوب من یه کم حال جسمیم خوب نبود و احتمالا از چند روز آینده حتما برنامه امو سرو سامان می دم ممنون از SarahArshad و fatima1537 گل که راهنماییم کردید .

اگرچیزی را از ته دل بخواهید نیروی اراده دستیابی به آن را پیدا خواهید کرد
اعتقاد + تلاش = پیروزی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , fatima1537
ارسال: #۱۱۷
۲۷ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۶ ق.ظ، توسط fateme66.)
سلام به بچه های سخت کوشSmile
من تازه از امروز شروع کردم، مسائلی پیش اومد که نشد تا قبل از امروز بخونم.
امروز ۲ ساعت گسسته خوندم از گریمالدی فصل درخت رو کمی پیش بردم.
۴۵ دقیقه مدار اکتریکی خوندم.
۱:۱۵ زبان، یه روز کتاب essential word for ... رو می خونم یه روز هم ۵۰۴/
در کل امروز ۴ ساعت خوندم. سعی می کنم بیشترش کنم.

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , HRZ , shobair87
ارسال: #۱۱۸
۲۷ تیر ۱۳۹۰, ۰۲:۰۵ ق.ظ
برخی دوستان تقسیم بندی ۲۵ درصدی پارسه رو برای نرم افزار خواسته بودند اینجا هم برای نرم افزار و هم برای آی تی رو می گذارم

فایل‌(های) پیوست شده
Mohandesi Computer.pdf
اندازه فایل: ۲۴۸/۰۵ KB
Mohandesi Fanavari Etelaat (IT).pdf
اندازه فایل: ۲۰۷/۹۱ KB

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza202020 , shobair87 , Jabar-Asadi , parimehraban
ارسال: #۱۱۹
۲۷ تیر ۱۳۹۰, ۰۲:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ تیر ۱۳۹۰ ۰۲:۱۱ ق.ظ، توسط reza202020.)
(۲۷ تیر ۱۳۹۰ ۰۲:۰۵ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  برخی دوستان تقسیم بندی ۲۵ درصدی پارسه رو برای نرم افزار خواسته بودند اینجا هم برای نرم افزار و هم برای آی تی رو می گذارم
من تازه بحث شما دوستان رو دیدم دیدگاه دوستان هم خوندم

من سعی میکنم برنامه ریزی کنم با دوستان همراه بشم
امیدوارم همتون موفق بشیم

توصیه میکنم از نرم افزار نارسیس استقاده کنید برای حفظ لغات من الان درس ۳۰ ۵۰۴ هستم اگه نارسیس نبود خیلی خیلی عقب‌تر بودم
فقط یه تجربه بود

توصیه میکنم از نرم افزار نارسیس استقاده کنید برای حفظ لغات من الان درس ۳۰ ۵۰۴ هستم اگه نارسیس نبود خیلی خیلی عقب‌تر بودم
فقط یه تجربه بود
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537
ارسال: #۱۲۰
۲۷ تیر ۱۳۹۰, ۱۰:۵۷ ق.ظ
کسی نمی خواد منو کمک کنه!!؟؟Sadبابا پرسیدم:
دوستان عزیز من برای امسال نمی تونم بخمونم چون باید قبل کنکور برم خدمت اما یه برنامه بلند مدت برای سال بعد دارم یعنی اگر بشه میخوام عصر‌ها که از خدمت میام بخونم کسی پیشنهادی داره یا تا حالا شنیده کسی بتونه وسط خدمت یا کار بتونه بخونه؟!!اگر کمکم کنید لطف بزرگی کردین!

it's better to be alone than being with someone who makes you feel alone
تنها بودن بهتر از اونه که کسیو داشته باشی و احساس تنهایی کنی!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۴۸ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۱۰ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۵۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۰۶ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۹۷ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۴ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۹۹ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۳۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close